Geros „Zelmer“ elektrinės kepsninės – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Kokią „Zelmer“ elektrinę kepsninę pasirinkti?

Įrenginys, kuris padės paįvairinti sodo vakarėlius, yra geros kokybės elektrinė kepsninė. Šio tipo įrangai būdingas efektyvus darbas, leidžiantis greitai paruošti mėgstamus ingredientus, kad juose būtų mažiau riebalų. Tinkamo patiekalo paruošimo raktas yra tinkamai parinkta mašina. Deja, nedaugelis iš mūsų žino, kokios funkcijos turėtų turėti geriausias „Zelmer“ elektrines groteles. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą, kuriame bus nurodyta, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant. Be to, norėdami dar labiau padėti savo skaitytojams, mes taip pat sukūrėme nedidelį reitingą, kuriame yra trys geros kokybės modeliai.

„Zelmer“ yra lenkų prekės ženklas, kurio specializacija yra buitinių prietaisų gamyba. Bendrovės populiarumą lemia tai, kad siūlomi įrenginiai pasižymi ilgaamže struktūra ir aukštu efektyvumu. Šiuo metu gamintojas siūlo mėsmales, mikrobangų krosneles, maišytuvus, elektrinius virdulius, vonios svarstykles, ventiliatorius, džiovykles, lygintuvus, virtuvės kombainus, slėginius kavos aparatus ir dulkių siurblius.

Jei jus domina geriausias „Zelmer“ elektrinis grilis 2021 m., Turėtumėte atkreipti dėmesį į jo konstrukciją. Šiuo metu rinkoje rasite prietaisus su grotelėmis ar plokštėmis. Pirmasis tipas atrodo kaip tradicinis anglies grilis. Tai leidžia jums paruošti daugybę patiekalų tuo pačiu metu. Jo trūkumas yra tas, kad šildytuvas, atsakingas už terminį apdorojimą, yra tiesiai po grotelėmis. Tai reiškia, kad kepant ant grotelių ant jo laša visi riebalai, todėl juos sunku išvalyti. Alternatyva yra produktai su teflonine plokštele. Jų pranašumas yra specialus latakas, nutekantis riebalus. Dėl to labai paprasta išlaikyti modelį švarų.

Taip pat svarbus elementas yra jus dominančios prekės išvaizda. Galite rinktis tarp kompaktiškų ir stovimų įrenginių. Pirmasis tipas yra labai mobilus ir jį galite pasiimti visur, kur norite. Deja, jam būdingi nedideli matmenys, todėl vienu metu neparuošime per daug patiekalų. Antroji įrangos rūšis yra tradiciniai stovintys modeliai, kuriuos mes dedame į sodą ar balkoną.

Tačiau svarbiausias parametras yra mašinos galia. Nuo to priklauso darbo greitis ir efektyvumas. Pirkdami indus įsitikinkite, kad jų vertė yra nuo 500 W iki 2000 W, o stovintiems prietaisams – didesnė nei 2000 W. Taip pat verta investuoti į modelį, kuris siūlo reguliuojamą galią, todėl išvengsite pavojus sudeginti indą.

„Zelmer“ elektrinės kepsninės – reitingas

„Zelmer 40Z011“

Daugelis žmonių, kurie ieškojo aukštos kokybės elektrinių grotelių, pasirinko modelio numerį 40Z011. Tai modernus „Zelmer“ produktas, leidžiantis greitai paruošti mėgstamus patiekalus, tokius kaip mėsa, žuvis, daržovės ar skrebučiai. Naujoviškų technologijų dėka įranga labai greitai įkaista iki temperatūros, leidžiančios paruošti kepsnį.

Prietaiso struktūra susideda iš nelipnios plokštės, kurią galima padėti ant stalo. Kadangi eksploatuojant nėra dūmų, prietaisą galima naudoti bet kur. Maži matmenys leidžia jums pasiimti mašiną į šeimos kelionę. Didelis įrangos privalumas yra specialus dėklas, ant kurio kaupiasi riebalai. Dėl to labai paprasta išlaikyti produktus švarius. Grotelės galia yra 1500 W, o tai garantuoja efektyvų ir greitą darbą. Speciali termoizoliacinė danga užtikrina visišką saugumą dirbant.

Daugelis vartotojų nusprendė įsigyti modelį dėl mažų matmenų, dėl kurių diską lengva laikyti ir nešioti. Tuo pačiu greitas ir efektyvus darbas leidžia greitai paruošti mėgstamus patiekalus visai šeimai.

„Zelmer ZGE0800B“

Jei norite įsigyti efektyvią elektrinę kepsninę, kurią galima naudoti bet kur, rekomenduojame „Zelmer ZGE0800B“. Šis modelis susideda iš talpios lentos, kurią naudojimo metu galima pastatyti bet kur. Dėl to tiek nešti, tiek laikyti įrangą yra labai paprasta.

Vienas iš didžiausių šios efektyvios „Zelmer“ elektrinės kepsninės už gerą kainą privalumų yra tai, kad eksploatuojant jos nesudaro dūmų. Todėl mašiną galima naudoti bet kokiomis sąlygomis. Be to, įrangos galia yra 2000 W, o tai reiškia, kad mūsų mėgstamiausi patiekalai bus paruošti per kelias minutes. Laikyti gaminį švarų yra labai paprasta, nes gamintojas kepsninę įrengė patogiu padėklu, ant kurio teka maisto riebalai. Plokštės danga yra nelipni, todėl ją taip pat lengva valyti.

Dėl 5 reguliavimo lygių labai lengva paruošti dešras ar kepsnius. Dėl šios priežasties didelė vartotojų grupė nusprendė įsigyti šį pirkinį. Vartotojai įvertino mažą aparato dydį ir paprastą valdymą.

„Zelmer GE1000“

„Zelmer GE1000“ yra prietaisas, kuris padės paįvairinti vakarienes. Tai aukštos kokybės kepimo ant grotelių mašina, maitinama iš tinklo. Didelės galios, kuri siekia 1650 W, dėka, per labai trumpą laiką galėsite paruošti mėgstamus patiekalus visai šeimai.

Modelio pranašumas yra 5 laipsnių temperatūros reguliavimas, todėl nereikia jaudintis, kad jūsų vakarienė bus sudeginta. Tuo pačiu metu grilio plokštė turi dvigubą nelipnę dangą, todėl ją labai lengva išvalyti. Be to, eksploatuojant įranga nesudaro dūmų, todėl galite ją naudoti bet kur, net balkono bloke. Didelis lėkštės paviršius užtikrina, kad vienu metu galėsite ruošti valgį daugybei žmonių. Produktas turi specialų dangtelį iš grūdinto stiklo. Tai garantuoja aromatinių patiekalų paruošimą.

Savo apžvalgose vartotojai įvertino greitą ir efektyvų grilio darbą. Tuo pat metu didelė vartotojų grupė gyrė tai, kad mašiną lengva valyti, nes daugelį elementų galima plauti indaplovėje.