Parkavimo jutiklis. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Net geriausiems vairuotojams kartais kyla sunkumų statant automobilį. Taigi įsigykime įrangą, kuri palengvins šią veiklą. Įrenginys, į kurį verta investuoti, yra parkavimo jutiklis. Kad galėtumėte rasti geriausią produktą, išanalizavome daugelio parduotuvių pasiūlymus ir sukūrėme sąrašą. Jo viršuje yra SCA PARK100. Įranga susideda iš 4 jutiklių, kurie praneša apie kliūtį siunčiant garso signalą. Produktas pagamintas iš labai patvarių medžiagų, todėl neturėtų būti sugadintas per greitai. Modelis veikia esant ekstremalioms temperatūroms. Jutiklis efektyviai nustato visas kliūtis – stulpus, sienas ar mažus elementus. Jei prieisite per arti, išgirsite aiškų įspėjamąjį signalą. Didelis privalumas yra tas, kad įrenginį įdiegti yra labai paprasta. Modelį užėmėme antroje reitingo vietoje „Conrad SB350-8“. Rinkinyje yra 8 tikslūs parkavimo jutikliai – 4 priekyje, 4 gale. Įrenginyje yra LED ekranas, kuriame rodoma visa reikalinga informacija.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Įrenginio funkcija yra įvertinti automobilio atspindėjimo laiką, kol mes atsitrenkėme į kliūtį, kad galėtume greitai reaguoti. Tai kompaktiškas įrenginys, kurį galima lengvai įdiegti bet kurioje pasirinktoje vietoje. Jutiklis mums labai garsiai praneša apie kliūtis.

Trūkumai

Kai kurie vartotojai pastebėjo, kad pateiktas jutiklis ne visada įsijungia, kai įjungiame atbulinę pavarą. Kartais mes turime palaukti kelias sekundes, kol aparatūra sureaguos.

Santrauka

Prietaisas turi aiškų ekraną, rodantį mums atstumą nuo kliūties. Gaunami signalai yra regimi ir girdimi. 8 jutikliai tiksliai parodo atstumą iki kliūties.

Kokius parkavimo jutiklius pirkti?

Pirkinių vadovas

Parkavimas yra daugelio vairuotojų problema. Tai gali būti ypač sunku mieste, kur tam tikrais momentais automobilių skaičius žymiai viršija laisvų stovėjimo vietų skaičių. Pasirodo, kad poravimas atgal yra problemiškas, nes kelyje nematome jokių kliūčių. Siekiant palengvinti šią veiklą, buvo sukurti parkavimo jutikliai, kurie kiekvienais metais tampa vis populiaresni. Asmenims, nepažįstantiems panašių produktų, gali būti sunku pasirinkti prietaisų rinkinį. Tai taip pat gali būti nemenkas iššūkis tam, kuris žino, ko ieško, tačiau negali pasirinkti vieno iš daugelio rinkoje esančių pasiūlymų. Jei esate vienas iš šių žmonių, peržiūrėkite mūsų vadovą. Norime greitai ir lengvai paaiškinti, kokį parkavimo jutiklį pasirinkti, kad galėtumėte mėgautis patogiu stovėjimu.

Parkavimo jutiklių tipai

Pagrindiniai parkavimo jutiklių tipai išskiriami dėl jų vietos. Daugiausia yra produktų, skirtų transporto priemonės galui. Jie yra patys populiariausi, nes ši automobilio dalis yra labiau linkusi į nelygumus. Reversui reikia skirti daugiau dėmesio ir dažnai sunkiau įžvelgti atstumą tarp automobilio ir galimos kliūties. Rinkoje vis dažniau pasirodo rinkiniai, kuriuose yra tiek elementų, kuriuos galima pritvirtinti prie automobilio galo, tiek ir priekyje montuojami elementai. Jų dėka vairuotojas gali kontroliuoti aplinką, o tai sumažina lūžių riziką.

Kitas jutiklių skirstymas pagrįstas kliūties nustatymo metodu. Šiuo atžvilgiu nurodomas ultragarso ir elektromagnetinių jutiklių egzistavimas. Pirmieji veikia siunčiant ultragarso bangas, kurios atsispindi nuo kliūties ir grįžta prie jutiklio. Taip nustatomas atstumas tarp automobilio ir kliūties. Antrasis yra metalinės, lipnios juostos formos, pritvirtintos prie vidinės buferio dalies. Jos skleidžiamos bangos nuolat siunčiamos ir priimamos, o prireikus paverčiamos garso signalu. Ultragarsinius jutiklius reikia prižiūrėti – būkite atsargūs, kad jie nebūtų užteršti, nes tokiu atveju gali prarasti patikimumą. Šios problemos nėra su elektromagnetiniais modeliais.

diapazonas

Pirkdami konkretų modelį, turėtumėte patikrinti jo veikimo diapazoną. Optimalus atstumas, kuriuo produktas turėtų aptikti kliūtį, yra nuo 1,5 m iki 2 m – geriausi parkavimo jutikliai bus šiame diapazone. Trumpesnis atstumas gali būti priežastis, dėl kurios vartotojas nebuvo laiku įspėtas ir sutrumpėjo laikas jo galimai reakcijai. Didesnis atstumas gali sukelti per ankstyvą kliūties nurodymą ir taip neleisti stovėti pasirinktoje vietoje.

Jutiklių skaičius rinkinyje

Rinkoje yra įvairių sprendimų, susijusių su jutiklių, kurie yra komplekte, skaičiumi. Gamintojų pasiūlymai svyruoja nuo 2 iki 8 jutiklių. Didesnis jutiklių skaičius padidina matavimo tikslumą. Vartotojas gali nuspręsti juos išdėstyti taip, kad pritaikytų atstumo matavimo diapazoną ir kryptį pagal savo individualius poreikius ir parkavimo įgūdžius. Tokiu atveju verta atsižvelgti į automobilio matmenis – daugiausia į plotį – ir padaryti savo pasirinkimą priklausomą nuo jo. Kartu su jutiklių skaičiumi rekomenduojame atsižvelgti į jų atsako kampą. Maksimalus – tiek vertikaliai, tiek horizontaliai – gali būti iki 110 laipsnių. Kuo jis didesnis, tuo mažiau jutiklių mums reikės.

Informavimas apie kliūtį

Yra keletas būdų, kaip informacija iš jutiklių gali pasiekti parkerį. Tarp jų dažniausiai yra garso signalai, kuriuos skleidžia automobilio viduje sumontuoti komponentai. Priartėjus prie kliūties, vartotojas ją įspėja pertraukiamais garsais, kurių dažnis didėja mažėjant atstumui tarp automobilio ir kliūties.

Vartotojas taip pat gali pasirinkti sistemą, pagrįstą akustiniu signalu, kartu su aliarmu naudojant šviesos diodus. Transporto priemonės viduryje, be balso generatoriaus, taip pat sumontuotas nedidelis prietaisas su spalvotais šviesos diodais. Dažniausiai jie pasikeičia iš žalios į raudoną, kur pirmasis apie kliūtį praneša saugiu atstumu, o antrasis nurodo momentą, kai transporto priemonė yra labai arti jos.

Tačiau daugeliui žmonių paklausus: koks yra geriausias stovėjimo jutiklis, kai reikia informuoti, atsakykite į tą, kuris derinamas su šiuolaikiniu ekranu. Ekranas dažniausiai montuojamas ant prietaisų skydelio. Tai leidžia jums perskaityti įvairių rūšių informaciją, perduodamą jai tiesiogiai iš jutiklių. Dėl to vairuotojas sužinos ne tik apie artėjimą prie kliūties faktą, bet ir apie atstumą, skiriantį jį nuo jos. Be to, ji tiksliai žinos, iš kurios pusės turėtų kilti problema. Tai žymiai padidina stovėjimo ir reakcijos laiko kontrolę atliekant manevrą. Ekranai gali būti naudojami kaip ekranai, naudojami navigacijos ar fotoaparato vaizdams rodyti, o tai verčia mus dar labiau investuoti.

Parkavimo davikliai geromis kainomis

Parkavimo jutiklių kainos labai skiriasi. Dažniausiai jie svyruoja nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų zlotų, tačiau galite rasti ir tuos, už kuriuos turėsite sumokėti daugiau nei 1000 PLN. Suma padidės priklausomai nuo jutiklių skaičiaus, jų tipo, parametrų ar informavimo apie kliūtis būdo. Deja – šiuo atveju brangesnis paprastai yra geresnis.

Geriausi parkavimo jutikliai 2021 m

Žemiau pateikiame parkavimo jutiklių reitingą, kuriame pateikiame 5 geros kokybės prietaisus. Juos pasirinkome remdamiesi daugelio parduotuvių pasiūlymų analize.

Mūsų rekomendacijos

Sca parkas100

Parkavimo jutiklis „SCA PARK100“ yra aukštos kokybės prietaisas, kuris padės apsaugoti automobilį nuo įbrėžimų ar avarijų. Rinkinį sudaro 4 jutikliai, kurie turėtų būti sumontuoti transporto priemonės gale. Jūs taip pat gausite centrinę stotį, kurioje bus rodoma jutiklių surinkta informacija.

Pateiktame gaminyje yra akustinis kliūties signalas, kuris padės jums geriau jį surasti. Įmontuotame aliarme yra 3 garsumo lygiai, kurie padidėja artėjant prie objekto. Jutiklis įsijungia automatiškai, kai tik perjungiate atbulinę eigą. Prietaiso darbinis diapazonas yra nuo 150 cm iki 8 cm nuo buferio. Didelis privalumas yra platus daiktų, galinčių pakenkti automobilio šonams, aptikimo kampas.

Daugelis vartotojų yra labai patenkinti pateikta įranga. Produktas turi daugybę apsaugos funkcijų, kurios pašalina klaidingą pavojaus signalą, todėl įranga veikia nepriekaištingai. Savo nuomonėje vartotojai gyrė didelį darbo jautrumą, leidžiantį surasti beveik visas kliūtis.

„SCA PARK100“ yra labai geri parkavimo jutikliai iki 100 PLN. Prietaisas informuoja apie kliūtis, esančias 150–80 mm atstumu nuo buferio. Modelis turi 3 pakopų garso signalą.

Privalumai

Veikia bet kokiomis oro sąlygomis:

Nemažas įrangos pranašumas yra tai, kad ji veikia bet kokiomis oro sąlygomis – todėl prietaisą galime naudoti neatsižvelgdami į tai, ar tai karšta vasara, ar šalta žiema. Jutikliai gali veikti nuo -40 laipsnių iki 80 laipsnių šilumos.

Universalumas:

Pasak gamintojo, pateiktas modelis bus tinkamas kiekvienam automobilio modeliui. Neabejotina, kad SCA PARK100 yra universalūs parkavimo jutikliai.

Automatinis aktyvavimas:

Kad prietaisas pradėtų veikti, mums nereikia įjungti jokio mygtuko. Kad jutikliai suaktyvėtų, tiesiog perjunkite atbulinę eigą.

Platus aptikimo kampas:

Atsižvelgiant į tai, kad įrangos veikimo diapazonas yra didelis, mums nereikia jaudintis dėl netyčinio automobilio šono įbrėžimo. Todėl parkavimo jutikliai pasirodys ypač naudingi žmonėms, kurie neseniai pradėjo savarankiškai vairuoti savo automobilius.

Surinkimas:

Anot interneto vartotojų, jutiklius montuoti paprasta, o kas svarbu, tam nereikia daug laiko.

Trūkumai

Pranešėjas:

Asmenys sako, kad garsiakalbis yra per tylus, o tai žmonėms su klausos negalia gali būti …