Geros „Shark Fin“ automobilių antenos

Daugelis vartotojų nusprendžia įsigyti automobilio ryklio peleko anteną. Tačiau pasirinkti konkretų modelį nėra lengva. Viskas dėl to, kad rinkoje yra daug patrauklių produktų. Mes nusprendėme atidžiau pažvelgti į gamintojų siūlomą įrangą. Mūsų darbo rezultatas buvo ryklių pelekų antenų reitingas. Modelis buvo pirmasis reitinge Ryklys 12VDC. Tai produktas, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Taigi galime būti tikri, kad automobilio antena blogės per greitai. Modelis turi dviejų tipų jungtis, todėl jis yra universalesnis. Gaunamas radijo signalas yra labai geros kokybės – garantuoja maksimalų naudojimo patogumą. Dėl to, kad įranga yra juoda, ji tinka daugumai automobilių. Taip pat verta žinoti išsamius kitų modelių aprašymus. Juos rasite mūsų sąraše. Automobilio ryklio peleko antena užėmė antrą vietą reitinge Ryklys AŠ ESU / FM. Įranga yra labai atspari kintančioms oro sąlygoms.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią automobilio ryklio peleko anteną pasirinkti?

Gera automobilio antena gali žymiai pagerinti jūsų automobilio laikmenų našumą. Jei ketinate įsigyti vieną iš šių įrenginių, bet nežinote, kaip juos pasirinkti, galite naudoti mūsų vadovą. Jame aprašomi modeliai, kurie į rinką atėjo prieš kelerius metus – ryklio peleko antenos. Mūsų dėka sužinosite, kuo pasižymi populiariausias iš jų ir kaip išsirinkti sau vieną iš daugelio.

Pradžioje turėtumėte apsvarstyti, kokio tipo produktas jums tiks. Jie skirstomi pagal atliekamas funkcijas. Paprasčiausi yra radijo imtuvų priėmimo antenos, įskaitant radijo bangų, galbūt GPS signalo, priėmimą. Kalbant apie montavimo vietą, jie kelia mažiausiai problemų, tačiau, kita vertus, jie negali būti naudojami jokiam kitam. Jei planuojate perduoti signalą tuo pačiu metu, pasirinkite perdavimo būdą – priėmimą, pritaikytą jūsų poreikiams. Jis yra sudėtingesnis ir gali sukelti problemų montuojant, tačiau tai leis plačiau naudoti. Šiuo metu verta paminėti, kad ryklio peleko formos antenos yra skirtos radijo signalui priimti ir labai retai (jei kada nors) veikia kaip siųstuvas.

Aprašyti prietaisai yra klasifikuojami kaip išoriniai ir yra ant tam tikrų automobilio dalių. Jų surinkimo būdas gali skirtis, atsižvelgiant į įsigytą modelį. Kai kuriems iš jų reikia išgręžti skylę, pavyzdžiui, automobilio stoge, ir per ją kabelius nuvesti prie radijo imtuvo. Kiti yra sumontuoti su magnetu ar siurbimo taurele, tačiau tai gali turėti įtakos priimamo signalo kokybei.

Svarbus dalykas, ypač turint mintyje „ryklio pelekus“, yra gero gamintojo produkto įsigijimas. Galima rasti daug firminių modelių atitikmenų, tačiau gaunamo garso kokybė gali būti tikrai prasta. Anteną turėtumėte sumontuoti profesionalus asmuo – neteisinga atskirų prietaisų ar sugedusių skylių vieta ir prijungimas gali paveikti ne tik pačią anteną, bet ir automobilio kėbulą.

Jei dar turite akimirką, patikrinkite mūsų reitingą. Mes pristatėme geriausias automobilių ryklių pelekų antenas.

Ryklio peleko automobilių antenos – reitingas

Ryklys 12VDC

„Shark 12VDC“ yra išorinė ryklio peleko formos antena, skirta montuoti ant galinės automobilio stogo dalies. Modelis turi radijo signalų priėmimo funkciją, kurios dėka jis palaiko radijo imtuvus. Jis veikia su įvairaus diapazono bangomis – nuo AM iki FM. Be to, jis tarnauja kaip GPS signalo priėmimo įrenginys, kuris padidina jo naudingumo lygį.

Antena turi dviejų tipų jungtis – DIN ir „Fakra“, leidžiančias montuoti daugumą automobilių. Jis naudoja 12 V maitinimo šaltinį. Jis turi atskirus GPS ir AM / FM kabelius, kurių kiekvienas yra 150 mm ilgio.

Ši geriausia 2021 m. Automobilio ryklio peleko antena sujungia funkcionalumą ir galimybę suderinti transporto priemonę, kuriai ji buvo įsigyta. Prietaisas yra gražios, supaprastintos formos. Jis gerai derinamas su kiekvieno stogo paviršiumi, neiškraipant automobilio. Jis yra universalus juodos spalvos, puikiai derantis su automobiliu, nepaisant dažų. Vartotojams patinka originalus antenos dizainas ir tvirta konstrukcija.

„Shark 12VDC“ automobilio antenos pagrindas yra šių matmenų: 14,6 cm x 7,7 cm. Antenos aukštis yra 5,6 cm. Produktas yra juodos spalvos.

Privalumai

Vykdymas:

Dėl to, kad prietaisas pagamintas iš geros kokybės medžiagų, galime būti tikri, kad jis per greitai nesugestų. Korpusas yra labai atsparus įbrėžimams, todėl ilgą laiką išlaiko patrauklią išvaizdą.

Funkcionalumas:

Įranga priima FM ir AM bangas. Be to, antenos pagalba galite gauti GPS signalą. Tai žymiai padidina taikymo galimybes, taip pat modelio funkcionalumą.

Universalumas:

Produktas turi dviejų tipų jungtis – DIN ir „Fakra“. Todėl įranga bus tinkama visų rūšių automobiliams.

Signalo kokybė:

Daugelis žmonių tikina, kad antenos gaunamo signalo kokybė yra labai gera. Todėl klausantis mėgstamo radijo nereikia jaudintis dėl triukšmo.

Dizainas:

Prietaisas turi supaprastintą formą, todėl jis atrodo gražiai. Korpusas taip pat yra privalumas – jis turi juodą spalvą, todėl tinka bet kokiam automobiliui.

Trūkumai

Surinkimas:

Atskirose apžvalgose galite perskaityti, kad prietaiso surinkimas trunka gana ilgai.

Ryklys AŠ ESU / FM

„Shark I AM / FM“ modelio gamintojai vartotojams siūlo nedidelį lauko įrenginį ryklio peleko formos. Jo surinkimui reikia tam skirtoje vietoje paruošti nedidelio 15 mm skersmens surinkimo angą. Remiantis gamintojo rekomendacijomis, jie turėtų būti dedami ant automobilio stogo jo galinėje dalyje, kad būtų užtikrinta geriausia signalo kokybė.

Automobilio antena leidžia priimti skirtingo dažnio radijo bangas. FM bangoms jis bus diapazone nuo 76 MHz iki 110 MHz, o AM bangoms – 525 KHz – 1700 KHz, todėl automobilio radijas galės priimti daugybę skirtingų parametrų stočių. Gaminyje yra DIN AUDIO jungtis, leidžianti pritaikyti daugumą automobilių. Jis turi AM / FM kabelį, kurio universalus ilgis yra 250 mm.

„Shark I“ modelis rekomenduojamas vartotojams, ieškantiems tokio produkto, kurio kaina nebūtų per didelė, palyginti su gaunamo signalo kokybe. Šiuo atveju vartotojai vieningai teigia, kad tai yra automobilio ryklio peleko antena už gerą kainą.

„Shark I AM / FM“ yra labai gera automobilio ryklio peleko antena iki 50 PLN. Įrenginyje yra DIN jungtis. AM / FM kabelis yra 250 mm ilgio.

Privalumai

Atsparumas išorės veiksniams:

Produktas pagamintas iš patvarių medžiagų. Įrangos gamybai naudojama medžiaga pasižymi dideliu atsparumu išorės veiksniams, tokiems kaip lietus, žema ar aukšta temperatūra.

Lengva surinkti:

Daugelis žmonių pabrėžia, kad įrenginį surinkti nėra sunku. Nors tai padaryti užtrunka šiek tiek laiko, galite tai padaryti patys ir taip sutaupyti šiek tiek pinigų.

AM / FM kabelis:

Dėl to, kad AM / FM kabelis pagamintas iš geros kokybės medžiagų, jis nėra linkęs įbrėžimams. Universalus laido ilgis taip pat yra privalumas.

Estetinis dizainas:

Be jokios abejonės, „Shark I AM / FM“ automobilio antena yra gražiai atrodantis produktas. Modelis yra universalaus dizaino, todėl tinka bet kokiam automobiliui.

Trūkumai

Signalo kokybė:

Nedidelė interneto vartotojų grupė sako, kad kartais klausantis radijo atsiranda nedidelių sutrikimų.

„Shark II AM / FM“

„Shark II AM / FM“ yra maža automobilio antena, turinti originalią ryklio peleko formą. Mažas jo dydis leidžia pritaikyti beveik bet kokio automobilio paviršių, nebijant, kad jis bus per daug pastebimas. Jis yra juodas, kad atitiktų skirtingų spalvų lakus. Be kitų dalykų, šias savybes vertina vartotojai, vis labiau noriai to siekdami ir tvirtindami, kad jos yra išskirtinai universalios.

Prietaisas priklauso išorinėms antenoms, esančioms ant tam tikrų automobilio dalių. Pagal rekomendacijas jis tinka montuoti ant automobilio stogo, būtent ant jo galinės dalies. Montavimui būtina padaryti skylę, kurios skersmuo yra 15 mm, todėl šią operaciją rekomenduojama perduoti specialistams.

Produktas priima skirtingo dažnio radijo bangas – ir taip, FM bangoms diapazonas yra nuo 76 MHz iki 110 MHz, o AM bangoms – nuo 525 KHz iki 1700 KHz. Prietaisas turi DIN AUDIO jungtį, kuri tinka daugeliui automobilių modelių.

Automobilinės antenos „Shark II AM / FM“ matmenys yra šie: 8,5 cm x 5,8 cm x 4,9 cm. Produktas yra juodos spalvos. Maitinimo kabelio ilgis yra 250 mm.

Privalumai

Beveik kiekvienam automobiliui:

Pateikta automobilio antena tiks beveik kiekvienam automobiliui, todėl ji yra universali.

Garso kokybė:

Prietaisas pagamintas taip, kad atitiktų reikliausių vartotojų lūkesčius. Įranga gerai priima radijo bangas. Tai reiškia, kad naudojantis radiju mes neturime jaudintis dėl grojamo garso iškraipymo.

Surinkimas:

Modelis skirtas montuoti ant galinės stogo dalies. Daugelis žmonių mano, kad prijungti prietaisą nėra sudėtinga ir net nepatyręs žmogus gali tai tvarkyti.

Trūkumai

Įbrėžimai:

Kai kurie vartotojai teigia, kad produkto korpusas yra linkęs įbrėžti. Tačiau tai yra vienos nuomonės.

Kaip nustatyti automobilio ryklio peleko anteną

Ryklio peleko antena yra specialus tipas, kuris ne tik gerai atrodo, bet ir suteikia geresnę aprėptį (nors tai priklauso nuo modelio). Jūs nusipirkote tokią anteną, bet …