Pasak vartotojų, geras patefonas turėtų suteikti aukštos kokybės garsą ir būti lengvai naudojamas. Tokius produktus įtraukėme į savo sąrašą. Išsamiai išanalizavę internete plintančias nuomones, mes galėjome pasirinkti geriausią tokio tipo įrangą iš visų rinkoje esančių. Tapo juo „Stanton ST-150“. Šis prietaisas puikiai tinka naudoti namuose, taip pat klubui kaip didžėjaus darbo įrankis. Tai įrodo puikią minėto modelio kokybę ir patikimumą. Gaminys turi iki 3 atkūrimo greičių, rankos aukštį taip pat galite nustatyti patys. Be to, pateiktas patefonas atrodo labai estetiškai, todėl tai gali būti svetainės ar miegamojo puošmena. Žmonėms, kuriems nepatiko „Stanton“ modelis, mes parengėme antros, vienodai populiarios įrangos, aprašą. tai yra „Pro-Ject“ debiutas „Carbon Espirit DC“, analoginis produktas. Tai suteikia labai gerą garsą, todėl tikrai pateisins net ir pačius reikliausius lūkesčius. Minėto patefono privalumai taip pat apima itin lengvą pradinę konfigūraciją, kuri neužima daug laiko.
palyginimo lentelė
Privalumai
Trūkumai
Santrauka
Pasiūlymai
Kokį patefoną pirkti?
Pirkinių vadovas
Grotuvas yra puiki įranga vinilinių plokštelių gerbėjams. Tai prietaisas, kuris veiks kiekvienuose namuose. Jo garso kokybė yra visiškai kitokia nei įprasto radijo, todėl turi tiek daug pasekėjų. Tačiau tokio prietaiso pasirinkimas gali pasirodyti problemiškas, daugiausia dėl turimų modelių, kurie skiriasi savybėmis, skaičiaus. Štai kodėl mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys, kurį patefoną pasirinkti, kad galėtumėte mėgautis puikia garso kokybe.
Tipai – kokie yra geriausi patefonai?
Prieš pasirenkant patefoną verta atkreipti dėmesį į galimus tipus. Toks prietaisas yra daugybė skirtingų savybių variantų. Tarp jų išskiriame patefonus:
Automatinis – yra prietaisai, turintys papildomų funkcijų, palengvinančių įrangos veikimą. Dėl šios priežasties nereikia rankiniu būdu valdyti prietaiso. Tačiau tokio tipo įrenginiai tikrai yra brangesni nei rankinė versija.
Skaitmeninis – yra prietaisai, panašūs į originalius, tačiau turintys specialų USB lizdą ir atminties kortelių skaitytuvą, iš kurio atsisiunčiami muzikos failai, kad vėliau būtų galima juos atkurti.
Rankinis – pasikliaukite rankiniu valdymu. Tokiame įrenginyje nėra įrenginių, palaikančių įrangos veikimą. Todėl pats vartotojas turi įdėti diską į plokštelę ir tada jį paleisti.
Pavaros tipas
Nusprendę įsigyti patefoną, taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į patį diską. Tokią įrangą parduotuvėse galima įsigyti daugybe variantų. Geriausias patefonas yra su diržine pavara. Tai puikiai tinka namų sąlygomis, kai padėklas pradeda suktis naudodamas pavaros diržą, taip grodamas muziką. Be to, visą triukšmą skiria prietaiso variklis. Antrasis pavaros tipas yra tiesioginė pavara arba tiesioginė pavara.
Tokia įranga turi galimybę labai greitai pasukti lėkštę, o tai lemia greičio padidėjimą arba sulėtėjimą. Tai dažniausiai didžėjų naudojamas prietaisas.
Pavarų stiprintuvas
Taip pat verta pasidomėti pačia garso sistema. Visų pirma, turite atsižvelgti į kitus įrenginius, pavyzdžiui, į stiprintuvą, prie kurio turi būti prijungtas mūsų patefonas. Įvestis pažymėta žodžiu PHONO.
Ranka
Renkantis patefoną pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į svarbiausią jo elementą, tai yra tonearmą. Tai yra ta prietaiso dalis, kuri nuskaito muzikos failą ir jį atkuria. Tačiau pati ranka gali skirtis keliais aspektais. Štai kodėl verta pasidomėti jo išvaizda, kuri gali būti S formos, skirta didžėjams, tačiau taip pat paprasta, universalesnė. Be to, labai svarbus ir pačios rankos ilgis. Tarp galimų modelių išskiriame devynis ar net dvylika colių. Be to, svarbi kiekvienos rankos savybė yra jos guolis, kurį galima įsigyti dviem variantais: vienkryptis ir ant kūginių kaiščių.
Pirmasis yra tas, kuriame pačią ranką palaiko specialus kūgis, sukuriantis nedidelį pasipriešinimą judesiui. Taip pat reikalingas papildomas prietaiso stabilizavimas. Antrame variante naudojama adata, kuri apsunkina reguliavimą. Todėl šį variantą rekomenduojame patyrusiems vartotojams.
Kasetė su rašikliu
Labai svarbus kiekvieno patefono elementas yra ir jo užtaisas su adata. Jie yra atsakingi už teisingą vinilo plokštelėje įrašytos garso bylos nuskaitymą. Tokia dalis susideda iš magneto ir specialios ritės, uždarytos sandariame korpuse. Todėl kai vienas iš jų priverčiamas vibruoti, kitas duoda indukcinį signalą. Prieinamų patefonų yra modeliai su MM kasetėmis, t. Y. Judantis magnetas ir MC – judanti ritė. Pirmieji susideda iš to, kad laikiklio magnetas vibruoja, o ritė lieka nejudanti. Antrojo varianto atveju pati ritė juda.
Adatos patarimai
Renkantis svajonių patefoną taip pat verta atkreipti dėmesį į išryškintas adatas įrenginyje. Kiekviena įranga ją turi, nes tik jos dėka galima teisingai perskaityti muzikos failą, įrašytą į vinilo diską. Tačiau tokie gabalai yra keli variantai. Tarp jų mes išskiriame:
Elipsės formos – yra daugelio daviklių modelių. Turi vidutinį kontaktinį plotą. Tačiau tokio modelio tarnavimo laikas yra ilgas.
Linijinis – jie turi didelį kontaktinį paviršių, kurio dėka adata tiksliai pasiekia visus įrašo griovelius.
Sferinis – t. y. kūgio formos. Jie pirmiausia yra pigiausių patefonų modeliai.
Adatos spaudimas įraše
Verta prisiminti, kad rinkdamiesi savo svajonių patefoną atkreipkite dėmesį į rašiklio spaudimą pačiame įraše. Jo vertė paprastai yra nuo 1,75 g iki 2 g. Kuo jis didesnis, tuo aiškesnis bus bosas, pvz., Bosas. Tačiau dėl mažesnės vertės gaunamas garsas tampa erdvesnis.
Patefonai geromis kainomis
Grotuvų kaina priklauso ne tik nuo gamintojo, bet ir nuo apdirbimo kokybės, taip pat nuo gaminio dizaino ir spalvos. Pigiausi modeliai yra su sferinėmis adatomis. Deja, jie greitai nuobodu. Toks prietaisas kainuoja kelis šimtus zlotų. Automatiniai ir skaitmeniniai įrenginiai pasirodys daug brangesni. Tokios įrangos įsigijimo kaina kartais lygi tūkstančiui zlotų.
Geriausi patefonai 2021 m
Prieš kelerius metus, kai kompaktiniai diskai užvaldė pasaulį, atrodė, kad prieblandoms groti vinilo plokšteles atėjo prieblanda. Tuo tarpu po laikino „griūties“ grotuvai grįžo į rinką. Vinilinės plokštelės taip pat vaidina šiek tiek kitokį vaidmenį. Tai jau ne vienintelė muzikos terpė, todėl vinilo plokštelės domina daugiausia muzikos žinovus, kuriems vinilas turi nepakeičiamo žavesio. Žinoma, šiuolaikiniai patefonai, nors ir groja senus įrašus, yra elektronikos ir naujausių sprendimų kupini įrenginiai. Geriausias patefonas žinovui tai neįkainojamas dalykas. Todėl žemiau aprašome penkis pirmaujančius modelius, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią.
Mūsų rekomendacijos
„Stanton ST-150“
„Stanton ST-150“ yra patefonas, z skaitmeninis garso išvestis, ko nesigėdys nė vienas didžėjus. Tai modelis, kurio didelis privalumas yra tiesioginė pavara, kurios galia siekia 4,5 kg / cm. Šis patefonas taip pat turi daugybę funkcijų, kurios pagerina įrenginio kokybę. Pavyzdžiui, „Key Correct“ funkcija yra papildinių rinkinys, skirtas pašalinti triukšmą.
Atvirkštinė funkcija sukels patefono pasukimą į kitą pusę paspaudus vieną mygtuką. Be to, šiame modelyje randame „Pitch Slider“, kuris gali pakeisti dainos tempą. Kvarco spynos užraktai Pikio funkcijos nepriklausomai nuo slankiklio padėties.
Grotuvo grotuvas turi tris atkūrimo greičius: 33 1/3, 45 ir 78 RPM, taip pat galima reguliuoti rankos aukštį. Be to, vartotojas gali naudoti nustatytą paleidimo ir stabdymo greitį. Plokštė pagaminta iš aliuminio, o rinkinyje taip pat yra lipdukas ir 860 AG įdėklas su kriaukle.
Visas prietaisas sveria 18 kg. Atsiliepimas klientų apie patefonus „Stanton ST-150“ sako, kad tai įranga profesionalams, ji pasižymi didele mase, stabilia ranka ir plokšte. Privalumas taip pat yra stiprus variklio sukibimas ir aukšta įrangos kokybė.
„Stanton ST-150“ yra patefonas, skirtas profesionalams. Prietaisas turi tiesioginę pavarą, kurios galia yra 4,5 kg / cm. Šio modelio svoris yra 18 kg. Produkto matmenys yra vienodi: aukštis – 14,6 cm, plotis – 45 cm ir gylis – 35,3 cm.
Privalumai
Teisinga klavišo funkcija:
„Key Correct“ funkcija pašalina bet kokį triukšmą, atsirandantį klausantis vinilinių plokštelių.
Atvirkštinė funkcija:
Vos vienu mygtuko paspaudimu patefonas pradeda suktis į kitą pusę. Tai padidina mašinos funkcionalumą. Štai kodėl šis produktas yra toks populiarus tarp profesionalių didžėjų.
Atkūrimo greitis:
„Pitch“ slankiklis leidžia mums padidinti arba sumažinti atkūrimo greitį. Pateiktame patefone yra trys atkūrimo greičiai: 33 1/3, 45 ir 78 RPM.
Vykdymas:
Plokštė pagaminta iš aliuminio, o korpusas yra įvairių medžiagų: plastiko ir metalo mišinys. Jis yra tvirtai sukonstruotas, atsparus pažeidimams ir dažnai naudojamas.
Pažvelk:
Tai labai dizainerio įranga, gražiai atrodanti ne tik maišymo pulte.
Trūkumai
Kaina:
Įrenginys kainuoja daugiau nei 2 500 PLN, todėl yra vienas iš brangiausių pasiūlymų mūsų sąraše.
„Pro-Ject“ debiutas „Carbon Espirit DC“
Antrasis modelis, „Pro-Ject Debut Carbon Esprit DC“ yra analoginis diržu varomas patefonas. Jis buvo pristatytas rinkai, nes tokio tipo reprodukcija vis labiau ieškoma ir pripažįstama kaip …