Laisvų rankų įranga. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ar žinote, kad klientai pasirinko laisvų rankų įrangą „Plantronics Explorer 50“ geriausias 2021 metų rinkinys? Patikrinome rinkinių populiarumą, ir šis modelis pasirodė esąs absoliutus lyderis. Be to, nemaža dalis klientų paliko teigiamų komentarų apie šio rinkinio veikimą. Nenuostabu, nes šis rinkinys yra labai lengvas, sveriantis tik 10 gramų, jį lengva nustatyti ir naudoti. Galite per „Bluetooth v3.0“ prijungti jį prie dviejų išmaniųjų telefonų vienu metu ir priimti skambučius iš jų abiejų nereikalaudami nuolat konfigūruoti įrangos ir perjungti įrenginius. Įranga vienu įkrovimu gali atlaikyti 12 dienų budėjimo laiką ir iki 11 valandų pokalbio laiko. A2DP profilis taip pat leidžia klausytis muzikos ar naršyti. Šis modelis turi patogų, gerai kontūruotą ausų antgalį, kuris palaiko aukštos kokybės garsą, o ausinės tvirtinimas tinka tiek kairei, tiek dešinei ausiai. „Plantronics Explorer 50“ taip pat praneša savininkui balso pranešimu anglų kalba apie žemą baterijos lygį. Įrenginys pasirodė esąs beveik tokia pat gera laisvų rankų įranga „Sony SBH52“. Jis taip pat pasižymi aukštais parametrais ir sulaukė daugelio vartotojų pritarimo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias ausines pirkti?

Pirkinių vadovas

Jei daug keliaujate automobiliu, nesvarbu, ar tai būtų privatūs, ar verslo reikalai, ir dažnai kalbate mobiliuoju telefonu, turėtumėte pagalvoti apie savo ir kitų saugumą. Mes visi žinome, kad kalbėjimas ar tiesiog naudojimasis mobiliuoju telefonu vairuojant, norint išsiųsti tekstą ar patikrinti navigaciją, atitraukia mūsų dėmesį. Tokioje situacijoje nesunku patekti į avariją.

Ar suprantate, kaip žalinga gali būti telefono naudojimas vairuojant? Tyrimo duomenimis, pirmosiomis pokalbio sekundėmis nelaimingo atsitikimo tikimybė padidėja šešis kartus. Kai atsiliepiame į telefoną vairuodami, mes atitraukiame dėmesį maždaug 5 sekundėms. Per šį laiką nuvažiuosime net 140 metrų, jei transporto priemonės greitis yra 100 km / h. Tačiau kai bandome rinkti norimą telefono numerį, šis laikas pailgėja iki maždaug 12 sekundžių. Tai yra 330 metrų kelio, kurį nuvažiuosime, kai automobilis judės 100 km / h greičiu.

1-plantronics-explorer-50

Skaityti mobiliojo telefono naudojimo vairuojant, pirkti ir naudotis laisvų rankų įranga poveikį atrodo teisingas sprendimas. Būdami atsakingesni kelyje, mes apsaugome ne tik savo gyvybes ir kartu keliaujančius keleivius, bet ir kitus eismo dalyvius. Šiuo metu skiriasi ausines geromis kainomis yra rinkoje, todėl tikrai rasime sau tinkamą modelį. Tačiau norėdami pasirinkti tinkamą įrenginį pagal savo poreikius, aprašysime keletą parametrų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį perkant.

Baterijos veikimo laikas

Šis parametras, ko gero, yra vienas svarbiausių, ypač žmonėms, kurie ilgas valandas praleidžia kalbėdami telefonu. Jei vykstame į tolimas keliones, gali būti, kad negalėsime sistemingai jos įkrauti. Laisvų rankų įrangos gamintojai paprastai nurodo, kiek laiko galime kalbėti įrenginyje, nuo to momento, kai akumuliatorius visiškai įkraunamas, kol visiškai išsenka.

Kartais rasime informacijos ir apie tai, kiek laiko įranga gali veikti budėjimo režimu. Abi informacijos dalys yra svarbios, nes jos leis mums įsitikinti, kad pasirinktas modelis atitiks mūsų poreikius. Taip pat verta atkreipti dėmesį į įrenginio įkrovimo laiką. Greitas įkrovimo laikas leis laisvų rankų įrangą visada paruošti naudoti per trumpą laiką.

Kai kuriuos modelius galima įsigyti su automobilio įkrovikliu arba staliniu įkrovikliu. Tačiau reikia atsiminti, kad norėdami įkrauti prietaisą, kurį laiką turime jį atidėti nuo ausies. Tačiau reikia pažymėti, kad kuo ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas, tuo didesnis ir sunkesnis bus prietaisas. Mažiausi prietaisai gali pasiūlyti 8–10 valandų nepertraukiamo pokalbio laiko.

Mikrofono ir triukšmo mažinimo funkcija

Naudodami tokius prietaisus kaip laisvų rankų įranga, turime įsitikinti, kad ne tik mes gerai girdime savo pašnekovą, bet ir jis girdi mus garsiai ir aiškiai. Todėl turime įsitikinti, kad perkame įrenginį su geros kokybės mikrofonu. Gerai, kai įmanoma reguliuoti mikrofono garsumą. Jei skambinate skirtingose ​​vietose ir dažnai atsitinka, kad jūsų aplinka yra triukšminga, būtinai turite įsirengti modelį su triukšmo mažinimo funkcija.

Tai ne tik padidins pokalbio patogumą asmeniui, su kuriuo kalbate, bet ir jūsų. Ši funkcija išskiria jūsų balsą, o visi foniniai garsai, t. Y. Kitų žmonių pokalbiai, vėjo triukšmas yra nutildyti. Taip pat galime rasti prietaisų su echo panaikinimu. Šios funkcijos dėka negirdėsime savęs ragelyje vietoj pašnekovo. Be to, asmuo, kurį kalbiname, neišgirs mūsų du kartus. Ši funkcija neabejotinai padidina abiejų šalių pokalbio patogumą.

Ausinė

Jei klausiate savęs kokios yra geriausios ausinės, mes atsakome: patogu. Gali atsitikti taip, kad ragelis daugeliui valandų yra paliktas mūsų ausyje. Taigi, jei tai nėra patogu, tai gali sukelti įvairių tipų dirginimą ir net uždegimą, kuris gali atsirasti ilgai naudojant ragelį. Todėl verta įsirengti patogų vidpadį.

Parduotuvėse galime rasti įvairių tipų įdėklų, pagamintų iš įvairių rūšių medžiagų. Tie, kurie pagaminti iš medžiagų, geriausiai atitinkančių mūsų ausies formą, yra pagaminti iš gelių ar kempinių. Su tokiu įdėklu užbaigtas ausines galima lengvai įdėti į ausį. Kadangi jie yra lankstūs, jie nespaudžia odos ir ausų kremzlių ir nesukelia įbrėžimų bei skausmo. Be to, intarpas taip pat nutildys išorinius garsus ir leis mums susitelkti į pokalbį.

Ar turėčiau rinktis laidinį ar belaidį rinkinį?

Sprendimas, ar pirkti laidines, ar belaides ausines, turėtų būti priimtas pagalvojus, kam norėtume naudoti įrenginį. Šiais laikais didžioji dalis rinkoje esančios įrangos yra daugiafunkcinė. Be pagrindinio tikslo, mes galime juos naudoti ir kitiems tikslams. Tai yra ir šiuo atveju.

Jei įsigytos ausinės bus naudojamos tik telefono skambučiams, tiks pagrindinis bevielis modelis. Mes taip pat galime naudoti belaidžius, vienų ausinių rinkinius, kad galėtume groti muziką iš telefono. Tačiau, jei norėtume, kad galėtume klausytis radijo, turime įsigyti laidinį įrenginį, nes ausinių kabelis veikia kaip antena. Be to, daugiau patirties suteikia muzikos klausymasis, kai turime dvi ausines. Laidinių ausinių baterija taip pat paprastai ilgesnė.

2-sony-sbh52

Papildomos funkcijos

Vien kalbėti telefonu nepakanka. Jei mūsų telefonas skamba, mes vis tiek turime atsiliepti į skambutį. O kai norime patys susisiekti su kuo nors, turime pasirinkti numerį, kuriuo norėtume skambinti. Šiuo metu vairuojant automobilį svarbu atlikti šias veiklas neliečiant telefono. Gebėjimas atsiliepti ir baigti skambutį patogiu mygtuku neabejotinai padidina tokio tipo prietaisų naudojimo saugumą.

Tačiau, jei turime du telefonus, galime naudoti daugiataškio funkciją, t. Y. Tą, kuri leidžia „Bluetooth“ ryšiu prisijungti prie dviejų mobiliųjų telefonų. Kitos įdomios papildomos funkcijos, kurias verta paminėti, yra ekranas, leidžiantis peržiūrėti pranešimus, skaityti tekstinius pranešimus ar klausytis balso pranešimų apie akumuliatoriaus būseną. Kita vertus, žmonės, neturintys navigacijos, gali būti suinteresuoti klausytis GPS pranešimų. Žinoma, ausinės, turinčios daugiau papildomų funkcijų, bus brangesnės nei pagrindiniai modeliai.

Kokias ausines turėtumėte pasirinkti?

Pasirinkimas labai priklauso nuo vartotojo pageidavimų ir poreikių. Jei ieškome įrenginio, kuris važiuojant ne tik praverstų mobilųjį telefoną, galime rinktis laidines ausines su papildomomis funkcijomis. Jei mes ieškome paprasto modelio, kuris leistų mums skambinti, neįtraukiant rankų, tikrai rasime parduodamą.

Tačiau priimant sprendimą svarbu atsižvelgti į prietaiso parametrus. Be to, savo poreikių analizė padės mums pasirinkti tinkamas ausines. Taip pat turėtume prisiminti, kad mūsų naujasis įrenginys turėtų sklandžiai veikti su telefonu, mūsų mobilusis telefonas turi turėti belaidį „Bluetooth“ ryšį.

Geriausios ausinės 2021 m

Mes raginame visus žmones, kurie dažnai naudojasi telefonu, perskaityti mūsų reitingą. Mes pateiksime jums atsakymą į klausimą, kurią „Bluetooth“ laisvų rankų įrangą pasirinkti.

Mūsų rekomendacijos

„Plantronics Explorer 50“

1. „Plantronics Explorer 50“Šios belaidės, geros ir pigios „Plantronics“ ausinės stebina savo galimybėmis. Visų pirma, jis gali prisijungti net prie dviejų telefonų, o tai labai naudinga žmonėms, naudojantiems savo ir darbo telefonus.

Antra, jis taip pat gali pateikti GPS nuorodas važiuodamas, o tai padės jums žymiai lengviau pasiekti nurodytą vietą. Be to, prietaisas primins jums, kad įkrautumėte savarankiškai, todėl niekada jo nepamiršite.

Bet kol tai taps būtina, galėsite turėti net 11 valandų pokalbio laiko, o tai daugumai žmonių reiškia laisvų rankų įrangos naudojimą ilgiau nei savaitę. Ragelis prisijungia prie išmaniojo telefono ar telefono naudodamas įmontuotą „Bluetooth“ modulį, todėl jis suderinamas su absoliučiai bet kokiu šio tipo įrenginiu.

Klientai šį modelį vertina pirmiausia dėl didelio garsumo ir didelio triukšmo mažinimo lygio. Prietaisas taip pat plačiai vertinamas kaip labai patogus – jis gerai laikosi …