Plaukų kosmetika ir paslaptys

Jei jūsų įprastinė šukuosena jums netiko šie patarimai padės jums pasiekti užsibrėžto tikslo. Čia bus aprašoma plaukų kosmetika ir plaukų paslaptys.

1. Nenuvertinkit sruogų galios.

Vos tik išėję iš dušo, patrinkite, o ne trinkite plaukus. Naudodami glotninamąsias priemones, kol plaukai yra drėgni, jie džiūsta su priemonės svoriu, todėl jų kutikulė lieka žemai, o garbanos nesusivelia, – aiškina specialistai.

2. Pasidarykite kokteilį…

Kartais dviejų produktų sumaišymas reiškia dvigubą veiksmingumą. Jei plaukai pažeisti, į gilųjį kondicionierių įpilkite dešimties centų dydžio aliejaus, kad sustiprintumėte plaukus ir stimuliuotumėte šaknis, – sako stilistė. Toks, kaip Garnier Fructis kurio sudėtyje yra avokadų, alyvuogių ir migdolų aliejų mišinys, neapsunkins plonų ar plonėjančių plaukų.

3. Rūpinkitės savo plaukais.

Apie pažeistus plaukus galvokite kaip apie kašmyrą – juk nemesite jų tiesiog į skalbyklę kartu su kitais drabužiais, tiesa? Taigi, jei reguliariai dažote, chemiškai apdorojate ar formuojate plaukus karščiu, turite imtis kelių papildomų atsargumo priemonių. Naudodami įprastą šampūną ir kondicionierių, plaukite tik drungnu arba šaltu vandeniu.

Per karštas vanduo gali sukelti pernelyg didelį plaukų išsausėjimą ir suniokoti plaukus bei galvos odą, – sako ekspertas. Jei iš jau pažeistų plaukų išsiurbsite drėgmę, jie gali tik lūžinėti. Kartą per savaitę plaukus palepinkite prabangia priemone, pavyzdžiui, Garnier Fructis , kuri suteikia augalinės kilmės baltymų, kad sustiprintų silpnas sruogas.

4. Spalvos

Jei jūsų problema – švelnūs, ploni plaukai, neturintys jokio sukibimo ar tekstūros, ilgalaikė išeitis nei tekstūrą suteikianti priemonė – strateginis šviesinimas. Keletas tobulai parinktų šviesių plaukų gali suteikti plaukams dimensijos, tekstūros ir struktūros bei papildyti natūralią kaulų struktūrą, – sako specialistas

5. Viršutinė šukuosena

Viršutinė šukuosena yra tokia paprasta, kad ją galite daryti su kūdikiu ant vienos rankos (rimtai). Ryte susukite jį į viršų, o vėliau dieną nuimkite ir sukurkite paplūdimio bangas. Jei norite ypatingos jėgos, išvyniokite viršugalvio mazgą ir pabandykite tai: Pirštais padalykite plaukus į keturias dideles dalis, tada kiekvienoje dalyje plaukus susukite garbanojimo žnyplėmis, kad plaukai būtų ryškesni ir žvilgantys. Apšlakstykite plaukus lanksčiai laikančiu laku ir galite pradėti.

6. Naudokite plaukų džiovintuvo priedą.

Jei jūsų antgaliai renka dulkes kažkur vonios kambario spintelės gilumoje, jūs prarandate galimybę išties gerai išpuoselėti plaukus. Plonas antgalis yra būtinas, jei norite glotnių, žvilgančių plaukų (o kas nenori?) Kai antgalį uždedate ant džiovintuvo, iš karto galite kontroliuoti oro srautą, – sako plaukų kosmetikos ekspertas. Tai leidžia nukreipti karštį išilgai plauko kutikulės, o tai padeda jį išlyginti ir uždažyti, suteikiant galutinį blizgesį ir žvilgesį.

7. Išplaukite, nuskalaukite ir pakartokite.

Jau visiems žinoma, kad retai plaukus plaunant šampūnu, jie tampa švelnesni ir mažiau veliasi (kadangi neišplaunate natūralių galvos odos aliejų, jie gali veikti stebuklingai ir drėkinti sausas sruogas). Tačiau šampūnu plaukus reikėtų plauti bent du kartus per savaitę. Tai padeda kovoti su riebalų pertekliumi galvos odoje, atsiradusiu dėl dienų, kai neplaunate plaukų, – sako Vida. Kadangi su riebia galvos oda tikriausiai kovojate naudodami sausą šampūną, dvigubas plovimas veiksmingai pašalins ir jo likučius. Išbandykite šampūną, kuris padės suvaldyti garbanojimąsi – jo formulėje yra aktyviųjų vaisių baltymų ir super vaisių argano aliejaus.

Pabaigai patarimai

Pirmiausia reikėtų naudoti šampūną, kondicionierių ir bet kokias priemones, esančias duše, po to – apsaugą nuo karščio, apimties suteikiančią priemonę arba putas ir blizgesio serumą. Tuomet galite džiovinti ir formuoti plaukus, sutepdami juos geliu (arba panašiu produktu).

Daugiau geriausių profesionalų patarimų apie plaukus rasite pas mus.