Geri sulankstomi paplūdimio skėčiai su UV filtru – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį sulankstomą paplūdimio skėtį su UV filtru turėtumėte pasirinkti?

Vasara yra saulės vonių ir poilsio laikas paplūdimyje ar sode. Tačiau per daug saulės spindulių gali pasirodyti labai pavojinga, dėl ko gali smarkiai nudegti ar net pakisti oda. Todėl, planuodami ilgą buvimą po atviru dangumi, nepamirškite apie tinkamą apsaugą. Tokiu atveju rekomenduojame įsigyti sulankstomą paplūdimio skėtį su UV filtru. Mūsų vadove sužinosite, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis tokį gaminį, o reitinge rasite įdomiausius modelius.

Paplūdimio skėčiuose dažnai yra filtras, apsaugantis nuo UV spindulių – dėl to jie ne tik suteikia paplūdimyje pavėsį, bet ir labiausiai apsaugo nuo perteklinės šviesos.

Pirkdami produktą, pasirinkite modelį su tam tikrais patogumais. Vienas iš jų yra, pavyzdžiui, baldakimo kampo reguliavimas. Geriausius sulankstomus paplūdimio skėčius su UV filtru yra labai patogu naudoti ir jie pasitvirtins bet kuriuo paros metu. Be to, būtinai atkreipkite dėmesį į stendą, kurio užduotis yra laikyti įrangą vienoje vietoje, net esant stipriam vėjo gūsiui. Tačiau šis papildomas elementas yra gana sunkus ir sunkiai transportuojamas, todėl žmonėms, besidomintiems sodo prekės įsigijimu, rekomenduojame skėčius su stovais.

Skėčio išvaizda yra dar vienas svarbus aspektas. Parduotuvėse rasite įvairių dizainų modelių, kurie daugiausia susideda iš audinio rašto ir baldakimo formos. Originali tema užtikrins, kad žaisdami paplūdimyje visada rasime savo vietą, nes produktas išsiskirs iš kitų.

Geriausias sulankstomas paplūdimio skėtis su UV filtru 2021 m. Yra pagamintas iš patvarios medžiagos, atsparios stipriai saulei ir vėjui. Dažniausiai tai yra nailonas arba poliesteris. Tokio gaminio privalumas yra patvarumas ir atsparumas vandeniui. Tai svarbu, nes skėtis tikrai apsaugos mus ne tik nuo saulės, bet ir nuo lengvo šlapdriba. Tačiau nepamirškite pasirinkti gana šviesios spalvos modelio, nes tamsios spalvos pritraukia saulės spindulius, todėl audinys greičiau įkaista.

Atlenkiami paplūdimio skėčiai su UV filtru – reitingas

„Malibu II“ dopleris

„Doppler Malibu II“ yra už gerą kainą sulankstomas paplūdimio skėtis su UV filtru, kuris išsiskiria aukšta apdirbimo kokybe.

Tai klasikinis skėčio nuo saulės modelis, puikiai tinkantis ne tik paplūdimyje, bet ir sode, kempinge ar kempinge. Stogelio skersmuo yra 180 cm, todėl jis suteikia daug šešėlio ir po juo gali pasislėpti iki 6 žmonių.

„Doppler Malibu II“ skėtis yra atsparus pažeidimams, pagamintas iš nerūdijančio plieno. Nors jis nėra lengvas, jis garantuoja, kad produktas išlaikys stabilią padėtį net ir vėjuotomis dienomis. Be to, dėl to, kad modelio konstrukcijoje naudojamos pakreipiamos jungtys, galima jį pakreipti. Todėl įranga suteiks mums apsaugą bet kuriuo paros metu.

Skėčio apvalkalo medžiaga yra poliesteris, padengtas UV 40+ filtru. Šis sprendimas garantuoja veiksmingą apsaugą nuo saulės. Remiantis vartotojų atsiliepimais, tai yra unikalus paplūdimio ir ne tik saulės skėtis, išsiskiriantis žema kaina.

„Tribord Paruv Windstop“

„Tribord Paruv Windstop“ paplūdimio skėtis yra daugiafunkcis produktas, kuris pasitvirtins kelionės į paplūdimį ar kempingo metu.

Modelis užtikrina aukštą apsaugą nuo saulės dėka UV filtrų – UPF +50, kurie apsaugo mūsų odą. Jis buvo pagamintas iš PROFILTER medžiagos, o jo pranašumas yra tai, kad jis blokuoja iki 98% saulės spinduliuotės. Tai garantuoja veiksmingą apsaugą net saulėtomis dienomis.

Pagrindinis produkto privalumas yra galimybė jį paversti saulės palapine. Šoninius dangčius lengva pritvirtinti prie konstrukcijos, be to, jie apsaugo mus nuo jūros vėjo. Specialios kišenės palaiko palapinę stabilioje padėtyje, todėl ji nepajudės net stiprių vėjo gūsių metu.

Rėmas pagamintas iš 100% metalinio pluošto, pasižymintis dideliu atsparumu pažeidimams. Prie gaminio pritvirtintas dangtis leidžia lengvai transportuoti. Gaminio matmenys yra: skersmuo 160 cm, o bendras plotas išsiskleidus – 2 m2.

„Tribord“ modelis yra geras, sulankstomas skėtis, kurį vertina daugelis vartotojų. Remiantis vartotojų nuomone, jo daugiafunkciškumas ir geras apdirbimas garantuoja ilgaamžiškumą ir veiksmingą apsaugą nuo saulės.

„Easy Camp Coast“

„Easy Camp Coast“ yra lengva skėtis-paplūdimio palapinė, sauganti mus nuo saulės spindulių ir suteikianti pavėsį paplūdimyje, kur galime pailsėti nuo karštų vasaros dienų.

Modelis turi grindis, todėl tinka tiems vartotojams, kurie mėgsta turėti savo kampelį paplūdimyje ir nemėgsta ant rankšluosčių patekusio smėlio. Toks skėtis efektyviai apsaugos mus ne tik nuo saulės, bet ir nuo lietaus ar vėjo. Madinga geltona spalva išsiskirs iš kitų paplūdimio aksesuarų.

Skėčio konstrukcija pagaminta iš lengvo aliuminio – ji sveria tik 1,6 kg. Modelio matmenys yra: 140 cm x 115 cm (išskleistas) ir 103 cm x 4 cm, kai sulankstytas. Aukštos kokybės poliesterio audinys, iš kurio buvo pasiūtas „Easy Camp Coast“ modelis, ir UV 50+ filtras daro šį modelį puikia apsauga nuo pavojingos saulės spinduliuotės.

Šis vartotojų vertinamas skėtis puikiai tiks kelionių kempinge ar kelionių į paplūdimį metu. Nuomonės apie tai yra labai glostančios dėl įdomaus dizaino, aukšto UV filtro ir apdailos.