Vaiko apranga

Kai kalbama apie vaikiškus drabužius, svarbiausia yra kokybė. Vaikai ne tik sunkiau renkasi drabužius nei dauguma suaugusiųjų, bet ir vaikiškus drabužius – net vaikiškus marškinėlius ar bodžiukai su uzrasais – dažniausiai „perduoda” jaunesniems broliams ir seserims ar draugams.

Tačiau kaip atskirti kokybiškus vaikiškus marškinėlius nuo pigesnių? Tai paprasta, kai atkreipiate dėmesį į kelias užuominas, esančias visame drabužyje.

Dažnai apie vaikiškų marškinėlių kokybę galima spręsti iš dygsnių. Pradėkite nuo siūlės, kurioje rankovė jungiasi su kūnu. Siuvimas turėtų būti tvarkingas ir tolygus. Atkreipkite dėmesį, ar nėra siūlių tarpų ar susipynimų. Bet kuris iš šių požymių rodo prastesnę kokybę. Taip pat ieškokite nutrūkusių siūlų arba vietų, kuriose siūlė išsivynioja.

Toliau apžiūrėkite apvadą. Ar jis tiesus ir tolygus per visus vaikiškus marškinėlius, o gal šiek tiek banguotas ar kreivas? Apverskite apačią į kitą pusę ir apžiūrėkite dygsnius. Vėlgi, jis turėtų būti tvarkingas ir tolygus.

Galiausiai pereikite prie audinio. Nesvarbu, ar tai 100 proc. medvilnė, ar mišinys, vaikiški marškinėliai turi būti švelnūs prie odos. Perbraukite ranka marškinėlių vidų. Ar audinys lygus ir lygus, o gal yra „gyslelių”, kurios gali sudirginti mažylio odą? Ar audinys išlaiko formą? Ar jis pakankamai tvirtas, kad atlaikytų dažną skalbimą?

Kokybiškus vaikiškus marškinėlius lengva rasti, jei žinote, ko ieškoti, ir norite jų įsigyti. Tikimės, kad šie patarimai padės.