Geri „Electrolux“ dulkių siurbliai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Jei ieškote įrangos, kuri leistų valyti įvairių tipų grindis, turėtumėte perskaityti mūsų parengtą dulkių siurblių reitingą. Mūsų aprašytus modelius vartotojai vertina teigiamai, o tai įrodo, kad jų darbas yra tvirtas, o siūlomos funkcijos garantuoja patogų ir efektyvų darbą. Remiantis mūsų išvadomis, geriausias šiuo metu rinkoje esantis dulkių siurblys yra „Electrolux UltraSilencer ZEN EUS8ALRGY“. Produktas turi ilgą maitinimo laidą, todėl valant niekas neriboja mūsų judesių. Galingas variklis garantuoja didelę siurbimo galią. Atitinkamai, modelis gerai išsiurbia ilgų polių kilimus. Be to, prietaisą lengva laikyti. Kitas pasiūlymas yra dulkių siurblys „Electrolux ZB3230ST Ergorapido“. Gaminyje yra talpi baterija. Minkšti, mažo dydžio apskritimai nepažeidžia grindų, todėl jums nereikia jaudintis dėl plokščių įbrėžimo. Jei norite sužinoti tikslius šių produktų aprašymus, eikite į mūsų reitingą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Electrolux“ dulkių siurblį pasirinkti?

Viena pagrindinių kiekvieno namo įrangos yra dulkių siurblys. Šis produktas yra toks įprastas, kad jo pirkimas gali atrodyti vienas paprasčiausių žingsnių. Deja, norint išsirinkti gerą modelį, reikia atkreipti dėmesį į daugelį dalykų. Todėl, norėdami palengvinti šią investiciją jums, parengėme šį vadovą, iš kurio sužinosite, ko ieškoti perkant ir kokių savybių turėtų turėti geros kokybės modelis. Be to, straipsnio pabaigoje pateikėme nedidelę apžvalgą, kurioje rasite tris geriausius „Electrolux“ dulkių siurblius.

„Electrolux“ yra Švedijos įmonė, kuri šiuo metu yra viena iš buitinių prietaisų gamybos lyderių. Šis prekės ženklas turi labai platų viryklių, indaplovių, skalbimo mašinų, šaldytuvų ir dulkių siurblių asortimentą. Šio gamintojo įranga pasižymi dideliu modernumu ir efektyvumu. Be to, jų gamybai buvo naudojamos geriausios medžiagos, kurių dėka jie ilgą laiką išlieka be rūpesčių. Daugelis „Electrolux“ modelių taip pat turi aukščiausią energinį įvertinimą, todėl yra ekologiški.

Pirkdami dulkių siurblį, verta atkreipti dėmesį į jo skleidžiamą triukšmo lygį. Deja, kartais teks greitai išsiurbti kilimą arba nuvalyti sulūžusią vazą gana vėlai. Jei mus dominantis modelis yra per garsus, galime sutrikdyti likusį namų ūkį ar net kaimynus. Dėl šios priežasties mes rekomenduojame mašinas, kurių triukšmo lygis yra 70 dB – 80 dB.

Taip pat būtina atidžiai susipažinti su jus dominančio gaminio variklio galia. Gerų gaminių ši vertė svyruoja nuo 1200 W iki 2700 W. Jei jūsų namuose yra tik plokštės arba medinės grindys, mažesnės galios dulkių siurblys visiškai pateisins jūsų lūkesčius. Tačiau tuo atveju, jei turite kilimų, ypač ilgų polių kilimų, geriau bus investuoti į didesnės galios modelį. Atminkite, kad kuo didesnė variklio jėga, tuo didesnė mašinos našumas.

Kitas parametras, kuris yra labai svarbus teisingam prietaiso veikimui, yra siurbimo galia. Geri aukščiausios klasės modeliai gali koreguoti šią savybę. Šis parametras gali svyruoti nuo 9 W iki 500 W.

Jei gyvenate dideliame bute, turėtumėte susipažinti su jus dominančios įrangos kabelio ilgiu.

„Electrolux“ dulkių siurbliai – reitingas

„Electrolux UltraSilencer ZEN EUS8ALRGY“

Jei jus domina funkcinio dulkių siurblio įsigijimas, „Electrolux UltraSilencer ZEN EUS8ALRGY“ modelis yra jums. Pateikto gaminio galia yra 750 W, o tai reiškia, kad jis garantuoja efektyvų darbą. Modelis puikiai valo kilimus ir siurbia net giliai įterptas dulkes. Aparatinės įrangos korpusas yra baltas.

Dėl mažo dulkių siurblio svorio (5,9 kg) jį nešioti nėra sunku. Sumontuoti prie pagrindo, 2 plastikiniai ratai neužstringa ir nesibraižo grindų. Maitinimo kabelio ilgis yra 9 m, o tai garantuoja judėjimo laisvę ir taupo laiką. Mums nereikia kaskart keisti prietaiso maitinimo šaltinio, o tai gali būti varginantis.

Pasak vartotojų, didžiausias dulkių siurblio pranašumas yra tylus jo veikimas. Dauguma žmonių, turėjusių galimybę išbandyti įrangą, užtikrina, kad modelio generuojamas garsas nebūtų per didelis. Pažymėtina ir intuityvi operacinė sistema bei gerai suprojektuotas vadovas, leidžiantis sužinoti apie visas produkto siūlomas funkcijas.

„Electrolux UltraSilencer ZEN EUS8ALRGY“ yra 750 W dulkių siurblys. Prietaiso svoris yra 5,9 kg, o maitinimo laido ilgis – 9 m.

Privalumai

Darbinis tūris:

Daugelio interneto vartotojų apžvalgose yra informacijos, kad dulkių siurblys garantuoja ramų veikimą. Todėl jį naudoti yra patogu. Nebijoma, kad dulkių siurbimo metu skleidžiamas garsas trukdys namų ūkio nariams jų kasdienėje veikloje.

Galia:

Dėl to, kad prietaiso galia lygi 750 W, galime būti tikri, kad modelis gerai valo visų rūšių paviršius, net kilimus su tankiais šeriais.

Filtras:

Produktas turi įmontuotą filtrą, kad dulkių siurblys išpūtė orą. Tai ypač svarbu sergantiems alergija.

Diegliai:

Dulkių siurblio pagrinde yra tvirti ratai. Kaip tikina gamintojas, šie elementai nesibraižo grindų.

Rankena:

Pagaminta iš patvarių medžiagų, rankena yra gerai profiliuota, todėl vartotojas gali laisvai manevruoti įranga.

Trūkumai

Kabelio atsukimas:

Kai kurie žmonės atkreipia dėmesį, kad kabelio vyniojimui naudojamas mygtukas pagamintas iš ne pačios geriausios kokybės medžiagų, todėl būkite atsargūs, kad jo nepažeistumėte.

„Electrolux ZB3230ST Ergorapido“

Mūsų sąraše buvo „Electrolux ZB3230ST Ergorapido“ dulkių siurblys. Įrenginys užima mažai vietos, todėl jį noriai renkasi žmonės, turintys mažus butus. Produktas maitinamas baterijomis. Įkrovimo laikas yra 4 valandos, o darbo laikas – 45 minutės.

Geros formos rankena leidžia lengvai valdyti dulkių siurblį. Kaip tikina vartotojai, šios įrangos pagalba galime pasiekti net sunkiai pasiekiamas vietas. Taigi galime lengvai nuvalyti paviršių po baldais arba tarpą už drabužių spintos. Vartotojas gali reguliuoti siurbimo galią ir naudoti rankinį siurbimo variantą. Ši funkcija gerai veiks valant laisvalaikio rinkinį.

Rinkinyje yra universalus šepetys, kuris, pasak vartotojų, yra labai geras sprendimas. Dėl šio elemento dulkių siurblys turi platų pritaikymo būdą – juo galima valyti kilimus ar kilimus, taip pat parketą ir plokštes. Variklyje yra apsauginis filtras, kuris neleidžia sugadinti gaminio. Prietaiso privalumas neabejotinai yra jo svoris – jis šiek tiek viršija 3 kg.

„Electrolux ZB3230ST Ergorapido Upright“ dulkių siurblys veikia su baterijomis. Įrenginio darbo laikas po įkrovimo yra 45 minutės. Atliekų maišelio talpa yra 0,5 litro.

Privalumai

Kompaktiški matmenys:

Dulkių siurblys neužima daug vietos, todėl jis puikiai tiks ir mažiems butams.

Paslauga:

Laikoma, kad produktą lengva naudoti. Įrangos naudojimą palengvina indikatorius ant bako, rodantis atliekų konteinerio užpildymo lygį. Šio elemento dėka mes žinome, kada reikia ištuštinti krepšį.

Turbo šepetys:

Rinkinyje yra turbo šepetys, leidžiantis kruopščiai išvalyti kilimus. Net jei mūsų namuose yra naminių gyvūnėlių, mes neturime jaudintis, kad dulkių siurblys negalės pašalinti plaukų iš kilimo.

Minkšti ratai:

Įranga aprūpinta minkštais ratais, padengtais neslystančia danga. Svarbu tai, kad šie elementai nesibraižo grindų.

Trūkumai

Nusileidimas:

Kai kuriems žmonėms palyginti ilgas įkrovimo laikas yra minusas. Tai 4 valandos.

„Electrolux Classic Silence ZCS2240VEL“

Labai rekomenduojamas „Electrolux Classic Silence ZCS2240VEL“ dulkių siurblys. Įrenginio įsigijimo kaina nėra per didelė, o tai yra paskata investuoti į įrangą. Produktas yra kelių spalvų variantų: pilkos, violetinės ir juodos. Iš plastiko pagamintas korpusas atsparus mechaniniams pažeidimams.

Prietaiso galia yra 1250 W. Dulkių maišelio talpa yra 3,5 l, o maitinimo laido ilgis yra 12 m. Dulkių siurblys gerai surenka visus nešvarumus, nepriklausomai nuo grindų valymo tipo. Tai reiškia, kad gaminys bus tinkamas parketui ar plokštėms, taip pat kilimams ir grindų dangoms valyti. Modelis parduodamas rinkinyje su filtru, kuris teigiamai veikia dulkių siurblio išpūsto oro kokybę.

Teigiama nuomonė apie „Electrolux Classic Silence ZCS2240VEL“ įrangą skatina ją įsigyti. Pasak daugelio žmonių, šis dulkių siurblys yra efektyvus, gana tylus ir lengvai naudojamas. Dėl visų šių savybių modelis pateisina net reikliausių vartotojų lūkesčius.

„Classic Silence ZCS2240VEL“ yra geras „Electrolux“ dulkių siurblys iki 500 zlotų. Prietaiso galia yra 1250 W, o atliekų maišelio talpa – 3,5 l.

Privalumai

Vamzdis:

Teleskopinį vamzdį galima lengvai pritaikyti pagal jūsų ūgį. Todėl mums nereikia pasilenkti siurbiant grindis, o tai gali sukelti nugaros skausmus.

„DustPro“ siurbimo taurė:

Pirkdami gaminį gauname „DustPro“ antgalį, kuris tinka kietoms grindims, taip pat kilimams ir kilimams. Todėl dulkių siurblys laikomas funkciniu įtaisu.

Filtras:

Pateiktame modelyje yra HEPA filtras, pašalinantis dulkes, bakterijas ir virusus. Todėl „Electrolux Classic Silence ZCS2240VEL“ dulkių siurblys yra alergiškas.

Trūkumai

Gyvatė:

Kai kurių interneto vartotojų teigimu, į rinkinį įtraukta žarna gali būti pažeista.

„Electrolux“ dulkių siurblys – kaip jį naudoti?

„Electrolux“ dulkių siurbliai sulaukia daug teigiamų vartotojų atsiliepimų. Todėl vartotojai rodo didelį susidomėjimą šio prekės ženklo produktais. Jei taip pat nusprendėte įsigyti butų valymo įrangą ar vis dar nesate tikri, ar investuoti į tokias investicijas, raginame …