Geri 55 colių televizoriaus laikikliai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Geriausias 55 colių televizoriaus laikiklis – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Jūs atėjote į šį puslapį, nes ieškote gero 55 colių televizoriaus laikiklio. Peržiūrėjome įvairių gamintojų rinkos pasiūlą ir, remdamiesi vartotojų atsiliepimais, patikimai pasirinkome modelius. Esame tikri, kad nesvarbu, kokį produktą pasirinksite, liksite patenkinti savo pirkiniu. Pirmoji sąrašo vieta priklauso televizoriaus laikikliui ART ZIU UX150. Jis turi tvirtą plieninę konstrukciją ir gali atlaikyti iki 45 kg apkrovą. Modelis turi pakreipimo reguliavimo funkciją, jį taip pat galima tinkamai išlyginti ir taip nustatyti televizorių, kad viską gerai matytume. Rinkinyje yra būtini varžtai surinkimui, todėl nereikia investuoti į jokius papildomus priedus. Diegimas yra paprastas ir paprastas. HAMA FULLMOTION XL yra 55 colių televizoriaus laikiklis, kuris užėmė antrą vietą reitinge. Jį galima pasukti iki 180 laipsnių. Produktas išsiskiria paprastu, elegantišku dizainu. Be rankenos, rinkinyje yra varžtų, kaiščių ir plastikinių dangčių rinkinys.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį 55 colių televizoriaus laikiklį pasirinkti?

Anksčiau televizoriai buvo dedami ant spintelių, tačiau rankenos buvo populiaresnės kelerius metus. Jie leidžia montuoti įrangą mums tinkamiausiame aukštyje. Tai idealus sprendimas, jei namuose turime vaikų ar augintinių, nes ekranas liks jiems nepasiekiamas. Šiame vadove rasite patarimų, kokį laikiklį pirkti. Mes sutelksime dėmesį į gaminius, kurie leidžia surinkti prietaisus, kurių įstrižainė yra 55 colių. Jie leidžia įdiegti tiek mažesnius – 40 colių įtaisus, tiek ir didelius. Be to, pabaigoje pateikėme trijų, mūsų nuomone, geriausių 55 colių televizoriaus tvirtinimo elementų sąrašą.

Pirmiausia reikia atsižvelgti į televizoriaus svorį. Gamintojas nurodo maksimalų jo galingumą ant kiekvienos rankenos. Mūsų televizoriaus svoris būtinai turi būti mažesnis nei nurodytas instrukcijose. Nerizikuokite ir į laikiklį įdėkite televizorių, kuris sveria daugiau nei maksimali jo apkrova. Dėl to gali sugesti tvirtinimas, taigi ir televizorius. Taip pat verta įsitikinti, kokie yra įrangos įstrižainės apribojimai, dažnai diapazonas yra gana didelis – nuo 30 colių iki 55 colių ir net daugiau.

Kitas klausimas yra pakreipimo kampo reguliavimas. Rinkoje yra rankenų, kurios neleidžia tokio reguliavimo. Tokiu atveju mes turime juos pritvirtinti žiūrovų akių lygyje. Priešingu atveju mes negalėsime mėgautis aukščiausios kokybės vaizdais. Taip pat galime pasirinkti šiek tiek sudėtingesnę ir brangesnę versiją, kuri yra reguliuojamas tipas.

Atkreipkite dėmesį į atstumą nuo sienos. Per didelis tarpas gali neatrodyti estetiškai. Štai kodėl daugelis gamintojų siūlo specialų laikiklių tipą, vadinamą plonais. Pirkdami tokį modelį, sulankstytą televizorių ir sieną padarome tik 35 mm atstumu. Tai praktiškai nepastebima spraga. Jei norime kuo trumpesnio atstumo, venkite sudėtingos struktūros produktų.

Geriausias 55 colių televizoriaus laikiklis 2021 m. Yra pagamintas iš aukštos kokybės plieno. Šis tipas sugeba laikyti labai sunkią įrangą, nors ir nėra per didelis.

55 colių televizoriaus laikikliai – reitingas

1. „ART ZIU UX150“ televizoriaus laikiklis

ART ZIU UX150 yra rankena, pagaminta iš aukštos kokybės plieno. Taigi galime būti tikri, kad tai stabiliai laikys mūsų įrangą ant sienos. Ši rankena gali pakelti ne didesnę kaip 45 kg apkrovą. Televizoriaus įstrižainė neturėtų būti didesnė nei 60 colių ir ne mažesnė kaip 23 colių. Taigi mūsų 55 colių televizorius puikiai tiks.

Ši rankena pagaminta iš juodos spalvos. Dėl to jis puikiai tiks prie daugelio televizorių, kurių korpusas yra juodas. Po sulankstymo atstumas nuo sienos yra 65 mm. Pilnai ištemptas jis yra 35 cm.

Papildomas šios rankenos privalumas yra tas, kad mes galime ją reguliuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Taigi galime nustatyti televizorių mums tinkamu kampu. Mes galime patys įdiegti gaminį, o patogumui naudoti rinkinyje yra specialūs varžtai. Vartotojams ypač patinka estetinė rankenos miltelių apdaila.

ART ZIU UX150 yra labai geras televizoriaus laikiklis 55 colių iki 100 PLN. Produktas gali atlaikyti iki 45 kg apkrovą.

Privalumai

Reguliuojamas pakreipimas:

Rankena turi reguliuojamą pakreipimą, kurio diapazonas yra nuo 0 laipsnių iki 15 laipsnių. Galite jį palyginti lengvai nustatyti, kad užtikrintumėte tinkamą žiūrėjimo komfortą.

Plienas:

Šio modelio gamybai buvo naudojama kieta medžiaga. Jis yra atsparus deformacijoms plienui. Ant jo paviršiaus neatsiranda korozijos.

Surinkimas:

Verta žinoti, kad rinkinyje yra būtini tvirtinimo elementai (varžtai). Nereikia jų pirkti atskirai, gaišti laiką jų paieškai ir mokėti papildomai.

Išlyginimo funkcija:

Šis televizoriaus laikiklis turi išlyginimo funkciją, todėl galite pastatyti televizorių taip, kaip jums labiausiai tinka.

Dizainas:

Pirkėjai taip pat atkreipia dėmesį į modelio dizainą. Laikiklis yra paprasto stiliaus, juodas, todėl puikiai tinka beveik bet kokiam televizoriui.

Trūkumai

Rankos:

Vartotojai pabrėžia, kad rankenos rankos neveikia sklandžiai. Todėl norint juos tinkamai išdėstyti, reikia šiek tiek daugiau jėgos.

3. „Hama FULLMOTION XL“ sieninis tvirtinimas LCD / LED

HAMA FULLMOTION XL yra rankena, pagaminta iš plieno lakštų. Todėl jis yra labai patvarus. Didžiausias jo svoris gali būti 35 kg. Taigi ant jo galime pakabinti daugumą rinkoje esančių televizorių. Jis skirtas imtuvams, kurių ekrano dydis yra ne mažesnis kaip 32 colių ir ne didesnis kaip 55 colių.

Ant tokio tipo laikiklio galime lengvai pakabinti LCD ir LED televizorius. Pateiktą įrangą galima pasukti 180 laipsnių kampu, todėl mes galime pritaikyti televizorių prie vietos, iš kurios žiūrėsime. Be to, galima jį pakreipti nuo +2 iki -12 °. Tai suteiks mums maksimalų komfortą žiūrint.

Vartotojai patvirtina, kad tai produktas, į kurį verta investuoti. Jie vertina jo lankstumą, taip pat aukštą darbo kokybę. Laikoma, kad modelis yra tvirtas 55 colių televizoriaus laikiklis už gerą kainą.

55 colių HAMA FULLMOTION XL televizoriaus laikiklio maksimali apkrova yra 35 kg. Produktas pagamintas iš lakštinio plieno.

Privalumai

Prekybos galimybė:

Rankeną galima pasukti iki 180 laipsnių kampo, todėl galime lengvai ją nustatyti tokioje padėtyje, kuri mums atrodo tinkamiausia.

Vykdymo medžiaga:

Modelis pagamintas iš geros kokybės medžiagos, todėl yra patvarus. Gamyboje naudojamas plieno lakštas nėra atsparus deformacijoms, korozijai ar mechaniniams pažeidimams.

Likimas:

Pateiktas laikiklis tinka LED, LCD ir plazminiams televizoriams. Įrangos ekranas turėtų svyruoti nuo 32 iki 56 colių.

Estetinis pasirodymas:

Šio tipo gaminių kokybė yra labai svarbi. Nepaisant to, be patvarumo taip pat svarbus dizainas. Šis modelis yra juodos spalvos, o išvaizdos prasme jis puikiai derinamas su bet kuriuo televizoriumi.

Trūkumai

Surinkimas:

Kai kurių žmonių teigimu, rankeną surinkti nėra taip lengva, kaip galima tikėtis.

3. Televizoriaus „MaClean MC-710“ laikiklis

Vienas iš įdomiausių elementų yra „Maclean MC-710“. Rankena gali nešti didžiausią svorį iki 40 kg. Tai reiškia, kad ant jo galime montuoti labai masyvius televizorius. Jis pritaikytas imtuvams, kurių įstrižainė yra nuo 37 colių iki 70 colių. Šio laikiklio VESA standartas yra 600 mm x 400 mm.

Atstumas nuo sienos sulankstyta rankena yra 70 mm, o maksimalus pailgėjimas – 460 mm. Rankeną galima pasukti iki 120 laipsnių.Tai leis mums gana laisvai laviruoti televizoriaus ekrane. Produktas buvo baigtas milteliniu laku, dėl kurio jis gerai atrodo. Rankena taip pat turi pakreipimo reguliavimą.

Rinkinyje yra varžtų rinkinys, leidžiantis lengvai pritvirtinti rankeną. Vartotojai ypač vertina šį gaminį dėl galimybės ant jo pritvirtinti didelių dydžių televizorius.

„Maclean MC-710“ yra laikiklis, skirtas televizoriams, kurių ekrano dydis yra nuo 37 iki 70 colių. Maksimali modelio apkrova yra 40 kg.

Privalumai

Gamybos kokybė:

Pateiktas televizoriaus laikiklis pagamintas iš geros kokybės plieno. Tai patvari medžiaga, užtikrinanti konstrukcijos patvarumą.

Montavimo rinkinys:

Reikėtų įvertinti, kad rinkinyje yra būtini tvirtinimo priedai. Todėl teisingai sumontuoti laikiklį nėra sunku.

Likimas:

Šis modelis tinka tiek mažesnėms, tiek didesnėms televizijoms. Todėl jį galima apibūdinti kaip universalų.

Trūkumai

Dizainas:

Rankena atrodo masyvi, todėl ji labiau rekomenduojama mokykloms ar konferencijų salėms, o ne namuose.