Geri natūralių šerių plaukų šepetėliai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei norite nusipirkti natūralių šerių šepetėlį, bet nesate tikri, kurį produktą pasirinkti, šiame puslapyje paskelbtas reitingas padės jums priimti sprendimą. Jis sukurtas atidžiai perskaičius produktų aprašymus ir nuomones apie juos. Straipsnyje pateikti modeliai yra aukštos kokybės ir leidžia švelniai išpainioti susivėlusius plaukus. „Babyliss BAB BB1E“ yra elegantiškai atrodantis šepetys, rekomenduojamas naudoti namuose ir kirpyklose. Jis turi guminę rankeną, todėl neslysta iš rankos. Natūralūs šernų šereliai yra švelnūs sruogoms ir leidžia juos atkabinti be reikalo netempiant. Jei produktas iš pat pradžių neįtikino jūsų pirkti, mes taip pat turime kitų pasiūlymų. Lullalove yra siauras, mažas šepetėlis iš natūralių šerių, kurį vartotojai gerai vertina. Produktas yra lengvas ir patogus, jį lengva išlaikyti švarų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį natūralių šerelių plaukų šepetį rinktis?

Šepetys yra priežiūros priemonė, kurią kasdien naudoja kiekviena moteris. Tarp daugybės skirtingų modelių populiariausi ir geriausi yra gaminami iš natūralių šerių. Šio tipo šepetėliai yra žinomi dėl to, kad valydami plaukus jie nepažeidžia plaukų ir yra labai subtilūs. Be to, natūralūs šereliai suteikia sruogoms blizgesio. Ar įdomu, kurį modelį pasirinkti? Būtinai perskaitykite mūsų straipsnį, o perskaičius pasirinktas produktas tikrai bus geriausias natūralių šerių plaukų šepetys 2021 m.

Pirmiausia pažvelkime į šerių tipus, kurie naudojami šepečiams gaminti. Vienas populiariausių yra šernų šeriai. Jis labai gerai susidoroja su susivėlusiais plaukais ir yra švelnus jiems. Jei ant galvos turite daug plaukų ir jie yra stori, tuomet tave turėtų dominti teptukas su papildomomis metalinėmis adatomis. Jie palengvina detanging ir labai greitai. Rinkoje taip pat galite rasti ožkos ir arklio plaukų šepečių. Jie yra subtilesni, todėl tinka subtilioms, kūdikio garbanoms išpainioti.

Daugelis žmonių mano, kad geriausi natūralių šerių plaukų šepetėliai turi gerai suformuotą rankeną. Dėl patogios rankenos mes galime lengvai iššukuoti sruogas be nereikalingų energijos sąnaudų. Taigi, prieš pirkdami atidžiai pažvelkite į šepetėlio laikiklio formą ir suimkite jį į ranką. Taip pat svarbu, kad aptariamas modelis nebūtų per sunkus. Natūralių šerių šepečiai dažniausiai turi medžio rankeną, kuri yra patvari medžiaga. Rinkoje taip pat yra labai lengvų plastikinių šepetėlių.

Spyglių ilgis ir šepetėlio šukavimo paviršius taip pat yra svarbūs aspektai. Jei turite storus plaukus, investuokite į teptuką su adatomis, kurių ilgis yra apie 1,5 cm. Švelniems plaukams tai gali būti nuo 0,5 cm iki 1 cm ilgio. Kuo storesni ir ilgesni plaukai, tuo didesnis šepetėlio paviršiaus plotas yra rekomenduojamas. Taip yra todėl, kad padidėjęs paviršiaus plotas sumažina ilgos šukuosenos šepečio laiką.

Natūralių šerių plaukų šepečiai – reitingas

„BaByliss Pro BAB PBDSPE 87G9003“

Gerų atsiliepimų sulaukia „Babyliss BAB BB1E“ plokščias plaukų šepetys, kuris yra lengvas ir patogus naudoti. Jis turi tinkamai kontūruotą formą, kad būtų lengva jį valdyti. Rankena yra padengta gumine medžiaga, taip sumažinant riziką, kad gaminys išslys iš rankos stiliaus metu.

Be kitų, buvo pagamintas teptukas pagaminti iš natūralių šernų šerelių, todėl švelnūs plaukams ir galvos odai. Be to, jis turi specialią dangą, kad sumažintų statinę elektrą sruogose. Produktą reikia išvalyti nenaudojant vandens. Visus ant šepetėlio likusius plaukus galima pašalinti rankomis. Taip pat galima naudoti specialų valiklį, kurį galima įsigyti už prieinamą kainą.

Produktas rekomenduojamas ypač ilgesniems plaukams, tačiau iš tikrųjų jo naudojimas yra universalus. Modelio privalumai visų pirma yra tai, kad jūs galite efektyviai ir be skausmo sušukuoti plaukus, nesijaudindami dėl per didelio plaukų slinkimo.

„Babyliss BAB BB1E“ yra didelis plokščias šepetys su natūraliais šeriais. Jis bus naudojamas kirpykloje ir namuose.

Privalumai

Subtilus detanglingas:

Šepetį rekomenduojama formuoti sausiems plaukams, linkusiems lūžti, nes jie yra subtilūs. Net jei sruogos yra labai susipainiojusios, jas galima lengvai iššukuoti, nereikia stipriai tampyti.

Guminė rankena:

Naudojimo patogumas taip pat įtikina perkant produktą. Šepetys yra ne tik tinkamai profiliuotas, bet ir turi specialiai pagamintą rankeną. Jis turi guminę dangą, užtikrinančią saugų laikymąsi.

Speciali danga:

Natūralūs šernų šereliai buvo naudojami gaminant „Babyliss BAB BB1E“. Produktas taip pat turi specialią dangą, efektyviai apsaugančią nuo statinės elektros plaukų.

Likimas:

Šepetys tinka naudoti namuose ir profesionaliai. Dažnai kirpyklose jis naudojamas plaukams sušvelninti po plovimo.

Lengva priežiūra:

Išvalyti modelį nėra sunku. Vartotojas gali įsirengti specialų valiklį, kuris leidžia lengvai pašalinti nešvarumus nuo šerių.

Trūkumai

Įbrėžimai ant kūno:

Vartotojai pripažįsta, kad po kurio laiko kūno paviršiuje galima pastebėti mechaninių pažeidimų požymius, o tiksliau – nedidelius įbrėžimus. Jie neigiamai veikia gaminio estetiką.

Natūralių šerių šepetėlis „Lullalove“ su skalbimo šluoste

Jei ieškote subtilaus natūralių šerių šepetėlio, skirto jūsų kūdikiui prižiūrėti, apsvarstykite galimybę įsigyti „Lullalove“. Tai kompaktiškas produktas su tinkamo profilio korpusu ir rankena. Laikyti rankoje yra paprasta, šepetėliu neslysta iš rankos.

Šepetys turi tvirtą korpusą, atsparų mechaniniams pažeidimams. Natūralūs šereliai yra tinkamai minkšti, todėl nedirgina subtilios kūdikio odos. Rinkinyje taip pat yra speciali praustuvė, skirta kūdikių priežiūrai. Jo dydis yra 30 cm x 30 cm, o jo gamybai naudojamos medžiagos yra bambukas ir medvilnė.

Produktą tėvai vertina gerai ir, jų nuomone, jis turi tikrai daugiau privalumų nei trūkumų. Šepetys leidžia greitai ir neskausmingai valyti plaukus, net jei jie turi daug raizginių. Šepetėlis netraukia sruogų, todėl nereikia bijoti, kad mūsų vaikas nenorės ramiai sėdėti valydamasis.

„Lullalove“ yra mažas šepetėlis iš natūralių šerių, skirtas mažiems vaikams prižiūrėti. Produktas parduodamas rinkinyje su poveržle.

Privalumai

Švelnus kūdikio odai:

Žmonės, nusprendę įsigyti šį plaukų šepetį, pripažįsta, kad jis švelnus galvos odai ir nesudirgina. Tai labai svarbu vaikų slaugos reikmenų atveju.

Lengva šukuoti:

Naudodamiesi „Lullalove“, galite efektyviai ir sunkiai netempdami atsikratyti galvos susivėlimo.

Tinkama forma:

Šepetys yra kompaktiškų matmenų ir tinkamai parinktos formos, kad tėvai galėtų jį lengvai naudoti. Produktas neslysta iš rankos.

Estetinis dizainas:

Pirkėjams taip pat svarbu, kad teptukas būtų paprasto stiliaus. Nors išvaizda nėra svarbiausias dalykas, žinoma, kad dauguma žmonių nori apsupti save gražiais daiktais.

Trūkumai

Poveržlė:

Ne kiekvienas tėvas įvertina apdirbimo kokybę, taip pat į rinkinį įtrauktos skalbyklės naudingumą.

Natūralūs šepetėliai „Gorgol“ 11R

„Gorgol Natural Bristle Hairbrush 11R“ yra šepetys, kurio nesigailėsite nusipirkę. Pirmiausia pažvelkime į šepetėlio paviršių. Šereliai buvo uždėti ant pneumatinės pagalvėlės. Jis labai gerai prisitaiko prie bet kokios galvos formos ir leidžia švelniai masažuoti. Skirtingo ilgio šeriai leidžia lengvai išpainioti net ir labai susivėlusius plaukus.

Produktas skirtas trumpiems ir ilgiems plaukams. Didelis šepečio paviršius reiškia, kad sruogų išpainiojimas neužtruks per ilgai. Geros formos rankena pagaminta iš medžio. Šepetį patogu laikyti net ilgesnį naudojimo laiką. Produktas gaminamas kruopščiai, o specialus įdubimas leidžia mums pakabinti teptuką.

Maksimalus šerių ilgis yra 1,8 cm. Savo ruožtu viso šepetėlio ilgis yra 21 cm. Modelis yra labai lengvas ir jį lengva laikyti. Verta pridurti, kad teptukas atrodo gražiai, todėl galime jį naudoti ir už namų ribų. Vartotojams patinka geras produkto vykdymas.

„Sanel Venus“ plaukų šepetėlis

Jei ieškote gero natūralių šerių šepetėlio, patekote į reikiamą vietą. „Sanel Venus“ yra vienas populiariausių šio tipo produktų. Šepetį gamina Lenkijos įmonė, remianti neįgalius žmones. Produktas nėra per didelis, todėl jį galite lengvai įsidėti į mažą maišelį ir pasiimti su savimi į darbą ar mokyklą.

Pradžioje verta paminėti šepetėlio laikiklį. Dėl gerai profiliuotos formos modelis labai gerai tinka rankoje. Visa tai yra pagaminta iš medžio, kuris yra lengvas ir ilgaamžis, todėl šis geros vertės natūralių šerių plaukų šepetys rankoje nesveria. Tačiau turime prisiminti apie tinkamą medienos priežiūrą.

Šepetys turi natūralius šerno šerius. Jis yra gana ilgas, todėl tinka tiek švelniems, tiek storiems plaukams. Šeriai nedirgina galvos odos. Priešingai, švelniai masažuoju odą, kad plaukai greičiau augtų. Vartotojams patinka gražus teptuko dizainas ir geros formos rankena.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Sibel Classic 47“

Norėtume pristatyti „Sibel Classic 47“. Tai šepetys su 8 eilėmis šernų šerių. Tokie tankiai išdėstyti šeriai reiškia, kad net labai storus plaukus valyti nėra …