Sulankstomas čiužinys. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ieškodami geriausio sulankstomo čiužinio, mes tai radome Dvipusis turistas + krepšys yra produktas, turintis daugiausiai teigiamų atsiliepimų. Daugelis žmonių mini gaminio privalumus, tokius kaip patogumas gulėti, susijusius su tinkamu čiužinio storiu ir kietumu. Nemaža dalis šio modelio vartotojų atkreipia dėmesį į galimybę išvalyti užtrauktuką pagalvės užvalkalą. Vienas iš privalumų yra tai, kad galite rinktis iš įvairiausių modelių. Be to, labai didelis krepšys, kurį rasite rinkinyje, padės ne tik nešiotis, bet ir laikyti čiužinį. Jei ieškote gaminio vaikams, galite patikrinti aprašymą „Caretero Safari Red“. Jis yra labai lengvas ir gerai pagamintas. Aukštyn yra tai, kad čiužinių užvalkalai turi ryškias, įdomias spalvas, kurios pritraukia dėmesį ir patraukia vaikus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį sulankstomą čiužinį pirkti?

Pirkinių vadovas

Sulankstomi čiužiniai sulaukia vis didesnio vartotojų pripažinimo. Seniau mes juos siejome tik su laikina lova, kuri po vienos nakties jautėsi kaip kaklo ir stuburo skausmas. Šiandien technologijų plėtra padėjo gamintojams sukurti produktą, kuris niekuo nesiskiria nuo patogios sofos. Gerai parinktos medžiagos ir aukštos klasės rėmai reiškia, kad jie dažnai naudojami ne tik kaip kelių dienų svečiams skirti baldai, bet ir kaip kasdienė miegamojo lova.

Produktas vertinamas visų pirma dėl savo mobilumo ir vietos taupymo. Dėl gausaus asortimento vartotojai dažnai susimąsto, kokį sulankstomą čiužinį pasirinkti norint įsigyti 100% patenkinamą daiktą. Dėl šios priežasties mes parengėme vadovą, kuriame aprašysime svarbiausias savybes, kurias turėtų turėti geros kokybės modelis.

Tikslas – kuris sulankstomas čiužinys yra geriausias?

Nusprendę įsigyti sulankstomą čiužinį, pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie jo paskirtį. Tai yra gana svarbi informacija, nes, atsižvelgiant į jos naudojimo vietą, turėtume atkreipti dėmesį į skirtingas savybes.

Jei ieškote lauko čiužinio, kuris jus lydėtų stovyklaujant ar deginantis, turėtumėte sutelkti dėmesį į produktus, kurių svoris yra greitas ir greitai išsiskleidžia. Didelių matmenų sunkių dalykėlių gabenimas tikrai nebus vienas maloniausių atostogų prisiminimų. Be to, verta rinktis daiktus su lygiomis medžiagomis, kurios nesugeria drėgmės.

Namų baldų situacija yra kitokia. Čia svarbiausia patogumas ir funkcionalumas. Platus gamintojų pateiktas pasiūlymas rasite universalius produktus. Tai reiškia, kad čiužinys gali būti naudojamas ne tik kaip miego vieta, bet ir kaip sėdynė. Pirkdami įtaisą savo butui, verta sutelkti dėmesį į jo spalvą ir formą.

Tiek pirmuoju, tiek antruoju atveju pagrindinį vaidmenį vaidina medžiagų kokybė ir apdirbimo tikslumas. Tik šie veiksniai lemia, ar jūsų pirkimas bus metų sprendimas, ar priešingai – pinigai išleidžiami.

Medžiaga

Kaip jau minėjome, viena svarbiausių čiužinio savybių yra medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Jis turėtų būti malonus liesti, šiltas ir lygus. Šiuo atveju puikiai veikia šios putos: natūralus lateksas, poliuretanas ir kokoso žievė.

Pirmasis iš jų priklauso žmonėms saugiausių medžiagų grupei. Jis tinka žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos ar odos ligų. Be to, jis pasižymi beveik puikiu oro pralaidumu, dėl kurio jis nėra palankus pragulų susidarymui. Daugelis vartotojų taip pat giria puikų čiužinio elastingumą, kuris labai veikia miego kokybę.

Deja, gaminiai iš natūralaus latekso yra gana brangūs. Dėl šios priežasties rinkoje pasirodė sintetiniai atitikmenys, kurie tam tikru mastu primena natūralią versiją. Žinoma, cheminiu požiūriu kompozicija yra visiškai kitokia ir joje gali būti medžiagų, dirginančių žmogaus kūną. Todėl prieš perkant verta patikrinti gamintojo patvirtinimus.

Auksinis latekso baldų vidurys yra natūralių ir dirbtinių žaliavų mišinys. Kuo daugiau pirmojo ingrediento, tuo geriau, tačiau santykis 30:70 yra gana saugus pasirinkimas.

Kita medžiaga, kuri labai dažnai naudojama gaminant sulankstomus čiužinius, yra poliuretanas. Medžiaga yra gana lanksti ir lengvai apdorojama, todėl baldų gamyba yra daug greitesnė nei latekso atveju. Be to, jis yra labai patvarus, todėl tai ideali miego vieta net nutukusiam žmogui. Daugelis vartotojų teigia, kad poliuretanas kokybiškai žymiai viršija jo guminius atitikmenis. Deja, didelis produkto trūkumas yra didelis drėgmės absorbavimas. Šis veiksnys daro įtaką bakterijų susidarymui produkto viduje, todėl bent kartą per metus verta jo duoti profesionalioms valymo įmonėms.

Produktai, pagaminti iš kokoso medžio žievės, yra absoliuti naujovė tarp sulankstomų čiužinių. Kaip ir lateksas, žaliava yra visiškai natūrali ir saugi žmogaus odai. Pagrindinis ingredientas yra labai patvarus, net neapdorotas. Kokoso žievė nesupus ir neapsaugos erkių ir kitų vabzdžių net 15 metų. Dėl šios priežasties neturime jaudintis, kad mūsų baldai bus mikroorganizmų buveinė. Be to, kietumas yra didelis šio tipo čiužinių privalumas. Žinoma, ar mes mieliau miegosime ant minkštos ar standesnės žemės, priklauso nuo mūsų pageidavimų. Tačiau jei mes kovojame su nugaros problemomis, verta apsvarstyti galimybę įsigyti tokio tipo gaminius.

Siuvimas

Geriausias sulankstomas čiužinys yra su tiksliais ir tiksliais apvadais. Bet kokie pjūviai ar gedimai rodo blogą gaminio kokybę. Dėl šios priežasties prieš pirkdami atidžiai patikrinkite visas puses. Tik tokiu būdu galėsite įvertinti, ar jūsų pasirinktas modelis yra patikimas.

Sulankstomi čiužiniai geromis kainomis

Čiužinių kainos labai skiriasi. Paprasčiausią galite įsigyti už mažiau nei 30 PLN. Tačiau jei ieškote daugiafunkcio produkto savo butui, turite atsižvelgti į 300 PLN išlaidas.

Geriausiai sulankstomi čiužiniai 2021 m

Sulankstomas čiužinys naudingas kiekvienuose namuose, kai to mažiausiai tikiesi. Didžiausias jo pranašumas yra nedidelis užimamas vietos kiekis, taigi ir lengvas laikymas. Žemiau pateikiame sulankstomų čiužinių reitingą, kuriame rasite savo mėgstamiausius.

Mūsų rekomendacijos

Turistinis dvipusis modelis + krepšys

Dvipusis „Tourist“ produktas + krepšys yra investicija daugeliui metų. Pradžioje susitelkime ties jos matmenimis. Išskleidus čiužinys yra 65 cm x 195 cm x 10 cm. Savo ruožtu, sulankstyti 65 cm x 65 cm x 30 cm. Modelis neužima per daug vietos, todėl jį lengva įsodinti į automobilį ir transportuoti.

Pateiktą čiužinį galima rinktis iš įvairių spalvų. Galite pasirinkti labiausiai patinkantį. Produktas pagamintas iš apmušalų putplasčio, jo kietumas yra H2 – H3. Čiužinio užvalkalas yra lygus audinys ir užsegamas užtrauktuku.

Modelį lengva išlaikyti švarų, nes dangtį galima nuimti ir plauti skalbimo mašinoje maks. 30 laipsnių C. Kad būtų lengviau transportuoti, prie čiužinio pridedamas krepšys, į kurį galime jį supakuoti. Vartotojams patinka pasirinkti daugybę spalvų, taip pat didelis čiužinio storis.

Dvipusis turistinis + krepšys yra čiužinys, kurio matmenys: 65 cm x 195 cm x 10 cm. Jis užpildytas apmušalų putomis, o pagalvės užvalkalas pagamintas iš lygaus audinio.

Privalumai

Valymas:

Pagalvės užvalkalas užsegamas užtrauktuku. Todėl jį galima nuimti ir nuplauti skalbimo mašinoje. Tačiau reikia atsiminti, kad jo negalima skalbti aukštesnėje nei 30 laipsnių C. temperatūroje. Čiužinio švarumas nėra sunki užduotis.

Spalvos pasirinkimas:

Produktą galima įsigyti daugybe skirtingų, įdomių versijų.

Komfortas:

Čiužinys yra storas, todėl gulėti ant jo yra patogu. Jo storis yra 10 cm. Tačiau jis nėra labai minkštas, jo kietumas yra H3 – H2, todėl mes nesugriūstame.

Priedai:

Krepšys, pateiktas kartu su čiužiniu, yra tinkamas laikyti ar naudoti kaip transportavimo priemonę. Jis yra gerai pagamintas ir turi tvirtas rankenas.

Sulankstomas:

Tai sulankstomas čiužinys, kurio sulankstyti matmenys: 65 cm x 65 cm x 30 cm, todėl jis neužims per daug vietos spintoje ar transportuojant.

Trūkumai

Patvarumas:

Kai kurie žmonės teigia, kad po kelių plovimų pagalvės užvalkalas laikui bėgant pradeda nykti ir jo spalvos nebėra tokios intensyvios.

„Caretero Safari Red“

„Caretero Safari Red“ modelis yra labai populiarus. Produktą galima naudoti vaikui išvykstant į pajūrį ar kalnus. Puikiai tinka, jei jūsų vaikas nemėgsta miegoti ant pripučiamos lovos. Be to, jis gali būti naudojamas namuose lankantis svečiuose su vaikais.

Šis geras ir pigus sulankstomas čiužinys yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Išorinis audinys yra labai minkštas ir raudonos spalvos. Jame galite rasti įdomių ir spalvingų motyvų. Apatinė pusė balta. Interjeras užpildytas patogiomis putomis, o jo storis yra 5,5 cm. Čiužinys leidžia gerai išsimiegoti. Dėl sulankstymo galimybės jis neužima daug vietos ir gali būti laikomas palėpėje, rūsyje ar net po lova.

Produkto matmenys yra 120 cm x 60 cm. Todėl jie yra tinkami naudoti vienam asmeniui. Modelis yra palyginti lengvas, sveriantis tik 650 g. Vartotojai jį vertina dėl įdomaus dizaino.

„Caretero Safari Red“ yra modelis vaikams. Jo matmenys yra: 120 cm x 60 cm x 5,5 cm. Savo ruožtu, po sulankstymo jis yra: 60 cm x 40 cm x 16,5 cm. Tai geras sulankstomas čiužinys iki 100 PLN.

Privalumai

Komfortas:

Anot vaikų, miegančių ant čiužinio, tėvų, jis yra labai minkštas. Modelis nedirgina subtilios kūdikio odos.

Matmenys:

Čiužinys…