Šviesos lemputės – nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Naršydami pasiūlymuose ir daugybėje vadovų, nesunku atsispirti įspūdžiui, kad šiuo metu geriausias modelis „Osram LED Star PAR16“. Tai labai efektyvi didelės galios lemputė, todėl ji gali lengvai pakeisti halogeninę lemputę. Šis produktas tinka akcentiniam apšvietimui. Atšvaitą imituojanti forma suteikia gerą skleidžiamos šviesos sklaidą, todėl ši įranga tinka dideliems kambariams, pavyzdžiui, svetainėms, kuriose praleidžiame daug laiko. Tačiau jei rasti šį modelį yra per sunku, kita to paties prekės ženklo prekė yra gera alternatyva, „Osram“ 4052899911987. Jo didelė galia garantuoja ryškų švytėjimą, kuris nepakenks mūsų akims. Šilta šviesa gerai veiks erdviuose interjeruose, kur gyvena vaikai arba namų ūkio nariai skaito knygas.

Kokią LED lemputę pirkti?

Pirkinių vadovas

Lemputės pasirinkimas mums gali sukelti daug problemų. Juolab kad rinka siūlo platų produktų asortimentą. Tai ne tik galia, bet ir tipai, siūlų tipai ir dizainas. Taigi, kaip išsirinkti gerą produktą, tinkamą jūsų turimai lempai? Šiame vadove pabandysime jums patarti. Mes sutelksime dėmesį į LED lemputes. Vienintelis šios rūšies gaminių trūkumas yra palyginti didelė kaina, palyginti su tradicinėmis lemputėmis. Tačiau jei atsižvelgsime į tokių produktų energijos vartojimo efektyvumą ir kitus jų privalumus, tai tikrai yra vienas geriausių pasirinkimų.

Tarp kitų LED lempučių privalumų yra atsparumas smūgiams, taip pat dažnas išjungimas ir įjungimas. Be to, čia kalbama apie pastovų skleidžiamos šviesos kiekį ir patikimą veikimą esant žemai ir aukštai įtampai. Negalima pamiršti, kad tokių modelių tarnavimo laikas yra iki 100 000. valandos.

Šviesos diodų tipai

LED lemputės yra 3 skirtingų versijų – kaip pagrindinis, papildomas ir dekoratyvinis apšvietimas. Kadangi jie yra energiškai efektyvūs, mes juos naudojame vis dažniau. Priekinių žibintų gaminiai yra dideli ir suteikia daug šviesos. Papildomos lemputės yra mažiau galingos. Paskutinis tipas yra šviesos diodai, skirti dekoruoti su nedideliu šviesos kiekiu.

Siūlai – kurią LED lemputę pasirinkti?

Prieš įsigydami gaminį, patikrinkite, kokį siūlą turi jus dominanti lempa. Deja, būna, kad mes tai pamiršome, o įsigytas produktas netinka. Mes skiriame šiuos gijų tipus:

E27 – 27 mm – klasikinis, didelis, varžtas, naudojamas daugumoje lempučių,

E14 – 14 mm – mažas įsukamas siūlas, dažniausiai sutinkamas stalinėse lempose,

GU10 – 10 mm – priekinių žibintų kištukas, naudojamas priekiniuose žibintuose,

MR16 – 6 mm – įstumiamasis atšvaito kamštis, rastas pakabinamose lubose,

MR11 – 4 mm – atšvaito kamštis, naudojamas dekoratyviniam apšvietimui,

G4 – 4 mm – dekoratyvinis.

Galia ir skleidžiamos šviesos kiekis

Lemputės galia nėra be reikšmės. Vertė, kurią galime naudoti, visada nurodoma ant lempos, lempos ar sietyno. Geriausia LED lemputė yra ta, kuri mums suteiks pakankamai šviesos. Renkantis tokio tipo gaminius, reikia atsižvelgti į liumenų skaičių, nes nuo jų priklauso šviesos intensyvumas. LED lempučių atveju mes išskiriame šias galias:

4 W. – 220 – 250 liumenų (naktinei lempai),

6 W. – 410 – 470 liumenų (naudojamas vonios kambaryje, virtuvėje, mažame kambaryje iki maždaug 8 m2) – atitinka 40 W galią,

10 W. – 700 – 800 liumenų (galime naudoti mažose ir vidutinėse patalpose iki 12 m2) – atitinka 60 W galią,

12 colių – 920–970 liumenų (patalpose iki 18m2),

15–17 W. – 1000 – 1500 liumenų (patalpose iki 30 m2, biuro apšvietimui) – atitinka 100 W lemputės galią.

Šviesos spalva – kuri LED lemputė yra geriausia?

Negalima pamiršti ir šviesos spalvos, išreikštos Kelvine. Kuo didesnė ši vertė, tuo šaltesnė šviesa. Pavyzdžiui, saulės šviesos spalva yra apie 6500 K, įprastose lemputėse – apie 2700 K, o LED gaminių atveju ji paprastai viršija 3000 K.

Pažiūrėk

Negalime ignoruoti ir išvaizdos aspekto. Pastatytų lempų gaubtų atveju tai yra ne toks svarbus klausimas. Kita vertus, jei lempa ar liustra pastatyta taip, kad matytumėte sumontuotą lemputę, patariame ją įsigyti atsargiau. Tai, žinoma, yra apie estetiką. Mažose lempose geriau sumontuoti mažas, apvalias ar šiek tiek pailgas lemputes. Kita vertus, dekoratyviniai atrodo gana įdomūs dideliuose, atviruose lempų gaubtuose.

Kaitinimas

Deja, LED lemputės įkaista, todėl išskiria daug šilumos. Todėl prie stalo ar bet kurioje kitoje vietoje, kur galime liesti lemputę, arba kai švelni lemputės gaubto medžiaga, geriausia naudoti modelį su įmontuotu aušinimu.

Komplekte pigiau

Kaip jau minėjome, šio tipo lemputės, deja, turi neigiamą pusę, kuri yra produkto kaina. Todėl įdomus sprendimas bus lempučių, parduodamų didelėse pakuotėse, pirkimas. Verta pasinaudoti tokiomis akcijomis, nes dažnai galite nusipirkti 4 už vienos kainą.

Patikrintų gamintojų produktai

Jei norite sutaupyti, nepirkite pigiausių jums nežinomų gamintojų lempučių. Sutaupymas bus akivaizdus, ​​nes iš tikrųjų greitai eisite į parduotuvę dėl naujo produkto. Atminkite – nėra taip, kad kiekviena rinkoje esanti LED lemputė yra gera, neišdega ir turi ilgą tarnavimo laiką.

LED lemputės geromis kainomis

Lempučių įsigijimo kaina priklauso nuo daugybės klausimų. Visų pirma, siūlų populiarumas, šviesi spalva, galia ir, antra, stilius ar pats gamintojas. Parduotuvėse pigiausių produktų galima rasti už maždaug 8 zlotus. Dažnai tas pats produktas, bet parduodamas rinkinyje, už 1 vienetą kainuos iki 2 PLN mažiau. Įdomu tai, kad maži dekoratyviniai šviesos diodai kainuos daugiau nei su klasikiniais E27 siūlais. Daugiausiai mokėsime už dekoratyvinius gaminius. Jų kaina gali siekti 200 PLN. Tačiau jei mums rūpi ne tik geras apšvietimas, bet ir patraukli išvaizda, turime atsižvelgti į tokias išlaidas.

Geriausios LED lemputės 2021 m

LED lemputės yra gera alternatyva tradiciniam apšvietimui, nes jų skleidžiama šviesa yra malonesnė akiai. Dėl didelio populiarumo pastaruoju metu rinkoje pasirodė daug abejotinos kokybės modelių. Dėl šios priežasties norėtume jums pateikti savo LED lempučių reitingą, kuris padės jums pasirinkti geriausią įmanomą produktą.

Mūsų rekomendacijos

„Osram LED Star PAR16“

Nusprendę įsigyti aukštos kokybės lemputę, negalite praleisti „Osram LED Star PAR16“ modelio, tipo GU10. Dėl skleidžiamos šviesos kokybės ir stiprumo šis produktas gerai veikia dideliuose dienos kambariuose, kur mums reikia tinkamo ryškumo. Jo forma primena atšvaitą, kuris leidžia šviesai pasklisti dideliame plote.

Įrangos pranašumas yra ilgas tarnavimo laikas, nes ji gali veikti iki 15 metų. Tuo pačiu metu jis sunaudoja mažai energijos, o tai teigiamai paveiks jūsų sąskaitas. Lemputės galia yra 7 W, ji labai gerai pakeis halogeninę lemputę. Šio modelio lempos yra skirtos akcentiniam apšvietimui. Skleidžiamos šviesos pluoštas yra 385 lm, o spindulio kampas – 36 laipsniai.

Savo apžvalgose daugelis vartotojų įvertino darbo galią ir šviesos kampą. Dėl šios priežasties daugelis žmonių mano, kad tai labai gera LED lemputė.

„Osram“ 4052899911987

Geros kokybės modelis, kuris padės jums pagyvinti kambarį, yra „Osram 4052899911987“ tipas E14. Ši lemputė skirta stovimoms ar stalinėms lempoms, nes ji nedirgina akių. Dėl šios priežasties daugelis žmonių ją padeda šalia lovos ar skaitymo kėdės.

Didžiausias modelio privalumas yra labai mažos energijos sąnaudos, o tai teigiamai veikia energijos suvartojimą visame name. Tuo pačiu metu LED technologija garantuoja didelį atsparumą smūgiams ir vibracijai, o tai užtikrina apsaugą. Eksploatacijos metu neišskiriama infraraudonoji ir UV spinduliuotė, todėl lemputės veikimas yra saugus.

Bruožas, kurį įvertino didelė vartotojų grupė, yra tai, kad jam nereikia šildyti. Dėl to iškart įjungę lempą, mes gauname 100% šviesos.

Spektras WOJ + 11794

Sprendžiant pirkti geros kokybės modelį, verta pagalvoti apie investicijas į „Spectrum WOJ + 11794“ tipo E27 produktą. Tai geros kokybės rutulio formos LED lemputė, o maitinimo įtampa yra 230 V.

Produkto galia yra 1W, todėl jis puikiai tinka gyvenamiesiems kambariams, kuriuose dažnai leidžiame laiką. Didžiausias įrangos privalumas yra mažas energijos suvartojimas, dėl kurio mes apribosime savo išlaidas. Tuo pat metu ši gera ir pigi LED lemputė pasižymi ilgu tarnavimo laiku, o tai reiškia, kad mes galėsime ją naudoti daugelį metų.

Savo vertinimu didelė vartotojų grupė teigė, kad prekės ženklo produktai yra daug efektyvesni, palyginti su halogenais. Dėl šios priežasties daugelis klientų nusprendžia investuoti į šį modelį. Be to, naudojimo metu jis nedirgina mūsų regėjimo.

LED linija 245947

Geros kokybės įranga, kurią verta rekomenduoti, yra LED linija 245947. Šis modelis yra labai efektyvi G9 LED lemputė, pritaikyta 230 V įtampai. Produkto galia yra iki 6 W, o tai užtikrina efektyvų darbą ir gerą didelių erdvių apšvietimą.

Šios įrangos šviesos srautas yra 550 lm, o apšvietimo kampas yra 270 laipsnių. Dėl to prietaisas tinka didelėms erdvėms. Produkto tarnavimo laikas yra iki 30 000 valandų, o tai reiškia, kad lemputė tarnaus jums keletą metų. Prietaiso užsidegimo laikas yra tik 0,5 s.

Vartotojų atsiliepimai apie šio gamintojo LED lemputes yra labai glostantys. Daugelis pirkėjų įvertino žemą įrangos kainą ir ilgą jos tarnavimo laiką. Tuo pačiu metu didelis produkto energijos vartojimo efektyvumas reiškia, kad nemaža dalis tradicinių lempų vartotojų nusprendė investuoti.

„Philips HUE 8718696592946“

Jei norite įsigyti geros kokybės lemputę prietaisui su judesio jutikliu, rekomenduojame „Philips HUE 8718696592946“ tipo E27. Tai labai efektyvu ir taupo energiją …