Geriausias lėlių vežimas

Jei ieškote tinkamo žaislo vežimėlio savo vaikui, patekote į reikiamą vietą. Vienas iš populiariausių šio tipo produktų yra „Kinderplay 3in1“ ir dėl svarių priežasčių. Pirma, galime rinktis iš daugybės gražių modelių ir kiekvienas atrodo gerai. Vežimėlis yra labai gerai pagamintas, o rankenos aukštis yra reguliuojamas, todėl galite būti tikri, kad jie ilgai tarnaus jūsų mažyliui. Dėl priedų modelis atrodo kaip tikras vežimėlis. Be to, žaislą galima lengvai pakeisti į vežimėlį, vežimėlį ar net kūdikio nešiklį. Jei šis modelis jums netinka, visada galite jį patikrinti „Ecotoys TT003“. Tai idealus vežimėlis žmonėms, kuriems rūpi aplinka, nes ji beveik vien medinė. Tai atrodo labai gražiai, o jo ratai suvynioti į gumą. Todėl važiuoti labai lengva, o patys ratai nepažeidžia grindų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokius lėlių vežimėlius pirkti?

Pirkinių vadovas

Vis dažniau sakoma, kad nereikia pirkti žaislų, kuriuose atsižvelgiama į vaiko lytį, o drabužių ar mažylio kambario spalvos neturėtų būti apibrėžtos. Daugelis tėvų priešinasi mergaitėms skirtų rausvų, berniukams mėlynų daiktų pirkimui. Praktiškai kiekvienas berniukas žavi mėlyna spalva, o mergaitė – rausva. Be to, nuo vaikystės vaikai domisi žaislais, kurie yra stereotipiškai susiję su tam tikra lytimi, ir tame nėra nieko keisto.

Nors atrodytų, kad įsigyti tokį žaislą lengva, tačiau reikia žinoti, kad iš parduotuvės dažnai išeiname su galvos skausmu ir dilema – kokį modelį pirkti? Pasirinkimas yra toks pat didelis, kaip ir su normalaus dydžio vežimėliais. Todėl šiame vadove mes pasiūlysime kuris lėlių vežimėlis yra geriausias ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tokią įrangą.

Amžius yra svarbus

Kai kuriuos mažamečius vaikai sužavės vežimėliais ir žaisdami su lėlėmis, būdami maždaug vienerių metų, kiti – šiek tiek vėliau. Todėl pirkdami tokį žaislą turėtumėte nurodyti vaiko, kuris su juo žais, amžių. Tačiau geriausia naudoti sprendimus su reguliuojamu aukščiu, kad mažylis galėtų žaisti su vežimėliu, net ir užaugęs. Atminkite, kad dauguma modelių nėra taip plačiai reguliuojami, kad juo galėtų žaisti ir 2 metų, ir 5 metų vaikas. Vežimėliai jauniausiems yra žemi ir lengvesni, o vyresniems – masyvesni. Pirkdami vežimėlį vienerių metų vaikui, rinkitės kuo stabilesnį modelį. Tai bus savotiškas vaikštynė, su kuria vaikas žengs pirmuosius žingsnius. Taip pat atminkite, kad jūsų vaikas auga greitai, todėl reguliavimas čia bus svarbus.

Vežimėlio tipas

Kaip ir vaikų vežimo modelių atveju, lėlių vežimėliai taip pat yra įvairių versijų. Nuo klasikinių vežimėlių, taip pat su skėčiu, iki daugiafunkcinių modelių. Tokią įrangą gali sudaryti vežimėlis, gilus vežimėlis ar net lėlių nešioklė, panaši į nešiojamą kūdikį. Labai dažnai tokiuose modeliuose ant rankenos yra pakabintas krepšys.

Įranga

Pats vežimėlis – dar ne viskas, ypač kai norima įsigyti gilų modelį. Rinkinyje turėtų būti bent antklodė, geriausia – visa patalynė ir papildomos dekoracijos.

Spalvinimas – tai labai svarbu vaikams

Ar kada susimąstėte, kodėl vaikiški gaminiai yra tokie spalvingi, dažnai labai ryškūs? Vaikas suvokia juos supančius dalykus skirtingai. Kad kažkas būtų patrauklus mažyliui, jis turėtų būti apšviestas ir ryškus, kartais net per ryškus. Todėl rinkdamiesi vežimėlį ne tik vadovaukitės savo skoniu. Leiskite savo mažyliui pasirinkti modelį, be abejo, ne prieš jį iš visų parduotuvėje esančių gaminių, o iš anksto pasirinktų modelių akivaizdoje.

Medžiaga

Vaikams skirti gaminiai turi atitikti labai griežtus standartus. Dauguma turi visus reikalingus patvirtinimus. Kas nekeičia fakto, kad jūs vis dar susiduriate su sunkiu pasirinkimu – kurį modelį pirkti. Visų pirma, jūs turite žinoti, kad vežimėliai gali būti pagaminti iš plastiko ir padengti apmušalais. Šis sprendimas yra populiariausias, universalus ir lengvai prižiūrimas. Kai kurios parduotuvės taip pat siūlo senovinius modelius. Jie gali būti pagaminti iš medžio arba pinti. Tačiau atminkite, kad tokios medžiagos yra skirtos naudoti tik buityje.

Ratų tipas ir skaičius

Priešingai nei atrodo, ratai yra labai svarbus aspektas. Jei pasirinksite produktą su per kietais ratais, turite atsižvelgti į tai, kad jis subraižys grindis. Kita vertus, taip pat reikėtų prisiminti, kad jie gali važiuoti skirtingais paviršiais ir yra lengvai prižiūrimi. Pagrindinis dalykas yra tas, kad vaikas labai dažnai nori turėti tokį žaislą namuose, bet ir eidamas. Be to, verta išbandyti tiek įrangą su įprastais, tiek su pasukamais ratukais. Vyresniems vaikams pastarieji bus geriausi. Tačiau jaunesni ne visada galės su jais susidoroti, todėl modelis be posūkio funkcijos gali būti geresnis. Gerai, jei žaislas turi blokadą, kaip ir įprastų vežimėlių atveju, kad vaikas nenuslystų nuo kalno.

Apkrova

Atminkite, kad vaikai turi beprotiškų idėjų, ypač kai jie maži ir nežino apie žaislo apribojimus. Labai dažnai mažieji patys nori patekti į tokį vežimėlį, todėl verta patikrinti, kokią apkrovą gali pakelti dominantis modelis.

Einame apsipirkti

Dabar, kai žinote, kokį lėlių vežimėlį pasirinkti, ir iš tikrųjų, į ką atsižvelgti apsiperkant, vis dar lieka prekės ženklo ir kainos klausimas. Verta rinktis žinomų žaislų gamintojų, siūlančių tik sertifikuotus modelius, gaminius. Kalbant apie kainą, rinkoje rasite įvairių lėlių vežimėlių geromis kainomis, tačiau nepamirškite, kad kartais geriau pridėti maždaug keliolika zlotų ir nusipirkti tvirtą įrangą, nei pigiausias ir silpniausias pasiūlymas.

Geriausi lėlių vežimėliai 2021 m

Norėdami pasirinkti geriausią lėlių vežimėlį, geriausia palyginti kelis modelius. Žaislai gali turėti skirtingas funkcijas, jie taip pat gali būti pritaikyti konkrečiam vaiko amžiui ir kt. Todėl kviečiame žmones, ketinančius įsigyti tokį žaislą savo vaikams, perskaityti mūsų lėlių vežimėlių reitingą.

Mūsų rekomendacijos

„Kinderplay 3in1“

„Kinderplay 3in1“ yra vienas iš tų vežimėlių, kurie patiks kiekvienam vaikui. Žaislas atrodo labai patraukliai ir yra tiksli tikrų vežimėlių kopija. Todėl žaidimas mažyliui yra labai realus. Žaislas gali būti gondola, vežimėlis ir kūdikio nešiklis, todėl vaikas gali jaustis kaip tikras tėvas.

Produkto ratai nusipelno ypatingo dėmesio. Jie yra labai gerai pagaminti, o įrėminti guma reiškia, kad važiuodami jie nekelia jokio triukšmo. Ratai yra pakankamai dideli, kad mažylis galėtų lengvai važiuoti vežimėliu. Rankena pagaminta iš plieno, tačiau iš dalies buvo padengta guma, todėl vaiko rankos yra saugios.

Žaislo struktūra dažniausiai pagaminta iš plieno. Todėl modelis nenukenčia dėl kritimo. Privalumas, kurį mini tėvai, yra graži šio vežimėlio išvaizda. Jiems taip pat patinka išskleidžiama kabina, kuria vaikas gali laisvai manipuliuoti. Taip pat giriamas papildomas rinkinys, tai yra krepšys, antklodė ir pagalvė. Dėmesio nusipelno į vidų įdėtų talismano diržai.

„Kinderplay 3in1“ yra vežimėlis, kuris gali tapti kūdikių nešikliu, vežimėliu ir gondola. Modelio korpusas pagamintas iš aliuminio. Tai produktas, skirtas savarankiškam surinkimui.

Privalumai

Funkcionalumas:

Tai žaislas „viskas viename“: gondola, vežimėlis ir kūdikių nešiklis. Produktas atrodo realistiškas, todėl daugeliui vaikų yra daug smagiau žaisti.

Nustatymai:

Rankenos aukštis yra reguliuojamas. Galite pasirinkti nustatymą nuo 32 cm iki 63 cm. Todėl žaislą gali žaisti bet kokio amžiaus vaikai ir, svarbiausia, juos lengva nešiotis.

Dizainas:

Vežimėlis atrodo labai gražiai, o spalvos gražiai derinamos. Modelis yra kelių dizainų, todėl galite leisti savo vaikui pasirinkti tą, kuris jam labiausiai patinka.

Priedai:

Vežimėlis yra su keliais elementais, dėl kurių jis atrodo įdomus. Tai, pavyzdžiui, stilingas krepšys. Komplekte taip pat yra patalynė, diržai ir kojų atrama.

Priežiūra:

Modelio valymas nėra sunki užduotis. Vežimėlio konstrukciją galima paprasčiausiai nuvalyti skudurėliu, o medžiagines dalis galima atkabinti ir nuplauti skalbimo mašinoje.

Trūkumai

Surinkimas:

Kai kuriems vežimėlio surinkimas gali būti gana varginantis. Žaislą gauname dalimis, o pridėtos instrukcijos nelengvina užduoties.

„Ecotoys TT003“

„Ecotoys TT003“ yra 2 kg svorio vežimėlis. Jo matmenys yra 46,5 cm x 27 cm x 40 cm. Produktas yra vienas gražiausių rinkoje esančių modelių. Jis yra baltas ir turi gražų rausvą papuošimą širdžių pavidalu ant kūno. Vežimėlio ratai taip pat rausvi. Modelis pritaikytas surinkimui.

Tėvams patinka lengvas vežimėlio valdymas. Ši veikla nėra problema net ir mažesniems vaikams. Taip yra dėl to, kad modelio rankena yra gerai profiliuota ir ratai nesibraižo grindų, o tai tikrai yra daugelio tėvų pranašumas.

Vežimėlis beveik visiškai pagamintas iš medžio. Todėl jo struktūra yra labai tvirta. Modelyje yra užraktas, kurio padėtį galima pakeisti kaip tikrame vežimėlyje. Vežimėlis gali ne tik veikti kaip vežimėlis, bet ir puikus stumdytuvas jaunesniems vaikams, kurie dar nelabai moka vaikščioti.

„Ecotoys TT003“ yra vežimėlis, kurio matmenys 46,5 cm x 27 cm x 40 cm. Jis pagamintas iš medžio kartu su guma ir plastiku. Modelis sveria 2 kg, taip pat gali būti naudojamas kaip stūmikas.

Privalumai

Vykdymas:

Medžiaga, iš kurios pagamintas vežimėlis, yra medis. Kiekvienas jo elementas yra gerai suformuotas ir nepablogėja, net kai vaikas žaidžia kiekvieną dieną. Verta paminėti, kad vežimėlio sulankstymas nėra sudėtingas ir neužima daug laiko.

Dizainas:

Žaislas atrodo …