Psichologinė sekso žaislų nauda

Ar jūsų seksualinis gyvenimas atrodo pilkas ir nuobodus? O gal tai, kas vyksta už uždarų durų, yra karšta ir sunki, bet jums tiesiog niekaip nepavyksta „kirsti finišo linijos”.

Tyrimai rodo, kad 81 proc. moterų negali patirti orgazmo vien nuo įsiskverbimo. Kad ji pasiektų kulminaciją, turi būti įtraukta preliudija ir psichinė stimuliacija.

Panašiai ir vyrams gali būti sunku susijaudinti arba išlikti susijaudinusiems. Šių seksualinių pertrūkių priežastys gali būti susijusios su jūsų psichologine savijauta arba su ryšio su partnere trūkumu.

Nusivylimas seksualiniu gyvenimu gali būti nepaprastai varginantis. Štai čia į pagalbą ateina sekso žaisliukai!

Seksualinis gyvenimas

Jūsų seksualinis gyvenimas niekada neturėtų būti nuobodus – taip pat ir be orgazmo! Sekso žaislų naudojimas gali padėti išspręsti abi šias problemas, be to, jie gali būti naudingi jūsų psichinei sveikatai taip, kaip net neįsivaizdavote.

Skatina sveiką bendravimą

Kai su partneriu naudojate sekso žaisliukus, tai padeda pagerinti jūsų bendravimą. Turite išsakyti sutuoktiniui, kas jums malonu, kaip jums patinka, kad jus liestų, ir kokiu būdu norėtumėte, kad žaislas būtų naudojamas.

Atviras bendravimas yra ne tik visų sveikų santykių pagrindas, bet ir gali būti naudingas jūsų seksualiniam gyvenimui.

Tyrimai rodo, kad seksualinis bendravimas yra teigiamai susijęs su seksualiniu pasitenkinimu ir santykių kokybe.

Tyrime toliau atskleidžiama, kad seksualinis bendravimas tarp partnerių dažnai lemdavo dažnesnį moterų orgazmą ir didesnį bendrą abiejų partnerių seksualinį pasitenkinimą.

Mažina stresą ir nerimą

Stresas ir nerimas gali neigiamai paveikti jūsų libido ir dėl to seksas gali atrodyti mažiau patrauklus.

Kai reguliariai nesimylite su partneriu, netrukus kyla problemų. Poros, kurios neužsiima seksu, dažniau nuobodžiauja savo santykiuose, patiria pasitikėjimo stoką ir prasčiau save vertina.

Tačiau sekso žaislai gali ištaisyti šią liūdną padėtį. Seksualinės veiklos metu jūsų organizme išsiskiriantis oksitocinas gali padėti sumažinti stresą ir pagerinti organizmo savijautą.

Jūs geriau suprantate savo kūną

Kai naudojate sekso žaisliuką vienas arba su partneriu, giliau pažįstate savo kūną. Atrandate naujų jaudinančių ir erogeninių zonų.

Kuo labiau susisieksite su savo pomėgiais ir nepatinkais miegamajame, tuo geriau jausitės apie save.

Daugelis moterų, kurios anksčiau niekada nepatyrė orgazmo, sėkmingai naudojasi vibratoriais. Eksperimentavimas su žaislais reiškia ne tik didesnį malonumą jums, bet ir tai, kad bus lengviau bendrauti ir užmegzti ryšį su sutuoktiniu tarp paklodžių.

Sujungia partnerius

Jūsų seksualinis gyvenimas yra labai svarbus laimingiems santykiams. Vieno įdomaus tyrimo metu nustatyta, kad padidinus seksualinį aktyvumą nuo vieno karto per mėnesį iki vieno karto per savaitę, laimės lygis padidėja tokiu pat santykiu, kaip ir gavus papildomą 50 000 JAV dolerių atlyginimą per metus.

Žaislo įtraukimas į seksualinį gyvenimą gali būti psichologiškai naudingas vien dėl to, kad jis jus ir jūsų sutuoktinį sujungia. Kai patiriate orgazmą, jūsų organizme išsiskiria hormonas oksitocinas.

Kartais vadinamas „meilės narkotiku” arba „prisiglaudimo hormonu”, įrodyta, kad oksitocinas didina partnerių emocinį artumą ir pasitikėjimą.

Pašalina nuoskaudas

Dalis priežasčių, dėl kurių turime priekaištų dėl sekso, yra susijusios su psichologine intymumo puse. Galbūt buvome auklėjami šeimoje, kurioje apie seksą galvojome kaip apie blogą ar nešvarų.

Galbūt praeityje net turėjome partnerių, kurie mus smerkė dėl mūsų polinkių, laiko, per kurį pasiekiame kulminaciją, ar kitų seksualinių pomėgių.

Kai į savo seksualinį gyvenimą įtraukiate žaisliuką, išmokstate, kad seksas vėl taptų smagus. Tai gali pašalinti nuosprendžius ir suvaržymus, kuriuos atsinešame iš auklėjimo ar ankstesnių santykių ir kurie priešingu atveju gali trukdyti intymumui.

Daugiau apie sekso žaisulus rasite slaptasnoras.lt