Geriausias pečių kraujospūdžio matuoklis – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Naudodamiesi žasto kraujospūdžio matuokliu namuose, galite lengvai išmatuoti slėgį patys. Tai naudingas prietaisas, ypač žmonėms, turintiems aritmiją ar hipertenziją. Kuris šio tipo produktas yra vertas dėmesio? Mūsų vartotojų komentarų analizė rodo, kad geriausias modelis 2021 m „Omron M6 Comfort“. Tai yra kraujo spaudimo matuoklis su dideliu ekranu, todėl matavimo rezultatą skaityti neturėtų būti sunku net ir žmonėms, turintiems regėjimo problemų. Prietaisas turi manžetą su dideliu perimetro reguliavimo diapazonu. Be to, produktas leidžia išsaugoti iki 90 paskutinių matavimų rezultatų savo atmintyje, todėl mums nereikia vesti popierinio dienoraščio. Mes taip pat pasirinkome kelis kitus įrenginius savo reitingui. Modelis yra antroje vietoje „Microlife BP A2 Basic“kuriame įdiegta PAD technologija. Tai reiškia, kad prietaisas matavimo metu aptinka širdies plakimo pažeidimus. Be to, kraujospūdžio matuoklį maitina įkraunama baterija, leidžianti jį naudoti namuose ir lauke.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį viršutinės rankos kraujospūdžio matuoklį pirkti?

Pirkinių vadovas

Kraujospūdžio matuoklis yra įranga, reikalinga ne tik sergančios širdies žmonėms ar tiems, kuriems nuolat kinta slėgis. Sergant daugeliu ligų, taip pat labai svarbu reguliariai tikrinti kraujospūdį. Pavyzdys yra inkstų liga. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad svarbu reguliariai tikrinti kraujospūdį, net kai nesergame jokiais negalavimais. Žinoma, tokio tipo tyrimus atliksime kiekvienoje klinikoje, tačiau pagyvenusiems žmonėms, norintiems reguliariai matuotis, arba tiems, kuriems kasdien reikia stebėti slėgį, tai nėra labai praktiškas sprendimas. Todėl šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime kraujospūdžio matuokliams, skirtiems naudoti namuose, o konkrečiau – žasto modeliams. Susipažinkime su gero įrenginio savybėmis ir pasiūlykime kurį žasto kraujospūdžio matuoklį pasirinkti.

Kodėl verta žasto kraujospūdžio matuoklis?

Rinkoje yra įvairių šio tipo prietaisų – peties ir riešo kraujospūdžio matuoklių – elektroninių ir rankinių versijų. Pečių modeliai yra neabejotinai populiariausi. Tačiau jei esate nutukęs, rinkitės riešo įrangą. Daugiausia tai susiję su grupės apribojimais. Net tie, kurie yra XXL versijoje, nebus tinkami žmonėms, turintiems didelį antsvorį. Čia verta pabrėžti, kad pečių modeliai duoda geriausią rezultatą, o tai labai svarbu žmonėms, turintiems nedidelius, bet reikšmingus slėgio šuolius.

Elektroninė ar rankinė versija?

Elektroninius prietaisus, daugiausia skirtus naudoti namuose, lengviau naudoti. Kita vertus, rankinės dažniausiai naudojamos klinikose. Nors dažnai pabrėžiama, kad rankiniu būdu valdomi prietaisai yra tikslesni, turime pabrėžti, kad žmonėms, norintiems pasimatuoti, jie, deja, nerekomenduojami. Jie reikalauja daugiau žinių ir dažnai kito žmogaus pagalbos. Taigi, jei norite pasimatuoti, geriausias yra automatinis įrenginys.

Rankogalis

Manžetė yra elementas, kuris turėtų būti pagamintas ne tik iš malonios liesti medžiagos, bet ir būti labai patvarus. Vartotojui svarbu ir jo dydis. Prieš įsigydami prietaisą, rekomenduojame išmatuoti rankos apimtį, kad įsitikintumėte, koks yra rankogalio plotis. Daugelyje prietaisų yra standartinis manžetas, t. Y. Skirtas suaugusiesiems, kurių rankos apimtis svyruoja nuo 20 cm iki 32 cm. Tačiau gamintojai žino, kad ne visi turi tokią kėbulo struktūrą, todėl jų pasiūlyme rasite mini ir maxi versijas, t. Y. Skirtas žmonėms, turintiems labai plonas rankas, taip pat labai dideles. Atminkite, kad jei manžetė yra per didelė arba per maža, mašina tinkamai neišmatuos slėgio.

Galios tipas

Viršutinės rankos kraujospūdžio matuoklius galima įsigyti su baterijomis, tačiau rasite ir belaidę versiją. Baterijomis valdomi prietaisai yra gana patogūs, nes juos galima naudoti bet kur, o baterijomis valdomiems prietaisams galiausiai reikia prisijungti prie elektros. Taip pat reikėtų prisiminti, kad laikui bėgant prietaisas praranda savo galią. Mes nerekomenduojame, taigi pirkite modelį tik akumuliatoriui.

Ekranas ir operacinė sistema

Kraujo spaudimo matuoklis yra dažniausiai pagyvenusių žmonių naudojama įranga, todėl didelis, lengvai skaitomas ekranas yra toks svarbus elementas. Kitas klausimas yra lengvo valdymo sistema. Mygtukai taip pat turėtų būti dideli, o funkcijų perjungimas turėtų būti paprastas ir intuityvus. Jei perkate kraujo spaudimo matuoklį kaip dovaną pagyvenusiam žmogui, venkite versijos angliškai. Jie dažnai vilioja savo kaina ir patraukliomis funkcijomis, tačiau, deja, daugeliui žmonių ja naudotis yra per sunku, tačiau tokia įranga turėtų palengvinti sveikatos kontrolę.

Integruota atmintis

Šio tipo prietaisas turėtų sugebėti įsiminti matavimus. Tai ypač svarbu žmonėms, kuriems kasdien, net kelis kartus, reikia tikrinti kraujospūdį. Užuot užrašę matavimą ant popieriaus lapo, viską išsaugosime įrenginyje. Pažangesni modeliai turi skaičiuoti dienos ar savaitės vidurkį. Tokie duomenys padės gydytojui nustatyti diagnozę. Jei mašiną ketina naudoti du žmonės, verta pasirinkti modelį, kuris išsaugo rezultatus dviem vartotojams ir papildomai turi svečio funkciją. Dėl to kiti namų ūkio nariai galės patikrinti spaudimą, nedarydami įtakos įprastų vartotojų statistikai.

Papildomos parinktys

Šio tipo prietaisuose vis dažniau įrengiama signalizacija, kuri skamba, kai atsiranda aritmija. Be to, jie taip pat atlieka garso signalų funkciją, kai slėgis yra per žemas arba aukštas, o tai gali kelti grėsmę mūsų gyvybei ir sveikatai. Labai populiarus sprendimas yra matavimo patvirtinimo sistema ir daugkartinis matavimas. Dėl to galime būti tikri, kad ekrane rodoma vertė yra teisinga. Tai svarbu, kai kas nors staiga pertraukia jūsų testą arba jūs pernelyg staigiai judate.

Pažymos – kuris žasto kraujospūdžio matuoklis yra geriausias?

Mes rekomenduojame ieškoti sertifikuotų modelių, ypač tų, kuriuos galima įsigyti vaistinėse. Visi patvirtinimai ir sertifikatai garantuoja teisingą matavimą. Be to, galime būti tikri, kad bandymo metu įranga nesuges. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas modeliams, kuriuos patvirtino ETNT, Europos hipertenzijos draugija arba BTNT – Didžiosios Britanijos hipertenzijos draugija.

Šlaunikaulio kraujospūdžio matuokliai geromis kainomis

Tokio prietaiso įsigijimo kaina nėra per didelė. Kainos prasideda nuo keliolikos zlotų. Geri produktai, teigiamai atsiliepus vartotojams, kainuoja apie 100–150 PLN. Kuo daugiau funkcijų turi tam tikras modelis, tuo jis bus brangesnis.

Geriausi pečių kraujospūdžio matuokliai 2021 m

Mūsų sveikata yra labai svarbi ir neturėtume pamiršti testų, taip pat ir savo namuose. Reguliariai tikrinti slėgį ypač svarbu, kai turime problemų su inkstais ir širdimi. Rankinį kraujospūdžio matuoklį sunku valdyti, o reguliarūs apsilankymai klinikoje vargina. Štai kodėl pateikiame viršutinės rankos kraujospūdžio matuoklių reitingą, įskaitant geriausius modelius rinkoje.

Mūsų rekomendacijos

„Omron M6 Comfort“

1. Omron M6 Comfort„Omron M6 Comfort“ modelis yra pirmoje vietoje mūsų reitinge. Kodėl tai geriausias kraujospūdžio matuoklis? Pirmiausia tai turėtų prasidėti tuo, kad tai yra mažas, automatinis prietaisas, matuojantis kraujospūdį. Didelio ekrano dėka rezultatą skaityti labai lengva, taip pat ir pagyvenusiems žmonėms.

Labai svarbi šio prietaiso funkcija yra sistema, skirta pranešti apie širdies sutrikimus. Tai taip pat nurodo, ar jūsų kraujospūdis yra normalus, ar nenormalus, o tai gali padėti anksčiau nustatyti aritmijas. „OMRON M6 Comfort“ yra geras ir pigus viršutinės rankos kraujospūdžio matuoklis, turintis įmontuotą atmintį, leidžiančią prisiminti 90 matavimų kartu su tyrimo data ir laiku.

Ši funkcija ypač naudinga žmonėms, turintiems sveikatos problemų, ir tiems, kurių kraujospūdį reguliariai tikrino gydytojas. Šis produktas matuoja kraujospūdį +/- 3 mmHg tikslumu ir širdies ritmą +/- 5%. Naudojant „Fuzzy Logic“ technologiją, pabaigus bandymą oras automatiškai išleidžiamas. Modelis maitinamas šarminėmis baterijomis ir sveria tik 355 gramus.

Mažas dydis ir dėklas, įtrauktas į rinkinį, leidžia bet kur pasiimti kraujospūdžio matuoklį ir reguliariai tikrinti slėgį. Dėl visų šių prietaiso pranašumų jis turi daug teigiamų atsiliepimų tarp vartotojų.

Už nugaros geriausias žasto kraujospūdžio matuoklis 2021 m. buvo pripažintas „Omron M6 Comfort“ modelis. Tai yra kompaktiško dydžio automatinis prietaisas. Dėl matavimų tikslumo vartotojai tai labai vertina.

Privalumai

Ekranas:

Įrenginyje buvo didelis, lengvai skaitomas ekranas, kurį taip pat lengva naudoti. Dėl to tai puikus pasiūlymas pagyvenusiems žmonėms arba turintiems regėjimo problemų.

Informacija apie širdies ritmą:

Kraujospūdžio matuoklyje yra sistema, kuri praneš mums apie bet kokius širdies darbo sutrikimus. Tai gali padėti mums anksčiau nustatyti aritmijas ir padėti išvengti rimtesnių sveikatos problemų.

Atmintis:

Įrenginio vidinėje atmintyje saugoma iki 90 slėgio matavimų kartu su bandymo data ir laiku. Tokia funkcija yra labai naudinga žmonėms, kuriems reikia reguliariai išsaugoti savo rezultatus.

Tikslumas:

Prietaisas matuoja kraujospūdį +/- 3 mmHg tikslumu, o širdies ritmą – +/- 5% tikslumu. Taigi galite būti tikri, kad kraujospūdžio matuoklis neiškraipo rezultatų.

Patogumas:

Pateiktą modelį maitina šarminės baterijos, todėl įmontuota baterija nedidina prietaiso svorio, kuris yra tik 355 gramai. Kraujospūdžio matuoklis yra mažas, o pridėtas atvejis leidžia mums pasiimti įrangą į darbą ar atostogas.

„Microlife BP A2 Basic“

2. „Microlife BP A2 Basic“Kitas produktas, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra „Microlife BP A2 Basic“ – kraujospūdžio matuoklis, skirtas naudoti namuose. Kaip ir ankstesnis …