Geriausias biuro pirmininkas – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

„JYSK Rungsted“ biuro kėdė

Jei ieškote patogios ir geros stalo kėdės, verta pasidomėti JYSK Rungsted modeliu. Baldas padeda išlaikyti tinkamą padėtį sėdint, teigiamai veikdamas stuburą. Modelis gali būti naudojamas namų kompiuteriuose ar vaikų staluose, taip pat biure, nes jis tinka daug sėdintiems žmonėms.

Ši gera ir pigi biuro kėdė turi minkštą sėdynę, todėl ant jos galite patogiai sėdėti net daug valandų. Kėdė padengta patvaria, dilimui neatsparia poliesterio medžiaga, kurią lengva valyti. Modelis juodas. Sėdynė užpildyta minkštomis putomis. Baldų atlošą galima reguliuoti ir pakreipti. Biuro kėdė JYSK tinka žmonėms, sveriantiems iki 110 kg. Kėdės išmatavimai yra 62 cm x 97 cm x 62 cm, o sėdynė – 62 cm x 44 cm.

Modelyje yra pneumatinis keltuvas, leidžiantis nustatyti sėdynę reikiamame aukštyje, palyginti su rašomuoju stalu ir aukščiu (nuo 43 cm iki 55 cm). „JYSK“ biuro kėdė skirta montuoti pačiam, o tai neturėtų būti sunku. Kėdė turi ratus, kurie turi stabdymo funkciją. Vartotojai sako, kad modelis yra mobilus ir veikia sklandžiai.

Audinio biuro kėdė „Giosedio FBJ002“

„Giosedio FBJ002“ yra balta biuro kėdė, kuri atrodo labai elegantiška. Jis yra padengtas maloniu liesti audiniu, atspariu dilimui ir blukimui. Jei purvinas, paprastai pakanka medžiagą nuvalyti drėgna kempine ar skudurėliu. Baldai turi 5 žvaigždučių metalinę pagrindą su 5 ratais.

Fotelis leidžia reguliuoti sėdynės aukštį nuo 52 cm iki 62 cm, todėl neturėtume skųstis, kad jis netinkamas mūsų ūgiui. Baldas gerai palaiko nugarą ir buvo specialiai kontūruotas juosmens dalyje. Tai reiškia patogesnį darbą prie stalo.

Baldai buvo vertinami vartotojų dėl savo įdomaus dizaino, guminių ratų, kurie neleido subraižyti grindų, ir labai patogiais porankiais. Pasak daugelio žmonių, papildomas kėdės privalumas yra galimybė atlošti atlošą, kuris leidžia atsipalaiduoti pertraukėlių metu darbe. Be to, audinys, naudojamas apmušalams, yra kvėpuojantis, o tai apsaugo nuo pernelyg didelio prakaitavimo.

„Vecotti Eden VIP“ biuro kėdė

Balta „Vecotti Eden VIP“ biuro kėdė leidžia patogiai dirbti daug valandų, nesijaudinant dėl ​​nugaros problemų. Baldai yra modernaus dizaino, tinka daugeliui kambarių. Modelis kruopščiai pagamintas iš gerų komponentų, kurie pasižymi dideliu atsparumu pažeidimams.

Atlošas yra suapvalintas ir tinka nugarai, todėl galite jaustis patogiai, o raumenys gerai atsipalaidavę. Sėdynė, porankiai ir atlošas yra padengti minkšta PU oda, t. Y. Poliuretano sluoksniu, apsaugančiu nuo pažeidimų. Siūlės yra tvarkingai ir tolygiai padarytos, todėl jos nenutrūksta. Sėdynė yra plati, todėl ja patogu net didesniems žmonėms, be to, galite reguliuoti jos aukštį. Baldų galvos atrama yra profiliuota ir ant jo galite ilsėtis patogiai.

Fotelis turi guminius ratus, kurie veikia tyliai, todėl netrukdo kitiems vartotojams, o stumdomi nepakenkia grindims. Modelis dedamas ant patvarios 5 rankų kojos. Baldai turi pakreipimo mechanizmą, kuris priverčia sėdynę siūbuoti. Atlošą galima užfiksuoti vertikaliai, o tai naudinga dirbant. Produktas skirtas savarankiškam surinkimui, o tai nėra sudėtinga.

Odinė biuro kėdė su masažu BSB001M

„Giosedio BSB001M“ yra pasukama kėdė, leidžianti visiškai atpalaiduoti kūną žiūrint filmą ar žaidžiant. Daugelis vartotojų mano, kad ši masažo biuro kėdė padeda sumažinti nugaros skausmus ir atpalaiduoti įsitempusius raumenis. Vartotojai džiaugiasi, kad masažo įranga greitai įsijungia ir masažas yra malonus. Rinkinyje yra nuotolinio valdymo pultas, leidžiantis pasirinkti masažo programą ir intensyvumą, taip pat darbo laiką.

Modelis turi pakreipimo mechanizmą, todėl jis svyruoja, tačiau gali būti užfiksuotas darbinėje padėtyje. Ši gera biuro kėdė turi tokius matmenis: gylis – 80 cm, plotis – 65 cm ir aukštis – 117 cm. Baldai turi didelę ir patogią sėdynę: 52 cm x 49 cm. Kėdės aukštį galite pritaikyti savo ūgiui. Mygtukas naudojamas reguliuoti atlošo nuolydį.

Sėdynėje yra kojos iš plastiko, išdėstytos vadinamosiose Kryžiuočių riteris. Ratai pagaminti iš gumos, todėl jie nesibraižo grindų. Apmušalai yra raudoni, todėl baldas yra aiškiai matomas ir suteikia interjerui šiek tiek ekstravagancijos. Atlošo, sėdynės ir porankių apmušalai pagaminti iš ekologiškos odos, kuri yra maloni liesti ir lengvai valoma. Porankiai pagaminti iš plastiko. Fotelis skirtas montuoti savarankiškai.

Poliesterio biuro kėdžių užvalkalas

Poliesterio dangtis yra modelis, sukurtas ant mažų fotelių. Produktas tinka žmonėms, kurie dažnai valgo ar geria prie savo stalo, o tai gali prisidėti prie nešvarios medžiagos. Dangtis apsaugo nuo mikroorganizmų dauginimosi. Pirkėjai įsitikinę, kad medžiaga yra lanksti, todėl ją lengva pritaikyti baldui.

Modelį galima įsigyti keliais dydžiais: S (50 cm – 58 cm), M (62 cm – 69 cm) arba L (70 cm – 78 cm), todėl galite pasirinkti, kuris iš jų tiks prie jūsų baldo. Biuro kėdės dangtis yra kelių spalvų, todėl galite jį pritaikyti prie savo kėdės ir interjero: mėlyna, žalia, ruda, juoda, raudona ir pilka. Produktas pagamintas iš gana ilgaamžio poliesterio audinio, kurį galima saugiai skalbti skalbimo mašina.

Atlikdami biuro fotelių ir atskirų modelių populiarumo tyrimus, mes nustatėme fotelį, kuris yra populiariausias tarp klientų. Tai biuro kėdžių modelis MEFISTO 2002 m. Apmušalų audinys yra 100% poliesteris, kurio svoris yra 215 g / m2, o įrodytas didelis atsparumas dilimui yra 50 000 „Martindale“ ciklų. Tuo pačiu metu fotelio audinys yra antipirenas, todėl numestas degtukas ar cigaretė nesukels gaisro, o tai patvirtina gaisro klasifikacija pagal PN-88 / B-02855. Be to, šis modelis turi higienos sertifikatą, išduotą Nacionalinio higienos instituto. Kalbant apie galimybę pastatyti kėdę, turime atlošo reguliavimą, sklandžiai reguliuojamą aukštį, galimybę supti ar užfiksuoti kėdę darbinėje padėtyje. Plastikiniai porankiai puikiai atlieka rankų laikymo teisingoje padėtyje funkciją, o juodo nailono pagrindas yra su kliento pasirinktais savaime užsiblokuojančiais ratais, pritaikytais kietiems ar kiliminiams paviršiams. Jei pateiktas fotelis neįtikina jūsų naudingumo, patikrinkite antrojo pagal populiarumą biuro kėdės modelio aprašymą. Tai buvo šioje vietoje Naujas „Linea Steel Style“. Lygiai taip pat gerai įvertinta.

Kokią biuro kėdę pirkti?

Pirkinių vadovas

Biuro fotelis yra svarbus baldas tiek darbuotojui, tiek darbdaviui. Kai darbuotojas sėdi patogioje kėdėje biure, jis yra efektyvesnis darbe, o tai reiškia finansinę naudą darbdaviui. Darbuotojui tai yra baldas, galintis prisidėti prie jo sveikatos. Nes ant tokios kėdės jis praleidžia 6 – 8 valandas per dieną.

Kai kėdė neatitinka geros laikysenos palaikymo reikalavimų, sėdintį ant nepatogios kėdės labai greitai pradės kamuoti nugaros ir stuburo, kelių ir blauzdų, kaklo ir pečių skausmai ar galvos skausmai. Jis taip pat gali turėti problemų dėl susikaupimo ir kitų negalavimų. Todėl, ieškant biuro kėdės, geriausia atkreipti dėmesį ne tik į jos išorinę išvaizdą, bet ir patikrinti, ar ji yra plačiai pritaikyta. Tiesą sakant, kuo daugiau kėdė koreguoja mūsų laikyseną, tuo geriau. Tai ne tik sėdynės reguliavimas aukštyn ir žemyn, bet ir atlošo, atlošo ir galvos atramos pakreipimas, taip pat geras porankių padėtis.

Biuro kėdę galime įsigyti įvairiausiomis kainomis. Paprasčiausius galima įsigyti už 80 PLN, išskirtinių – daugiau nei 1000 PLN. Todėl kviečiame perskaityti mūsų svarbiausių geros biuro kėdės savybių aprašymą. Parodysime, kurią biuro kėdę pasirinkti, atkreipdami dėmesį į jos funkcionalumą. Kviečiame perskaityti tiek žmones, kurie ieško šio baldo savo namų kompiuteriui, tiek tuos, kurie planuoja įsigyti daugiau kėdžių įmonės darbuotojams. Jūsų perkamas fotelis turi būti ergonomiškas, t. Y. Pritaikytas prie psichofizinių asmens sugebėjimų

Sėdynės aukštis ir gylis bei juosmens atrama

Svarbiausia kėdės dalis – sėdynė. Visų pirma, jis turėtų būti plokščias suapvalintais kraštais. Reguliuojamas sėdynės aukštis turi užtikrinti, kad kojos būtų lygios ant grindų. Plotis turėtų leisti laisvai sėdėti be suspaustų šlaunų, o tai apribotų apatinių galūnių kraujo tiekimą. Natūralu, kad sėdynės aukštis taip pat turėtų būti pritaikytas prie stalviršio, kuriame turi stovėti kėdė, aukščio.

Lygiai taip pat sėdynės gylis turėtų palaikyti kojas, nuo kelių iki juosmens. Paprastai gylio ir pločio matmenys yra 45 centimetrai. Bet jei vartotojas yra ypač aukštas žmogus, įsitikinkite, kad bent 3/3 šlaunys yra pritvirtintos prie sėdynės pagalvėlės. Kitas nepaprastai svarbus elementas yra tinkamas juosmens stuburo ir pečių ašmenų palaikymas. Tai užtikrins gerai profiliuota fotelio atlošo forma. Jis turėtų atitikti sėdinčio žmogaus ūgį ir laikyti jį natūralioje S formos padėtyje.

Kai kuriose sėdynėse yra atlošas su reguliuojama juosmens dalimi, kurią galima pritaikyti pagal jūsų poreikius. Tai ypač svarbu, kai sėdintis asmuo yra ypač žemas arba labai aukštas, nes šiuo atveju proporcijos skiriasi nuo vidutinės ir reikėtų keisti nustatymus. Fotelio atlošas taip pat svarbus …