Geriausi pipirų ir druskos malūnai

Šių produktų nebėra

Adhoc Tropica A-EP23

Pirmasis mūsų pasiūlymas yra baltos spalvos „AdHoc Tropica A-EP23“ modelis. Šis elektrinis prieskonių malūnėlis pagamintas iš plastiko ir akrilo. Tai įvertino produkto vartotojai, kurie savo apžvalgose dažnai mini nepaprastą prietaiso patvarumą. Šis modelis turi reguliuojamą keramikos šlifavimo mechanizmą. Norint jį pradėti, pakanka vieno slėgio.

Šis geriausias pipirų ir druskos malūnas turi akrilo įdėklą, todėl žinosime, kada ateis laikas užpildyti. Įranga turi šlifavimo reguliavimą ir itin praktišką, įmontuotą šviesos diodą, kuris užsidega, kai jis naudojamas. Tuo pačiu metu šviesos diodas rodo vietą, kurioje pilamas prieskonis. Prietaisą maitina 6 baterijos, kurios yra komplekte.

Malūnėlis yra 21,5 cm aukščio ir 5 cm skersmens. Dėl universalių ašmenų tai puikus prietaisas malti pipirus, taip pat rupią druską ar net džiovintus prieskonius. Šis modelis puikiai atrodo vienas, o dar geriau rinkinyje, todėl verta jį įdėti į savo virtuvę.

Mes pirmieji pristatome baltos spalvos „AdHoc Tropica A-EP23“ modelį. tai yra geriausias pipirų malūnas 2021 m. Prietaiso aukštis yra 21,5 cm, o skersmuo – 5 cm. Graži išvaizda ir geras šlifavimo mechanizmas yra šio modelio privalumai, kuriuos dažniausiai mini vartotojai.

Privalumai

Medžiaga:

Šis gaminys pagamintas iš plastiko ir akrilo. Visas dalykas yra labai tvirtas ir atsparus pažeidimams. Be to, gražiai atrodo.

Šlifavimo mechanizmas:

Šis modelis turi keraminį šlifavimo mechanizmą. Jis yra automatinis – norint jį pradėti, pakanka vieno judesio. Tai padės greičiau sumalti pipirus. Tuo pačiu metu prietaisas leidžia mums sumalti druską ir žoleles, o tai yra dėl universalių ašmenų.

Akrilo įdėklas:

Trintuve yra akrilo įdėklas, kurio dėka sužinosime, kai sunaudosime visus pipirus ir juos reikėtų užpildyti.

Šlifavimo reguliavimas:

Atsižvelgiant į tai, kad įrenginyje yra malimo laipsnio reguliavimas, mes pritaikysime pipirų storį pagal savo poreikius.

Šviesa:

Tai informuoja mus, kad prietaisas yra naudojamas. Kartu tai parodo vietą, kur sumalame pipirus. Tai taip pat daro prietaisą modernesnį.

Russellas Hobbsas 22810–56

Antrasis pasiūlymas yra Russell Hobbs 22810-56 pipirų malūnas. Šis modelis buvo sukurtas taip, kad palengvintų patiekalų paruošimą ir sutaupytų laiko, kurį jam reikia skirti. Šis stilingas nerūdijančio plieno malūnėlis su vienu patogiu mygtuku yra puikus pasiūlymas bet kuriai virtuvei. Jame taip pat yra sistema, leidžianti pasirinkti šlifavimo laipsnį.

Papildomas privalumas yra lempa, kuri užsidega veikiant prietaisui. Modelis puikiai sutrina pipirų žirnelius, rupią druską, žoleles ir prieskonius. „Russell Hobbs 22810-56“ druskos ir pipirų malūnai yra puikus, stilingas jūsų virtuvės priedas. Šlifavimo sistema yra reguliuojama, todėl mes galime lengvai pritaikyti grūdelių dydį pagal savo poreikius.

Modelis turi keraminius šlifavimo diskus, kurie puikiai sumala druską, pipirus ir prieskonius. Taip pat verta paminėti, kad šios bendrovės nuomonė apie pipirų ir druskos malūnus yra labai glostanti.

Vartotojai juos vertina už gerą ašmenį, kuris nenusidėvi net po daugelio metų. Trintuvas apšviestas darbo metu ir maitinamas iš 4 AA baterijų.

Antrasis pasiūlymas iš mūsų sąrašo yra Russell Hobbs 22810-56 pipirų malūnas. Tai yra dviejų praktinių prietaisų rinkinys.

Privalumai

Du šlifuokliai:

Neabejotinas šio gaminio pranašumas yra tai, kad tai yra dviejų vienodų šlifuoklių rinkinys. Dėl to, kad prietaisuose yra skaidrūs įdėklai, druskos niekada nepakeisite pipirais.

Medžiaga:

Prietaisas pagamintas iš nerūdijančio plieno, atsparus pažeidimams ir gražiai atrodantis. Toks malūnėlis bus įdomus bet kurio stalo dekoratyvinis elementas.

Šlifavimo reguliavimas:

Malūnėlis turi pipirų malimo laipsnio reguliavimo sistemą, todėl galite lengvai jį pritaikyti savo ar konkretaus patiekalo poreikiams – rupiai maltų pipirų salotoms ir baudų kotletams.

Universalumas:

Trintuvas gerai tinka ne tik pipirams, bet ir rupiai druskai ar žolėms malti. Štai kodėl tai yra universalus pasiūlymas kiekvienai virtuvei.

Keraminiai šlifavimo diskai:

Įrenginyje yra keraminiai šlifavimo diskai, kurie gali lengvai sumalti kietuosius pipirų grūdelius. Be to, jie atsparūs pažeidimams.

Trūkumai

Galia:

Kiekvieną malūną maitina keturios AA baterijos, todėl prietaisas yra sunkus. Be to, visada turime turėti 8 baterijas.

Kokį rankinį pipirų malūną pirkti?

Prieskoniai suteikia patiekalui skonio ir aromato. Daugelis virėjų rekomenduoja maistui gardinti šviežias žoleles, nes jos yra intensyvesnės. Vienas iš lenkų virtuvėje dažniausiai naudojamų prieskonių yra pipirai. Norint mėgautis unikaliu kvapu ar skoniu, jis turi būti šviežiai tarkuotas. Tam jums padės specialus trintuvas. Deja, įsigyti tokį įrenginį nėra taip lengva, kaip atrodo. Todėl, kad jums būtų lengviau atlikti šią užduotį, mes parengėme šį vadovą, kuriame bus nurodyta, į ką atkreipti dėmesį prieš perkant. Be to, mūsų vadovo pabaigoje mes įtraukėme nedidelę apžvalgą, kurioje yra trys geriausi pipirų malūnai.

Nuspręsdami įsigyti tokio tipo instrumentus, turėtumėte atkreipti dėmesį į jo korpusą. Tarp rankinių modelių populiariausi yra mediniai. Kadangi jie pasižymi dideliu patvarumu ir elegancija, nes puikiai dera tiek prie senovinio, tiek prie modernaus interjero. Tačiau nepamirškite investuoti į tinkamai įmirkytą prietaisą. Priimdami sprendimą dėl šlifuoklio, pagaminto iš plieno ar sintetinių medžiagų, atkreipkite dėmesį į jo apdailą. Dar viena populiari medžiaga, naudojama šlifuoklių gamyboje, yra stiklas. Tačiau turite atsiminti, kad jis nėra atsparus lūžiams.

Svarbus kiekvieno modelio elementas yra jo forma. Verta įsitikinti, kad jis yra ergonomiškas ir gerai tinka rankai. Dėl to jį bus daug lengviau naudoti.

Trintuvo talpa taip pat yra labai svarbi, nes ji turėtų būti pritaikyta jūsų poreikiams. Jei pipirai yra pagrindinis jūsų virtuvės prieskonis, tikslinga įsigyti didesnį modelį. Atminkite, kad kuo didesnį įrenginį perkate, tuo rečiau jį pildykite.

Tačiau atkreipkite dėmesį į instrumento svorį. Jei skustuvas pagamintas iš sunkių medžiagų, juos naudoti gali būti labai sunku. Malūnėlis bus naudojamas maisto produktams laikyti, todėl visi patvirtinimai, patvirtinantys, kad indo cheminė sudėtis nekelia pavojaus vartotojų gyvybei ir sveikatai, yra labai svarbūs.

Pipiriniai šlifuokliai – klasifikavimas

„Kuchenprofi“ Niujorkas, KU-3044153800

„Kuchenprofi New York KU-3044153800“ pipirų malūnas yra labai elegantiškas rinkinys, kurio turėtų būti kiekvienoje virtuvėje. Šis prietaisas yra ne tik labai funkcionalus, bet ir bus puikus jūsų virtuvės ar valgomojo dekoro elementas.

Geriausias 2021 m. Rankinis pipirų malūnas pagamintas iš akrilo ir chromo. Toks medžiagų naudojimas garantuoja aukštą jo ilgaamžiškumą. Taigi jums nereikės jaudintis dėl nedidelių smūgių ir smūgių. Be to, ši įranga turi aukštos klasės keramikos šlifavimo mechanizmą, kuris garantuoja aukštą efektyvumą. Dėl to galėsite mėgautis smulkiai maltais pipirais, kurie patiekalams suteiks išskirtinio skonio.

Pateiktas gaminys yra patogios, supaprastintos formos, todėl malūnėlį naudoti yra labai paprasta. Be to, ergonomiško korpuso privalumas yra tas, kad jis gerai telpa rankoje. Taigi jums nereikia jaudintis dėl to, kad jis nuslysta.

Prietaiso aukštis yra 13 cm, o skersmuo – 5 cm. Dėl šių matmenų pipirų kiekis modelyje truks ilgą laiką. Vartotojų nuomonė apie šią įrangą yra labai glostanti. Daugelis žmonių gyrė už patvarų ir elegantišką apdirbimą ir gana žemą kainą.

Tescoma Mergelė

Pateiktas „Tescoma Virgo“ modelis yra labai elegantiškas rankinis pipirų malūnas už gerą kainą. Prietaiso privalumai yra jo išvaizda, kuri bus įdomus jūsų virtuvės, svetainės ar valgomojo papildymas.

Viena pagrindinių produkto savybių yra galimybė rankiniu būdu reguliuoti šviežiai maltų pupelių storį. Dėl to galėsite juos pritaikyti prie šiuo metu paruoštų patiekalų. Prietaiso aukštis yra 16 cm, o skersmuo – 4 cm. Tokie matmenys garantuoja, kad nereikės kartkartėmis užpildyti indo, nes jame esantys pipirai tarnaus ilgai.

Vidinis keramikos šlifavimo mechanizmas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, o tai garantuoja geriausius rezultatus. Taigi galite būti tikri, kad visi pipirų grūdeliai bus sumalti.

Pats trintuvas pagamintas iš labai elegantiško ir patvaraus plastiko, kuris yra skaidrus. Taigi galite kontroliuoti pipirų kiekį. Jo apdailai buvo naudojamas nerūdijantis plienas. Naudojant tokias medžiagas, korpusas yra atsparus atsitiktiniams įlenkimams ir įbrėžimams. Vartotojų atsiliepimai apie šią trintuvę yra labai teigiami. Daugelis žmonių giria aukštą apdirbimo kokybę ir žemą modelio kainą.

Adhoc Tavolo MP75

„Adhoc Tavolo MP75“ pipirų malūnas yra labai elegantiškas, medinis senovinio stiliaus modelis. Dėl savo neįprasto dizaino prietaisas bus naudingas ne tik virtuvėje pagardinant patiekalus, bet ir labai patraukliai dekoruos svetainę ar valgomąjį.

Pateiktas produktas buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės akacijos medienos. Tai ne tik elegancijos, bet ir ilgaamžiškumo garantas. Dėl to nereikia jaudintis, kad nedidelis smūgis ar kritimas iš nedidelio aukščio sugadins dangą.

Viduje keramikos šlifavimo mechanizmas yra labai tikslus. Net ir kietesnės žolės susidoroja labai tiksliai. Dėl to gausite labai smulkiai maltų, šviežių pipirų, kurie leis pagerinti visų patiekalų skonį.

Modelio aukštis …