„Clatronic“ geri virtuvės robotai

„Clatronic“ maisto perdirbėjai – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas 2021 m

„Clatronic“ virtuvės robotai vis labiau populiarėja tarp vartotojų, o šių prietaisų vartotojai pripažįsta, kad jų darbo kokybė yra aukšta. Vienas iš geriausių modelių yra „Clatronic KM 3630“. Prietaisas turi daug energijos, todėl jis veikia efektyviai. Galite lengvai reguliuoti jo darbo greitį ir koreguoti priklausomai nuo to, ką šiuo metu ruošiatės. Virtuvinis kombainas buvo pagamintas, be kitų pagamintas iš nerūdijančio plieno, t. y. nesideformavusios ir nerūdijusios medžiagos Įranga apima keičiamus antgalius, didelį dubenį ir dangtį, kuris veiksmingai apsaugo nuo ingredientų purslų. Taigi lengviau išlaikyti virtuvę švarią. Gamintojas taip pat siūlo kitus, ne mažiau gerus modelius. Antrą vietą šiame puslapyje pateiktame reitinge užėmė virtuvės kombainas „Clatronic KM 3709“. Jis turi sklandų greičio valdymą ir jį lengva naudoti. Šios virtuvės įrangos gamyba įvertinta labai gerai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Clatronic“ virtuvinį kombainą pasirinkti?

Gaminti ar kepti šiais laikais yra tikrai lengviau nei anksčiau – daugiausia dėl prietaisų, kurie paspartina mūsų darbą. Tarp jų yra virtuvės robotai. Jei ieškote naujos virtuvės įrangos, patekote į reikiamą vietą – šiame trumpame vadove rasite keletą naudingų patarimų, kaip nusipirkti gerą modelį.

Tarp gerai žinomų ir gerbiamų mažų buitinių prietaisų gamintojų reikėtų paminėti „Clatronic“ įmonę, kuriai skirsime savo trumpą reitingą. Tai žinoma ne tik dėl maisto perdirbėjų, bet ir iš kitų virtuvės prietaisų gamybos. Lenkai dažnai naudoja „Clatronic“ įrenginius dėl jų funkcionalumo ir patrauklios kainos.

Daugelis virėjų pabrėžia, kad geriausias „Clatronic“ virtuvės kombainas 2021 m. Yra pagamintas iš kietų medžiagų, sutvirtintų plienu. Kiekvienas roboto komponentas yra tinkamai profiliuotas ir gerai poliruotas. Gerai, jei nuimamas detales be baimės galima plauti indaplovėje – tai palengvina valymą.

Roboto galia turi didelę reikšmę – kuo ji didesnė, tuo efektyviau veikia įrenginys. „Clatronic“ siūlo įrangą, kurios galia nuo 400 W iki 1500 W. Paprastai galingesni prietaisai yra daugiafunkciniai modeliai, leidžiantys ne tik mušti ar malti tešlą, bet ir turintys papildomų elementų, tokių kaip maišytuvas, sulčiaspaudė, mėsmalė ir kt. Prieš renkantis konkretų robotą, verta patikrinti, kokias galimybes jis turi, ir pasirinkti modelį, kuris atitiktų jūsų poreikius – „All-in-One“ įranga reikalinga ne visiems, o kitiems tai yra pagrindas.

Be korpuso, dubuo yra pagrindinė prietaiso įranga – jis turėtų būti pakankamai didelis, kad galėtume paruošti mėgstamus pyragus, desertus ir patiekalus. „Clatronic“ prietaisų atveju mes dažniausiai susiduriame su dubenimis, kurių talpa didesnė nei 4 litrai.

Įrenginio veikimas taip pat yra svarbus – geriausi „Clatronic“ maisto perdirbėjai turi intuityvią darbo intensyvumo reguliavimo sistemą – jie suteikia mums galimybę nustatyti lėtą ir didelį greitį.

„Clatronic“ virtuvės kombainai – reitingas

„Clatronic KM 3630“

1200 W „Clatronic KM 3630“ virtuvinis kombainas yra praktiškas prietaisas, leisiantis paruošti daug pyragų. Įranga yra su dideliu 6,3 litro dubeniu. Rinkinyje, be kitų, yra kablio maišytuvas iš lietiojo aliuminio tešlai šlifuoti, kablys mielinėms tešloms minkyti ir šluotelė iš nerūdijančio plieno. Kiekvieną iš šių elementų lengva surinkti.

Taip pat yra dubenėlio dangtis su apsauga nuo purslų. Visus elementus lengva prižiūrėti. Pristatomas robotas turi platų darbo intensyvumo reguliavimą – jis gali dirbti dideliu greičiu net kelias minutes, bet taip pat labai lėtai minkyti, pavyzdžiui, picos tešlą.

Žmonės, įsigiję šį modelį, labai teigiamai vertina jo veikimą – korpuso ir visų elementų medžiaga yra tvirta ir atspari korozijai. Roboto stabilumas taip pat yra didelis pliusas. Be to, daugelis žmonių sako, kad tai žymiai palengvina darbą virtuvėje ir netgi skatina kepti pyragus.

Maisto kombaino „Clatronic KM 3630“ galia siekia 1200 W. Prietaisas parduodamas rinkinyje su 6,3 l dubeniu.

Privalumai

Gamybinės medžiagos:

Virtuvės prietaisai pagaminti iš geros kokybės plastiko ir nerūdijančio plieno. Todėl maisto perdirbėjas yra tvirtas, o gedimo rizika yra labai maža.

Darbinio greičio reguliavimas:

Vartotojai vertina tai, kad virtuvės kombaino greitį galima lengvai reguliuoti. Galima rinktis iš kelių lygių, įskaitant pulso funkciją.

Viršelis:

Komplekte yra tvirtai pagamintas dangtelis, kuris efektyviai apsaugo nuo dubenyje sumaišytų ingredientų purslų.

Įvairios funkcijos:

Virtuvinį kombainą galima naudoti daugelyje skirtingų situacijų. Rinkinyje yra priedas maišymui, plakimui ir kablys tešlai minkyti.

Universalus dizainas:

Daugelis žmonių vertina tai, kad įranga yra universalaus dizaino. Šis virtuvinis kombainas tiks bet kokio stiliaus virtuvei. Jis yra pilkos ir raudonos spalvos.

Trūkumai

Garsus darbas:

Skaitydami apžvalgas galite susidurti su atskirais komentarais, kurie rodo, kad įrenginys sukelia palyginti didelį triukšmą.

„Clatronic KM 3709“

Norėtume pateikti išsamų „Clatronic KM 3709“ virtuvinio kombaino aprašymą, kuris sulaukia gerų vartotojų atsiliepimų. Prietaisas yra paprasto dizaino, todėl tinka prie kitų virtuvės prietaisų. Jo galia yra 1000 W, o tai garantuoja efektyvų darbą. Rinkinyje yra 5 litrų indas iš nerūdijančio plieno, kuriame telpa iki 3 kg tešlos.

Virtuvės kombainas komplektuojamas su keičiamomis galvutėmis. Pirkėjas gauna maišytuvą, minkymo kablį ir šluotelę. Pirmieji du priedai pagaminti iš liejimo aliuminio, o paskutiniai – iš nerūdijančio plieno. Prie pagrindo yra kojos su specialiais siurbimo indeliais. Todėl įranga neslysta per virtuvės stalviršį.

„Clatronic KM 3709“ yra virtuvinis kombainas, kurį verta turėti savo namuose. Tai žymiai palengvina skanių desertų ir kitų patiekalų paruošimą. Anot vartotojų, didžiausias prietaiso privalumas yra tai, kad jis veikia efektyviai, nesukelia daug triukšmo ir yra lengvai naudojamas.

„KM 3709“ modelis yra geras „Clatronic“ virtuvės kombainas iki 300 zlotų. Įrangos galia yra 1000 W.

Privalumai

Planetos judėjimas:

Virtuvinis kombainas vykdo planetos judėjimą, todėl galite būti tikri, kad jis veikia efektyviai. Ingredientai gerai sumaišomi ne tik viduryje, bet ir dubenėlio šonuose bei apačioje.

Papildomi elementai:

Prietaisas parduodamas komplekte su papildomais patarimais, kurie daro jį funkcionalų. Rinkinyje yra minkymo kablys, šluotelė ir šluotelė.

Kietas dubuo:

Vartotojai dubenėlio kokybę vertina gerai. Jis pagamintas iš patvaraus nerūdijančio plieno. Jo talpa yra 5 litrai.

Paprasta naudoti:

„Clatronic“ virtuvės robotų bandymas parodė, kad rekomenduojamą modelį yra itin paprasta naudoti. Pasirenkant nustatymus nėra jokių problemų.

Trūkumai

Viršelis:

Pakuotėje yra apsaugotas nuo purslų dangtelis. Tačiau jis nėra pakankamai tvirtas.

„Clatronic KM 3610“

Pristatome profesionalų virtuvinį kombainą „Clatronic“ už gerą kainą – KM 3610 modelį, kurio galia yra 600 W. Tai labai praktiškas prietaisas, nes leidžia paruošti daug pyragų ir desertų. Į rinkinį įeina ne tik plaktuvas plaktuvui, bet ir trynimo ar minkymo kablys.

Neabejotinas elektroninis greičio valdymas leidžia daug lengviau nustatyti įrangos veikimą – galite labai greitai plakti, bet ir lėtai minkyti tešlą, kurios reikia. Pasirodo, kad elektroninio laikmačio funkcija yra labai praktiška. Kai kurie pateikto roboto elementai yra pagaminti iš aliuminio liejimo, kiti iš nerūdijančio plieno. Visas dalykas yra tvirtas ir labai atsparus pažeidimams.

Prietaisą vertina daugelis žmonių. Vartotojai sutinka, kad jį naudoti ir prižiūrėti patogu – dubuo nėra didelis, todėl jį lengva plauti. Tuo pačiu metu jo talpos visiškai pakanka paruošti beveik 2 kg tešlos.

Virtuvinio kombaino „Clatronic KM 3610“ galia yra 600 W. Indo talpa yra 4,2 litro. Prietaisas sveria 4,5 kg.

Privalumai

Stabilumas:

Įranga išlieka stabili ir visa tai tinkamai pagamintų kojų dėka. Jie turi specialius siurbiamuosius puodelius, kurie neleidžia prietaisui slysti virš stalviršio.

Lengvas patarimo keitimas:

Virtuvės kombainas turi specialią rankeną, leidžiančią greitai pritvirtinti antgalius. Jų pakeitimas yra labai paprastas ir užtrunka tik akimirką.

Efektyvus darbas:

Daugeliui žmonių ypač svarbu, kad prietaisas veiktų efektyviai. Tešlos minkymas ar ingredientų maišymas neilgai trunka. Be to, įranga nešildo, o tai žymiai sumažina gedimo riziką.

Trūkumai

Dubenėlio dydis:

Kai kurie sako, kad dubuo gali būti didesnis. Joje telpa apie 1,7 kg tešlos.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„Clatronic KM 3648“

Jei vertinate „viskas viename“ produktus, tikrai susidomėsite daugiafunkciniu maisto kombainu „Clatronic KM 3648“ su 1000 W varikliu. Tai yra prietaisas, apjungiantis tradicinį minkymo robotą, mėsos ir makaronų smulkintuvą bei maišytuvą.

Prietaisas turi 8 pakopų jungiklį, kuris leidžia mums pritaikyti darbą pagal šiuo metu apdorojamą komponentą. Planetinis maišytuvų judėjimas leidžia kruopščiai sumaišyti visus tešlos elementus, taip pat gerai juos aeruoti. Rinkinyje yra 5 litrų dubuo, trintuvas, 1,5 litro trintuvas ir įvairūs maišytuvai, įskaitant kablį tarkavimui, minkymui ir šluotelę.

Visas dalykas yra labai tvirtas, o maišytuvo ar mašinos montavimas yra labai sklandus. Tuo pačiu metu atskirų elementų valymas neturėtų …