Geros „Philips“ garų stotys – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Savo reitinge pristatome geriausias „Philips“ garo stotis. Galite būti tikri, kad į reitingą įtraukti modeliai yra be rūpesčių. Prietaisai turi daug funkcijų: tvirtas apdirbimas, naudojimo saugumas, efektyvumas ir lengvas valdymas. Tai pasirodė geriausia garų stotis „Philips PerfectCare Elite GC9650 / 80“. Jame yra didelis vandens rezervuaras, todėl nereikia jo dažnai pildyti. Dėl to, kad įrenginyje naudojama „Silent Steam“ technologija, vartotojui nereikia kaskart keisti lygintuvo darbinės temperatūros ir pritaikyti ją prie lyginamojo audinio tipo. Modelis tai daro automatiškai. Taigi nėra baimės, kad sunaikinsime drabužius. Pateikta garų stotis laikoma funkcionalia. Viskas todėl, kad lygintuvą galima naudoti ir vertikaliai. Tai ypač naudinga lyginant užuolaidas, sukneles ar marškinius. Garų stotis mūsų reitinge buvo antra „Philips PerfectCare Elite Plus GC9682 / 80“. Įranga yra saugi naudoti – po tam tikro neveikimo laikotarpio ji automatiškai išsijungia.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Modelis turi „DynamiQ“ jutiklį, kuris nustato, kada lygintuvas juda, ir pradeda generuoti garą. Garų stotis turi „OptimalTEMP“ technologiją. Tai pagrįsta tuo, kad temperatūra automatiškai sureguliuojama pagal audinio tipą, todėl nepraleidžiame laiko prietaiso reguliavimui.

Trūkumai

Kai kuriose apžvalgose galite perskaityti, kad garų stotis yra gana sunki, todėl ją judinti nėra lengva. Negana to, produktas užima daug vietos, todėl gali būti sunku laikyti, ypač jei turime mažą butą.

Santrauka

Prietaisas tinka lyginti bet kokio tipo audinius. Įranga yra galinga ir greitai įkaista. Ant modelio korpuso yra gerai profiliuota nešimo rankena. Garų stotyje yra didelis vandens rezervuaras.

Kokią „Philips“ garų stotį pasirinkti?

Garų stotis yra buitinė technika, puikiai tobulinanti lyginimą. Dėl galimybės išleisti garą esant labai aukštam slėgiui, produktas turi didžiulį pranašumą prieš tradicinius lygintuvus. Dar prieš keletą metų tokio tipo įranga buvo naudojama tik siuvimo dirbtuvėse. Šiandien kiekviena šeimininkė gali ją turėti savo namuose. Kad jums būtų lengviau įsigyti geriausią garo generatorių, mes parengėme šį vadovą, kuris jums pasakys, kurį modelį pasirinkti. Mes taip pat įtraukėme reitingą trijų geriausių „Philips“ garo stočių pabaigoje.

„Philips“ kompanija nuo 1891 metų gamina aukštos klasės buitinius prietaisus. Prekės ženklo pasiūlyme, be kitų, yra kavos aparatai, sulčiaspaudės, virduliai ir dulkių siurbliai. „Philips“ taip pat pirmauja garų stočių gamybos srityje. Šio prekės ženklo gaminiai pasižymi originaliu dizainu ir meistriškumu, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales. Todėl pirkdami įrangą galime būti tikri, kad ji bus kokybiška.

Prieš perkant tinkamą modelį, verta atkreipti dėmesį į keletą pagrindinių parametrų. Vienas iš jų yra įrenginio galia. Kuo jis aukštesnis, tuo greičiau geležis įkaista. Tada jis gamina garą ir tada jį atvėsina. Optimali prietaiso galia turėtų būti apie 2000 W.

Taip pat svarbus vandens garų slėgis. Norėdami kruopščiai išlyginti kiekvieną drabužį, turėtume gauti mažiausiai 5 barų modelį. Tačiau geriausios „Philips“ garų stoties 2021 m. Slėgis siekia iki 6,5 baro ir gali generuoti iki 400 g garų per minutę. Dėl to galime nedvejodami išlyginti kelis audinio sluoksnius.

Svarbus ir vandens indas. Kuo didesnė talpykla, tuo rečiau ją reikės pildyti, todėl lyginti patogu. Kad jūsų darbas būtų dar lengvesnis, verta atkreipti dėmesį į lygintuvo svorį. Modeliai, integruoti su garų stotimis, turėtų būti lengvi, kad nesukeltų sunkumų per kelias dešimtis naudojimo minučių.

Prieš įsigyjant garų stotį, verta įsitikinti, ar joje yra aukštos kokybės anti-calc sistema. Šio tipo prietaisai yra labai jautrūs kalkių nuosėdoms. Todėl verta įsigyti įrenginį, iš kurio jį būtų lengva išimti.

„Philips“ garo stotys – reitingas

„Philips PerfectCare Elite GC9650 / 80“

Mūsų reitinge norėtume jums pristatyti „Philips PerfectCare Elite GC9650 / 80“ modelį. Tai aukštos klasės lygintuvas su garų generatoriumi, kurio dėka mes galime lyginti bet kokį audinį, nuo džinsinio audinio iki šilko, nereguliuodami temperatūros.

Prietaisas išmeta garą esant dideliam 6,5 barų slėgiui ir per minutę gamina 400 g garų. Dėl to jis giliai įsiskverbia į audinį ir garantuoja efektyvų ir efektyvų lyginimą. Papildomas patogumas yra garo srauto reguliavimas atsižvelgiant į vartotojo poreikius.

Šiame modelyje yra „Easy De-Calc Plus“ anti-calc sistema. Jos dėka atsikratyti masto yra labai paprasta. Jums reikia išpilti tik užterštą vandenį. Garso ir šviesos signalai informuoja mus apie valymo būtinybę.

Lygintuvas yra ypač lengvas, nes jis sveria tik 0,8 kg. Dėl to lengva manevruoti, nes tai neapsunkina riešo. Tai taip pat naudinga vertikalaus lyginimo atveju, nes mes galime greitai ir patogiai pašalinti raukšles nuo suknelių ar marškinių.

Vartotojų nuomonė apie šį modelį yra teigiama. Jie visų pirma vertina paprastumą ir patogumą naudoti lygintuvą.

„Philips PerfectCare Elite GC9650 / 80“ yra garų stotis, kurios galia yra 2400 W. Vandens bako talpa yra 1,8 l. Maitinimo laido ilgis yra 1,8 m.

Privalumai

„Silent Steam“ technologija:

Prietaisas naudoja „Silent Steam“ technologiją. Jo dėka mums nereikia jaudintis, kad garų stotis gamindama garą sukels daug triukšmo. Todėl galime būti tikri, kad lygindami netrukdysime namų ūkio nariams.

Valdymo lempa:

Jei įrangoje yra per mažai vandens, apie tai informuos valdymo lemputė. Pasak vartotojų, toks sprendimas yra labai naudingas.

„OptimalTemp“ technologija:

Dėl „OptimalTemp“ technologijos jums nebereikia gaišti laiko nustatant šildymo temperatūrą. Lygintuvas tinka visų tipų drabužiams lyginti.

Garai padidina:

Modelis gali pasirinkti galingą garų pliūpsnį (500 g / min.). Todėl net storus, stipriai susiglamžiusius audinius galima lyginti su įranga.

Vertikalus lyginimas:

Prietaisas leidžia patogiai vertikaliai lyginti. Lygintuvas yra lengvas patogumui.

Trūkumai

Plastmasinis:

Kai kurie žmonės sako, kad korpuso gamybai naudojamas plastikas nėra geriausios kokybės. Medžiaga yra linkusi įbrėžti.

„Philips PerfectCare Elite Plus GC9682 / 80“

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „Philips PerfectCare Elite Plus GC9682 / 80“ garų stoties. Prietaisas naudoja daug naudingų technologijų, turinčių įtakos jo funkcionalumui. „DynamiQ“ jutiklis nustato, kai lygintuvas juda, ir automatiškai generuoja garą. Dėl „OptimalTemp“ technologijos mes negaištame laiko reguliuodami temperatūrą – tai vyksta automatiškai.

Pateiktos garų stoties galia yra 2700 W. Produkto matmenys yra tokie: plotis – 23,3 cm, aukštis – 28,5 cm ir ilgis – 45,3 cm. Lygintuvo svoris su stovu yra 5,1 kg. Lengva perkelti pavarą. Modelyje yra fiksatorius ant lygintuvo, esančio doko stotyje, kuris sumažina prietaiso sugadinimo riziką ir transportuodamas gali sudegti rankas.

Vartotojai nurodo, kad pateiktą garų stotį verta rekomenduoti. Vienas iš didžiausių prietaiso pranašumų yra galinga garo išeiga (600 g / min), leidžianti atsikratyti net labai stiprių raukšlių. Privalumas yra ir talpus, lengvai nuimamas vandens rezervuaras.

Garų stoties „Philips PerfectCare Elite Plus GC9682 / 80“ galia yra 2700 W. Lygintuvas sveria 0,8 kg. Vandens bako talpa yra 1,8 litro.

Privalumai

Automatinis išjungimas:

Įrenginys automatiškai išsijungia po tam tikro neveikimo laikotarpio. Taigi jums nereikės jaudintis, kad neišjungę įrangos susidarysite pavojingų situacijų.

Vandens rezervuaras:

Dėl to, kad garų stotyje yra didelis vandens rezervuaras, jos kartkartėmis papildyti nereikia. Dėl to negaištame laiko ir skalbtus drabužius galime greičiau išlyginti.

Padas:

Gamintojo teigimu, padas yra ypač patvarus. Jis nėra linkęs įbrėžti, todėl net po daugelio mėnesių naudojimo nesimato jokių mechaninių pažeidimų.

EKO režimas:

Jei lyginame nelabai susiraukšlėjusius drabužius, galime naudoti ECO režimą. Tai leis mums sutaupyti pinigų, neprarandant įrenginio efektyvumo.

Trūkumai

Vandens lašai:

Grupė interneto vartotojų sako, kad lyginant kartais iš lygintuvo laša vanduo.

„Philips SpeedCare GC6630 / 20“

Mūsų reitingas nebūtų išsamus be „Philips SpeedCare GC6630 / 20“. Ši „Philips“ garų stotis už gerą kainą suteikia greitą lyginimą dėl „SpeedCare“ garų generatoriaus. Tai sutrumpina lyginimo laiką, nes prietaisas yra paruoštas naudoti per 2 minutes.

Ši įranga sukuria galingą 4,8 barų slėgio garų srovę, kurią galima reguliuoti pagal poreikį. Tai sukuria iki 110 g garų per minutę, užtikrinant lengvą ir patogų darbą.

Garų stotyje yra 1,2 l talpos bakas, leidžiantis lyginti maždaug valandą, nepripildant vandens. Jis taip pat turi intelektualią anti-calc sistemą, skleidžiančią šviesos ir garso signalus, kad informuotų apie būtinybę pašalinti kalkes nuo įrangos. Be to, dėl automatinio išjungimo funkcijos prietaisas yra saugus ir leidžia mums taupyti energiją.

Šis modelis yra labai lengvas ir dėl kompaktiškų matmenų užima labai mažai vietos. Klientai vertina gerą kainos ir kokybės santykį ir našumą.

„SpeedCare GC6630 / 20“ yra gera „Philips“ garų stotis iki 500 PLN. Prietaiso galia yra 2400 W. Vandens bako talpa yra 1,2 litro.

Privalumai

Linija:

Vartotojai teigiamai vertina maitinimo laido veikimą. Jis pagamintas iš geros kokybės …