Psichologijos triukai, kurie veiks

Sudarėme šį nuostabų psichologinių gudrybių ir patarimų rinkinį, kuris veiks visus žmones, su kuriais susiduriate kasdieniame gyvenime. Argi tai ne šaunu?

Geriausia tai, kad galite iš karto pradėti juos išbandyti patys.

Štai  geriausių psichologinių gudrybių:

Informacijos gavimas – geriausi psichologijos triukai

Jei turite draugą, kuriam sunku jums atsiverti, papasakoti, kaip jis jaučiasi, ar net suteikti jums paprastą informaciją, šis triukas yra puikus būdas išgauti iš jo išsamią informaciją.

Užduokite jam klausimą, ir jei jis atsako iš dalies arba atrodo, kad kažką slepia, paprasčiausiai palaikykite akių kontaktą ir kelias sekundes tylėkite.

Tyla kartu su akių kontaktu privers juos pasijusti nepatogiai. Jie padarys viską, kad šią įtampą nutrauktų, net jei tai reiškia, kad suteiks jums informacijos, kurią slėpė.

Taigi tylėkite kelias sekundes, ir jie greičiausiai kalbės toliau.

Užkandžiautojas

Jei esate žmonių grupėje ar net tik su vienu kitu asmeniu ir jaučiate, kad tuoj prasidės konfliktas, pabandykite tai.

Valgykite!

Valgantys žmonės paprastai jaučiasi patogiai savo aplinkoje. Valgymas yra raminanti veikla ir greičiausiai padės sušvelninti konfliktą.

Jei kas nors ant jūsų pyksta ir jūs pradedate valgyti, tai padės sulaikyti konfliktą. Šis faktas iš pradžių buvo nustatytas po to, kai du žmonės susiginčijo ir vienas vaikinas, valgydamas gabalėlį picos, įsiterpė tarp jų.

Jis buvo pramintas užkandžių žmogumi.

Stalkerio detektorius

Ar kada nors pajutote jausmą, kad kažkas į jus žiūri ir įdėmiai stebi? Galbūt jaučiate, kad kažkas žiūri į jus iš užpakalio?

Jei norite išsiaiškinti, ar jie jus stebėjo, išbandykite šį paprastą psichologinį triuką:

Žiovulys.

Įsitikinkite, kad jie jus mato, kai žiovauja. Po žiovavimo atsisukite ir pažvelkite į juos. Jei jie dabar žiovauja, žinokite, kad jie jus stebėjo. Taip yra todėl, kad žiovulys yra užkrečiamas.

Pabandykite… pažiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame kas nors žiovauja, ir pažiūrėkite, ar jūs darote tą patį. Tiesą sakant, net rašydamas šį straipsnio skyrių, pastebėjau, kad nekontroliuojamai žiovauja.

Tai puikus triukas visiems, kurie nori išsiaiškinti, ar kas nors rodo susidomėjimą jais, pavyzdžiui, įsimylėjimas ar pan.