Geriausias emalio puodas – reitingas ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn


Šių produktų nebėra

„Ambition Rustico“

Emaliuotas puodas su dangčiu „Ambition Rustico“ yra 2,2 litro talpos modelis, kurio skersmuo yra 16 cm. Tai gerai žinomo ir gerbiamo prekės ženklo produktas, daugiausia dėl savo gražaus dizaino, bet ir tvirto darbo.

Pateiktas modelis pagamintas iš anglinio plieno, kuris yra labai atsparus mechaniniams pažeidimams ir aukštai temperatūrai. Kita vertus, vidinę ir išorinę indo dalį dengiantis emalis yra saugus mūsų sveikatai, nes jis nereaguoja su maistu.

Komplekte yra patogus stiklinis dangtelis, todėl lengva pamatyti gaminamą maistą. Produktas turi nerūdijančio plieno rankenas. Jį galima saugiai plauti indaplovėje. Jis taip pat pritaikytas naudoti iki 240 laipsnių C temperatūros orkaitėje, išskyrus dangtį.

Puodas tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines virykles, todėl jis laikomas labai funkcionaliu. Vartotojai savo nuomonėje pabrėžia, kad pateiktas modelis yra tvirtas ir juo labai lengva rūpintis.

„Ambition Rustico“ puodas pagamintas iš anglinio plieno. Jo talpa lygi

2,2 l, o jo skersmuo – 16 cm. Produktas tinka naudoti visų tipų viryklėse.

Privalumai

Medžiaga:

Medžiaga, iš kurios gaminamas puodas, yra anglinis plienas, kuriam būdingas atsparumas aukštai temperatūrai, todėl puodą galima naudoti orkaitėje. Kita vertus, plieną dengiantis emalis yra labai atsparus įbrėžimams ir saugus mūsų sveikatai.

Saugumas:

Patvirtinimai patvirtina, kad puodas yra saugus – jis neišskiria sveikatai kenksmingų medžiagų ir nereaguoja su maistu.

Funkcionalumas:

Verta paminėti, kad indą galima sėkmingai naudoti maisto ruošimui, bet ir kepimui, nes jį galima saugiai įdėti į orkaitę.

Priežiūra:

Produktą lengva prižiūrėti, nes jį galima plauti indaplovėje. Dėl aukštos temperatūros ir chemikalų paviršius nebus pažeistas.

Dizainas:

Daugelis žmonių pasirinko šį puodą būtent todėl, kad jis yra labai patrauklaus dizaino.

Silezija Alisa

„Silesia Alice“ emalio puodas yra modelis, parduodamas rinkinyje su dangčiu. Mazginė forma ir patogios, gerai profiliuotos rankenos palengvina puodo naudojimą. Pateikto puodo talpa yra 1,4 litro.

Produktas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, padengto saugiu emaliu, kuris nereaguoja su maistu. Be to, jis yra patvarus ir gražiai atrodo. Taip pat verta pabrėžti, kad jis turi antialerginių savybių. Hermetiška danga apsaugo mus nuo bakterijų dauginimosi, be to, ją lengva prižiūrėti ir ilgą laiką sulaikyti šiluma.

Puodą galima be baimės naudoti visų tipų viryklėse, užtikrinant, kad jis nebūtų pažeistas. Reikėtų pažymėti, kad indą galima plauti indaplovėje, todėl sutaupome laiko nuo kruopštaus valymo.

Daugelis žmonių pasirinko gaminį dėl labai patrauklios išvaizdos. Toks puodas tikrai bus graži bet kurios virtuvės puošmena.

„Silesia Alice“ modelis yra nedidelis, labai geras emalio puodas iki 50 PLN. Tai yra 1,4 litro modelis, jis parduodamas rinkinyje su dangčiu.

Privalumai

Plauti indaplovėje:

Puodą galima be baimės plauti indaplovėje. Stiprūs plovikliai nepakenks puodą dengiančiai spaudai ir emaliui. Negalima paneigti, kad tokia galimybė labai palengvina priežiūrą.

Saugumas:

Produktas pagamintas iš saugių medžiagų ir padengtas emaliu, kuriame nėra kenksmingų medžiagų. Taip pat galite būti tikri, kad glaistas ant keptuvės nereaguoja su maistu.

Dizainas:

Gražus dizainas atkreipia vartotojų dėmesį. Šis nedidelis puodas tikrai bus graži jūsų virtuvės puošmena.

Vykdymas:

Vartotojai savo nuomonėje pabrėžia, kad tai yra tvirtai pagamintas modelis, jis yra gerai apgalvotas ir gerai profiliuotas. Jame yra visam laikui pritvirtintos rankenos, kurios labai gerai laikosi.

Trūkumai

Dydis:

Ne visiems žmonėms patinka puodo talpa. Kai kurie vartotojai mano, kad klasikiniam modeliui jis yra per mažas ir mažas, o tai kartais pasirodo neveiksminga.

Babunio „Elo“ 82745

Elo Babuni 82745 juodas puodas yra indas, atsparus temperatūrai ir kitiems išorės veiksniams. Tai yra 50 litrų talpos modelis, o kiti matmenys yra: aukštis – 33 cm, o skersmuo – 45 cm, todėl jis yra idealus pasiūlymas gastronominiams taškams.

Dėl stiklinės emalio dangos į indus negali patekti jokios žmogui pavojingos medžiagos. Be to, šį lygų paviršių labai lengva valyti. Gamintojas taip pat tikina, kad medžiaga, iš kurios gaminamas šis produktas, nėra korozija.

Nusprendęs įsigyti šį modelį, vartotojas gauna pritvirtintą dangtelį, taip pat padengtą emaliu. Patiekalas sukurtas taip, kad dėl suapvalintų kraštų ir, nepaisant jo matmenų, jame virtų makaronų ištuštinimas nėra problema. Vartotojai rekomenduoja šį puodą ne tik dėl nepaprasto patvarumo ir didelės talpos, bet ir dėl universalumo.

Jį galima naudoti visų tipų viryklėse: dujinėse, elektrinėse, indukcinėse ar keraminėse. Jo juoda apdaila, kuri atrodo tikrai profesionaliai, taip pat pelnė didelį pripažinimą.

„Elo Babuni 82745“ yra gražus, iki 50 litrų talpos juodas puodas, rekomenduojamas maitinimo įstaigoms. Jis yra 33 cm aukščio ir 45 cm skersmens.

Privalumai

Talpa:

Jei ieškote puodo profesionaliai virtuvei arba tokio, kuriame ruošite sriubą gausiai šeimos vakarienei, „Elo Babuni 82745“ modelis yra tobulas, nes jo talpa yra iki 50 litrų.

Korpusas:

Stiklinė emalio danga yra saugi ir atspari įbrėžimams. Jis nereaguoja su maistu ir yra labai lengvai valomas. Taip pat verta pabrėžti, kad jis atsparus korozijai.

Dangtis:

Labai svarbu, kad rinkinyje būtų dangtis. Tai yra taip svarbu, kad parduotuvėse sunku rasti tokių didelių dangčių, todėl pirkti rinkinį yra geriausias sprendimas.

Jėga:

Produktas turi tvirtai pritvirtintas rankenas, todėl net nešioti puodą su sriuba nebus per daug problemų.

Trūkumai

Matmenys:

Tai labai didelis puodas, todėl mums bus sunkiau laikyti.

Emalis Olkusz 57388

Lenkų firmos iš Olkusz trijų dalių puodų rinkinys yra kiekvienos namų šeimininkės svajonė. Rinkinį sudaro: nedidelis puodas, kurio talpa yra 1,4 litro, o skersmuo – 16 cm, vidutinis puodas, kurio talpa yra 2,0 litrų, o skersmuo – 18 cm, ir didžiausias – 2,8 litrų, kurio skersmuo yra 20 cm.

Šie patiekalai yra originalių spalvų, kurie paįvairins jūsų virtuvę. Be to, prie kiekvieno puodo buvo pridėtas tinkamas stiklinis dangtis. Indai yra emaliuoti, o tai užtikrina puikų patiekalų skonį. Emalis padengtas LENGVAI VALYTI danga, kurios dėka atsikratysite pačių užsispyrusių nuosėdų.

Taip pat verta paminėti, kad puodus galima plauti indaplovėse. Virtuvės indai tinka visų tipų viryklėms: dujinėms, elektrinėms, keraminėms ar indukcinėms. Be to, jį galima įdėti į orkaitę, įkaitintą iki 180 laipsnių C, o tai dar labiau padidina jos funkcionalumą.

Remiantis apžvalgomis, tai yra viskas geriausias emalio puodas rinkoje. Visas komplektas yra vertinamas už tvirtą apdailą ir patrauklią išvaizdą.

Peterhofas PH-15778-24

Mūsų reitingą užbaigia ketaus Austrijos bendrovės „Peterhof PH-15778-24“ puodas. Ketaus, iš kurio jis buvo pagamintas, puikiai palaiko temperatūrą, dėl kurios mūsų paruošti patiekalai yra tolygiai paruošti. Šioje medžiagoje nėra jokių kenksmingų žmogaus organizmui medžiagų, kurios taip pat gali turėti įtakos mūsų patiekalo kokybei ir skoniui.

Puodą galima įsigyti su dangčiu. Šis rinkinys iš išorės buvo padengtas gražia raudona spalva, o viduje – smėlio spalvos emaliu. Indo talpa yra 4 litrai, o jo matmenys: skersmuo – 24 cm, o aukštis – 12 cm.

Šis modelis buvo gaminamas visų tipų viryklių, įskaitant indukcines virykles, savininkams. Be to, galime saugiai įdėti į orkaitę, kad palaikytume reikiamą indo temperatūrą arba iškeptume.

Tai produktas, kurį verta rekomenduoti dėl aukštos kokybės ir palyginti žemos kainos. Vartotojai patvirtina, kad tai puodas, pasižymintis tvirtu apdirbimu ir funkcionalumu.

Ketaus puodo „Peterhof PH-15778-24“ talpa yra 4 litrai, jo matmenys yra tokie: skersmuo – 24 cm ir aukštis 12 cm.

Privalumai

Laikant temperatūrą:

Medžiaga, iš kurios pagamintas indas, t. Y. Ketaus, labai gerai palaiko aukštą temperatūrą. Net valandą po sriubos paruošimo ji vis tiek bus šilta.

Saugi medžiaga:

Medžiagoje, iš kurios buvo pagamintas modelis, nėra jokių kenksmingų medžiagų. Jis nereaguoja su maistu ir nesugeria skysčiuose ar kapsulėse esančių chemikalų indams plauti.

Trūkumai

Kaina:

Kai kurie vartotojai mano, kad pateikto produkto kaina yra gana didelė, palyginti su jo talpa.

Aukštis:

Šis modelis yra gana didelio skersmens, tačiau mažas, todėl būkite atsargūs, kad gamindami maistą neišpiltumėte.

„Konighoffer Orange 5L“

Kitas pasiūlymas – gerai žinomos „Konighoffer“ bendrovės keptuvė. Pagaminta iš ketaus užtikrina daugelį metų naudojimą, tačiau visų pirma ilgaamžiškumą ir atsparumą išorės veiksniams. Be to, puodas garantuoja ekonomišką energijos suvartojimą, nes ši medžiaga ilgą laiką palaiko paruošto maisto temperatūrą.

Dėl šios priežasties tai yra patiekalas, kurį vertina daugelis vartotojų. Tai puikiai tinka paruošti žąsį ar kalakutą, nes jo matmenys yra 26 cm x 12 cm, o talpa yra 5 litrai. Pateikta žąsų viryklė taip pat puikiai tiks gaminti patiekalus didesniam svečių skaičiui, ypač per kalėdinius susitikimus.

Ketaus puode virta mėsa garsėja tuo, kad viduje yra sultinga ir …