Virtuvės lempa. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ar jūs organizuojate virtuvę ir jums reikia apšvietimo? Jei taip, jūsų paruoštas lempos reitingas turėtų jus dominti. Jį kurdami atsižvelgėme į internete paskelbtas vartotojų nuomones. Didžiausią dėmesį skyrėme ir gaminių dizainui – pasirinkome modelius, kurie džiugina savo išvaizda ir yra gražus bet kurios virtuvės priedas. Pirmoji reitingo vieta buvo kabanti virtuvės lempa „Italux Loris“ MA01806CD-002. Neabejotinas apšvietimo privalumas yra tas, kad galite reguliuoti jo ilgį. Todėl vartotojas gali lengvai pritaikyti gaminį savo interjere. Lempa pagaminta iš geros kokybės medžiagų – grūdintas stiklas yra atsparus lūžinėjimui, o plieniniai kraštai yra ne tik efektyvus priedas, bet ir tvirta apsauga. Šviestuvas buvo antras reitinge Luminex Alumi įrengti 3 šviesos šaltiniai. Manoma, kad produktą lengva valyti. Jūs tikrai norite sužinoti kitų modelių aprašymus, kad galėtumėte plačiau apžiūrėti parduotuvėse siūlomus produktus. Taigi kviečiame perskaityti mūsų reitingą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Modelis susideda iš 3 aliuminio skydelių. Tai yra patvari medžiaga, kuri kritimo metu nebus pažeista. Lempa turi 3 šviesos šaltinius, kurie tolygiai išsisklaidę kambaryje.

Trūkumai

Deja, dėl gaminio spalvos ir medžiagos labai matomos dulkės ir nešvarumai. Netaisyklingai valant modelį, jo estetinės vertės pablogės.

Santrauka

Įrangos galia yra 180 W, todėl galite lengvai apšviesti net tamsius kambarius. Sietynas yra stilingas, bet dar svarbiau lengvai montuojamas. Be to, produkto kaina yra labai prieinama. Vartotojams patiko stabili struktūra.