„Avon Good“ vyrų kvepalai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Mes nusprendėme atidžiau pažvelgti į „Avon“ vyriškus kvepalus. Išanalizavome vartotojų pateiktas nuomones, kad galėtume nuspręsti, kuri kosmetika yra geriausia. Dėl mūsų darbo buvo sukurtas reitingas. Pirmieji sąraše buvo vyriški kvepalai „Avon“ visu greičiu. Jie turi malonų kvapą, dėl kurio jie yra populiarūs tarp daugelio vyrų. Produktas tiks tiek kasdienėms, tiek ypatingoms progoms. Kvepalų galima įsigyti įvairių talpų pakuotėse. Verta paminėti, kad gamintojo pasiūlyme yra ir kitų tos pačios serijos kosmetikos gaminių. Daugeliui vyrų tai yra didelis pranašumas, nes jie gali užbaigti būtinas priežiūros priemones ir būti tikri, kad jų kvapai bus tokie patys. Vyriški kvepalai buvo antri mūsų sąraše „Avon Elite“ džentelmenas su pikantišku ir medienos kvapu. Kosmetika laikoma patvaria ir efektyvia. Tai užtikrina, kad vienas kvepalų butelis tarnaus ilgai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius vyriškus „Avon“ kvapus turėtumėte pasirinkti?

Kvepalai yra labai populiari dovana daugeliui progų (gimtadieniui, vardadieniui ar Kalėdoms). Tai yra praktiška dovana, kuria tikrai pasinaudos jūsų mylimoji. Norėdami padėti jums, mes parengėme šį vadovą, kuriame jums pasakysime, kaip išsirinkti gražiausius „Avon“ vyrų kvepalus 2021 m. Vadovaudamiesi mūsų patarimais, jūsų pasirinkimas tikrai bus lengvesnis.

Prieš pereidami prie vadovo, norime jus supažindinti su „Avon“ prekės ženklu. Tai visame pasaulyje žinoma Amerikos kompanija, gaminanti kosmetiką. „Avon“ siūlo daug priežiūros priemonių, skirtų tiek moterims, tiek vyrams.

Kvepalų terminas yra labai paplitęs, tačiau daugelis žmonių jį naudoja neteisingai. Rinkoje rasite 4 vadinamąsias medžiagas, kurios skiriasi viena nuo kitos – aromato koncentracija. Pirmasis produktas yra tualetinis vanduo, kurio koncentracija svyruoja nuo 5% iki 10%. Antroji rūšis yra kvapiųjų medžiagų ekstraktas. Joje aromato koncentracija gali būti nuo 10% iki 18%. Trečiasis produktas yra kvepalai, kurių kvapas yra nuo 20% iki 40%. Paskutinė produktų rūšis, kuri yra rečiausia rinkoje, yra kvepalų ekstraktai. Jų koncentracija yra nuo 45% iki 60%. Kaip jūs galite atspėti, jie turi stiprų kvapą.

Prieš pasirinkdami kvapą, būtinai apsvarstykite aplinkybes, kuriomis jis bus naudojamas. Kiti kvepalai tiks oficialioms verslo situacijoms, kiti skirti pasimatymams ir kiti kasdieniam naudojimui. Kasdieniai produktai turėtų būti lengvi. Dėl stiprių kvapiklių gali svaigti galva ne tik mums, bet ir aplinkiniams. Kita vertus, vakaro išvykoms rekomenduojami gražiausi „Avon“ vyriški kvepalai su citrusinių vaisių kvapais. Įrodyta, kad toks kvapas gerai tinka moterims.

Renkantis modelį, būtinai atkreipkite dėmesį į butelį. Svarbu ne tik tai, kad jis yra patvarus, bet ir spalva. Išskirtiniai produktai turėtų būti gerai apsaugoti. Dėl šios priežasties rekomenduojama rinktis produktus su buteliu iš tamsinto stiklo, nes jis apsaugo turinį.

„Avon“ vyrų kvepalai – reitingas

„Avon“ visu greičiu

„Avon Full Speed“ modelis yra geros kainos „Avon“ vyriški kvepalai, kurie tikrai patiks daugeliui vyrų ir moterų. Buteliuko talpa yra 75 ml. Produktą išskiria elegantiškas pakuotės dizainas, kurio dėka jis gerai atrodys vonios lentynoje. Stiklas yra ne tik patvarus, bet ir tamsios spalvos. Todėl medžiaga yra gerai apsaugota nuo išsiliejimo ir oksidacijos.

Iš karto po purškimo pajusite pirmąjį kvapą, dar vadinamą viršutine nata. Šis aromatas apima citrusinių vaisių ir kadagių uogas. Nors iš pradžių kvapas atrodo intensyvus, po kelių minučių jis tampa plonesnis ir išgaruoja. Tada pajusite širdies natą ant savo odos, t. Y. Pagrindinį kvapą. Jame galite pajusti kardamoną ir kiparisą. Tai liks ant jūsų kūno apie 2 valandas. Laikui bėgant galėsite pajusti kedro, santalo ir muskuso natas.

Šiems kvepalams paruošti buvo naudojami aukščiausios kokybės ekstraktai. Vartotojai įvertino, kad aromatas ilgai išlieka ant kūno ir drabužių.

„Avon Full Speed“ yra labai geri „Avon“ vyrų kvepalai iki 30 zlotų. Produktas uždaromas 75 ml talpos pakuotėje.

Privalumai

Malonus kvapas:

Skaitant interneto vartotojų nuomones nesunku padaryti išvadą, kad pateikti kvepalai turi malonų, tinkamai intensyvų kvapą.

Kiekvienai progai:

Daugelis žmonių mano, kad „Avon Full Speed“ yra produktas, tinkamas visoms progoms.

Kita kosmetika:

„Avon“ prekės ženklas taip pat siūlo tos pačios serijos priežiūros kosmetiką (įskaitant dezodorantą ar dušo želę). Dėl to mes galime užbaigti visą komplektą, kuris leis mums tinkamai pasirūpinti savo išvaizda.

Dydis:

Kosmetikos yra ne tik 75 ml pakuotėse. Vartotojas taip pat gali nuspręsti pirkti kvepalus didesnėje ar mažesnėje pakuotėje.

Pakuotė ir butelis:

Produktas yra estetiškai supakuotas, todėl yra puiki dovanų idėja. Verta paminėti, kad butelis yra įdomios formos.

Trūkumai

Patvarumas:

Kai kuriuose komentaruose galite perskaityti, kad kvapas ilgai nesilaiko ant odos. Jei kosmetiką naudosite ryte, tikėtina, kad vakare jos nepajusite.

„Avon Elite“ džentelmenas

Jei ieškote išskirtinių kvepalų vyrams, rekomenduojame „Avon Elite Gentleman“. Tai aukštos kokybės produktas, kuris ne tik gražiai kvepia, bet ir gerai atrodo. Butelis yra 75 ml talpos ir pagamintas iš stipraus, tamsinto stiklo. Be to, pakuotės apačia nudažyta rudais dažais, todėl medžiaga yra geriau apsaugota nuo oksidacijos.

Aplikatorius yra labai patogus ir lengvai naudojamas. Pirmiausia pajusite viršutinę natą, t. Y. Pirmąjį kvapą. Jis susideda iš itališko bergamočio ir verbenos. Kvapas išlieka 10 minučių, o tada atsargiai išnyksta į širdies natą. Dominuojantį kvapą sudaro muskatas, kardamonas ir bazilikas. Savo ruožtu po 2 valandų pajusite kedro, brendžio, smilkalų ir kadagių kvapą.

Pateikti kvepalai yra labai elegantiškas rytietiškų natų derinys. Toks aromatas tiks ryžtingam ir savimi pasitikinčiam vyrui. Kvepalus galima naudoti tiek verslo susitikimų metu, tiek pasimatymų metu. Produktas turi stiprų kvapą, todėl privers kitus lengviau mus prisiminti. Daugelis vartotojų taip pat įvertino patrauklią produkto kainą.

Vyriški kvepalai „Avon Elite Gentleman“ yra buteliuke, kurio talpa yra 75 ml. Kosmetika turi pikantišką ir medienos kvapą.

Privalumai

Patvarumas:

Perskaitę daugybę nuomonių apie pateiktus kvepalus, galite prieiti prie išvados, kad tai yra kvapas, kuris ilgai išlieka ant odos. Taigi mums nereikia naudoti kosmetikos kelis kartus per dieną.

Efektyvumas:

Atsižvelgiant į tai, kad pakanka naudoti nedidelį kiekį produkto, galime būti tikri, kad kosmetikos priemonės pakaks ilgam.

Po skutimosi:

Vartotojas taip pat gali nusipirkti tos pačios serijos skutimosi po skutimosi. Daugelis žmonių mano, kad tai yra patrauklus pasirinkimas, ypač jei ieškome dovanos mylimam žmogui.

Visiems:

Vartotojai sako, kad kvepalai turėtų patikti visiems. Kvapas yra universalus, todėl tiks bet kokiai progai. Produktas turėtų patikti tiek jaunesniems, tiek vyresniems vyrams.

Trūkumai

Pakuotė:

Kai kurie žmonės nurodo, kad pakuotės kokybė galėtų būti šiek tiek geresnė.

Avon rytoj vyrams

Surasti tinkamus kvepalus nėra lengva. Todėl, jei šiuo metu ieškote kvepalų vyrams, rekomenduojame apsvarstyti „Avon Tomorrow for Men“. Kvepalai parduodami elegantiškame 75 ml buteliuke. Pakuotė pagaminta iš storo stiklo, apsaugančio kvepalus. Produktas buvo elegantiškai supakuotas, todėl tai yra gera dovanų idėja.

Daugelis žmonių rytojų apibūdino kaip jausmingą, nes jį daugiausia sudaro rytietiški kvapai, sumaišyti su afrikietiškos violetinės natomis. Todėl gauname intriguojantį kvapą, kuris sužadina moterų smalsumą. Iš karto po purškimo pajusite saldymedžio lapus ir kalkes. Po 20 minučių šis aromatas taps kakava, violetine, jazminu ir anyžiais. Po 2 valandų pajusite santalo, pačiulių ir ambros kvapą.

Nors tai nėra pigiausias produktas rinkoje, jis yra nepaprastai populiarus. Daugelis vyrų yra patenkinti subtiliu kvapu, kuris teigiamai veikia moteris. Dėl to kvepalai puikiai tiks pasimatymui.

„Avon Tomorrow for Men“ – 75 ml talpos vyriški kvepalai. Produktas turi rytietišką kvapą – violetinės, pačiulio ir kakavos natas.

Privalumai

Moterims patinka:

Kvepalai turi viliojantį kvapą. Daugelis žmonių nurodo, kad kosmetika atkreipia moterų dėmesį.

Patvarumas:

Net jei kvepalus naudosime ryte prieš pat išeidami, galime būti tikri, kad kvapas ilgai išliks ant odos. Net ir vakare po sunkios dienos mūsų oda ir drabužiai kvepės maloniai.

Pakuotė:

Tarp produkto privalumų yra estetinė pakuotė. „Avon Tomorrow for Men“ yra kosmetika, kurią daugelis žmonių perka kaip dovaną mylimam žmogui.

Trūkumai

Intensyvumas:

Dėl to, kad kvepalai turi labai intensyvų aromatą, ne kiekvienam vyrui tai patiks. Kai kurie vartotojai sako, kad kosmetika bus tinkama tik ypatingoms progoms.

Kokie „Calvin Klein“ aromatai vyrams patinka moterims?

Daugelis iš mūsų naudoja kvepalus, kad kasdien pasitikėtume savimi. Tai taip pat būdas užbaigti mūsų stilizavimą. Trečioji priežastis, kodėl vyrai ir moterys naudoja malonius kvapus, yra atkreipti priešingos lyties dėmesį. Jūs jau žinote, kuriuos vyriškus kvepalus rekomenduoja vartotojai, todėl dabar mes jums parodysime, kokie kvapai, kuriuos naudoja vyrai, patinka moterims.

Kaip kvepalai veikia mūsų pojūčius?

Daugelis tyrimų rodo, kad kai mus kvepia geras kvapas, mes automatiškai pasisukame. Specialistai pabrėžia, kad …