vaikštynės stūmikas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei norite padėti savo vaikui išmokti vaikščioti, nusipirkite jam spalvingą stūmoklį. Tokio tipo produktai suteikia mažiesiems daug malonumo, be to, lengviau žengti pirmuosius žingsnius. Mes ypač rekomenduojame modelį „Chicco“ 065261kuris ne tik skatina motorinės koordinacijos vystymąsi, bet ir loginį mąstymą bei klausos jautrumą. Produktas yra spalvingas, groja linksmas melodijas ir turi įdomius šviesos efektus. Svarbu tai, kad ratai prie vaikštynės pagrindo gali būti užblokuoti, todėl žaislas liks vienoje vietoje. Tai tinka vaikams nuo 9 mėnesių amžiaus. Mūsų parengtame reitinge taip pat yra keletas kitų stumdytojų, tokių kaip „Little Tikes“ 3W1 Pl 640957. Tai modelis, turintis tris grojimo režimus, jį galima paversti stalu su spalvotu prožektoriumi ir mažu pianinu. Produktas groja melodijas lenkų kalba, taip pat skleidžia šviesą ant grindų, skatindamas mažylį žengti tolesnius veiksmus. Žaislas pagamintas iš vientiso plastiko ir turi atitinkamus sertifikatus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį vaikštynę – stūmoklį pirkti?

Pirkinių vadovas

Mokymasis vaikščioti yra įdomus metas vaikščioti ir tėvams, ir mažiems vaikams. Mūsų tėvai ir seneliai dažnai palaikė šį mokymąsi su vaikštynėmis. Tačiau šiuo metu šių prietaisų naudojimas yra nutolęs. Kodėl? Nes įrodyta, kad jie neigiamai veikia vaiko raidą. Jie abu uždelsia savarankišką vaikščiojimą ir sukelia kūno kontūrus. Vaikštantys kelia stresą stuburo ir liemens raumenims. Be to, jie dažnai sukelia neteisingą dubens padėtį. Šis prietaisas taip pat sukelia blogą laikyseną jau turintiems mažiems vaikams.

Vaikščiotojai ne tik suriša vaiką, kuris nesugeba išsivaduoti ir turi laukti, kol suaugęs žmogus padės. Taip pat nenatūralu, kaip vaikutis vaikšto šiuo prietaisu. Jie eina pirštų jėga, o ne visa koja. Be to, vaikštynės sutrikdo pusiausvyros jausmą. Todėl vaikštynių stūmikai tampa vis populiaresni. Ši įranga yra skirta padėti mūsų vaikui išmokti vaikščioti.

Vaikštančių stūmikų konstrukcija vyresniems žmonėms primena balionus. Jie palengvina vaikų pusiausvyros palaikymą ir, kai jie tam pasiruošę, padeda žengti pirmuosius neaiškius žingsnius. Kaip ir dera vaikų gaminiams, toks prietaisas sujungia ne vieną funkciją. Taigi galime rasti parduodamų 2-in-1 ir net 3-in-1 stūmikų. Bet jei viskas įdomu, viskas tvarkoje kokį vaikštynę – stumdytoją pasirinkti tada mes paruošėme jums trumpą vadovą. Iš jo sužinosite, į kokius parametrus turėtumėte atkreipti dėmesį renkantis šį produktą savo vaikui. Taip pat aptarsime įvairius vaikštynių stūmikus.

Mažylio sauga

Deja, stūmikai nėra tokie saugūs, kaip tradiciniai vaikštynės. Naudojant tokio tipo modelius, yra didesnė tikimybė, kad vaikas nuvirs. Todėl žaisdami su stūmikais turėtume daugiau dėmesio skirti savo mažyliui. Šie trūkumai atsiranda dėl prietaiso konstrukcijos. Žaislo šonai ir nugara nėra pritvirtinti, todėl nukritus vaikas nebus paminkštintas. Tačiau gamintojai stengiasi įvesti tam tikras apsaugos priemones, kurios apsaugos mažylį nuo nereikalingų mėlynių. Pirma, ratai turėtų turėti užraktą. Pirmajame vaiko naudojimo etape jis daugiausia naudos žaislą pusiausvyrai palaikyti. Norėdami užkirsti kelią spontaniškam vaikštynės judėjimui, mes galime užblokuoti ratus ir neleisti jam nuriedėti.

Antra, mes turime įsitikinti, kad visi elementai yra gerai pritvirtinti ir nėra jokios galimybės jų atlaisvinti. Atminkite, kad šį prietaisą naudoja vienerių metų ar jaunesni vaikai, kurie mėgsta nešti į burną mažus daiktus. Todėl reikėtų patikrinti, ar čia yra toks pavojus.

Mediena arba plastikas

Visi vaikams skirti gaminiai turėtų turėti atitinkamus sertifikatus ir būti pagaminti iš medžiagų, saugių vaikų sveikatai. Taigi medžiagos, iš kurios gaminamas vaikštynės, pasirinkimas priklauso tik nuo mūsų pageidavimų. Turime prietaisų, pagamintų iš plastiko ar medžio. Tačiau plastikinių vaikštynių pasiūla yra daug platesnė. Čia rasime ne tik įvairių spalvų gamą, bet ir aksesuarus.

Pakankamas svoris

Vaikštantys stumdytojai neturėtų būti per lengvi. Jie turi išlaikyti vaiko svorį ir tinkamai jį stabilizuoti. Tačiau mes turime įsitikinti, kad mūsų pasirinktas modelis nepasirodys per sunkus mūsų mažyliui. Jis turi sugebėti priversti žaislą judėti be mūsų pagalbos. Beje, patikrinkime sumontuotų ratų sukibimą su žeme. Jokiu būdu jie neturi slysti, nes tai gali sukelti avariją.

Tinkamas dydis

Prietaisas turi būti patogus mūsų vaikui, o tai reiškia, kad jis turėtų būti tinkamo dydžio. Mažylis turėtų lengvai pasiekti turėklus. Todėl rekomenduojama, kad vaikštynę su stūmiku nupirktų galutinis vartotojas. Tik tada galime būti tikri, kad jis bus tinkamo dydžio.

Vaikštančių stūmikų tipai

Kaip jau minėjome anksčiau, galime rasti daugybę skirtingų modelių vaikštynių. Rasime ir vienfunkcinius, ir daugiafunkcinius modelius. Taigi, ką mes galime rasti?

Pagrindinis vaikštynių stūmikas taip pat gali būti naudojamas kaip vežimėlis, kuriame mažylis gali gabenti savo mėgstamus žaislus. Labai dažnai galite rasti modelių, kurie judėdami groja melodiją. Manoma, kad tai teikia pramogas vaikui ir motyvuoja jį toliau klajoti. Kai kurie įrenginiai turi papildomą edukacinę vertę. Rasime, pavyzdžiui, vaikštynių stumdytojus su įmontuotais žaislais, kurie moko mūsų mažylį atpažinti formas ar spalvas. Mes taip pat rasime stūmikai vaikštynės geromis kainomis įrengtos mirksinčios šviesos, kad mažylis būtų žaismingas. Taip pat prekyboje rasime modelių, kurie mokys mūsų vaikus raidžių ir skaičių.

Jei perkame šį gaminį mažam vaikui, galime pasirinkti vaikišką stūmiklį su kėdute. Mažylis gali atsisėsti prie tokio modelio ir pailsėti po ilgos kelionės arba pradėti mokytis vaikščioti stumdamas kojas sėdėdamas. Dažnai šiuose prietaisuose yra papildoma galvos juosta, kuri leis tėvams stumti žaislą. Šis modelis puikiai tiks pasivaikščiojimams lauke.

Be daugybės papildomų funkcijų, žaislų gamintojai taip pat siūlo įvairių formų ir spalvų vaikštynių. Berniukams galime rinktis modelius, imituojančius cho-chu traukinio ar lenktyninio automobilio formą. Tačiau jei mūsų vaikas susižavi gyvūnais, galime lengvai rasti liūto, meškiuko ar karvės formos įrangą.

Koks geriausias vaikštynių stūmikas?

Norėdami atsakyti į šį klausimą, pirmiausia turime atsižvelgti į savo mažylio poreikius ir atsižvelgti į jo amžių bei ūgį. Taip pat verta pagalvoti, ko tikimės iš šio žaislo. Ar mes norime tik padėti savo vaikui mokytis vaikščioti, ar norėtume, kad mažylis mokytųsi kitų įgūdžių naudodamas vaikščiojimo stūmiklius.

Dažnai galime rasti modelius, kurie groja melodijas. Bet pagalvokime, jei mes, tėvai, atlaikysime valandų valandas trunkančius vaikų žaidimus ir vėl ir vėl grodami tas pačias melodijas. Jei tai didelis iššūkis mums, turėtume pereiti prie modelių be šios funkcijos.

Prisiminkime apie viso įrenginio stabilumą. Tinkamas vaikštynių stūmikas turi išlaikyti mūsų vaiko svorį ir tuo pačiu metu neturėtų būti per sunkus. Mažylis turėtų sugebėti savarankiškai paleisti įrangą.

Kiekvienas iš mūsų turi pirmenybę žaislų gamyboje. Kai kurie tėvai pageidauja, kad jų vaikų žaislai būtų iš natūralių medžiagų, kiti jiems neteikia tiek daug reikšmės. Deja, pasirinkimas tarp medinių žaislų yra labai ribotas.

Žinoma, galime rasti medinių vaikštynių stumdytuvais, tačiau šių modelių funkcijų skaičius yra daug ribotesnis, palyginti su pagamintais iš plastiko. Juose tikrai nebus mirksinčių šviesų ar muzikinių elementų. Savo ruožtu plastikiniai gali būti labiau pažeidžiami.

Geriausi stumdytojai 2021 m

Ar įdomu, kokį vaikišką vežimėlį vaikui pirkti? Tai nėra lengvas sprendimas, nes rinka siūlo daug tokių produktų. Kaip išsirinkti geriausią? Parengėme reitingą, kuris padės jums priimti teisingą sprendimą.

Mūsų rekomendacijos

„Chicco“ 065261

2. „Chicco“ 065261Chicco kūdikių vaikštynė yra dar viena puiki galimybė kūdikiui, mokančiam vaikščioti. Tai puikiai tinka vaikams nuo 9 mėnesių amžiaus. Tai puikiai palaiko mūsų mažylio motorinę plėtrą. Ji labai saugi. Dizainas leidžia vaikui saugiai palaikyti save jo kovų metu. Kiekvienas žingsnis atliekamas lydint linksmiems garsams.

Todėl vaikas jaučiasi atsipalaidavęs, motyvuotas ir teigiamai vertina tolesnį mokymąsi. Muzika automatiškai paleidžiama mažylio žingsniais. Tai puikus būdas mobilizuoti mažylį žengti kitus žingsnius ir pažangą.

Edukacinė panelė yra priešais vaikštynę. Pasistengęs vaikas gali atsipalaiduoti atlikdamas edukacinius žaidimus. Žaidimų centras palaiko loginio mąstymo plėtrą. Jame yra mirksinčios šviesos ir garso efektai.

Stumdytojas turi labai teigiamų atsiliepimų. Pabrėžiama, kad interaktyvus žaidimas gali sudominti kiekvieną mažylį. Produktas yra tvirtai pagamintas ir stabilus. Jis pasižymi dideliu patvarumu ir naudojimo saugumu. Ratai turi droselius, kurių dėka vaikštynė nepabėga stumdama.

Antrasis produktas mūsų sąraše yra Chicco vaikštynė. Tai įdomus pasiūlymas vaikui, besimokančiam vaikščioti. Be to, jis skirtas mažiems vaikams nuo 9 mėnesių.

Privalumai

Tvirta konstrukcija:

Produktas …