Pėdkelnės. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jums įdomu, kokias pėdkelnes pasirinkti, tačiau neturite laiko palyginti atskirų modelių tarpusavyje. Jei taip, mūsų svetainėje pateiktas reitingas turėtų sukelti jūsų susidomėjimą. Perskaitę daugybę apžvalgų, padarėme išvadą, kad geriausios pėdkelnės yra Laura 15. Tai „Gatta“ prekės ženklo produktas, kuris daugelį metų mėgavosi nepaprastu vartotojų populiarumu. Minėtas modelis yra lygios dangos. Dėl to, kad jie tvirtai priglunda prie kūno, mūsų kojos atrodo gražiai. Pėdkelnės turi sutvirtinimus ant piršto dalies, o tai sumažina žalos riziką. Produktas yra kelių spalvų ir dydžių, kad kiekviena moteris galėtų pasirinkti modelį, kuris atitiktų jos figūrą ir atitiktų jos pageidavimus. Mūsų sąraše taip pat yra kitų įdomių pasiūlymų. Pėdkelnės reitinge užėmė antrą vietą „Fiore Medica Total Slim“. Jie švelniai spaudžia kojas, o tai pagerina kraujotaką. Todėl pavargusių kojų jausmas neatsiranda.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias pėdkelnes pirkti?

Pirkinių vadovas

Ne visos moterys mėgsta kasdien dėvėti kelnes. Daugelis moterų teikia pirmenybę moteriškesnėms ir romantiškesnėms stilizacijoms su suknelėmis ar sijonais. Tačiau tokiai aprangai reikia pasirinkti tinkamas pėdkelnes, kurios papildomai pabrėš kojas ir leis jaustis užtikrintai. Jei nesate tikri, kurį produktą pasirinkti, žr. Šį pirkimo vadovą. Štai keletas vertingos informacijos, padėsiančios nuspręsti, kurias pėdkelnes rinktis.

Dydis

Yra du būdai pasirinkti teisingą pėdkelnių dydį. Pirmasis yra pritaikyti gaminį pagal savo ūgį ir svorį, o antrasis – prie jūsų ūgio ir klubo apimties. Taigi, norint išvengti per mažo dydžio pirkimo, verta pasverti ir pamatuoti. Tuo remdamiesi greitai rasime idealiai mūsų figūrai tinkančias pėdkelnes. Visą informaciją apie dydžius galite rasti ant produkto pakuotės. Standartiniai žymėjimai yra: S (kitaip 2), M (3), L (4) ir XL (5). Kai kurie prekės ženklai taip pat siūlo didesnių dydžių modelius, t. Y. XXL (vadinamąjį plius dydį).

Kelnaitės ar bezmajtkowe?

Pėdkelnės gali būti be kelnaitės ar be kelnaitės. Kaip rodo pavadinimas, pirmieji turi kelnaites, kurios suteikia papildomą apsaugą nuo produkto pūtimo. Daugelis moterų taip pat įtikina, kad kelnaitės modeliai veiksmingiau apsaugo nuo šalčio jausmo. Tačiau kai kurioms moterims pėdkelnės atrodo patogesnės, nes niekas nevaržo jų judesių.

Storis

Produkto storis nustatomas den (denier) arba dtex (decitex) skalėje. Tai informuoja mus apie tam tikro ilgio pluoštų svorį. Pirmosios paminėtos skalės atveju ji yra 9000 m, o antrojoje – 1000 m. Pėdkelnių storis gali būti nuo 5 iki 250 denių (nuo 6 iki 280 dtex). Kuo didesnis skaičius šalia skalės raidės, tuo storesnis modelis.

Daroma prielaida, kad geriausios vasarinės pėdkelnės yra maždaug 5 den storio. Biurui puikiai tinka 20, o žiemai – daugiau nei 100 denų gaminių.

Vykdymo medžiaga

Pėdkelnių gamyboje naudojama daugybė skirtingų medžiagų. Vienas populiariausių šiais laikais yra neielastanas, t. Y. Poliuretano pluoštas, kuris gerai išsitiesia, tačiau taip pat greitai grįžta į ankstesnę formą. Iš šios medžiagos pagaminti modeliai puikiai tinka kojoms ir yra atsparūs tempimui.

Pėdkelnės taip pat gaminamos iš:

vilna – tai natūralios kilmės medžiaga, puikiai apsaugo nuo šalčio, nesiglamžo ir yra maloni liesti;

ištempti – tai ypač lankstus ir tamprus audinys, jis yra šiurkštus liesti;

3D likra – kiekvienoje eilėje megztas „Lycra“, dėl kurio jis labai tinka kojoms;

nailonas – tai „3D Lycra“ priedas, kurio dėka pėdkelnės nesiglamžo, yra patvarios, tačiau taip pat gali šiek tiek išsitiesti;

mikropluoštas – tai poliesterio ir poliamido pluoštų mišinys, medžiaga yra minkšta, puri ir patvari;

poliesterio pluoštai – jie naudojami kaip natūralių pluoštų priemaiša, pėdkelnės tada yra lankstesnės ir ilgai išlaiko savo formą;

medvilnė – kaip ir vilna, tai yra natūrali medžiaga. Medvilnė yra minkšta, leidžia odai kvėpuoti ir gerai palaiko kūno temperatūrą.

Pleištas

Tarpinė yra pėdkelnių dalis, dengianti intymias dalis (dažnai ir sėdmenis). Ne visi modeliai su juo yra aprūpinti, tai ypač pasakytina apie mažesnių dydžių gaminius. Dėl pleišto pėdkelnės yra patvaresnės. Gerai, jei jis pagamintas iš medvilnės, nes tada užtikrinama tinkama oro cirkuliacija.

Siūlės ir sutvirtinimai

Jei pėdkelnių siūlės yra matomos, jos gali aiškiai išsiskirti po drabužiu. Dėl šios priežasties ponios vis dažniau kreipiasi į besiūlius modelius ir modelius su plokščiomis siūlėmis. Kalbant apie sutvirtinimus, juos galima rasti ant kojų, daugiausia pirštuose (ant kulnų jie atsiranda daug rečiau). Taip pat yra modelių, kurie nėra sutvirtinti, ir tokių, kuriuose sutvirtinimai nematomi. Jie puikiai tinka prie atvirų batų.

Crimson

Atsižvelgiant į diržo tipą, pėdkelnes galima suskirstyti į suspaudimo ir be slėgio. Nors pirmieji puikiai suformuoja figūrą, juos dėvėti gali būti nepatogu, ypač siluetu su išsikišusiu pilvu. Nepaisant to, šiuo atveju galite ieškoti gaminio su plačiu diržu, kuris nebus per ankštas ir gerai prigludęs prie juosmens.

Baigti

Modeliai su matine ir pusiau matine danga laikomi elegantiškesniais, nes juos taip pat galima lengvai derinti prie oficialių dalykinių drabužių, ne tik kasdieninio stiliaus. Blizgančios pėdkelnės yra praturtintos žvilgančiais nailono arba lurekso pluoštais, kai kurios jų puikiai atrodo kartu su vakarine suknele (tačiau tai gali priklausyti ir nuo mūsų skonio).

Taip pat labai svarbus produkto aprėpties laipsnis. Skaidrūs modeliai leidžia pabrėžti odos spalvą, tačiau jie neatitinka biuro aprangos. Taigi geriausia juos dėvėti kasdieniams drabužiams apsipirkti ar susitikti su draugais. Kita vertus, nepermatomos pėdkelnės nesiskleidžia (nors tai gali priklausyti nuo jų storio).

Spalvos ir raštas

Geriausias pėdkelnes lemia ne tik dugnų skaičius ir gamybos medžiaga. Jų spalva ir raštas taip pat yra nepaprastai svarbūs. Modeliai yra įvairių atspalvių – kūno spalvos, juodos, baltos, violetinės, raudonos, žalios ir kt. Verta prisiminti, kad dėl tamsių spalvų jūsų kojos gali atrodyti lieknesnės, o dėl šviesių – šiek tiek storesnės. Produkto modelio pasirinkimas daugiausia priklauso nuo mūsų figūros. Lieknos ponios gali sau leisti šiek tiek beprotybės ir nusipirkti, pavyzdžiui, modelį su juostelėmis, taškeliais arba su dekoracijomis subtilių gėlių pavidalu. Su masyviais blauzdomis ir šlaunimis geriausia vengti didelių raštų, tačiau galite rinktis pėdkelnes su mažomis dekoracijomis, pvz., Aplink kulkšnis.

Ypatingos savybės

Kalbant apie pėdkelnes, negalima nekalbėti apie specialios paskirties produktus. Tai įeina o antivarikoziniai modeliai, tinkama jėga suspaudžiantys kojas, dėl to pagerėja kraujotaka ir galima palengvinti nemalonius negalavimus, susijusius su varikoze. Taip pat yra modeliuojančių pėdkelnių, kurios optiškai lieknina figūrą ir sumažina riebalų, susikaupusių aplink pilvą, šlaunis ir sėdmenis, matomumą. Be to, yra specialių nėščioms moterims skirtų produktų, kurie užtikrina puikų prisitaikymą prie nuolat besikeičiančio būsimos motinos kūno, kad būtų užtikrintas jos komfortas.

Pėdkelnės geromis kainomis

Įprastos pėdkelnės dažnai kainuoja mažiau nei 20 PLN, tačiau kaina priklauso nuo prekės ženklo, storio ir pagaminimo medžiagos (žinomų gamintojų siūlomi modeliai dažnai kainuoja daugiau nei 40 PLN). Gerų antivarikozinių pėdkelnių pirkimas kainuoja apie 150 PLN, o modeliuojančių – apie 50 PLN.

Geriausios pėdkelnės 2021 m

Mes specialiai jums paruošėme pėdkelnių reitingą, kuris tikrai padės išsirinkti geros kokybės produktą. Į sąrašą įtraukti modeliai yra populiarūs tarp vartotojų, o tai rodo, kad jie buvo tvirtai pagaminti.

Mūsų rekomendacijos

Gatta Laura 15

Jei norite įsigyti klasikinių moteriškų pėdkelnių, esame įsitikinę, kad „Gatta Laura 15“ pateisins jūsų lūkesčius. Medžiaga yra lygi danga ir priglunda prie kūno. Pėdkelnių storis yra 15 DEN, todėl jos tinka ankstyvam pavasariui ar rudeniui.

Gaminio gamybai buvo naudojamas poliamidas ir elastanas. Tai yra medžiagos, kurios yra labai patvarios. Todėl jūs neturite jaudintis, kad po pirmo naudojimo juos turėsite išmesti į šiukšliadėžę. Modelis turi sutvirtinimus piršto ir kelnaitės dalyse.

Teigiamos nuomonės apie juos įrodo, kad verta investuoti į „Gatta Laura 15“ pėdkelnes. Modelis vertinamas dėl to, kad jis yra kelių dydžių ir spalvų.

„Fiore Medica Total Slim“

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „Fiore Medica Total Slim“ pėdkelnių. Parduotuvėje modelį galima įsigyti 2 (S), 3 (M) ir 4 (L) dydžių. Jo storis yra 20 DEN. Tai reiškia, kad medžiaga yra šiek tiek perregima. Produktą galima rinktis iš kelių spalvų, tarp jų: ​​minkštimas, juodas arba grafitas.

„Fiore Medica Total Slim“ yra pėdkelnės, kurios pateisins reiklių moterų lūkesčius. Pateiktas modelis „Silver Fresh“ technologijos dėka palieka odą idealiai sausa ir gaivi. Produktas pagerina odos mikrocirkuliaciją, kuri palengvina pavargusias kojas.

Pateiktos pėdkelnės moteris vilioja dėl kelių priežasčių. Labiausiai vartotojai vertina modelį dėl estetinio dizaino ir ilgaamžiškumo. Svarbus privalumas yra ir tai, kad „Fiore Medica Total Slim“ gerina kraujotaką.

Loresas Chantalas

„Lores Chantal“ yra geros ir pigios pėdkelnės, kurios patiks daugeliui žmonių. Taip yra todėl, kad produktas yra labai gražaus dizaino. Kelnaitės dalis gražiai dekoruota. Nėrinių modeliai priverčia modelį džiaugtis savo išvaizda.

Pėdkelnės turi plokščią siūlę, o tai reiškia, kad jas vilkint mums nieko nepakenks. Patogus …