Ukulele. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Šiame puslapyje rasite 5 geriausių ukulelių reitingą, taip pat vadovą, į ką atsižvelgti renkantis. Modelis buvo reitinguojamas pirmas „Yamaha GL-1“. Šis instrumentas gavo geriausius vartotojų atsiliepimus. Dėl nailoninių stygų ir tinkamo svarstyklių ilgio šis tipas skamba labai gerai. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Naudojant eglės medieną, melodija skamba aiškiai. Be to, tai daro ukulelę lengvą. Kaklas pagamintas iš už tai suteikia didelį kietumą ir ilgaamžiškumą. Mažas įrangos dydis leidžia ja naudotis patogiai. Groti ja patogu tiek mažiems, tiek dideliems gitaristams. Ši ukulelė atrodo labai patraukli, nes turi natūralią medienos spalvą (ji buvo tik lakuota). Rinkinyje yra viršelis. Dėl to instrumentą galima patogiai laikyti ir pasiimti su savimi į koncertus. Jei šis modelis neatitinka jūsų poreikių, verta susipažinti su įranga Makaka MK C Paketas.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią ukulele pirkti?

Pirkinių vadovas

„Ukulele“ yra populiarus instrumentas. Groti šia įranga nėra per daug sudėtinga ir po kelių pamokų galite pamatyti didelę pažangą, kuri pradedantiesiems teikia didelį pasitenkinimą. Tai gali būti idealus pasirinkimas tiems, kurie nelabai mėgsta groti gitara. Muzikos parduotuvėse yra keli šio instrumento variantai. Kad būtų lengviau pirkti, mes parengėme vadovą, kurį ukulelę pasirinkti.

Tipai – kuri ukulelė yra geriausia?

Yra keletas pagrindinių šio instrumento tipų. Jie yra:

bosas – tai yra viena iš mažiau populiarių ukulelės rūšių. Jis išsiskiria daugiausia labai storomis stygomis. Jie leidžia mums groti tuo pačiu derinimu kaip ir bosinės gitaros atveju, t. Y. E, A, D ir G.

baritonas Šis instrumentas pasižymi tuo, kad yra didžiausias iš visų ukulelės rūšių. Jo ilgis yra 74 cm. Jo išvaizda labai panaši į mažo dydžio gitarą. Jei jau turite patirties su gitara, išmokti tokio tipo ukulelę jums bus labai lengva. Viskas dėl to, kad jo aranžuotė praktiškai tokia pati, kaip ir pirmose keturiose gitaros stygose. Šis instrumentas turi labai gilų garsą. Tačiau jis neprimena klasikinio garso, kurį gamina kiti šio tipo instrumentai. Tai labai geras pasirinkimas pradedantiesiems, nes jis turi gana didelius tarpelius ir didelę garso plokštę. Iš pradžių tai palengvins žaidimą.

koncertas – tai šiek tiek mažesnė rūšis ir labiau panaši į tradicinę ukulelę. Jo ilgis 58 cm. Šis instrumentas skiriasi garsiu tonu. Jo išmatavimai yra 38 cm. Gentį sėkmingai gali naudoti ir pradedantieji. Jo rezonansinis korpusas yra palyginti didelis, o tarpai tarp fretų yra dideli. Taigi turime geresnę prieigą prie pirštų lentos. Visa tai leidžia labai patogiai groti koncertinę ukulelę.

sopranas – tai mažiausias ukulelės tipas. Jo ilgis yra tik 53 cm. Šiam instrumentui būdingas klasikinis aukšto lygio garsas. Taigi tai yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie ieško originalių garsų. Jo dydis yra 33 cm. Tačiau žaisti tokio tipo ukuleles nėra labai patogu. Viskas dėl mažo dydžio. Žmonėms, turintiems masyvesnius pirštus, gali kilti problemų tiksliai paspaudus tam tikrą ribą. Taip pat ribojama prieiga prie pirštų lentos. Štai kodėl mes rekomenduojame soprano ukulelę mažų pirštų savininkams ir vaikams.

tenoras – šis tipas yra gana didelis klasikinio ukulele dydžio. Jo ilgis yra 66 cm. Šio instrumento garsenybės yra pakankamai plačios, kad bet kas galėtų laisvai groti. Didesnė garso plokštė prisideda prie didesnio žaidimo komforto. Jo dydis yra 43 cm. „Tenor ukulele“ išsiskiria gilesniu tonu, kuris klasikinio tipo instrumentams yra gana retas. Jo garsas taip pat yra daug aiškesnis. Tokio tipo ukuleles rekomenduojame visiems, kurie anksčiau turėjo kontaktą su gitara.

Medienos rūšis

Tai yra vienas iš svarbiausių aspektų renkantis ukulelę. Medis lemia garso kokybę, taip pat instrumento tvirtumą.

koa – iš šios medienos buvo pagamintos pirmosios ukulelės. Būtent koa suteikia instrumentui savitą aukšto lygio garsą. Tai yra labiausiai paplitęs tipas Havajuose, šio instrumento gimtinėje. Jo garsas yra labai tikslus ir garsas išlaikomas ilgą laiką.

raudonmedis – tai mediena, dažniausiai naudojama smuikui gaminti. Nenuostabu, nes jis yra patvarus, bet tuo pačiu ir labai lengvas. Beveik visi ukulele strypai ir gitaros yra pagaminti iš šios medienos. Tai labai tanki medžiaga, todėl suteikia instrumentui šiltą ir galingą garsą, ypač žemais ir vidutiniais dažniais.

Eglė – skirtingai nuo šilto raudonmedžio, ši mediena suteikia ukulelei ryškų garsą. Aukšti ir žemi garsai joje skamba taip pat stipriai ir aiškiai. Be to, tai yra labai patvari mediena, bet ne tokia tanki kaip kitos dvi rūšys.

Stiprintuvas

Jei planuojate groti didesnei auditorijai, tikrai susidomėsite modeliu su keitikliu. Tai leis jums prijungti ukulelę prie stiprintuvo. Dėl to garsas gali plisti dideliais atstumais. Tai taip pat yra geras pasirinkimas žmonėms, norintiems įrašyti garsą. Tačiau jei planuojate groti tik namuose, pakaks klasikinės ar akustinės versijos.

Priedai

Kartu su instrumentu taip pat verta turėti nešiojimo dėklą. Tai veiksmingai apsaugos juos nuo dulkių ar galimos žalos. Galvos apdangalas gali būti naudingas aksesuaras pradedantiesiems. Šio prietaiso dėka ukulelės derinimas trunka tik kelias minutes. Mes taip pat turėtume turėti papildomų stygų rinkinį. Jie visada gaminami iš nailono, niekada iš metalo, kaip gitaros. Todėl jie gali dažnai lūžti. Iš tikrųjų mums nereikia rinktis, nes net minkštas tipas sukuria aštrų garsą. Tačiau yra specialių kubelių, pagamintų iš kieto veltinio.

Ukulele gera kaina

Paprastai ukulelės kaina yra apie 100 PLN. Jei norime įsigyti instrumentą su keitikliu, už jį turime išleisti nuo 300 PLN iki net 15 000 PLN.

Geriausia 2021 metų ukulelė

„Ukulele“ yra instrumentas, kurį dažnai renkasi pradedantieji gitaristai. Daugiausia dėl patrauklios kainos. Turėdami omenyje tai, kad nepatyrę gitaristai nežino, kokie instrumentai yra geriausi, mes pasiruošėme ukulele reitingas yra labai gerų modelių, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje.

Mūsų rekomendacijos

„Yamaha GL-1“

„Yamaha GL-1 ukulele“ stiliaus gitara yra pirmasis mūsų pasiūlymas. Modelis turi 433 mm skalę ir nailono stygas, užtikrinančias puikų garsą. Gitara turi mažą korpusą, kuris garantuoja komfortą grojant, taip pat ir mažiems gitaristams.

Rinkinyje yra minkštas „Gig Bag“ krepšys, todėl jį galite pasiimti su savimi, kur tik norite. Jis taip pat bus nepakeičiamas laikant instrumentą. Gitaros viršus pagamintas iš eglės, nugara ir šonas yra klaidingos, o kaklas – nato. Gofruotoji lenta ir tiltas yra rožinė mediena. Garso plokštės storis yra 70 mm. Gitaros raktai padengti nikeliu. Instrumentas turi gražią, natūralią spalvą, kurios dėka jis pelnė daugelio vartotojų pripažinimą.

Be to, jų nuomone, šio modelio vartotojai patvirtina, kad tai yra galingas prietaisas, suteikiantis įdomų garsą. Plius tai geriausia ukulele yra daugelyje muzikos parduotuvių už labai patrauklią kainą. Nenuostabu, kad taip dažnai renkasi žmonės, kurie savo nuotykius pradeda grodami šiuo instrumentu.

„Yamaha GL-1“ modelis tikrai patiks ne tik vaikams, bet ir jų tėvams, jau vien dėl jo skleidžiamo garso kokybės. Produktas yra elegantiškas ir tvirtai pagamintas.

Privalumai

Garsas:

Šiuo instrumentu gauti garsai yra šilti, labai malonūs ausiai ir primena tikrą Havajų atmosferą.

Gamybos kokybė:

Instrumentas pagamintas iš labai geros kokybės medžiagų, įskaitant eglės medieną, todėl yra atsparus įvairiems mechaniniams pažeidimams. Tai garantuoja, kad ji tarnaus net kelerius metus.

Nailono stygos:

Dėl to, kad gaminyje yra minkštos, nailoninės stygos, išmokti juo groti bus nepaprastai malonu. Dėl to muzika pernelyg greitai neatbaidys nei vaikų, nei suaugusiųjų.

Dydžiai:

Ukulelė neužima daug vietos, nors yra tikros akustinės gitaros dydžio (išskyrus korpusą). Todėl juos galite pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte.

Byla:

Komplekte su instrumentu yra specialus, minkštas dėklas. Tai palengvina ukulelės laikymą ir daro ją visiškai saugią. Dangtis taip pat labai gerai apsaugo nuo dulkių ir kitų teršalų.

„Makaka MK C Pack“

„Kala MK-C-PACK“ yra klasikinės formos korpusas, pagamintas iš Agatis medienos. Jo kaklas pagamintas iš raudonmedžio. Raudonmedžio pirštų lenta su 18 juostelių yra labai tvirta, jos išmatavimai yra 376 mm. Šiame modelyje yra rožinės medienos tiltas ir „Geared“ derintuvai.

Produktas turi gražią natūralią spalvą su matine danga. Rinkinyje yra praktiškas „Gig“ krepšys ir derintuvas. Dėl to jūsų ukulelė bus tinkamai pritvirtinta ir galėsite ją pasiimti su savimi atostogų metu.

Derintuvas leidžia tinkamai sureguliuoti įrangą. Jei ieškote instrumento pasauliečiams, ant kurio galėtumėte išmokti groti gitara, šis modelis buvo sukurtas atsižvelgiant į jus. Tai gera ir pigi ukulele pelnė daug teigiamų atsiliepimų, taip pat iš patyrusių gitaristų.

Jis yra tvirtai pagamintas, turi gražių formų ir suteikia įdomų garsą. Instrumentas yra patrauklus, o tai lemia ir satino apdaila.

Instrumentas, pavadintas „Makaka MK C Pack“, yra koncertinė ukulelė, …