Nešiojamojo kompiuterio kuprinė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ieškote nešiojamojo kompiuterio kuprinės, kurioje tilptumėte ne tik savo įrangą, bet ir kitus daiktus? Jei taip, jūs tikrai susidomėsite mūsų parengtu reitingu. Jis buvo sukurtas kruopščiai išanalizavus rinkoje esančius modelius – atsižvelgėme į jų apdirbimo kokybę, patogumą ir pajėgumą. Remiantis mūsų išvadomis, geriausia nešiojamojo kompiuterio kuprinė „Samsonite Guardit 17.3“. Šis produktas sulaukė daug teigiamų vartotojų atsiliepimų, kurie įrodo, kad į jį verta investuoti. Modelis nesveria daug, todėl jį lengva nešiotis. Saugojimas taip pat nėra problema. Kuproje yra keli skyriai, kad būtų geriau organizuota. Jums nereikia jaudintis dėl to, kad jei norite pasiekti tam tikrą daiktą, turėsite sugaišti daug laiko jo paieškai. Produktas buvo antras reitinge „Dell PURSUIT 15“. Jis buvo pagamintas iš patvarių medžiagų. Kuprinės apačioje yra lietaus danga, o priekyje – maži atspindintys elementai. Šis modelis tinka nešiojamųjų kompiuterių, kurių ekrano dydis yra iki 15 colių, savininkams. Produkto viduje yra keli skyriai, leidžiantys tvarkyti daiktus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią nešiojamojo kompiuterio kuprinę pirkti?

Pirkinių vadovas

Nešiojamieji kompiuteriai yra mobilieji įrenginiai, skirti perkelti iš vienos vietos į kitą. Daugeliui žmonių specialus krepšys nėra idealus sprendimas, nes jis nėra labai talpus – todėl populiarėja specialios kuprinės. Tačiau pasirinkti tinkamą modelį gali būti ne taip paprasta ir akivaizdu. Šis vadovas jums padės kurią nešiojamojo kompiuterio kuprinę pasirinktikad būtum patenkintas savo pirkiniu.

Įrenginio sauga

Kuprinė, kurioje dažnai (gal net kasdien) nešiojamės savo nešiojamąjį kompiuterį, turi ją apsaugoti nuo bet kokios žalos. Todėl mūsų pasirinktas modelis turėtų turėti kamerą iš minkštos medžiagos. Gerai, jei nugara sutvirtinta ir tinkle įrengta speciali kempinė – dėl to ji bus patogi net ir tais atvejais, kai kuprinė bus pilna iki kraštų.

Nešiojamąjį kompiuterį gabenimo metu patiria įvairūs smūgiai ir smūgiai. Norėdami sumažinti jo sugadinimo riziką, rinkitės modelius su sustiprinta kamera – jis veiks kaip pagrindinis buferis nuo bet kokių kenksmingų veiksnių. Kad per daug nesupurtytumėte kuprinės, kad ji geriau tilptų ant nugaros, atkreipkite dėmesį, ar ant pečių yra putplasčio dirželiai. Rankenos taip pat naudingos ją nešant rankoje.

Tinkamas dydis

Kuprinė turi atitikti mūsų prietaiso dydį. Pavyzdžiui, jei mūsų nešiojamas kompiuteris yra 16 colių dydžio, turėsime ieškoti modelio, skirto tokiems nešiojamiesiems kompiuteriams nešioti. Nors šie matmenys daugiausia susiję su vidiniu kuprinės dydžiu, jie taip pat turi įtakos išoriniam modelio dydžiui.

Jei nesame tikri, kad mūsų nešiojamas kompiuteris tilps į vidų, geriau rinkitės kiek didesnę kuprinę. Įrenginys laisvai nejudės viduje, jei yra specialių tvirtinimo diržų ar sagčių – tereikia prie jų prisegti nešiojamąjį kompiuterį, kad nereikėtų jaudintis dėl jo saugumo.

Kišenių skaičius

Atsižvelgdami į poreikius, rinkoje galime rasti minimalistinių ar itin plačių modelių – taigi kuri nešiojamojo kompiuterio kuprinė yra geriausia? Tai daugiausia priklauso nuo mūsų pageidavimų ir to, kaip dažnai mes jį naudosime. Žmonės, priversti kasdien nešiotis nešiojamąjį kompiuterį į darbą, įvertins daugybę kišenių ir skyrių kabeliams, įkrovikliui, piniginei ir kitiems daiktams. Dėl to jie gali sutalpinti visus reikalingus daiktus į kuprinę. Sudėtingesni modeliai turi mažas kišenes ne tik viduje, bet ir išorėje, kur galite paslėpti, pavyzdžiui, vandens butelį.

Tačiau jei mums nerūpi per daug papildomų skyrių, galime lengvai rasti paprastesnį modelį. Atminkite, kad jame turi būti ne tik pagrindinis nešiojamojo kompiuterio skyrius, bet ir atskira kišenė krovikliui laikyti – viskas turėtų būti savo vietoje.

Pažiūrėk

Daugeliui žmonių kuprinės išvaizda gali būti antraeilis dalykas, tačiau šis klausimas taip pat gali atlikti svarbų vaidmenį. Tai ypač pasakytina apie žmones, dirbančius korporacijoje ar biure, kur galioja aprangos kodas – elegantiška striukė netiks sportinio stiliaus modeliui. Tada geriausia ieškoti minimalistinio dizaino, mažai kišenių ir kitų akį traukiančių elementų.

Esant situacijai, kai mes oficialiai rengiamės šiek tiek mažiau dėl darbo, galime rinktis didesnę kuprinę su keliomis išorinėmis kišenėmis. Tai primena turistinę kuprinę, puikiai tinkančią kelionei į kalnus. Jis yra labai funkcionalus ir gali talpinti visus žaidimus žaidžiantiems žmonėms reikalingus priedus, t. žaidėjai.

Kuprinė ir krepšys

Nešiojamųjų kompiuterių krepšiai yra alternatyva kuprinėms, tačiau jie turi savo trūkumų. Jie yra šiek tiek mažiau praktiški ir neturi tiek daug skyrių ir kišenių. Svorio pasiskirstymas šiek tiek skiriasi – mes turime juos nešioti ant vienos rankos ar rankos, o tai gali perkrauti stuburą ir paveikti blogą laikyseną. Mes galime paprasčiausiai užsidėti kuprinę ant nugaros, turime laisvas rankas ir net tada, kai ji labai sunki, jos taip nejaučiame. Tai puikus sprendimas tiems, kuriems visada reikia turėti daug dalykų.

Žinoma, daug kas priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo. Krepšys veiks geriau verslo aplinkoje, kur reikia rūpintis geru ir profesionaliu įmonės ir jūsų paties įvaizdžiu. Savo ruožtu kuprinė gerai veikia, pavyzdžiui, keliaujant – taip pat lėktuvu.

Nešiojamųjų kompiuterių kuprinės geromis kainomis

Atsižvelgiant į kainą, kuprinė yra šiek tiek brangesnė nei krepšys, tačiau ji dažnai yra geresnė funkcionalumo prasme. Už modelį, suderinamą su 14–16 colių skersmens įrenginiu, mokėsime apie 100–200 PLN (priklausomai nuo prekės ženklo). Palyginimui, tokio paties skersmens nešiojamojo kompiuterio krepšys paprastai kainuoja 50–70 PLN, tačiau jame telpa kur kas mažiau.

Žaidimų kuprinės su daugybe kišenių kainuoja kiek brangiau – iki 500 zlotų. Tačiau tai siejama su didesniais dydžiais – žaidimų žaidėjams reikia didesnių nei 17 colių nešiojamųjų kompiuterių, dažnai jie nesiskiria su specialia klaviatūra, pele, ausinėmis, žaidimų konsole ar kietuoju disku. Tokiai įrangai reikalinga didelė kamera, sustiprinta konstrukcija ir minkšti pakinktai, užtikrinantys komfortą.

Geriausios nešiojamųjų kompiuterių kuprinės 2021 m

Kai einate į darbą ar atostogaujate ir norite pasiimti nešiojamą kompiuterį, speciali kuprinė yra nepakeičiama. Tai leidžia jums nešiotis įrangą nerizikuojant jos sugadinti. Renkantis tinkamą tipą, verta atkreipti dėmesį į patogumą dėvėti, taip pat apsaugą nuo pažeidimų. Norėdami padėti rasti geriausius turimus modelius, mes sukūrėme šį modelį nešiojamojo kompiuterio kuprinės reitingas.

Mūsų rekomendacijos

Samsonite Guardit L

Mūsų reitingas prasideda nuo „Samsonite Guardit L.“ kuprinės pristatymo. Medžiaga, iš kurios gaminami produktai, yra aukštos kokybės. Juodos spalvos ir klasikinio dizaino dėka šis modelis puikiai papildo bet kokį elegantišką stilių.

Apdaila yra tiksli ir leidžia nešiotis sunkius daiktus. Šiame gaminyje yra daug vidinių ir išorinių kišenių.

Tai leidžia vartotojui patogiai valdyti erdvę ir pritaikyti pertvaras pagal savo poreikius. Be to, kameros yra labai talpios, todėl kuprinė taip pat puikiai tiks kelionėje. Kišenės užsegamos užtrauktukais.

Šio modelio matmenys yra 32 cm x 48 cm x 22 cm. Ši kuprinė tiks nešiojamam kompiuteriui, kurio dydis bus iki 17,3 colio. Dėl tinkamai kontūrinės dalies, besiliečiančios su nugara, ją patogu dėvėti. Tai geriausia nešiojamojo kompiuterio kuprinė džiaugiasi teigiama vartotojų nuomone. Jie teigia, kad tai funkcionalus ir lengvas produktas.

„Samsonite Guardit 17.3“ yra nešiojamojo kompiuterio kuprinė, pagaminta iš poliesterio. Įrangos skyriaus matmenys yra šie: 32 cm x 48 cm x 22 cm.

Privalumai

Svoris:

Kuprinė sveria 0,7 kg, todėl ją nešiotis nėra sunku. Tai taip pat neprideda nereikalingo svorio nešiojamam nešiojamam kompiuteriui.

Dizainas:

Produktas yra paprasto dizaino. Juoda spalva yra universali ir tiks tiek moterims, tiek vyrams. Be to, lengva pasirinkti jo stilių.

Užtrauktukai:

Kišenių užtrauktukai yra tvirtai sukonstruoti ir neužstringa. Dėl to mes galime greitai gauti reikalingą daiktą iš kuprinės.

Kišenės:

Gaminyje yra daug erdvių kišenių, kuriose galime sutalpinti visus reikalingus daiktus. Daugelis žmonių darbui renkasi „Samsonite Guardit 17.3“ modelį – jame galima nešiotis ne tik nešiojamąjį kompiuterį, bet ir pietus ar gėrimą.

Kokybė:

Kuprinės gamybai buvo naudojamos geros kokybės medžiagos, atsparios pažeidimams.

Trūkumai

Patogumas:

Kai kurie žmonės sako, kad pakinktai gali būti malonesni liesti. Jei neturime storo megztinio ar striukės, kartais jie užspaudžia.

„Dell Pursuit 15“

Norėtume pristatyti „Dell PURSUIT 15“ modelį, skirtą nešiojamam kompiuteriui, kurio ekrano dydis neviršija 15 colių, nešioti. Produktas pagamintas iš patvarios, atsparios plyšimui medžiagos. Kuprinės vidus išklotas minkštomis putomis, todėl nėra pavojaus netyčia subraižyti prietaiso korpuso. Viduje yra keletas skyrių, kad viskas būtų tvarkinga.

Situacijoje, kai mus nustebina lietus, nereikia jaudintis dėl nešiojamojo kompiuterio sušlapimo. Modelio apačioje yra lietaus danga. Kuprinė padidina mūsų matomumą sutemus, nes priekyje yra atspindintys elementai. Produktas yra juodos ir raudonos spalvos, jis tinka vyrams ir moterims.

Vartotojams kuprinė patiko, nes tai puiki alternatyva įprastam nešiojamojo kompiuterio krepšiui. Produktą patogu dėvėti dėl to, kad pečių diržai ant nugaros yra iškloti oro akimis. Pateiktas modelis buvo įvertintas …