Gerų šilumos siurblių oro vanduo „Panasonic“ – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Geriausias „Panasonic“ oro vandens šilumos siurblys – pirkimo vadovas, reitingavimas ir bandymas

Šilumos siurbliai oras-vanduo yra prietaisai, leidžiantys efektyviai šildyti namą ir papildomai suteikti prieigą prie karšto vandens. „Panasonic“ modeliai turi gerą nuomonę ir tai mes apibūdinome savo reitinge. Iš daugelio prietaisų pasirinkome tuos, kuriuos gerai įvertino vartotojai, kad nusprendęs investuoti asmuo būtų patenkintas. Pirmoji reitingo vieta priklauso oro-vandens šilumos siurbliui „Panasonic Aquarea“ rinkinys-WHF09F3E5kuri kaitina vandenį iki aukštos temperatūros, net kai lauke šalna. Svarbus privalumas yra tas, kad prietaisą galima prijungti prie bet kurio gamintojo bako. Šilumos siurblį galima valdyti ne tik rankiniu būdu, bet ir iš išmaniojo telefono. Įranga atrodo estetiškai, o tai svarbu ir žmonėms, besidomintiems pirkimu. Atėjo laikas sužinoti kitus mūsų pasiūlymus. Antroji vieta šilumos siurblių reitinge yra oras ir vanduo „Panasonic Aquarea T-CAP WH-MXC12G9E8“. Prietaisas tinka namams, kuriuose yra ventiliatorių konvektoriai, grindinis šildymas ir žemos temperatūros radiatoriai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Panasonic“ oro vandens šilumos siurblį turėtumėte pasirinkti?

Šilumos siurblys oras-vanduo yra vienas iš prietaisų, leidžiančių ne tik palaikyti aukštą kambario temperatūrą, bet ir šildyti vandenį. Vartotojai labai dažnai nusprendžia įsigyti tokią įrangą, nes ji yra ekonomiška ir gerai veikia visur, kur negalime įrengti kito šilumos šaltinio. Jei jus domina toks įrenginys, bet nežinote, kuris yra geriausias, kviečiame perskaityti šiuos patarimus. Jie tikrai leis jums tinkamai pasirinkti.

Savo straipsnyje nusprendėme apibūdinti kelis „Panasonic“ gaminius. Šią įmonę pasirinkome paskatinti daugybės teigiamų komentarų apie įvairius jos siūlomus įrenginius. „Panasonic“ yra žinomas dėl tvirtų prietaisų, kurie greitai nesugenda, gamybos.

Geriausias 2021 m. „Panasonic“ šilumos siurblys oras-vanduo išskiria reikiamą šilumos kiekį, ir šis parametras parenkamas atsižvelgiant į kambario, kurį jis ketina šildyti, tipą. Populiariausi yra vidutinės temperatūros prietaisai. Jie gali šildyti ne didesnį kaip 200 m2 plotą. Aukštos temperatūros modeliai rekomenduojami pastatams su dideliu plotu, pavyzdžiui, salėms. Tai taip pat geras pasiūlymas žmonėms, kuriems rūpi labai karštas vanduo. Šio tipo prietaisai sugeba pašildyti vandenį iki 80 laipsnių temperatūros.

Daugelis žmonių mini, kad geriausi „Panasonic“ šilumos siurbliai „oras-vanduo“ turi specialias apsaugos priemones. Šio tipo prietaisai paprastai įrengiami lauke. Žiemą temperatūra tikrai nukris žemiau 0 laipsnių Celsijaus. Geras siurblys šiuo atveju šiek tiek pašildys jo šonus, kad vanduo neužšaltų.

Talpykla taip pat yra labai svarbus kiekvieno siurblio elementas. Kaip greitai kambarys pašildomas, priklauso nuo jo talpos. Nesirinkite mažesnio nei 200 litrų talpos prietaiso, nebent norite šildyti labai mažą patalpą. Standartas yra apie 300 l.

„Panasonic“ šilumos siurbliai oras-vanduo – reitingas

1. „Panasonic Aquarea 9kW HT KIT-WHF09F3E5“ šilumos siurblys

„Panasonic Aquarea KIT-WHF09F3E5“ yra aukštos temperatūros siurblys, tinkantis ne tik vienos šeimos namams, bet ir salėms bei visoms didesnėms patalpoms. Maksimali siurblio sukurta temperatūra yra 55 laipsniai C. Šildytuvo galia yra 3 kW. Savo ruožtu įrangos galia yra nuo 9 kW iki 12 kW.

Pateiktas siurblys greitai ir efektyviai šildo vandenį. Jis taip pat turi aušinimo funkciją, todėl galime jį naudoti ištisus metus, ne tik žiemą. Aparatūros montavimas yra lengvas ir užtruks tik kelias minutes. Prietaisą taip pat galima pastatyti lauke. Siurblys veikia taip pat efektyviai, kai temperatūra yra 30 laipsnių C, kaip -15 laipsnių C.

Įranga šildo vandenį iki maksimalios 65 laipsnių Celsijaus temperatūros.Įrenginyje nėra ventiliacijos sistemos, o tai labai palengvina montavimą. Vartotojams patinka paprastas montavimas ir turima aušinimo funkcija. „Aquarea KIT-WHF09F3E5“ modelis yra labai geras „Panasonic“ šilumos siurblys oras-vanduo. Vidinio bloko matmenys 89,2 cm x 50,2 cm x 35,3 cm.

Privalumai

Darbo efektyvumas:

Įranga veikia efektyviai, todėl atitinka pirkėjų lūkesčius. Vandens temperatūra siekia iki 65 laipsnių C. lauko temperatūra yra apie -15 laipsnių C.

Bakas:

Gamintojo teigimu, prie šilumos siurblio galima prijungti bet kokio gamintojo baką. Tai suteikia daugiau galimybių pasirinkti šį elementą.

Temperatūros reguliavimas:

Yra galimybė sklandžiai reguliuoti temperatūrą. Tai atliekama naudojant specialų „Aquarea Manager“, kuris nustato lauko ir vidaus temperatūrą.

Išmaniojo telefono valdymas:

Daugelis žmonių vertina tai, kad šilumos siurblį galima valdyti išmaniuoju telefonu. Tai padidina įrangos naudojimo patogumą ir leidžia greitai pasirinkti nustatymus.

Estetinis dizainas:

Modelis turi estetišką, paprastą dizainą. Vidaus ir lauko įrenginiuose yra paprastas baltas korpusas.

Trūkumai

Diegimas:

Kai kurie vartotojai pripažįsta, kad įrenginį įdiegti sunku ir tam reikia specialisto pagalbos.

2. „Panasonic Aquarea T-CAP WH-MXC12G9E8“ šilumos siurblys

Su „Panasonic Aquarea T-CAP WH-MXC12G9E8“ pagalba mes galime atgauti natūralią oro energiją. Tai įranga, kurią galima prijungti prie daugelio kitų prietaisų, pvz., Saulės kolektoriaus. Tokiu būdu pageriname abiejų prijungtų įrenginių veikimą.

Speciali vienbloko sistema reiškia, kad visi agregatai yra lauko bloke. Dėl to labai lengva surinkti ir prijungti kitus prietaisus. Be to, mes galime lengvai pasiekti kiekvieną siurblio dalį, todėl jo naudojimas nėra problema. Įranga veikia labai tyliai ir yra aprūpinta naktiniu režimu, todėl tikrai nepabusime dėl keliamo triukšmo.

Tai energiją taupantis siurblys, kurio dėka vandens šildymas mums daug nekainuos. Įranga taip pat turi aušinimo funkciją, kuri tikrai pravers vasarą. Vartotojams patinka naudojimo paprastumas ir gerai pastatytas siurblys.

Oro vandens šilumos siurblys „Panasonic Aquarea T-CAP WH-MXC12G9E8“ turi vidinį bloką, kurio matmenys yra 141 cm x 128,3 cm x 32 cm.

Privalumai

Geras pasirodymas:

Įrenginio pavadinime yra santrumpa T-CAP, reiškianti „Bendra talpa“. Šios serijos siurbliai lengvai palaiko pastovią vardinę galią net esant -15 laipsnių temperatūrai. Papildomo šildytuvo naudoti nereikia.

Likimas:

Įranga turi platų pritaikymo spektrą. Jis gali būti montuojamas namuose su grindų šildymu, ventiliatorių konvektoriais arba žemos temperatūros radiatoriais.

Galimybė prijungti termostatą:

Kad šildymo valdymas būtų tikslesnis, prie modelio galima prijungti termostatą.

Nuotolinio valdymo pultas:

Žmonės, norintys jį įsigyti, vertina tai, kad šilumos siurblį galima valdyti išmaniuoju telefonu. Tai modernus sprendimas, padidinantis naudojimo patogumą.

Trūkumai

Paslauga:

Iš pradžių įrenginį sunku valdyti. Būtina atidžiai perskaityti instrukcijas, pateiktas komplekte.

3. „Panasonic“ „Monoblock Aquarea HT WH-MHF09G3E58“ šilumos siurblys

„Panasonic Monoblock Aquarea HT WH-MHF09G3E5“ yra įrenginys, efektyviai šildantis vandenį ir patalpas. Šildytuvas turi 3 kW galią, todėl per visą trumpą laiką galime sušildyti visą namą. Priklausomai nuo mūsų poreikių, vandenį galima pašildyti iki 65 laipsnių šilumos.

Siurblys tinka montuoti lauke. Įvairios oro sąlygos neturi įtakos jo veikimui. Įranga veikia efektyviai net esant -15 laipsnių C. Maksimali temperatūra, kurią įranga pasiekia, yra apie 50 laipsnių C.

Siurblio veikimas nėra problema. Mes taip pat turime galimybę tai valdyti naudodami išmanųjį telefoną. Kalbant apie montavimą, mums nereikia specialisto pagalbos. Tinkamų įrankių dėka įrenginį galime įdiegti per kelias minutes. Šis nebrangus „Panasonic“ šilumos siurblys oras-vanduo už gerą kainą giriamas už lengvą montavimą ir veikimą įvairiomis sąlygomis.

Oro vandens šilumos siurblys „Panasonic Monoblock Aquarea HT WH-MHF09G3E5“ turi vidinį bloką, kurio matmenys yra 141 cm x 128,3 cm x 32 cm.

Privalumai

Galimybė prisijungti prie plokščių:

Svarbus įrangos privalumas yra tai, kad ją galima prijungti prie fotovoltinių saulės kolektorių. Tai ekologiškas sprendimas.

Efektyvus darbas:

Kaip patvirtino „Panasonic“ oro vandens šilumos siurblio bandymas, aprašytas modelis veikia efektyviai. Vandens temperatūra lauke -20 laipsnių šilumos siekia iki 65 laipsnių C. Šilumos siurblys užtikrina greitą šildymą.

Lengvas surinkimas ir aptarnavimas:

Įrenginį lengva įdiegti ir aptarnauti, todėl dėl jo naudojimo neturėtų kilti problemų.

Trūkumai

Darbinis tūris:

Nors gamintojas užtikrina, kad įranga veikia tyliai, ne kiekvienas žmogus sutinka su šiuo teiginiu.