Geri balti namų kino rinkiniai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kokią baltą namų kino sistemą rinktis?

Namų kino sistemos prijungimas prie televizoriaus leis mums filmų žiūrėjimą pakeisti aukšto lygio pramoga. Moderni įranga leidžia pasijusti tarsi kino teatre, nes matome kiekvieną detalę ir girdime net mažiausią triukšmą. Šis vadovas padės jums rasti geriausią produktą. Kad būtų lengviau įsigyti, prie jo pridėjome 3 baltų namų kino rinkinių reitingą. Jie atrodo elegantiški ir lengvai pritaikomi prie likusios kambario įrangos.

Kino mėgėjai dažnai skundžiasi, kad filmų žiūrėjimas per televiziją nėra maloniausia atsipalaidavimo forma. Taip yra dėl prastos vaizdo ir garso kokybės. Štai kodėl tokia įranga kaip namų kino teatrai tampa vis populiaresnė. Juose yra keli įrenginiai: imtuvas, DVD ar „Blu-Ray“ grotuvas ir garsiakalbiai. Mes galime patys pasirinkti atskirus elementus arba nuspręsti pirkti visą komplektą. Tai geras sprendimas, ypač žmonėms, neturintiems daug žinių apie šiuolaikines technologijas.

Pirkdami turėtumėte patikrinti kelis atskirų rinkinio dalių parametrus. Imtuvo atveju jo išėjimo galia yra svarbiausia. Garso kokybė priklauso nuo to. Daugelis žmonių mano, kad geriausia rinktis labai galingą įrangą. Tačiau verta prisiminti, kad mažame kambaryje galingas imtuvas neveiks, nes girdimi garsai nebus aiškūs. Be to, patikrinkime ir kanalų skaičių. Jis nusprendžia, kiek garsiakalbių galime prijungti prie savo rinkinio. Dažniausiai pasitaikantys modeliai pažymėti skaičiumi 5.1 arba 7.2. Pirmasis skaitmuo yra tradicinių garsiakalbių skaičius, o antrasis – žemųjų dažnių garsiakalbio jungiamumas (ir kiekis).

Geriausia baltojo namų kino sistema 2021 m., Be tinkamai parinkto imtuvo, taip pat turi funkcinį grotuvą. Šis elementas lemia ir garso, ir vaizdo kokybę. Šiandien šiuolaikiniai gaminiai dažnai neturi DVD diskų įrenginio. Vietoj to, juose yra USB prievadas, leidžiantis prijungti išorinę duomenų laikmeną. Štai kodėl galime žiūrėti filmus, įrašytus, pavyzdžiui, USB atmintinėje.

Kalbant apie garsiakalbius, geriausios baltos namų kino sistemos turi tokio paties dydžio garsiakalbius. Tuomet mūsų įranga leis ne tik žiūrėti filmus ar serialus, bet ir klausytis muzikos, nes jūs negalite išgirsti didelių disproporcijų. Taigi jis bus funkcionalesnis. Nepaisant to, skirtingų dydžių garsiakalbiai taip pat veikia gerai.

Baltos namų kino sistemos – reitingas

„Sony BDV-N9200WW“

„Sony BDV-N9200WW“ yra namų kino sistema su „Blu-Ray“ grotuvu su DVD diskų įrenginiu, 5,1 kanalo imtuvu ir garsiakalbių rinkiniu. Prijungę minėtus elementus prie televizoriaus galime žiūrėti filmus kokybiškesniais nei anksčiau. Tam įtakos turi daugelio šiuolaikinių technologijų naudojimas.

Kadangi prie įrangos galime prijungti ne tik 5 klasikinius garsiakalbius, bet ir žemų dažnių garsiakalbį, gauname erdvų garsą, kuris pabrėžia kiekvieną murmėjimą ar šnabždesį. Imtuvo išėjimo galia yra 1200 W. Leistuve įrengta speciali sistema, kuri standartinės raiškos vaizdą (pvz., 720 p) paverčia artimu 4K formatu. Todėl vaizdas, rodomas televizoriaus ekrane, yra aiškesnis.

Remiantis internete paskelbtomis nuomonėmis, du pagrindiniai „Sony BDV-N9200WW“ modelio privalumai yra funkcionalumas ir elegancija. Aukščiau aprašyta įranga veikia patikimai ir ją lengva prijungti. Be to, produktas turi šiuolaikišką išvaizdą.

„Harman“ / „Kardon BDS 785SW“

Pristatome namų kino teatro komplektą „Harman / Kardon BDS 785SW“, į kurį įeina: 5.1 kanalų imtuvas, „Blu-Ray“ grotuvas, garsiakalbiai ir specialus stereo adapteris. Tai leidžia pagerinti garso kokybę. Įrangoje yra „Bluetooth“ modulis, todėl galime laisvai ją valdyti naudodamiesi išmaniuoju telefonu (įdiegę atitinkamą programą).

Minėto rinkinio galia yra 525 W. Prietaisai gali prisijungti prie namų tinklo maršrutizatoriaus nenaudodami kabelio (tai įmanoma dėl įmontuoto „Wi-Fi“ belaidžio ryšio). Štai kodėl mes turime neribotą prieigą prie tokių svetainių kaip „YouTube“ ar „Spotify“. Visa komplekte esanti aparatinė įranga yra visiškai integruota ir turi automatinio kalibravimo funkciją.

Kaip sako vartotojai, „Harman / Kardon BDS 785SW“ rinkinys garantuoja aukštą naudojimo patogumą. Kadangi priekiniame grotuvo skydelyje yra USB lizdai, prie jo galite prijungti bet kurį nešiojamąjį diską, įskaitant savo mobilųjį telefoną. Be to, produktas leidžia mums žiūrėti 4K kokybės filmus.

„Denon AVR-X1300“

„Denon AVR-X1300“ įrangą sudaro: garsiakalbių rinkinys (įvairių dydžių),

7,2 kanalų imtuvas ir žemų dažnių garsiakalbis. Aukščiau pateikto rinkinio dėka galime žiūrėti filmus aukštos kokybės 4K ir 3D technologijomis. Produkte įdiegta „Wi-Fi“ technologija, todėl prie jo galime belaidžiu būdu prijungti išmanųjį telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį.

Pateikta namų kino sistema atrodo puikiai ir suteikia kambariui elegancijos. Tai ypač tinka interjerams, dekoruotiems minimalistiniu stiliumi. Įdiegę specialią programą, mes galime valdyti įrangą naudodami telefoną (su „Android“ ar „iOS“). Tai žymiai paveikia naudojimo patogumą ir leidžia mums keisti nustatymus nereikia keltis iš sofos.

Vartotojai giria minėtą modelį daugiausia dėl jo paprasto surinkimo ir šiuolaikinių technologijų naudojimo. Be to, ši prieinama, balta namų kino sistema siūlo puikią garso kokybę (įskaitant didelę išėjimo galią – 7 x 120 W).