Pėdų failas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Geras failas sutaupys daug pėdų. Kalius sunku pašalinti, o vasarą, kai pristatome kojas, norime, kad jos atrodytų gražiai. Mes žinome, kaip tai svarbu, ypač moterims, todėl pasirinkome geriausius šio sektoriaus produktus. Atsižvelgėme į įrangos našumą, jos ypatybes, naudojimo paprastumą, taip pat į pačių vartotojų įvertinimus. Mes laikėme tai geriausiu šiuo metu rinkoje esančiu pasiūlymu „Scholl Velvet Smooth“. Tai labai paprasta naudoti elektroninė žinomo pėdų priežiūros produktų gamintojo pėdų byla, kurią pripažino daugelis podiatrijos institutų. Ši įranga idealiai tinka nuospaudusiai odai pašalinti nuo kulnų ir paminkštinimo. Šis modelis turi ergonomišką rankeną, kuri neslysta iš rankos. Šis produktas leidžia greitai ir efektyviai gydyti, to paties rezultato galima pasiekti grožio salone. Tai ne mažiau įdomus pasiūlymas „Scholl Velvet Smooth Wet & Dry“ . Tai leidžia jums atlikti gydymą šlapiu ir sausu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią pėdų dildę pirkti?

Pirkinių vadovas

Deja, kasdien praleisdami kojas dažnai praleidžiame kojas. Juos slepiame po batais ar kojinėmis. Vasarą manome, kad gerai pagamintas pedikiūras yra vienintelė mūsų pareiga. Tačiau būtent mūsų pėdų būklė labiausiai rodo jų išvaizdą. Net geriausias pedikiūras nesuteiks jiems estetinio vaizdo. Todėl vienas iš prietaisų, kuris mums padės tai padaryti, yra failas. Tai atsikratys negyvų odos ląstelių. Todėl mes parengėme vadovą, kaip tai padaryti kurią pėdos dildę pasirinktikad padėtumėte įsigyti tinkamą produktą.

Rankinis pėdos failas

Kalbant apie rankines pėdų dildes, yra keletas šių priežiūros priemonių tipų, suskirstytų pagal jų pagaminimo medžiagą. Tai yra produktai, pagaminti iš:

Plastmasinis – tai tipas, kuris geriausiai pašalina negyvą mūsų kojų ir pirštų odą. Tai labai efektyvu ir padaro juos sklandžius vos po kelių failo smūgių. Yra daug įvairių šio tipo gaminių formų, todėl galime lengviau rasti tą, kuri geriausiai atitinka mūsų poreikius.

Mediena – tai natūralus ir biologiškai skaidomas variantas. Abrazyvinė dalis šiuo atveju yra pagaminta iš švitrinio popieriaus. Turime prisiminti, kad mediniai failai nėra labai patvarūs, todėl juos kartkartėmis turėsime pakeisti. Popierius gali prarasti savo savybes labai dažnai naudodamas gaminį.

Metalas – tai patvariausias kojų dildžių tipas. Paprastai jie yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, todėl jie ilgą laiką liks pas mus. Be to, juos lengviausia išlaikyti švarius. Tai daro juos higieniškiausius iš visų rankinių tipų. Vienintelis jų trūkumas yra ne itin patogi rankena.

Elektrinės pėdų dildės

Elektrinių dildžių išvaizda nedaug skiriasi nuo jų tradicinių versijų. Jie taip pat dažnai naudoja švitrinį popierių. Jie veikia su baterijomis arba turi įmontuotą akumuliatorių, kurį reikia reguliariai įkrauti. Todėl visas negyvos odos pašalinimo procesas yra greitesnis ir efektyvesnis. Viskas dėl to, kad šio tipo prietaisai labai dažnai turi du skirtingus pjovimo greičius. Tai gera savybė žmonėms su labai stora oda. Tačiau įranga gali labai greitai ją valdyti.

Mes taip pat rekomenduojame kruopščiau valyti tuos, kurie leidžia mums nuimti galvą. Rūpindamiesi higiena, mes taip pat labiau rūpinamės savo kojomis. Jei produktas bus švarus, mums bus lengviau pasirinkti modelį su uždarytais volais. Naudodamiesi atviromis, padarysime savo prietaisą, mus ir viską aplinkui, padengtą baltomis dulkėmis. Todėl, norint sutrumpinti valymo laiką pasibaigus procesui, rekomenduojame gaminius su uždaromais voleliais.

Rankinis ar elektrinis – kuri pėdų dildė yra geriausia?

Daug trumpesnė pjovimo trukmė byloja apie elektrinės dildės pirkimą. Jie taip pat geriau pašalina labai storą epidermį. Mes neturime jų keisti taip dažnai, kaip tradiciniai kolegos. Deja, tokio tipo failai gali būti nepatikimi, jei išsikrauna akumuliatorius arba akumuliatorius ir mums nedelsiant reikia lygių pėdų. Galų gale, naudojant elektrines dildes, paprastai gaunami ilgalaikiai rezultatai ir ją lengviau išlaikyti švarą.

Kaip naudoti elektrines pėdų dildes?

Prieš naudodami failą, svarbu gerai pamirkyti kojas. Tai palengvins ir palengvins visą procesą. Atminkite, kad mes negalime naudoti elektrinės dildės ant šlapių kojų ar laikyti šlapiomis rankomis. Tas pats pasakytina apie jo naudojimą vonioje arba duše. Jei vanduo patenka į prietaisą, kai jis įjungtas, jis gali nustoti veikti. Blogiausiu atveju mes galime nukentėti nuo elektros.

Dizainas

Rankinės pėdų dildės paprastai yra pailgos formos. Mes galime rinktis iš daugybės spalvų ir raštų. Elektriniai dažnai skiriasi vienas nuo kito. Vieni panašūs į kojų epiliatorius, kiti – rutuliniai rutuliai, o kiti savo forma panašūs į šaukštus ar kiaušinius. Geriausias pasirinkimas yra ergonomiškos formos. Dėl to mūsų rankos taip greitai nepavargs, kai naudosite tokio tipo įrenginius. Šiuo atveju mes taip pat turime daug spalvų ir raštų skerspjūvį. Tačiau populiariausia įranga yra salono atspalvių, t. Y. Balta ir mėlyna.

Papildomos programėlės

Kaukė gali būti labai naudinga įtaisas, kai mūsų kojos yra labai sustingusios ir mes kenčiame nuo įvairių alergijų. Kalbant apie elektrines dildes, pasirinkite modelį, kuriame yra bent 2 patarimai – vienas skirtas tvirtiems, o kitas – su maža oda. Tai padės pjauti dar patogiau.

Pėdų dildės už gerą kainą

Neautomatinius failus galima lengvai rasti vaistinėse už kelis zlotus. Neatrasime reikšmingo produkto PLN 5 ar 10 PLN skirtumo. Kalbėdami apie elektrinius failus, pabandykite išvengti pigių klastotių, pagamintų Kinijoje. Norėdami to išvengti, įsigykime prietaisus firminiuose salonuose. Tokios įrangos kaina paprastai svyruoja nuo 40 PLN iki 3000 PLN.

Geriausios pėdų dildės 2021 m

Šiurkščios pėdos, kukurūzai, nelygumai – paprastai prieš pat vasaros sezoną ieškome stebuklingų būdų, kaip padaryti, kad kojos pagaliau būtų gražios ir lygios. Tačiau pakaktų reguliarios priežiūros su tinkama dilde ir keliais drėkinančiais produktais. Štai kodėl mes paruošėme šį pėdų bylų reitingavimas.

Mūsų rekomendacijos

„Scholl Velvet Smooth“

Pirmoji vieta mūsų sąraše yra „Scholl Velvet Smooth“. Tai labai praktiška, elektroninė pėdų dildė, kurios dėka galite greitai ir be vargo atsikratyti kietos odos ant kulnų ir padų. Jūsų kojos bus visiškai lygios ir minkštos jau po vienos aplikacijos.

Su šia įranga atlikta procedūra yra maloni ir neskausminga. Šis gaminys turi ergonomišką rankeną, kuri neslysta iš rankos. Tai geriausias pėdos failas turi keičiamas „Micralumina“ rotacines galvutes su mikrogranulėmis – vienos pakanka maždaug 12 procedūrų (vaistinėse yra keičiamos galvutės, atitinkančios šią įrangą).

Kaip šio produkto vartotojai pažymi – tai leidžia jums gauti tuos pačius rezultatus, kuriais galime grožėtis atlikę profesionalų pedikiūrą grožio salone.

Tačiau ši įranga yra ekonomiškesnė – ją nusipirkę sutaupysite laiko ir pinigų apsilankydami grožio salone.

Vienas geriausių pėdų priežiūros kategorijos prietaisų yra „Scholl Velvet Smooth“. Prietaisą lengva naudoti. Svarbiausia, kad tai leidžia greitai pasiekti gražių ir lygių pėdų efektą.

Privalumai

Volelio medžiaga:

Įrenginyje yra labai geros kokybės volai, pagaminti iš abrazyvinių mikro dalelių ir deimantinių kristalų. Tokios dalelės atsargiai trina kalcinį epidermį, todėl pėda tampa lygi ir minkšta.

Jėga:

Viena ritė yra labai efektyvi, nes jos pakanka 12 programų. Ši savybė labai gerai veikia įrenginio naudojimo kainą. Be to, failų įdėklai nėra brangūs, o tai dar labiau sumažins mūsų išlaidas.

Saugumas:

Subtilios, abrazyvinės granulės labai atsargiai gydo mūsų odą. Dėl to išvengsite nemalonaus skausmo, susijusio su per giliu dildės kišimusi į epidermio struktūrą.

Patogumas:

Pėdų dildė buvo suprojektuota taip, kad ja pirmiausia būtų patogu naudotis. Šis sprendimas žymiai pagerina įrangos naudojimo patogumą. Ergonomiška rankena pritaikyta natūraliam sukibimui, o tai reiškia, kad prietaisas neišlips iš jūsų rankos.

Kokybė:

Daugelis vartotojų giria tvirtą pėdų dildės konstrukciją. Geros medžiagos ir tikslus apdirbimas verčia prietaisą tarnauti daugelį metų, net jei jis netyčia išslysta iš mūsų rankų.

„Scholl Velvet Smooth Wet Dry“

Antroje vietoje yra „Scholl Velvet Smooth Wet & Dry Electric Foot File“. Tai yra brangiausias mūsų sąraše esantis modelis, tačiau jūs turite žinoti, kad jis leis jums prižiūrėti sausas ar šlapias kojas. Failą galite lengvai naudoti maudydamiesi ar duše.

Įrenginyje yra įkraunama baterija, todėl galiausiai pamiršite pakeisti bateriją. Ši įranga turi du greičius, todėl galite lengvai pritaikyti ją savo poreikiams, pvz., Kojų būklei ar odos subtilumui.

Tai kruopščiai pašalina negyvą epidermį, bet kokias nuospaudas ir kietą odą daro nepriekaištingai lygią. Nuo šiol jūsų kojos bus gražios ne tik vasarą. Šis modelis sukurtas taip, kad jo naudojimas nekeltų problemų – pakuotėje yra išsami naudojimo instrukcija, kuri apsaugos jus nuo nepageidaujamo odos nudegimo.

Be to, jis atvyksta …