turistinis lygintuvas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Patogus kelioninis lygintuvas gali būti būtinas keliaujant, ypač jei norite „Rowenta DA1510“ sveria tik 1 kg. Šis produktas ne veltui yra geriausių turistinių geležies modelių reitingo viršuje. Jis yra mažas, lengvas, labai paprastas naudoti ir tuo pačiu efektyvus, o tai lemia didelė galia. Jis turi vertikalią lyginimo funkciją, kuri gali būti naudinga žmonėms, ieškantiems lengvo ir patogaus lygintuvo, skirto pakabinamiems tekstilės gaminiams lyginti. Tačiau jei ši įranga jums nepatiko, rekomenduojame modelį atkreipti jūsų dėmesį Pirmasis FA 5642. Tai taip pat įdomus kelioninis lygintuvas su sulankstoma rankena. Panašiai kaip „Rowenty“ įranga, ji neužima daug vietos krepšyje, yra lengvai naudojama ir turi daug funkcinių sprendimų. Norėdami sužinoti daugiau apie jo ypatybes, perskaitykite likusią straipsnio dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Geriausias produktas

Privalumai

„Rowenta“ lygintuvas yra mažas, todėl neužims vertingos vietos jūsų bagaže. Įranga veiks ne tik kelionės metu, bet ir namuose, nes yra labai efektyvi. Dėl didelės galios gaminys gali susidoroti net su dideliais raukšlėmis.

Trūkumai

Produktas pagamintas iš lengvai pažeidžiamų medžiagų. Todėl jį transportuojant ir naudojant reikia būti labai atsargiems.

Santrauka

Pateiktame gaminyje yra galimybė lyginti garais. Dėl to galite pašalinti raukšles iš subtilių medžiagų, paltų ar užuolaidų. Garų dėka galite susidoroti su nemaloniais kvapais, kurie lieka ant jūsų drabužių. Įranga greitai įkaista, ir ją labai patogu nukreipti per medžiagą.

Kokią žygio geležį pirkti?

Pirkinių vadovas

Šiais laikais dauguma iš mūsų stengiasi kiek įmanoma pagerinti savo gyvenimo komfortą. Mes vis dar ieškome sprendimų, kurie mums palengvintų funkcionavimą tiek namuose, tiek kelyje. Mums patinka apsupti daiktus, pagamintus mūsų patogumui: minkštą lovą, skanų maistą, pramoginius dalykėlius, ryšio priemones. Sąrašas yra be galo ilgas. Tarp daugelio daiktų 10 svarbiausių mums daiktų tikrai apims švarius, lygintus drabužius.

Nors dideli ir masyvūs lygintuvai padeda mums susitvarkyti su raukšlėmis namuose, kai vykstame į komandiruotę ar atostogaujame, reikalas šiek tiek komplikuojasi. Štai kodėl mes sukūrėme vadovą, kuriame mes padėsime jums nuspręsti, kokį žygio geležį pasirinkti, kad galėtumėte mėgautis dailiais marškiniais net ir ekstremaliausiomis sąlygomis.

Galia – kokia yra geriausia žygio geležis?

Be abejo, vienas iš svarbiausių lygintuvo parametrų yra jo galia. Tai rodo, kokiu mastu prietaisas veiks efektyviai. Kuo mažesnė galia, tuo daugiau laiko reikia įrangai visiškai sušilti ir ji yra mažiau efektyvi lyginant labai raukšlėtus daiktus.

Vartotojų labiausiai rekomenduojamas lygintuvas yra mažiausiai 1000 W galios prietaisas. Jis gali susidoroti su nedideliais lenkimais ir atnaujinti keletą valandų lagamine buvusius drabužius. Tačiau, jei norite visiško įrangos funkcionalumo, ši vertė tikrai bus per silpna. Geras lygintuvas turi galingą šildytuvą, kuris veikia nuo 1500 W iki 1800 W.

Galios metodas

Kelioniniai lygintuvai paprastai varomi dviem būdais: elektra arba automobilio energija. Pirmasis modelis yra plačiai žinomas ir instrukcijos įjungti įrenginį niekas nenustebins. Vis dėlto naujovė yra antroji galimybė, leidžianti lyginti drabužius net lauke, kur esame atjungti nuo elektros lizdų. Tiesiog įkiškite laido galą į cigarečių žiebtuvėlį ir prietaisas lėtai kais. Žinoma, įrenginyje įrengta labai maža galia (iki 1000 W), tačiau to tikrai pakanka, kad net ir stovyklavimo metu būtų užtikrinta daili išvaizda.

Dydis – geriausias kelioninis lygintuvas

Labai svarbus bet kurio kelioninio lygintuvo bruožas yra jo dydis. Kaip rodo pavadinimas, produktas bus reikalingas kelionių metu, kai visa mūsų įranga turi tilpti į vieną ar du lagaminus. Lygintuvas taip pat turėtų rasti vietą tarp daugybės prietaisų, tokių kaip džiovintuvas ar tiesintuvas.

Didelis universalios, namų įrangos dydis ir svoris yra per dideli, kad galėtumėte ją pasiimti su savimi kelyje. Todėl gamintojai, patenkindami klientų lūkesčius, praturtino rinką sumažinta prietaiso versija.

Optimalus kelioninio lygintuvo dydis yra 20 cm x 10 cm x 10 cm. Tai, žinoma, pavyzdiniai dydžiai, kurie viena ar kita kryptimi gali skirtis iki 10 cm. Juk beveik dvigubai mažesnė konstrukcija ne tik sutaupys vertingos vietos krepšyje, bet ir atsikratys nereikalingos medžiagos. Tuo tarpu įprasta geležis sveria apie 1,5 kg. turistinis variantas sveria apie 0,5 kg. Tai yra nemažas skirtumas, ypač kai mūsų lagamine nėra ratų ir visą įrangą turime laikyti pakabintą ant savo peties.

Pėda

Be abejo, viena iš svarbiausių bet kokio lygintuvo savybių yra jo padas. Jis gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, nuo kurių labiausiai priklauso kaina. Pigiausi modeliai turi tefloninę dangą, kuri yra gana jautri bet kokiems įbrėžimams ar smūgiams. Todėl, nerūpestingai naudojant, mes galime lengvai jį sunaikinti.

Jei norite tvirto produkto, kuris po kelių naudojimo kartų nesusibraižytų, apsvarstykite galimybę įsigyti įrenginį su nerūdijančio plieno paviršiumi. Tokie modeliai yra daug brangesni, tačiau tikrai įvertinsite jų ilgaamžiškumą ir tikslų apdirbimą.

Kitas variantas, kurį dažnai naudoja gamintojai, yra įranga, kurios lydinyje yra safyro dalelių. Toks prietaisas laikomas profesionalia įranga, skirta reikliausiems vartotojams.

Perdangos

Rinkoje yra dviejų rūšių lygintuvai. Pirmasis turi vieną presavimo dalį, antrasis – dvi. Tai gana svarbus skirtumas, nes jis stipriai veikia lyginimo kokybę. Pirmasis modelis yra daug labiau paplitęs. Ji turi vieną pėdą tiesiai prie šildytuvo. Tokios įrangos pagalba labai greitai atsikratysite bjaurių vingių. Tačiau padidėja rizika, kad subtilios medžiagos apdegs, jei jų neapsaugosite rankšluosčiu ar audiniu.

Kitaip yra su dviguba lyginimo koja. Tokiame lygintuve yra nuimamas dangtelis, kuris įmontuojamas į prietaisą lyginant labai subtilius audinius. Papildomas elementas izoliuoja aukštą temperatūrą, kurios dėka mums nereikia rankšluosčio formos saugumo.

Horizontalūs ir vertikalūs lygintuvai

Kelioninius lygintuvus galima suskirstyti į horizontalius, vertikalius ir universalius lygintuvus. Pirmieji yra labai paprasti prietaisai, kuriais galime lyginti drabužius gulėdami, t. Y. Ant lentos ar kito kieto paviršiaus.

Tačiau šiuolaikinės technologijos leido sukurti prietaisus, kuriuos taip pat prižiūrėsime su labai sunkiai lyginamomis medžiagomis, pvz., Užuolaidomis, užuolaidomis ar kostiumais. Tai vadinamieji gariniai lygintuvai. Dėl karšto garo, kurį išskiria įranga esant aukštam slėgiui, duota medžiagos partija suminkštėja ir ištiesėja. Be to, tokiu būdu mes labiau pasirūpinsime savo drabužiais, nes jie tiesiogiai nesiliečia su įkaitusiu metalu, bet yra veikiami tik subtilaus garo.

Kai kurie turistinių lygintuvų modeliai naudojami dvejopai. Jie gali būti naudojami kaip standartiniai lyginimo prietaisai ant lentos, tačiau jie taip pat yra puikūs kaip garų lygintuvai. Toks prietaisas yra šiek tiek brangesnis, tačiau jis tikrai veiks konferencijos ar delegacijos metu, kur negalėsite leisti degti savo kostiumui ar subtiliai kokteilių suknelei.

Rankena

Maža, bet gana svarbi detalė yra turistinės geležies rankena. Daugelyje prietaisų elementą galima lengvai sulankstyti, todėl prietaisas tampa dar kompaktiškesnis. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kaip veikia mechanizmas. Jei girdite, kad rankena girgžda ar užsiblokuoja, pagalvokite, ar programėlė bus geras pirkinys.

Vandens indas

Sausas lyginimas trunka ilgai ir yra pavojingas mūsų drabužiams. Štai kodėl daugelis gamintojų savo lygintuvus aprūpino vandens talpyklomis. Lygindami purkštuvu, galime lengvai sudrėkinti medžiagą, pagerindami savo darbą.

Prieš pirkdami pagalvokite apie konteinerio dydį. Jei esate įpratęs dažnai purkšti drabužius, nuspręskite įsigyti produktą su bakeliu, kurio tūris yra min. 80 ml.

Kelionės lygintuvai geromis kainomis

Garo lygintuvų asortimento kainos skerspjūvis yra didžiulis. Vertė priklauso nuo tokių veiksnių kaip galimos funkcijos, dydis ir prekės ženklas. Pigiausią įrenginį galite nusipirkti už maždaug 30 PLN. Tai paprasta įranga, kuri puikiai tiks kelionėje ar neoficialioje kelionėje už miesto ribų. Tačiau jei jums rūpi laikas ir tikslus darbas, pagalvokite apie pažangesnio lygintuvo pirkimą. Tvirtos struktūros ir didelio efektyvumo prietaisas kainuos iki 150 zlotų.

Geriausi kelioniniai lygintuvai 2021 m

Komandiruotės, atostogų ar užsienio stipendijos metu reikia lyginti drabužius. Žinoma, galite naudotis profesionaliomis paslaugomis, tačiau jos ne visada yra prieinamos ir, deja, gali kainuoti brangiai. Štai kodėl mes paruošėme šį turistų lygintuvų reitingas. Mažo dydžio prietaisus lengva transportuoti, jie patikimi lyginant suglamžytus drabužius.

Mūsų rekomendacijos

„Rowenta DA1510“

„Rowenta DA1510“ turistinė geležis yra pirmasis šio reitingo pasiūlymas. Tai nedidelis, labai patogus prietaisas – puikiai tinkantis kelionėms, bet ir namų lyginimui. Paprastai taip nėra …