savaime pripučiami kilimėliai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Savaime išsipučiantis kilimėlis Spokey pikantiškas buvo pripažintas geriausiu tokio tipo produktu 2021 m. Iš kur mes tai žinome? Šią išvadą priėjome išanalizavę dabartines pirkimo tendencijas ir vartotojų paskelbtas apžvalgas. „Spokey“ prekės ženklo produktas patiko kempingų entuziastams, nes yra storas ir puikiai izoliuoja šaltą žemę. Net jei pasistatysime palapinę nelygiame reljefe, miego patogumu tikrai nesiskųsime. Šis modelis pagamintas iš patvaraus poliesterio, pasižymintis didesniu atsparumu mechaniniams pažeidimams (pvz., Trinčiai). Kilimėlis sveria 0,9 kg, o sulankstytas turi mažus matmenis, todėl neabejotinai tilps į kuprinę. Produktas taip pat noriai perkamas „ABBEY CAMP“ 200 × 66 x7kuris padengtas neslidžia danga. Modelį galima laikyti ir gabenti maiše, kuris yra komplekte. Kilimėlis bus naudingas piligriminėje kelionėje, kempinge, stovyklavietėje ir namuose netikėtų svečių vizito metu. Apžvalgoje aprašėme keletą kitų produktų, kurie taip pat užtikrina patogų poilsį. Jų aprašymai pateikiami vėliau straipsnyje.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį savaime išsipučiantį kilimėlį pirkti?

Pirkinių vadovas

Planuojant kelionę į kalnus verta įsigyti produktą, kuris užtikrins gerą miegą. Rekomenduojame investuoti į savaime besipučiantį kilimėlį, nes išėmus jį iš kuprinės jis bus paruoštas naudoti po kelių sekundžių. Tokia įranga veiks ir namuose, kai svečiai apsistos nakvoti. Tokio tipo gaminiai patys pripučiasi oru, todėl yra ne tik funkcionalūs, bet ir patogūs. Tačiau norėdami būti tikri, kad jus dominantis modelis ilgai tarnaus, perskaitykite mūsų vadovą. Mes jums pasakysime, kokį savaime išsipučiantį kilimėlį pasirinkti ir kokios savybės yra patogūs gaminiai.

Kuris savaime išsipučiantis kilimėlis yra geriausias?

Kilimėlių populiarumą lemia jų mažas dydis supakuotas. Juos galima patogiai suvynioti ir įsidėti į dangtelį ar kuprinę, o išėmę jie patys atsiskleis ir prisipildys oro. Šios rūšies gaminiai yra palyginti lengvi ir, dar svarbiau, užtikrina gerą šilumos izoliaciją. Tai reiškia, kad galite juos pastatyti tiesiai ant savo namų ar palapinės grindų, nesijaudindami, kad neperšalsite. Gerai pagaminti modeliai užtikrins patogų poilsį.

Kaip veikia kilimėliai?

Vartotojai labai dažnai renkasi tokio tipo produktus, nes jie yra praktiški. Išsiskleidus, kempinė kilimėlio viduje išsiplečia, užpildydama ją oru. Šis procesas vadinamas savaiminiu siurbliu, tačiau norint užtikrinti jūsų patogumą, kai kuriais atvejais turėtumėte pumpuoti produktą naudodamiesi „iš lūpų į lūpas“ metodu. Tačiau ši veikla nevargina ir trunka apie minutę. Pripučiamas kilimėlis bus daug lankstesnis.

Putplastis

Dažniausiai kilimėliuose naudojamos kompaktiškos putos, kurios išskleistos greitai prisipildo oro. Tačiau atminkite, kad kai kurie gamintojai naudoja ažūrinę medžiagą. Ši konstrukcija garantuoja greitą diegimą ir mažą svorį.

Jei norite patogaus poilsio, įsitikinkite, kad hidrokostiumas yra kelių sluoksnių. Produktai, kurių šis skaičius yra didesnis nei 2, garantuoja gerą elastingumą ir izoliaciją nuo šalčio.

Mat svoris

Geriausias savaime išsipučiantis kilimėlis turėtų būti lengvas, kad neapkrautumėte mūsų kuprinės. Priklausomai nuo modelio, produktų svoris svyruoja nuo 500 g iki net 3,5 kg. Vieno asmens kilimėliai yra lengviausi. Mažas pėdsakas (paprastai apie 180 cm x 50 cm) reiškia nedidelį kempinės kiekį ir todėl lengvą svorį. Savo ruožtu dviejų asmenų produktai gali sverti nuo 2,5 kg iki net 3,5 kg. Modelio svoriui įtakos turi ir naudojama medžiaga – klasikinės latekso putos yra lengvesnės nei plastikiniai kilimėliai.

Kilimėlio apačia

Daugelis žmonių pastebėjo, kad išskleistas kilimėlis slenka palapinės ar namų grindų paviršiumi, o tai sukelia didelį diskomfortą. Dėl šios priežasties verta investuoti į produktą su neslystančia apatine puse. Dėl to modelis visą naktį išliks nejudantis.

Gerai, jei abi kilimėlio pusės yra padengtos neslidžia medžiaga. Tai įvertins žmonės, kurie miego metu dažnai keičia padėtį, nes tai gali nulemti lovą.

Dydžiai

Labai svarbu užtikrinti patogų poilsį ant kilimėlio, todėl prieš galutinį pirkimą patikrinkite gaminio matmenis ir jo formą. Stačiakampiai kilimėliai dažniausiai būna parduotuvėse. Alternatyva yra produktai, vadinami „mumija“, kurių forma primena figūrą sarkofage. Trečiasis tipas yra kilimėliai, kurie yra platesni galvoje ir klubuose, o mažesni – kojose. Žinokite, kad turint mažesnį plotą, modelio svoris mažėja. Tai reiškia, kad lengviausi ir lengviausiai nešiojami kilimėliai tiksliai atspindi mūsų kūno matmenis.

Vienviečių sėdynių atveju dažniausiai matmenys yra 185 cm x 50 cm. Dviejų asmenų gaminių matmenys gali būti kelis kartus platesni (500 cm x 150 cm). Atminkite, kad jūsų patogumas miegant yra svarbus. Todėl prieš pirkdami pabandykite patekti į poziciją ir įsitikinkite, kuri padėtis jums geriausia pailsėti. Kai kurie vartotojai, nepaisant to, kad miegos vien ant kilimėlio, pasirenka pusantro ar dviejų asmenų modelius, nes miego metu jie dažnai keičia padėtį.

Medžiagos storis

Medžiagos storis taip pat turi įtakos poilsio patogumui. Per plonas modelis gali sukelti nugaros skausmus. Savo ruožtu per aukšti produktai gali žlugti, o tai taip pat neigiamai veikia poilsį. Šiame vadove norėtume jums rekomenduoti daugiau nei 2 cm storio, bet ne daugiau kaip 10 cm storio modelius. Toks aukštis suteiks jums tinkamą atstumą nuo žemės ir sumažins šalto oro poveikį.

Pritaikykite gaminį pagal sezoną ir temperatūrą

Naršydami po parduotuvės pasiūlymus, atidžiai patikrinkite, kokiems orams skirti jus dominantys kilimėliai. Dėl vidutinio storio savaime išsipučiantys produktai daugiausia skirti pavasariui, vasarai ir ankstyvam rudeniui. Dėl šios priežasties mes juos vadiname trijų sezonų, nes būtent per 3 metų sezonus jie galės mums gerai izoliuoti nuo šalčio. Natūralu, kad rinkoje taip pat yra žieminių kilimėlių, kurie gerai veiks kelionės į kalnus ar net poliarinės ekspedicijos metu. Jei to ieškote, įsitikinkite, kad ant jo užrašyta „visas sezonas“. Kilimėlis yra šiek tiek storesnis, todėl jis sveria daugiau, tuo pačiu metu jis gerai dirbs sunkiomis sąlygomis ir esant žemesnei nei nulio temperatūrai.

Savaime išsipučiantys kilimėliai geromis kainomis

Priklausomai nuo modelio ir jo svorio, pirkimo išlaidos gali svyruoti nuo 50 PLN iki net 400 PLN. Mažos patalynės vaikams yra pigiausias pasirinkimas, o jos kaina neviršija 100 PLN. Tačiau didėjant matmenims, didėja ir pirkimo išlaidos. Modeliai dviems yra brangiausi – jų kainos prasideda nuo 300 PLN.

Geriausi savaime išsipučiantys kilimėliai 2021 m

Žemiau pateikiame savaime išsipučiančių kilimėlių reitingą, kuris padės išsirinkti jūsų lūkesčius atitinkantį modelį. Sąraše yra produktų, išsiskiriančių ilgaamžiškumu, patikimu apdirbimu ir patogumu.

Mūsų rekomendacijos

Spokey pikantiškas

Savo reitinge norėtume pateikti jums „Spokey Savory“ modelį. Tai geras ir pigus savaime pripūstas kilimėlis, kuris yra ne tik prieinamas, bet ir universalus naudoti. Mes galime jį naudoti žygių pėsčiomis, stovyklavimo, kelionių ar iškylų ​​metu.

Šis modelis pagamintas iš aukščiausios kokybės poliesterio, kurio dėka jis yra minkštas ir malonus liesti. Kilimėlyje yra PVC vožtuvas, kurį atidarius oras pats užpildo interjerą. Tai greitas ir paprastas sprendimas, kuris reiškia, kad mums patiems nereikia naudoti siurblio ar pripūsti kilimėlių. Dėl savo storio produktas yra optimalus izoliacinis sluoksnis nuo žemės.

Šio modelio matmenys yra plotis – 50 cm, ilgis – 180 cm ir aukštis – 2,5 cm. Po sulankstymo jis užima labai mažai vietos, todėl mes galime lengvai jį laikyti ir nešiotis. Rinkinyje taip pat yra patogus dangtis.

Nuomonės apie šio gamintojo savaime išsipučiančius kilimėlius yra labai glostančios. Vartotojai sutinka, kad aukščiau aprašytas produktas taip pat yra patogus ir gerai pagamintas.

„Spokey Savory“ išsipučiantis kilimėlis pagamintas iš geros kokybės poliesterio. Modelis sveria 0,9 kg. Produkto matmenys: 185 cm x 53 cm x 2,5 cm (išskleistas).

Privalumai

Patvarumas:

Kilimėlis yra atsparus mechaniniams pažeidimams. Nesijaudinkite, kad dažnas naudojimas neigiamai paveiks gaminio išvaizdą arba vožtuvo sandarumą.

Puikus pasirinkimas palapinei:

Dėl savo stačiakampio formos modelis tikrai tilps palapinėje, taip pat ir vienam asmeniui. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, mėgstantiems atsipalaiduoti gamtos krūtinėje.

Trūkumai

Slidus paviršius:

Viršutinis kilimėlio sluoksnis gali pasirodyti slidus, todėl ant jo esantis miegmaišis vis tiek nuslys. Tai sutrikdo miegą, todėl galime pabusti nemiegoję.

Prasta šilumos izoliacija:

Kai kurie žmonės teigia, kad produktas nelabai gerai izoliuoja šaltą žemę, todėl galime lengvai peršalti, ypač jei atostogavome ilgesnėse kempingo atostogose.

„ABBEY CAMP“ 200 × 66 x7

Mes rekomenduojame produktą visiems stovyklavimo entuziastams ABBEY CAMP 200 × 66 x7, pagaminta iš poliesterio. Ši medžiaga nėra linkusi įbrėžimams, taip pat kitiems mechaniniams pažeidimams. Kilimėlis yra su sustiprintu žalvariniu vožtuvu ir greitai pumpuojamas. Pateiktas modelis apatinėje pusėje buvo padengtas neslidžia danga, todėl neslysta ant žemės.

Po sulankstymo kilimėlis neužima daug vietos, jį galima įdėti į dangtelį, pateiktą su komplektu. Tada jis tikrai tilps į kuprinę. Gaminio matmenys: ilgis – 200 cm, plotis – 66 cm, storis – 7 cm. Modelis gerai izoliuoja nuo šalto žemės, kuris užtikrina patogų poilsį.

Kaip sako vartotojai, produktas puikiai tinka stovyklavimui …