Geros ilgai veikiančios trąšos žolei

Kokias ilgai veikiančias žolių trąšas reikėtų rinktis?

Kad žolė greitai ir vešliai augtų, jai reikia daug maistinių medžiagų. Ne visoje dirvoje yra visų vitaminų ir mineralų. Tačiau tai galime pakeisti įsigydami tinkamas trąšas. Tai pašalins maistinių medžiagų trūkumą ir privers žolę tankiai ir greitai augti. Rinkoje yra daug specifikos, bet ar žinote, kurią pasirinkti? Žemiau pateikiame vadovą, kuriame siūlome nusipirkti trąšų. Be to, rasite trijų šio tipo produktų aprašymus.

Šiame straipsnyje apžvelgsime ilgalaikius trąšus. Tai yra tam tikro tipo preparatas, kurį naudojame vieną ar tris kartus per metus. Dažniausiai jis naudojamas ankstyvą pavasarį ir rudenį. Toks specifiškumas lėtai išleidžia mikroelementus į dirvą.

Kalbant apie veikimo trukmę, populiariausi yra vaistai, kurie lėtai išskiria mikroelementus – paprastai 100 dienų. Rinkoje taip pat galime rasti agentų, kurie dirba iki 6 mėnesių. Tokiu atveju pakanka tręšti žolę tik du kartus per metus. Kalbant apie ilgai veikiančias trąšas, tai yra granulės. Jie turi pusiau laidžią dangą, todėl mineralai išsiskiria ne iš karto.

Daugelis augalų augintojų mano, kad geriausiose ilgai veikiančiose žolių trąšose yra didelis azoto kiekis. Tai yra ingredientas, kuris suteikia žolei labai vešlų vystymąsi, todėl geriausia pradėti naudoti šias trąšas pavasarį. Jei žolę ketiname tręšti rudenį, turėtume atkreipti dėmesį į kalio kiekį. Jis apsaugo nuo ligų ir nuo šalčio temperatūros. Be to, geriausiose 2021 m. Ilgai veikiančiose žolių trąšose yra magnio oksido. Jis neleidžia įvairioms ligoms užpulti velėną augant. Tai laikas, kai žolė yra jai jautriausia. Šios trąšos taip pat pagyvina vejos spalvą.

Kalbant apie produkto svorį, rinkoje yra keletas variantų. Dažniausiai pasirenkamos 4 kg arba 8 kg pakuotės. Jie geriausiai tinka vidutinio dydžio vejai. Tačiau jei turite labai didelį sklypą, rekomenduojame 20 kg pakuotes. Be to, svarbu ir produkto našumas – kol mums pakanka vieno kg.

Ilgai veikiančios žolių trąšos

„Barenbrug Barfertile Premium Universal“

Jei esate labai didelės vejos savininkas, rekomenduojame „Barenbrug Barfertile Premium Universal“. Tai ilgai veikiančios trąšos, parduodamos 20 kg pakuotėje. Įsigiję šią prekę, galite būti tikri, kad ilgai nereikės grįžti į parduotuvę. Tai preparatas, palaikantis greitą žolės augimą.

Vaisto veikimo trukmė yra nuo 4 iki 5 mėnesių. Tai reiškia, kad mes turėsime jį naudoti 2 kartus per metus. Jo sudėtyje yra daug padengtų ir nepadengtų žaliavų. Pastarasis tipas iškart įsigeria į dirvą ir ją tręšia. Dengtos žaliavos savo ruožtu lėtai praranda dangą ir ilgainiui leidžia prasiskverbti mineralams ir vitaminams.

Net 1/4 šio produkto sudėties yra azotas. Šis komponentas suteikia mūsų žolei labai vešlų ir tankų vystymąsi. Magnio oksido buvimas suteikia velėnai ryškių spalvų ir apsaugo ją nuo ligų. Todėl pateiktas produktas yra viena iš dažniausiai naudojamų ilgai veikiančių trąšų. Vartotojai giria preparato veiksmingumą.

„Florovit IncoVeritas“ „100 dienų“

Visiems žmonėms, kovojantiems su samanomis ir piktžolėmis, rekomenduojame „Florovit IncoVeritas“ „100 dienų“. Šios prieinamos, ilgai veikiančios žolių trąšos turi savybių, neleidžiančių augti nepageidaujamiems augalams mūsų vejoje. Vienoje pakuotėje yra 4 kg trąšų.

Tręšti šiuo agentu reikėtų pradėti anksti pavasarį. Preparatas padeda žolei greitai išdygti ir jos augimo metu apsaugo nuo piktžolių ir įvairių ligų. Dėl jo specifikos velėna tampa labai ryškia spalva, dėl kurios žolė atrodo gerai ir atrodo sveika. Didelis magnio kiekis pagerina vejos tankį. Retesnėse vietose užtenka pabarstyti šiek tiek daugiau trąšų.

Granulės naudojamos tol, kol žolė išdžiūsta dėl žemos temperatūros. Geriausi efektai pastebimi naudojant produktą maždaug kas 100 dienų. Interneto vartotojai pastebi, kad patręšus žolę tokiu specifiškumu, velėna atgauna spalvą ir tampa labai tanki. Jie ypač giria didelį magnio kiekį produkto sudėtyje.

COMPO 8 kg

Norėtume pristatyti COMPO 8 kg, vieną populiariausių, ilgai veikiančių žolių trąšų. Taip yra dėl gerų jo sudėties ingredientų. Vienas iš jų yra didelis azoto kiekis. Tai siekia net 15 proc. Dėl to mūsų žolė auga labai tanki ir sveika. Mes taip pat neturime jaudintis, kad žolę užpuls ligos, nes azotas apsaugo ją nuo jų.

Tai trąšos, skirtos gana didelėms vejoms tręšti. Kibire yra net 8 kg produkto. Šios trąšos išleidžia savo savybes 100 dienų. Norint išlaikyti efektą, tręšimas turi būti kartojamas per šį laiką. Šio produkto pranašumas yra vejos apsauga nuo piktžolių. Stiprios žolių šaknys, palaikomos šiomis trąšomis, užkerta kelią nepageidaujamiems augalams vejoje.

Daugelis vartotojų teigia, kad naudojant šį produktą veja tapo tankesnė ir taip pat atrodo kur kas geriau. Internautai taip pat mini patogų kibirą, iš kurio lengvai surenkamos trąšos.