Elektrinės riedlentės. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Savo svetainėje sukūrėme populiariausių elektrinių riedlentių reitingą. Tarp jų ir modelis „Manta Smart Balance Viper“ MSB001 surinko daugiausiai teigiamų nuomonių ir įvertinimų. Dėl šios priežasties mūsų reitinge ji užėmė pirmąją vietą. Šis produktas skirtas naudoti tiek suaugusiesiems, tiek vaikams. Mažieji lavina koordinacijos jausmą, o vyresnieji riedlente gali judėti po prekybos centrą ar oro uostą. Produkto valdymas yra lengvas, nors važiuojate tik dviem ratais. Turėtumėte tinkamai subalansuoti kūną, nes tai leidžia perduoti informaciją jutikliams, pastatytiems ant riedlentės. Įranga leidžia palyginti ilgas keliones be įkrovimo. Produkto variklis yra galingas, todėl žmonės, sveriantys iki 120 kg, gali juo naudotis. Didžiausias greitis yra greitesnis nei įprasta eisena ir leidžia mėgautis važiavimu. Šis prietaisas pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Jei šis modelis neatitinka jūsų lūkesčių, raginame susipažinti su riedlente „Skymaster 2wheels 6.5 BT“. Tai užėmė antrą vietą mūsų reitinge.

Kokią riedlentę pradedantiesiems pirkti?

Pirkinių vadovas

Riedlentė yra įranga, kuri tikrai domina jūsų vaiką. Jos dėka kiekvienas paauglys galės ne tik tobulėti sporto srityje, bet ir išmokti pusiausvyros. Kadangi mokymosi pradžia gali būti gana sunki ir skausminga, verta investuoti į geros kokybės produktą, kuris padės rasti pusiausvyrą. Dėl šios priežasties rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą, iš kurio sužinosite, ko ieškoti ir kurią riedlentę pasirinkti. Tekste gausu patarimų, kurie tikrai padės priimti teisingą sprendimą.

Kur nusipirkti gerą modelį?

Jei ieškote riedlentės, pirmas patarimas, kurį jums galime suteikti, yra vengti tokių vietų kaip prekybos centrai ir turgūs. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad ten siūlomi produktai yra tokie pat geri, kaip ir profesionalių parduotuvių įranga. Deja, šios riedlentės yra gana žemos kokybės, todėl jas galima greitai sugadinti. Be to, daugelis profesionalių čiuožėjų savarankiškai sukomplektuoja savo transporto priemonę, todėl ji pritaikyta jų įgūdžiams ir svoriui. Tą patį norime pasiūlyti ir jums.

Tačiau žinokite, kad atskirų elementų įsigyti yra gana sunku ir dažnai pasikliausite pardavėjo patarimais, todėl daug geresnė idėja yra kreiptis į profesionalą, kuris dalijasi jūsų aistra. Atminkite, kad nekokybiška įranga labai greitai genda ir nėra atspari mechaniniams pažeidimams. Todėl neturėtume kelti žemų kainų prieš savo pačių saugumą.

Ar verta pirkti pilną produktą?

Jei paklausite, kuri riedlentė yra geriausia, daugelis žmonių atsakys, kad gamintojo sukomplektuota įranga yra paruošta. Tokia investicija yra puikus laiko taupymas, nes jums nereikia patiems pasirinkti visų atskirų elementų. Tokio tipo produktus norime rekomenduoti pradedantiesiems riedutininkams, kurie visai neseniai susidomėjo riedlente. Visuose gaminiuose visi elementai yra vieno gamintojo, o tai tikrai palengvins sugadintų dalių pakeitimą ar taisymą.

Tai yra universalūs prietaisai, kurie paprastai yra papildomai sutvirtinami. Taigi jums nereikės jaudintis, kad keli apvertimai sugadins transporto priemonę. Didelis tokio tipo sprendimų privalumas yra universali pusiausvyra, dėl kurios labai lengva išmokti taisyklingos laikysenos vairuojant. Šio tipo gaminių stalviršis dažniausiai gaminamas iš Kanados klevo. Tai labai tvirta mediena, garantuojanti aukštą stabilumą.

Savaime sulankstomos riedlentės

Daugelis profesionalių čiuožėjų nusprendžia įsigyti kiekvieną inventorių atskirai. Dėl to vartotojas gali užtikrinti geresnę pusiausvyrą, pritaikydamas produktą pagal savo svorį ir įgūdžius. Žinokite, kad kiekvieną lentą sudaro stalviršis (vadinamas deniu), 2 sunkvežimiai, 4 ratai, 8 guoliai, 2 sunkvežimių kaladėlės, 8 surinkimo varžtai ir rankena.

Kaip išsirinkti stalviršį?

Pirmiausia perkame stalviršį, kurį tada uždengiame rankena, t. Y. Švitriniu popieriumi. Ši medžiaga suteiks mums daug didesnį sukibimą, o tai neleis kojoms paslysti važiuojant. Tai ypač svarbu, jei planuojame savo lentoje atlikti įvairius triukus ar triukus. Labai lengva pasukti kulkšnį, kai pėda nestovi stabiliai.

Labiausiai paplitusi medžiaga yra Kanados klevas, turintis 7 sluoksnius. Tai labai tvirta medžiaga, kuri užtikrins tinkamą pusiausvyrą vairuojant. Taip yra dėl to, kad, nepaisant atsparumo mechaniniams pažeidimams, jis yra gana lengvas. Verta rekomenduoti modelius, kuriuose taip pat yra stiklo pluošto, anglies pluošto ar keblaro. Toks pasirodymas garantuoja daug geresnį atšokimą ir didesnį patvarumą, kurį įvertins ekstremalių triukų gerbėjai.

Kitas parametras, į kurį turite atkreipti dėmesį, yra stalviršio dydis, nurodytas coliais. Dažniausias dydis yra 7250 colių arba 8500 colių. Kiekvienas iš šių gaminių yra skirtingo ilgio ir pločio. Dėl šios priežasties prieš perkant rekomenduojame patikrinti, kuris modelis mums yra patogiausias. Svarbu, kad svoris būtų tolygiai paskirstytas, o produktas būtų labai manevringas. Gaminio formavimas priklauso nuo to, kur norime naudoti riedlentę. Kitas produktas rekomenduojamas parkams, o kitas važiuojant rampa ir riedučių aikštelėje.

Sunkvežimių pasirinkimas – geriausia riedlentė

Šis elementas pritvirtinamas prie lentos, o tada prie jo pritvirtinami ratai. Tinkamai parinktas gaminys iš aukštos kokybės medžiagos leis ramiai važiuoti daugelį metų. Mes rekomenduojame iš plieno arba geros kokybės aliuminio pagamintus modelius, kurių dėka jie nebus sugadinti per greitai.

Tada mes turime įsigyti sunkvežimių pagalvėles, kurios naudojamos vibracijai izoliuoti. Tai ypač svarbu važiuojant po miestą, kur kelio danga yra gana nelygi. Kad šis elementas veiktų jūsų lentoje, jis turėtų būti tiksliai suderintas su sunkvežimio dydžiu. Tuo pačiu metu, kuo storesnis tarpiklis, tuo geriau jis slopina vibracijas.

Ratų pirkimas

Vienas iš svarbiausių visos riedlentės elementų yra ratai. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į jų dydį. Kuo didesnis modelis, tuo geriau sukimba su žeme. Svarbus ir jų kietumas, kurį išreiškia specialus žymėjimas. 92A yra gana minkšti, o 102A – labai kieti. Nuotykių su riedlente pradžioje rekomenduojame įsigyti minkštesnę įrangą, kuri garantuos jums patogų važiavimą. Tačiau tobulėjant įgūdžiams, rekomenduojame pereiti prie kietesnių produktų.

Kokius trintukus rinktis?

Guminės juostos yra svarbus, tačiau dažnai pamirštamas riedlentės elementas. Važiavimo pradžioje mūsų sunkvežimiai yra susukti, nes lengviau išlaikyti pusiausvyrą. Tuo metu guminės juostos mums yra mažai svarbios. Tačiau vos pradėję atlikti triukus ir triukus, greitai pastebime skirtumą. Pagal jūsų pageidavimus turėsite rinktis minkštus (90A kietumo), vidutinio (95A) ir kietus (virš 100A) gaminius. Šio elemento pasirinkimą turėtų nulemti jūsų pačių pageidavimai.

Riedlentės geromis kainomis

Gero modelio įsigijimo kaina labai skiriasi. Jei jus domina gaminys, kurį jau pagamino gamintojas, turėtumėte tikėtis, kad 250 PLN išlaidos bus net 450 PLN. Šį kainų neatitikimą lemia dizainas ir prekės ženklas. Kuo patvaresnis stalviršis, tuo didesnės pirkimo išlaidos. Tačiau atminkite, kad kyla pavojus vartotojų saugumui, todėl verta investuoti į brangesnį ir patikimesnį produktą. Jei nuspręsite dėl sukomplektuoto modelio, galite pasikliauti tuo, kad kiekvienas elementas derės kartu, o tai užtikrins patogų važiavimą.

Produkto pirkimas yra daug sunkesnis, nes profesionalaus modelio užbaigimas gali kainuoti iki 1000 PLN. Viskas priklauso nuo atskirų elementų kainų. Lentos kaina svyruoja nuo 100 PLN iki 400 PLN. Papildoma kaina yra neslystantis sukibimas, kurio išlaidos yra apie 50–100 PLN. Kitas elementas yra sunkvežimiai, kurių vertė yra įvertinta 200 PLN – 230 PLN. Poveržlės ir guminės juostos yra pigi investicija, kuri kartu kainuoja apie 40 zlotų. Ratų komplektas gali kainuoti iki 400 PLN, o guolis – 70 PLN.

Geriausios riedlentės pradedantiesiems 2021 m

Ieškoti dovanos vaikui gali būti labai sunku. Geras pasirinkimas tiek mergaitei, tiek berniukui yra investuoti į elektrinę riedlentę. Tai verčia mažuosius daugiau laiko praleisti lauke ir išmokti valdyti savo kūną. Jei esate įtaisų gerbėjas, jums taip pat patiks tokia įranga. Norėdami padėti jums pasirinkti, mes sukūrėme 5 modelių riedlentės reitingą.

Mūsų rekomendacijos

„Manta Smart Balance Viper“ MSB001

„Manta Smart Balance Viper MSB001“ yra įdomus riedlentės tipas, kuris yra labai populiarus. Įranga veiks kaip dovana vaikui ir gimtadienio, ir Kalėdų eglutės metu. Tai patiks ne tik berniukams, bet ir mergaitėms. Įrenginys taip pat bus geras sprendimas suaugusiems, kuriems patinka įdomios programėlės.

Transporto priemonėje yra 2 ratai. Nepaisant to, jo valdymas yra paprastas ir intuityvus. Tai tik tinkamas kūno balansavimas. Įranga veikia su baterijomis. Vienas įkrovimas trunka apie 60–90 minučių ir jo pakanka vidutiniškai 13 km važiuoti. Produktas sveria 11,5 kg, todėl yra palyginti lengvas.

Rinkinyje yra krepšys, kuriame galėsite nešiotis prietaisą. Žmonės, sveriantys iki 120 kg, gali važiuoti riedlente. Maksimalus greitis yra 12 km / h. Vartotojai yra labai patenkinti įrangos naudojimu. Jie teigia, kad šis modelis pasižymi dideliu patvarumu ir patogumu važiuojant.

„Skymaster 2wheels 6.5 BT“

„Skymaster 2wheels 6.5“ …