Geri olandiški dviračiai „Gazelle“ – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį Olandijos dviračio „Gazelle“ turėtumėte pasirinkti?

Olandiški dviračiai yra labai populiarūs tiek ponios, tiek ponai. Tai yra labai patogios transporto priemonės, daugiausia naudojamos vairavimui mieste. Mūsų vadovas, pristatantis populiaraus „Gazelle“ prekės ženklo, kuris yra vienas iš šių vis dažniau renkamų dviračių pirkėjų, bruožus, padės išsirinkti sau tinkamą modelį.

„Gazelle“ yra viena populiariausių dviračių markių pasaulyje. Jo modelių galima rasti visoje Europoje ir daugelyje pasaulio šalių. „Gazelle“ dviračiams būdingas tradicinis dizainas, naudojant šiuolaikines technologijas. Tai geros kokybės produktai, tai patvirtina tūkstančių patenkintų vartotojų nuomonė.

Olandiški dviračiai yra transporto priemonės, skirtos važiuoti miesto gatvėmis. Jie turi didelius ratus (maždaug nuo 26 iki 28 colių) ir gana plonas padangas (nuo 1,5 iki 2 colių). Geriausi olandiški „Gazelle“ dviračiai taip pat turi gana platų ir aukštą vairą, kuris leidžia važiuoti vertikalioje padėtyje. Miesto modeliai paprastai būna sunkesni nei trekingo modeliai. Jie taip pat yra gana „standūs“ ir ne taip gerai sugeria smūgius, kaip, pavyzdžiui, kalnų dviračiai. Geriausias olandiškas „Gazelle“ dviratis 2021 m. Yra labai patogus naudoti, tačiau jis neveiks labiau duobėtoje vietovėje.

Judėdami dviračiu prisiminkime apie savo saugumą. Bendri V stabdžiai užtikrina saugų sustojimą, net ir važiuojant gana dideliu greičiu. Juos galima įjungti pasukus pedalus atgal arba paspaudus svirtį ant svirties. Nepamirškite apie papildomą dviračio įrangą – naudingas elementas bus krepšelis, leidžiantis pervežti apsipirkimą ar mūsų mažą augintinį ir taip pat tarnauti kaip dekoratyvinis elementas. Varpas taip pat yra labai praktiškas ir saugus sprendimas – jis įspėja kitus šaligatvius ar eismo dalyvius apie mūsų buvimą. Važiuojant dviračiu gerai pasiimti su savimi siurblį – kartais oras nuo ratų nusileidžia mažiausiai tinkamu momentu, o šalia ne visada yra degalinė su kompresoriumi. Olandiški dviračiai yra įvairių spalvų. Ponios dažniau renkasi šviesias, pastelines spalvas. Ponai yra tamsesnių spalvų šalininkai – daugiausia juoda ir tamsiai mėlyna.

Olandiški dviračiai „Gazelle“ – reitingas

„Gazelle Classic R3T“

„Gazelle Classic R3T“ yra olandiškas „Gazelle“ dviratis už gerą kainą su stilingu „Old Fashion“ rėmu. Jis buvo suprojektuotas 1920 m. Šio tipo rėmai leidžia važiuoti vertikalioje padėtyje.

Produktas sveria maždaug 20 kg. Plieninis lituotas rėmas yra labai tvirtas. Dėl 3 pavarų dviratis yra labai patogus valdyti. Dviračiu galime išvystyti gana didelį greitį. Priekiniai būgniniai stabdžiai ir galiniai „Torpedo“ stabdžiai, įjungiami pedalais, leidžia saugiai sustoti. Grandinės apsauga apsaugo nuo kojų nešvarumų ir apsaugo drabužius nuo įstrigimo grandinėje.

Vartotojams patinka standartinė įranga, kuri yra gana plati. Be varpo, jau minėto grandinės dangčio ir bagažinės bagažinės, mes taip pat turime galinio rato gaubtą ir plėstuvus bagažui tvirtinti.

„Gazelle Toer Populair R7T“

„Gazelle Toer Populair R7T“ modelis yra bėgiojanti klasikinio modelio versija, sulaukusi nemenko populiarumo visame pasaulyje. Jis turi korozijai atsparią chromuotą dangą ir rankomis dažytas dekoracijas. Dviratis yra tiek moterims, tiek vyrams.

Dviračio padangos buvo padengtos specialiu anti punkcijos sluoksniu ir šonus atspindinčiomis juostomis, kurios pagerina dviratininko matomumą vakare. Rauperis – „Primus“ balnas sugeria subtilius smūgius ir taip padidina kelionės patogumą. Sėdynės atrama pagaminta iš chromuoto plieno, atsparaus išorės veiksniams. Dviračio svoris yra maždaug 21 kg.

Vartotojo atsiliepimai apie modelį yra labai palankūs. Tai lengva ir lengva vairuoti. Po važiavimo galite patogiai pailsėti dviratį ant masyvaus stovo. Dėl grandinės dangtelio mes nešvarios kojos. Galiniai ratų dangčiai taip pat padeda mums išlaikyti švarius drabužius važiuojant.

„Gazelle Orange“ C7

Vienas iš perkamiausių prekės ženklo modelių yra „Gazelle Orange C7“. Jis tobulinamas kiekvienoje detalėje. Dviratis yra labai populiarus tarp vyresnio amžiaus vartotojų ir šiek tiek jaunesnių žmonių, kurie juo kasdien eina į mokyklą ar darbą.

Automatinis grandinės įtempiklis yra puiki pagalba norint išvengti dažnų dviratininkų gedimų, t. Y. Grandinės nukritimo. Dviratis yra labai lengvas – jis sveria tik 18 kg. Tikriausiai taip yra dėl aliuminio rėmo, kuris suaugusiems nekelia problemų, pavyzdžiui, pakelti laiptus. Tvirta bagažinė lengvai nešios jūsų apsipirkimą ar vaiko kėdutę.

Modelį vartotojai taip pat naudoja kelionėms už miesto ribų. Jų nuomone, prie rinkinio pridedami plėtikliai leidžia jums paimti įrangą visai šeimai. Tai labai solidus modelis, kuris patraukė daugelį raitelių kaip patraukli ir patogi transporto priemonė.