Automobilių įkrovikliai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Atsižvelgiant į galimą automobilių įkroviklių skaičių, nėra lengva apsispręsti dėl konkretaus produkto. Norėdami padėti jums priimti šį sprendimą, išanalizavome rinkos ir vartotojų nuomones, kurių dėka 2021 m. Galėjome pasirinkti geriausius įrenginius. Dėl to buvo sukurtas reitingas, o produktas užėmė pirmąją vietą „Samsung Dual Fast“. Tai modernus automobilio įkroviklis, kurio dėka galime įkrauti telefoną per labai trumpą laiką. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų ir leidžia vienu metu sujungti du įrenginius. Taip pat verta atkreipti dėmesį į antrą, vienodai patrauklią poziciją iš mūsų sąrašo. Tai įkroviklis „Xiaomi Roidmi 3S“. Neabejotinas šio modelio pranašumas yra galimybė groti muziką iš telefono, nes įmontuotas garso siųstuvas. Be to, įkroviklis turi du USB prievadus, jis yra patogus ir tvirtai pagamintas. Jei jus domina kiti pasiūlymai iš mūsų sąrašo, perskaitykite likusią straipsnio dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį automobilinį įkroviklį pirkti?

Pirkinių vadovas

Šiais laikais visi naudojasi telefonu, kartais planšetiniu kompiuteriu. Mes neįsivaizduojame išėjimo iš namų be išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio. Šie prietaisai yra pramogų šaltinis, darbo įrankis, taip pat būdas greitai bendrauti su žmonėmis. Gyvendami nuolat skubėdami, pamirštame vieną dalyką – kaip ir kiekvienam panašiam produktui, šiems taip pat reikia energijos, kad jie veiktų. Deja, galimų funkcijų ir programų skaičius reiškia, kad išmaniųjų telefonų baterija išsikrauna gana greitai. Deja, mes visada nepamirštame įkrauti „powerbank“ ir negalime visur prijungti įrenginio prie įkrovimo. Todėl, jei dažnai važiuosime automobiliu, automobilio įkroviklis bus geras sprendimas. Jo dėka mūsų įrangą bus galima prijungti važiuojant, taip neleidžiant jai išsikrauti. Jei nežinote, kuris automobilio įkroviklis jums tinkamiausias, žiūrėkite mūsų vadovą.

Įkrovimo srovė

Šiuolaikiniai prietaisai yra tikrai reiklesni, kai reikia sunaudoti energiją. Todėl svarbiausias automobilių įkroviklių kriterijus yra įkrovimo galia, išreikšta Ampere. Kuo didesnė jo vertė, tuo greičiau mes įkrauname telefoną. Tai žymiai paveikia konkretaus modelio darbo laiką ir nusprendžia, ar jis nebus visiškai išsikrovęs, kai tuo pačiu metu bus naudojama prijungta įranga. Dėl per mažos srovės mūsų prietaisas ims energiją ne tik iš įkroviklio, bet ir iš akumuliatoriaus, o tai leidžia visiškai įkrauti akumuliatorių.

Optimalus šio parametro diapazonas yra 1 A – 2 A. Turėdami tokią energiją, galite greitai įkrauti ne tik telefoną, bet ir reiklesnes planšetes. Geriausias automobilinis įkroviklis leis jums būti tikriems, kad net ir keliaudami, kai nuolat naudojate GPS, jokia įranga jūsų nenuvils.

Įkroviklių įėjimų skaičius

Dar visai neseniai, renkantis automobilio įkroviklį, buvo svarbus keičiamų antgalių, kuriuos galima naudoti įvairiems įrenginiams prijungti, skaičius. Šiuo metu gamintojai vis dažniau atsisako šios schemos, didžiausią dėmesį skirdami įkrovimui prijungdami prie įrenginio pritvirtintą USB laidą. Tokiu būdu vartotojas pasirenka, ką nori įkrauti, ir neturi jaudintis dėl to, kad kabelis netiks.

Jei norite, kad perkamas modelis jums dar geriau pasitarnautų, atkreipkite dėmesį į jo įėjimų skaičių. Turėdami bent du įmontuotus USB prievadus, galite prijungti daugiau nei vieną įrenginį. Tokiu būdu įkroviklio naudojimo patogumas žymiai padidės, ir jūs būsite patenkinti savo pirkiniu.

Įkroviklio dydis ir svoris

Rinkoje esantys modeliai yra gana kompaktiški. Maža forma yra labai praktiška, nes leidžia naudoti įkroviklį bet kurioje automobilio vietoje arba įsidėti į kuprinę ar rankinę. Įkroviklį galite pasiimti su savimi, kad ir kur būtumėte, ir prireikus visada jį turėti. Norėdami patogiau dėvėti, galite pasirinkti kuo mažesnio svorio produktą, kad būtumėte tikri, jog jis niekada neapsunkins jūsų.

Universalus ar specialus – kokį automobilio įkroviklį pasirinkti?

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų apie automobilių įkroviklius yra tai, ar turėtume sutelkti dėmesį į produktą, atitinkantį norimo įkrauti prietaiso prekės ženklą, ar apie jį negalvoti. Daugumos vartotojų nuomone, aiškaus atsakymo šiuo atveju nėra.

Daugelis žmonių mano, kad verta pagalvoti apie modelio, skirto mūsų įrangai, įsigijimą. Paprastai jis bus tvirtesnis ir patvaresnis nei jo universalus atitikmuo ir tuo pačiu metu bus pritaikytas prie įrangos parametrų. Jis taip pat turi pranašumą, kad yra didesnis tikrumas dėl ant pakuotės nurodytų įkroviklio charakteristikų. Visureigiai yra geri, tačiau jie ne visada veikia. Tačiau jie yra pigesni ir beveik kiekvienoje parduotuvėje su panašiais produktais. Pasirinkimas priklauso nuo vartotojo.

Papildomos funkcijos

Technologijų pažanga ir didėjantys vartotojų poreikiai lėmė tai, kad gamintojai nenustoja gaminti klasikinių automobilių įkroviklių. Daugelis jų turi papildomų funkcijų, kurių standartiniai modeliai neturi.

Viena tokių savybių yra įmontuotas garso siųstuvas. Jo dėka prietaisas tarnaus ne tik kaip energijos šaltinis, bet ir lengvai pavirs nešiojamu garsiakalbiu. Prijungę jį per „Bluetooth“ prie savo išmaniojo telefono, galėsite leisti mėgstamas dainas.

Įdomus ir nepaprastai naudingas sprendimas yra „Adaptive Fast Charging“, kuris veikia įkrovimo greitį ir efektyviai sutrumpina įkrovimo laiką. Įrengus panašias technologijas, verta patikrinti, ar jus dominantis produktas turi modulį, kuris apsaugo prijungtus įrenginius nuo perkrovimo ir perkaitimo. Su juo galite būti tikri, kad jūsų išmanusis telefonas nebus sugadintas, kai energijos tiekimas jam bus per didelis.

Automobilių įkrovikliai geromis kainomis

Automobilių įkroviklių kainų diapazonas yra gana platus. Rinkoje galite rasti modelių, kainuojančių nuo kelių iki keliolikos zlotų, ir tokių, už kuriuos turite sumokėti daugiau nei šimtą zlotų. Pirkimas turėtų būti vertinamas racionaliai. Mes tikrai neturime pasirinkti brangiausio įrenginio. Geras prietaisas kainuoja apie 30 PLN. Kuo daugiau bus įeiti, tuo daugiau mokėsime už juos. Didesnę kainą taip pat sutiksime, kai įrangoje bus sumontuoti kabeliai.

Geriausi automobilių įkrovikliai 2021 m

Šis automobilių įkroviklių reitingas yra skirtas padėti pasirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį produktą. Sąraše yra prietaisai, kurie, pasak vartotojų, greitai įkraunami ir yra labai patvarūs.

Mūsų rekomendacijos

„Samsung Dual Fast“

Jei ieškote labai greito ir modernaus automobilinio įkroviklio, patikrinkite „Samsung Dual Fast“ modelį. Šis produktas turi du USB prievadus ir 1,5 metro ilgio USB laidą, kurį galima atjungti.

Prietaisas veikia naudojant „Adaptive Fast Charging“ technologiją, kurios dėka jis gali pagreitinti akumuliatoriaus įkrovimo procesą iki 40%. Toks sprendimas leidžia mums įkrauti išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kitą mobilųjį įrenginį vos per kelias minutes. Be to, dvi įvestys leidžia vienu metu įkrauti du įrenginius.

Šis modelis pagamintas iš kietų medžiagų, kurios apsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Aukštą gaminio kokybę patvirtina ir 12 mėnesių gamintojo garantija. Instrumento matmenys yra plotis – 3,4 cm, gylis – 8,7 cm ir aukštis – 3,4 cm.

Taip pat verta nepamiršti teigiamos vartotojų nuomonės apie įkroviklį, kurį galima rasti internete. Vartotojai šį modelį vertina pirmiausia už greito įkrovimo funkciją, kuri veikia be jokių problemų.

„Samsung Dual Fast“ yra geras automobilio įkroviklis iki 50 PLN. Jame yra dvi USB jungtys ir 1,5 m laidas.

Privalumai

Galima įkrauti du įrenginius:

Atsižvelgiant į įrangos dizainą, jos pagalba galime vienu metu įkrauti du įrenginius. Tai praktiškas modelis.

Tvirtumas:

Įkroviklis pagamintas iš medžiagų, kurios atsparios mechaniniams pažeidimams. Net ilgai vartojant, produkto apvalkalas neturėtų susidėvėti.

Greito įkrovimo funkcija:

Mums nereikia per ilgai laukti, kol išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio baterija bus įkrauta iki reikiamo lygio. Tiesiog įjunkite greitą įkrovimą.

Ilgas kabelis:

Prie įkroviklio pritvirtintas laidas yra atitinkamo ilgio, todėl įkrovimo prietaisą galite saugiai uždėti ant prietaisų skydelio ar keleivio sėdynės.

Patogus laikymas pirštinių dėžėje:

Įrangą verta visada nešiotis automobilyje, kad būtumėte pasirengę kiekvienai aplinkybei. Tai tikrai tilps į pirštinių skyrių.

Trūkumai

Kūnas per ilgas:

Įkroviklio korpusas yra gana ilgas. Prijungę jį prie cigarečių žiebtuvėlio lizdo, netyčia galime jį pagauti, pvz., Keisdami pavaras, o tai taps nemalonu.

„Xiaomi Roidmi 3S“

Kiekvienas vairuotojas turėtų įsigyti „Xiaomi Roidmi 3S“ automobilinį įkroviklį. Įrenginys ne tik užtikrins greitą telefono įkrovimą, bet ir leis klausytis muzikos.

Gaminyje yra specialus siųstuvas, kuris turėtų būti įmontuotas į cigarečių degiklio lizdą. Tokiu būdu mes galime mėgautis mėgstama muzika iš išmaniojo telefono, tiek šiuolaikinių, tiek senesnių automobilių grotuvuose. Dėl įmontuoto „Bluetooth“ modulio muzika klausoma belaidžiu būdu.

Įkroviklis turi du USB įėjimus, kuriais vienu metu galime įkrauti du įrenginius. Jis taip pat turi didesnį antgalį, todėl jį lengva pritaikyti bet kokiam automobilio modeliui. Be to, produktas apsaugo mūsų įrangą nuo perkaitimo ar per didelio įkrovimo.

Žmonės kurie…