Geri skubūs darbo batai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Skubus 210 S1 yra geriausi darbo batai, kuriuos šiandien galite rasti rinkoje. Tikrumą, kad pateiktas modelis nusipelno ypatingo pripažinimo, įgijome atidžiai perskaitę jo apžvalgas. Avalynė turi minkštą viršutinę dalį, kuri yra ypač švelni odai. Mūsų kojose nėra skausmingų įbrėžimų. Padas garantuoja gerą sukibimą su žeme, kuris apsaugo nuo galimo kulkšnies pasisukimo. Tarp svarbiausių produkto privalumų jis yra lengvas. Darbo bateliams tai yra nepaprastai svarbu. Tai, kad batus lengva valyti, taip pat yra privalumas. Taip pat norėtume pateikti kitų „Urgent“ produktų aprašymus – juos rasite mūsų reitinge. Jis buvo antras reitinge modelis 101 S3. Šis darbo batas turi atsparų pradūrimui padą. Metalinis pirštų dangtelis apsaugo pirštus nuo galimo lūžio ar kitų sužalojimų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius skubius darbo batus pasirinkti?

Ruošdamiesi dirbti sandėlyje ar kitoje vietoje, kur yra sužalojimo pavojus, turėtume apsirengti geros kokybės darbo bateliais. Toks drabužis neturi atrodyti estetiškai, svarbu, kad jis efektyviai apsaugotų mūsų pėdą nuo išorinių veiksnių. Kadangi tokio tipo produktų įsigijimas yra labai sudėtingas procesas, mes parengėme nedidelį vadovą, kuriame jums pasakysime, ko ieškoti. Mūsų straipsnyje taip pat pateikiamas geriausių skubių darbo batų sąrašas.

„Urgent“ yra gerai žinomas prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės darbo batus. Gamintojo siūloma įranga pasižymi geru apdirbimu, kurio dėka jie garantuoja visišką saugumą darbo vietoje.

Jei jus domina geriausi „Urgent“ darbo batai 2017 m., Tuomet turėtumėte įsitikinti, kad jus dominantis modelis bus patogus. Atminkite, kad darbe dažnai praleidžiame kelias ar kelias valandas. Todėl svarbu, kad nė vienas bato struktūros elementas nedirgintų mūsų odos. Svarbu minkštas vidpadis, kuris užtikrina patogų naudojimą.

Be to, avalynė turėtų būti gerai pritaikyta prie mūsų kojos. Dėl per mažo modelio jūsų kojos patins, o tai gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Kita vertus, per dideli batai gali sukelti nepageidaujamą elementą kai kuriose vietose.

Vis dėlto svarbiausia yra tai, kad mums įdomūs batai gerai derėtų su mūsų profesija. Šiuo metu rinkoje galime rasti įrangą, apsaugančią nuo: cheminių, biologinių, mechaninių veiksnių, temperatūros, elektros ir oro sąlygų. Verta investuoti į modelius su uždara struktūra, nes jie pasižymi antielektrostatinėmis savybėmis, be to, jie garantuoja energijos sugėrimą kulne. Vandeniui ir vandeniui atsparūs batai taip pat yra geras sprendimas. Kitas veiksnys, kuris turi atsirasti jus dominančiame modelyje, yra kietojo metalo įdėklas, kuris apsaugo nuo pradūrimų ir sužeidimų. Tuo pat metu šio tipo modeliai apsaugos mūsų koją nuo smūgių ar nedidelių sprogimų.

Skubūs darbo batai – reitingas

Skubus 210 S1

Žmonės, kurie ieško geros kokybės darbo batų, turėtų susipažinti su „Urgent“ prekės ženklo pasiūla. Verta rekomenduoti modelį, kuris tinka darbui daugelyje pramonės šakų, yra tas, kurio numeris 210 S1. Didžiausias šio gaminio privalumas yra tas, kad jo vidus turi labai minkštą įdėklą. Dėl to, nepaisant daugybės darbo valandų, nejausite jokio spaudimo ar skausmo kojose.

Pateikti batai turi metalinį piršto dangtelį, kuris apsaugo pirštus nuo pradūrimo ar smūgio. Be to, padikaulio aukštyje yra dar viena metalinė plokštė, leidžianti išvengti traumų, sukeltų užlipus ant nago. Uždara konstrukcija apsaugo koją nuo rūgščių, riebalų, aliejaus ir benzino. Savo ruožtu ant kulno yra gumos sluoksnis, kuris sugeria elektros srovę ir tuo pačiu garantuoja gerą sukibimą su žeme.

Vartotojų nuomonė apie pateiktą modelį yra labai glostanti. Daugelis žmonių nusprendė įsigyti įrangą, nes ji visiškai apsaugo mūsų kojas darbo metu. Visi elementai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurios yra atsparios vandeniui ir atsparios dilimui.

210 S1 modelis yra labai geras „Urgent“ darbo batas iki 100 PLN. Avalynės dydžiai yra nuo 37 iki 47. Viršutinė dalis pagaminta iš nubuko odos.

Privalumai

Vienintelis:

Vienas iš svarbiausių darbo batų elementų yra vienintelis. Modelyje 210 S1 jis buvo pagamintas iš geriausios kokybės medžiagų. Dėl to jis yra pakankamai kietas ir garantuoja gerą sukibimą su pagrindu.

Minkštas viršus:

Batviršis pagamintas iš nubuko odos, kuri yra labai minkšta. Tai reiškia patogią avalynės dėvėjimą – niekas nespaudžia mūsų kojų, todėl ant jų paviršiaus neatsiranda dirginimo.

Uždara kulno sritis:

Avalynė turi uždarą kulno sritį. Toks dizainas ne tik garantuoja gerą konkrečios pėdos dalies apsaugą, bet ir priverčia batus gerai prilipti prie jo paviršiaus.

Lengvumas:

Vartotojai patvirtina, kad produktas yra labai lengvas. Net po kelių valandų darbo mūsų kojos neskauda.

Yra daugybė dydžių:

Reikia įvertinti, kad darbo batai yra įvairių dydžių. Tiek moterys, tiek vyrai gali nuspręsti pirkti pateiktą modelį.

Trūkumai

Oro pralaidumas:

Avalynės gamybai naudojamos medžiagos neužtikrina geriausios oro cirkuliacijos.

Skubus 101 S3

„Urgent 101 S3“ modelis skirtas visiems sunkiosios pramonės gamyklų darbuotojams, statybininkams ir ūkininkams, dirbantiems sunkiomis sąlygomis. Išoriniai veiksniai šiose vietose kelia didelę grėsmę žmogaus gyvybei, todėl norint būti darbo vietoje reikia tinkamos apsaugos.

Šie labai patogūs „Urgent“ darbo batai už gerą kainą yra pagaminti iš „Buffalo“ odos. Jis yra 1,6 mm storio, kuris efektyviai apsaugo pėdą nuo išorinių veiksnių. Savo ruožtu kulno aukštyje randame dirbtinių medžiagų, kurios yra atsakingos už elektros srovės įžeminimą. Padas išklotas gumine medžiaga, kuri suteikia puikų sukibimą. Be to, batai turi specialų sluoksnį, kuris yra atsparus pradūrimui. Dėl to mes neturime jaudintis, kad jei netyčia atsistosime ant varžto ar vinies, mes supjaustysime save.

Daugelis nuomonių apie šiuos batus yra teigiamos. Vartotojai įvertino, kad visa konstrukcija yra uždara, o tai geriau apsaugo koją. Be to, plieninis pirštų dangtelis apsaugo pirštus nuo įpjovimų ir pradūrimų, o ant kulno esanti medžiaga sugeria smūgius.

„Urgent 101 S3“ darbo batai yra modelis su aukštesniu batviršiu. Produktas yra nuo 39 iki 48 dydžių. Avalynė turi metalinę pirštinę:

Privalumai

Atsparumas pradūrimui:

Pateikti darbo batai pasižymi dideliu atsparumu pradūrimams. Dėl to dėvėtojas turi maksimalų saugumą dirbdamas. Net jei vartotojas atsitiktinai žengs, pavyzdžiui, ant vinies, jam nieko rimto nenutiks.

Nėriniai:

Modelis rišamas raišteliais. Jie yra patvarūs ir jų dėka jūs galite geriau pritaikyti batus pagal savo pėdos formą.

Metalinė pirštinė:

Avalynė aprūpinta metaliniu batų dangteliu. Šis elementas yra veiksminga apsauga, pvz., Nuo pirštų lūžimo.

Dailinis padas:

Modelis turi iškaltą padą. Tai reiškia, kad jis yra netaisyklingos formos, todėl geriau sukimba su pagrindu.

Trūkumai

Plastikiniai įdėklai:

Iš dirbtinių medžiagų pagaminti įdėklai padaro avalynę šiek tiek mažiau patogią. Kartais nutinka taip, kad po kelių valandų darbo šie elementai pradeda spausti koją.

Skubus 302 S1

Skirtingose ​​darbo vietose keliami konkretūs reikalavimai darbo batams. Jei jūsų gamykla leidžia batus su panašiu į sandalus dizainu, jums patiks „Urgent 302 S1“. Šis produktas pasižymi labai saugiu metaliniu piršto dangteliu, kuris sugeria smūgius ir apsaugo pirštus nuo lūžimo.

Kulno sritis yra uždara, todėl ji turi antistatinių savybių. Tai reiškia, kad visa elektros srovė siunčiama į aikštelę, nes aukštos kokybės guma sugeria energiją. Batviršiai pagaminti iš zomšos karvės odos. Vidinis pamušalas pagamintas iš kiaulės odos. Tai leidžia laisvai praeiti vandens garams, kad pėda būtų tinkamai vėdinama. Be to, medžiaga yra minkšta, todėl nereikia jaudintis dėl pūslių.

Kietesnis poliuretano sluoksnis garantuoja mūsų kojos saugumą dirbant. Būtent dėl ​​šios priežasties didelė vartotojų grupė nusprendė įsigyti šį modelį. Tai užtikrina ne tik saugumą nuo išorinių veiksnių, tokių kaip krentantys daiktai ar išsiliejusios alyvos, bet ir garantuoja dėvėjimo patogumą.

„Urgent 302 S1“ yra darbo batai, kurių dydžiai yra nuo 36 iki 48. Avalynė buvo pagaminta iš: zomšinė oda.

Privalumai

Paminkštinimas:

Batų vidus pagamintas iš kiaulės odos. Lyginant su dirbtinėmis medžiagomis, galima sakyti, kad tai užtikrina daug geresnį oro srautą. Todėl darbo metu mūsų kojos mažai prakaituoja.

Patogumas:

„Urgent 302 S1“ medžiagą sudaro: karvės oda – ji yra minkšta ir elastinga. Dėl šios priežasties avalynė yra patogi ir nedaro spaudimo kojoms.

Vienintelis:

Gerai profiliuotas padas leidžia judėti darbo bateliuose ne tik patogiai, bet ir 100% saugiai.

Trūkumai

Velcro:

Batai tvirtinami velcro, kuris, nors iš pradžių turi labai gerą sukibimą, po laiko pradeda atsiskirti.