Vežimėlio krepšys. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Mes žinome, kad mums patinka funkcionalūs ir tvirti sprendimai. Štai kodėl į savo vežimėlių krepšių sąrašą pasirinkome tik patikrintus produktus. Mūsų pasiūlyme yra krepšys Praleiskite „Hop Duo Signature Chevron 200306“. Tai neperšlampamas modelis, pagamintas iš medžiagų, kuriose nėra kenksmingų medžiagų, pavyzdžiui, PVC. Kadangi krepšio viduje yra daug skyrių ir kišenių, mums lengviau sutvarkyti kūdikio daiktus ir taip daug geriau juos pasiekti. Dėl labai praktiškų rankenų ir spaustukų šį modelį pritvirtinti prie vežimėlio lengva ir nereikia daug laiko. Taip pat negalima pamiršti, kad tai labai talpus krepšys. Jei dėl kokių nors priežasčių šis produktas jums nepatiko, rekomenduojame krepšį „Maxi Cosi Flexibag“ su dideliu ir erdviu pertvaru, kurį galima padidinti. Šis modelis taip pat turi daug praktinių skyrių. Jei norite sužinoti kitus jo privalumus, kviečiame perskaityti likusią straipsnio dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį krepšį krepšiui pirkti?

Pirkinių vadovas

Pampersai, buteliai, košės, čiulptukas, šlepetės, kojinės, antklodė, užkandžiai, pudra – šiuos ir daugelį kitų dalykų galima rasti kūdikio krepšyje. Tėvai turi būti tinkamai pasirengę nenumatytoms situacijoms. Štai kodėl taip svarbu turėti didelį ir patogų krepšį. Svarbu, kad joje tilptų ne tik vaikui, bet ir tėvui reikalingi daiktai. Šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime nuimamiems ir nešiojamiems vežimėlių modeliams. Čia rasite naudingos informacijos apie kokį vežimėlio krepšį pasirinkti.

Krepšio talpa

Net pasivaikščiojimui su mažyliu reikia pasiimti atsargines sauskelnes ir keletą kitų daiktų, o ilgesnėms kelionėms krepšio talpa yra dar svarbesnė. Tačiau nepakanka didelės pertvaros, svarbu ir mažesnės bei didesnės kišenės. Svarbus ne tik jų skaičius, bet ir vieta. Krepšys turi tilpti į daugybę skirtingų dalykų iš vaikiškos pakuotės, tačiau jis taip pat turėtų būti patogus.

Pagrindinis dalykas yra tas, kad tėvai neprivalo ieškoti reikalingų sauskelnių, čiulptuko, buteliuko ar kitų dalykų. Gerai, jei yra vienas didelis pagrindinis skyrius ir keli mažesni, įskaitant vieną ar du su užtrauktuku. Be to, atminkite, kad jūsų kūdikio poreikiai auga su amžiumi, o kartais geriau rinkitės didesnį krepšį, kuriame tilptų net jūsų mėgstamas kūdikio žaislas.

Maišelio tvirtinimas prie vežimėlio

Labai svarbus aspektas yra krepšio tvirtinimo prie vežimėlio sistema. Žinoma, galite pasirinkti modelį su įprastu „Velcro“, tačiau laikui bėgant jie praranda savo savybes. Todėl gamintojai vis dažniau siūlo pažangesnes surinkimo sistemas, kurios apsaugo maišą nuo slydimo, pvz., Ant odinių diržų. Taip pat svarbu, kad ši tvirtinimo sistema neužstotų prieigos prie krepšio. Kai kuriuose modeliuose yra tvirtinimas, skirtas tam tikrų tipų vežimėliams. Taigi patikrinkime, ar mus dominantis krepšys bus tinkamas mūsų vežimėliui.

Reguliuojamas diržas

Nors reguliuojamas diržas yra daugelio modelių standartas, vis tiek randame fiksuoto diržo ilgį. Todėl prieš perkant verta patikrinti, ar jus dominantis produktas turi reglamentą. Tai leidžia jums pritaikyti krepšį pagal mūsų aukštį, taigi ir patogesnį jo nešiojimą, kai jį nuimame nuo vežimėlio.

Krepšio svoris

Krepšys turi būti tvirtas, bet ne per sunkus. Turite atsiminti, kad į jį įdėjome daug dalykų, kurie gali sverti kelis kilogramus, tad kam pridėti svorį?

Medžiaga

Labai svarbus aspektas yra medžiaga, iš kurios pagamintas krepšys. Ypač jei norime nešiotis ten ne tik priežiūros priemones, bet ir maistą kūdikiui. Pirma, audinys turi turėti visus reikalingus sertifikatus ir patvirtinimus. Paprastai tokie produktai yra specialiai pažymėti, kad juose nėra ftalatų ar kitų pavojingų medžiagų. Be to, svarbu, kad maišelį būtų lengva valyti. Kitas klausimas yra atsparumas drėgmei. Atminkite, kad kartais pasivaikščiojimo metu gali lyti, o neperšlampamas krepšys apsaugos visus drabužius, sauskelnes ir net telefoną.

Krepšio išvaizda

Verta rinktis vežimėliui tinkantį krepšį, kuris nebus pastebimas. Mes rekomenduojame unisex modelius. Kai kurie tėvai ne visada gerai analizuoja pirkinį, o mama nusprendžia nusipirkti spalvingą gėlių maišelį, kuris tėčiui yra per moteriškas, o kai jis nori išeiti pasivaikščioti su kūdikiu, jis gali jausti tam tikrą pasipriešinimą. Tai yra nereikšmingi klausimai, bet kaip svarbu. Verta pasirinkti tamsesnį modelį.

Visų pirma dėl to, kad tokiame krepšyje nėra jokių smulkių purvo. Įvertinsite produkto universalumą, kai įsigysite kitą vežimėlį, pavyzdžiui, klasikinį gilų modelį pakeisite į vežimėlį. Dėl to, kad anksčiau įsigijote krepšį, kuris iš esmės tinka kiekvienam vežimėliui, keičiant transporto priemonę nereikės investuoti pinigų į naują krepšį.

Priežiūra

Viskas, kas susiję su kūdikiu, greitai sutepa. Nėra kitaip ir maišelio atveju. Taigi patikrinkime, ar galima skalbti mašinoje. Jei ne, patikrinkite, ar jis yra nešvarus ir kaip galite jį pašalinti.

Papildoma įranga

Dažnai tokie krepšiai parduodami komplekte su papildoma įranga, pavyzdžiui, su persirengimo stalu. Tokie gaminiai gali būti nepakeičiami pasivaikščiojimų ar kelionių su mažyliu metu. Paprastai persirengimo stalas yra paprastas, neperšlampamas kilimėlis. Jei rinkinyje yra toks elementas, verta patikrinti jo dydį. Kai kurie gamintojai prideda ant krepšių antklodę. Labai dažnai šalia maišelio montuojamas specialus šilumą izoliuojantis vamzdelis buteliams gabenti. Kai mažylis bus mažas, įdėsite į jį pieno buteliuką, o kai jis užaugs, – šiltą gėrimą. Šis sprendimas ypač naudingas ilgų pasivaikščiojimų metu, ypač žiemą.

Vežimėlių krepšiai geromis kainomis

Rinkoje rasite krepšių už 50 PLN, bet ir krepšių už 500 PLN ir daugiau. Visų pirma sutelkite dėmesį į produkto kokybę, kad jis tarnautų ilgiau nei kelis mėnesius. Brangiausi yra madingiausių spalvų ir raštų modeliai, kurie primena paprastas moteriškas rankines. Mažiausiai paprasti modeliai be pakeitimų, kurie taip pat turi daug privalumų – juos lengva prižiūrėti ir universalus.

Geriausių 2021 m. Vežimėlių krepšelių reitingas

Kiekvienas jaunas tėvas turi pasirinkti vežimėlio krepšį. Tačiau dėl didelio turimų modelių sprendimo dėl pirkimo gali pasirodyti sunku. Geriausias vežimėlio krepšys turėtų turėti reikiamą kišenių skaičių, turėti tinkamą vežimėlio spaustuką ir būti pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Todėl, norėdami padėti jums pasirinkti, mes sukūrėme šį reitingą.

Mūsų rekomendacijos

Praleiskite „Hop Duo Signature Chevron 200306“

1. Praleiskite „Hop Duo Signature Chevron 200306“Vežiminių krepšių reitingą pradėsime naudodami „Skip Hop Duo Signature Chevron 200306“ gaminį. Šis krepšys yra 33 x 35 x 10 cm dydžio. Jis buvo pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, be kenksmingų medžiagų, tokių kaip. bisfenolis A, ftalatas arba PCV. Be to, medžiaga yra nepralaidi vandeniui, o vidinis pamušalas buvo sukonstruotas taip, kad atspindėtų šviesą, o tai palengvintų ieškomų daiktų radimą.

Šis modelis turi 10 kišenių ir neperšlampamą persirengimo kilimėlį. Didelis kišenių skaičius leis organizuoti turinį taip, kad palengvintų vėlesnes paieškas. Rasime čia, be kitų kišenės, skirtos piniginei, raktams, telefonui ar rašymo reikmenims.

Išorinės kišenės bus naudingos gabenant butelius su gėrimais (specialiai sukurta kišenė pagaminta iš lanksčios medžiagos, laikant butelį vietoje), arba pakuojant sumuštinius kelionėms (kišenės maistui izoliuotos), arba čiulptuko ar žaislų tvirtinimui. prie metalinio žiedo su maišelio priekiu.

Patentuotas spaustuko laikiklis leidžia mums pritvirtinti krepšį prie bet kokio vežimėlio. Mes taip pat galime nešioti krepšį ant peties ar rankos. Žmonės, nusipirkę šį produktą, savo nuomonėje mini begales privalumų. Vartotojų teigimu, tai yra: didelė talpa, didelis kišenių skaičius, atsparumas vandeniui.

„Skip Hop Duo Signature Chevron 200306“ yra praktiškas vežimėlio krepšys, kurio išmatavimai yra šie: 33 cm x 35 cm x 10 cm. Šis modelis pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, kurioje nėra kenksmingų medžiagų.

Privalumai

Medžiaga:

Krepšys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Svarbu tai, kad juose nėra kenksmingų medžiagų (bisfenolio A, ftalato ir PCV). Medžiaga yra atspari pažeidimams ir saugi mūsų sveikatai.

Neperšlampamas:

Verta paminėti, kad pateikto modelio audinys yra nepralaidus vandeniui, todėl maiše gabenami daiktai nėra šlapi.

Kišenės:

10 kišenių šio maišelio išorėje ir viduje suteikia mums galimybę atskirti kūdikio daiktus, taip pat tokius daiktus kaip raktai, piniginė ir telefonas. Tokiu būdu gabenami daiktai yra izoliuoti vienas nuo kito, ir mes neturime problemų juos rasti.

Rankena:

Klipas leidžia mums pritvirtinti krepšį prie kiekvieno vežimėlio. Todėl vaikščiodami su kūdikiu vežimėliu neturime nešiotis rankinės.

Talpa:

Daugelis žmonių teigiamai vertina pateikto modelio galimybes. Jame lengvai sutalpinsite visus reikalingus daiktus.

„Maxi Cosi Flexibag“

2. „Maxi Cosi Flexibag“Kitas produktas yra „Maxi Cosi Flexibag“. Jo matmenys yra 38 x 31 x 12 cm. Šis modelis siūlo 3 vidinius skyrius, pagamintus iš tinklelio, kur galime laikyti visus reikalingus daiktus. Vienas iš šių skyrių tvirtinamas užtrauktuku, todėl ten galime paslėpti mažesnius daiktus, pvz., Raktus.

Be to, krepšyje yra neperšlampamas persirengimo kilimėlis ir terminė kišenė buteliui. Įdomus sprendimas, kurį naudoja gamintojas, yra galimybė krepšio talpą padidinti net 25%.

Taip yra dėl reguliuojamų šonų su užtrauktuku, kurį prireikus galima nuimti ir lengvai padidinti jo tūrį. Platus diržas užtikrins patogumą nešant krepšį per petį. Krepšį taip pat galima pakabinti ant vežimėlio rankenos. Tačiau atminkite, kad vežimėlis …