Geros „Ikea“ dušo užuolaidos – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Kokią „Ikea“ dušo užuolaidą pasirinkti?

Dušo užuolaidos yra funkcionalus vonios kambario priedas. Tai ne tik sulaiko vandenį ir apsaugo nuo purslų ant grindų, bet ir palaiko privatumą. Be to, toks produktas atlieka dekoratyvinę funkciją. Dėl daugybės rinkoje esančių modelių nusprendėme šiek tiek palengvinti jūsų pirkimą. Žemiau pateiktame vadove rasite keletą patarimų, kurie padės tinkamai pasirinkti. Jo pabaigoje mes papildomai išdėstėme trijų „Ikea“ užuolaidų reitingą.

Kodėl pasirinkome „Ikea“ prekės ženklą? Ši švedų kompanija visame pasaulyje žinoma daugiausia dėl baldų ir dekoratyvinių daiktų, siūlomų itin palankiomis kainomis. Jie apgyvendinti daugelyje namų. „Ikea“ gaminiai garsėja elegancija ir prisitaikymu prie naujausių tendencijų.

Dušo užuolaidos dažniausiai gaminamos iš PVC arba tekstilės (daugiausia poliesterio). Iš pirmosios paminėtos medžiagos pagaminti modeliai turi lygų paviršių ir jų nereikia plauti. Jei nešvarūs, tokius gaminius galima nuvalyti drėgna šluoste. Jie rodo atsparumą pelėsių ir mikroorganizmų dauginimuisi, todėl jie yra geras pasirinkimas žmonėms, norintiems išlaikyti tinkamą higienos lygį vonios kambaryje. Nepaisant to, PVC užuolaidos, pasak kai kurių vartotojų, neatrodo labai elegantiškos, todėl gali neigiamai paveikti kambario interjerą. Todėl modeliai iš tekstilės tampa vis populiaresni. Sintetinės medžiagos, iš kurių pagamintos, nesugeria vandens, be to, yra patvarios ir atsparios nedideliems mechaniniams pažeidimams. Jei gaminiai pagaminti iš poliesterio ar panašių medžiagų, nepamirškite jų reguliariai plauti (esant 40–60 laipsnių C temperatūrai).

Geriausia 201 metų „Ikea“ dušo užuolaida yra tinkamo ilgio. Jis neturėtų būti per trumpas, nes tada netrukdys pursytis grindų. Kita vertus, per ilgas modelis trikdys mus maudantis. Pakanka net akimirkos neatidumo, kad prarastumėte budrumą ir sukluptumėte, ir tai gali sukelti labai pavojingas pasekmes. Todėl prieš einant apsipirkti verta kruopščiai išmatuoti vonią ar irklavimo baseiną ir aplinkinę erdvę.

Dažnai girdite, kad geriausios „Ikea“ dušo užuolaidos turi specialią apsaugą apačioje, pvz., Juostos ar švino virvelės pavidalu. Šis sprendimas daro produktą gražiai pritaikytą ir tuo pačiu yra mažiau linkęs sugadinti. Verta prisiminti, kad būtent užuolaidos dugnas dažniausiai būna nutrintas ir suplyšęs. Tinkamas stiprinimas padeda to išvengti.

„Ikea“ dušo užuolaidos – reitingas

Ikea Tvingen

Pristatome „Ikea Tvingen“ užuolaidą, pagamintą iš poliesterio. Nešvarų jį galima be baimės skalbti skalbimo mašinoje. Produktas buvo padengtas vandeniui nelaidžia danga, todėl ant jo paviršiaus nesiformuoja pelėsiai ar mikroorganizmai.

Minėto modelio matmenys yra: 200 cm x 180 cm. Tai standartinio dydžio, tinkantis daugumai dušo padėklų ir vonių. Užuolaidos apačioje yra įsiūta elastinė juosta, kurios dėka gaminys tolygiai kabo ir tinkamai priglunda. Tuo pačiu dėka jis atsparus dilimui ir kitiems nedideliems pažeidimams.

Vartotojai giria „Ikea Tvingen“ modelį už įdomų dizainą. Jis yra baltos spalvos ir ant dušo galvutės, iš kurios liejasi vandens lašai, yra didelis užrašas. Be to, ši prieinama „Ikea“ dušo užuolaida yra ypač patvari.

Ikea Bjornan

„Ikea Bjornan“ yra produktas, kurio matmenys: 200 cm x 180 cm. Jis buvo pagamintas iš tankiai austo poliesterio su neperšlampama danga. Dėl šio sprendimo modelis yra atsparus pelėsių formavimuisi, bakterijų ir kitų mikroorganizmų, turinčių neigiamą poveikį sveikatai, augimui.

Medžiaga, iš kurios gaminama užuolaida, yra perdirbama. Be to, jame nėra jokių kenksmingų ir toksiškų medžiagų (tokių kaip PFOS ar PFOA). Todėl tai yra idealus pasirinkimas žmonėms, kuriems rūpi natūrali aplinka. Apatinėje gaminio dalyje buvo prisiūta speciali, elastinga juosta, kuri suteikia užuolaidai reikiamą formą. Dėl jo buvimo „Bjornan“ modelis taip pat tinka.

Remiantis vartotojų nuomonėmis, galima daryti išvadą, kad svarbiausias aukščiau aprašytos užuolaidos privalumas yra funkcionalumas. Kadangi jis yra nepermatomas, tai leidžia mums išlaikyti privatumą ir jaustis patogiai maudantis. Negana to, produktas puikiai dera su likusia vonios įranga ir yra papildomas dekoratyvinis elementas.

„Ikea Badback“

„Ikea Badback“ dušo užuolaidos išsiskiria originaliu dizainu. Jis yra baltos spalvos. Pateiktame modelyje yra spalvingų spaudinių, kuriuose, be kita ko, vaizduojami: guminiai ančiukai, švyturys ir žuvys. Todėl produktas yra originalus vonios apdaila ir gali pagyvinti interjerą.

Užuolaidos dydis yra 200 cm x 180 cm, todėl ją lengvai pritaikysime prie jūsų vonios ar dušo padėklo. „Ikea Badback“ yra tekstilės modelis, kurį galima perdirbti. Jei jis nešvarus, jį galima plauti skalbimo mašinoje. Produktas turi tinkamai sutvirtintą apatinę ir viršutinę dalis. Tai daro jį atsparų mechaniniams pažeidimams.

Kaip sako vartotojai, užuolaidos pranašumai yra šie: įdomi išvaizda, lengva valyti ir praktiškumas. Pateiktas modelis veiksmingai apsaugo nuo vonios grindų purslų, kurie gali sukelti slydimą ir skausmingą kritimą.