Kompresorius be alyvos. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Parengėme reitingą, kuriame pateikiami dėmesio verti kompresoriai be alyvos. Tarp jų yra modelių, idealiai tinkančių „pasidaryk pats“ entuziastams, taip pat tokių, kurie atitinka profesionalų lūkesčius. Įranga yra sąrašo viršuje „Stanley 6L“, kurio galia 1,5 AG, o efektyvumas – 180 l / min. Prietaisas gali būti labai naudingas atliekant įvairias namų ir sodo užduotis. Jo dėka, prieš dažydami, galime nuvalyti paviršių (ir pasieksime visus kampelius), pripūsti ratus ant dviračio, miego čiužinio ar vaikiškų žaislų. Kompresorių lengva perkelti iš vienos vietos į kitą, nes jis turi rankeną, integruotą į korpusą. Komplekte yra priedai, įsk. 3 keičiami antgaliai pripūtimui ir smūginis pistoletas. Antroji vieta priklauso modeliui Stanley Fatmax 50L 2 AG. Tai įranga su 50 litrų talpos baku, naudinga ne tik namų garaže, bet ir autoservise. Kompresoriaus pagrinde yra ratai, todėl mes galime jį perkelti ant grindų. Jie yra guminiai, kurie apsaugo nuo triukšmo ir nepažeidžia pagrindo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį kompresorių be tepalo pirkti?

Pirkinių vadovas

Ar ketinate įsigyti kompresorių, tačiau norėtumėte išvengti reguliaraus alyvos keitimo? Tada turėtumėte pasirinkti modelį be aliejaus. Naudodami tokią įrangą galite be vargo pripūsti įvairių transporto priemonių, svečių miegamojo čiužinio ar vaikiškų žaislų ratus, taip pat prieš dažydami išvalyti paviršių ir maitinti pneumatinius įrankius. Mūsų vadove yra daug patarimų, kurių dėka galite pasirinkti sau tinkamą įrenginį.

Bako talpa

Prieš pirkdami kompresorių, turime gerai apgalvoti darbus, kuriems jį naudosime. Tada mums bus daug lengviau pasirinkti tinkamą modelį, atsižvelgiant į bako talpą. Tai yra vienas iš svarbiausių veiksnių nustatant, kuris kompresorius be alyvos yra geriausias. Jei ketiname naudoti įrenginius atsitiktinai, mums reikia tik tokio, kurio bakas yra iki 10 litrų. ratų pumpavimui turėtų būti šiek tiek didesni. Esant tokiai situacijai, turėtumėte ieškoti įrenginio, kurio talpa būtų nuo 30 l iki 50 l. Taip pat yra daug didesnių, net 300 l, kompresorių. Jie turi didelius matmenis ir pirmiausia naudojami automobilių dirbtuvėse, vulkanizavimo ir dažymo cechuose.

Darbinis slėgis

Įrangos darbinis slėgis, taip pat bako talpa, turėtų būti pritaikytas pagal atliekamo darbo tipą. Standartiškai tai yra ne daugiau kaip nuo 8 barų iki 10 barų, nors profesionalūs modeliai gali sukelti šiek tiek didesnį slėgį.

Efektyvumas

Produktyvumas yra parametras, išreikštas litrais per minutę. Patikrinę, galime įsitikinti, kad įrenginys leis mums greitai atlikti darbą. Paprastai namuose naudojamų kompresorių našumas siekia iki 150 l / min., O profesionalių – virš 200 l / min.

Galia

Manoma, kad namų ir sodo darbams reikalingas iki 2 AG kompresorius. Tačiau specialistams rekomenduojami galingesni, didesnio nei 3 km atstumo įrenginiai. Jei abejojate, kokį kompresorių be tepalo rinktis, galime patikrinti jo galią, tačiau atminkite, kad tai nėra svarbiausias klausimas. Variklis yra pagrindinė šio tipo įrangos konstrukcijos dalis, tačiau ne visada jo didelė galia reiškia efektyvesnį darbą ir greitesnį darbų užbaigimą. Produktyvumas ir darbinis slėgis čia vaidina svarbesnį vaidmenį.

Lengva nešiotis

Tarp kompresorių be tepalų išskiriami stacionarūs ir nešiojamieji įtaisai. Pirmieji yra atrenkami profesionalų ir naudojami vienoje vietoje. Kita vertus, nešiojamus modelius, kaip rodo pavadinimas, galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą, gabenti automobilyje ir pan. Tačiau, norėdami įsitikinti, kad prietaiso gabenimas mums nėra problema, turime patikrinkite jo matmenis ir svorį. Tada galime įvertinti, ar kompresorių, jei reikia, galima perkelti iš garažo į sodą, ar nuvesti pas draugą, kuriam reikalinga pagalba, pavyzdžiui, paruošiant dviračius važiavimui. Paprastai nešiojamieji prietaisai turi korpuse integruotą rankeną, kurią galima tvirtai suimti. Didesniuose kompresoriuose, taip pat ir stacionariuose, yra ratai, leidžiantys juos perkelti per grindis.

Sukeltas triukšmo lygis

Daugelis žmonių kompresoriaus naudojimą sieja su triukšmu. Šio tipo įrenginiai neveikia tyliai, nes jų skleidžiami garsai dažnai viršija 90 dB. Kai kuriuose įrenginiuose yra specialiai nutildytas korpusas, kuris leidžia sumažinti generuojamo triukšmo lygį net iki 80 dB.

Manometras

Daugelyje prietaisų be alyvos yra slėgio matuoklis, kuris yra nedidelis prietaisas, skirtas slėgiui matuoti. Svarbiausia, kad jis būtų tikslus. Priešingu atveju matuoklio rodmens ir faktinio slėgio skirtumas bus per didelis, o tai netgi gali sukelti nepakankamą rato pripūtimą.

Papildomi priedai

Paprastai kartu su kompresoriumi gauname keletą priedų. Tai gali būti keičiami purkštukai, pagal skersmenį pritaikyti įvairių transporto priemonių ratų vožtuvams, čiužiniams, rutuliams ir kt. Be to, kartais įrangoje yra pūtimo pistoletas, leidžiantis greitai išvalyti dažomą paviršių ar kitą įrangą. jautrūs nešvarumams, pavyzdžiui, vejapjovei.

Būstas

Įrangos korpusas turi būti atsparus pažeidimams. Jei jis pagamintas iš mažiau kietų medžiagų, yra greito jo sunaikinimo pavojus. Atminkite, kad korpusas yra atsakingas už prietaiso konstrukcijos vidinių dalių apsaugą. Negana to, geriausias kompresorius be aliejaus turi baką, kuris nėra atsparus korozijai, todėl jis gali tarnauti mums ilgą laiką.

Galia

Populiariausi tarp kompresorių yra iš tinklo maitinami modeliai. Prijungus įrangą, tai reiškia, kad jos negalima naudoti kai kuriose vietose, pavyzdžiui, stovyklaujant. Jei norite būti pasirengę bet kokioms aplinkybėms, turėtumėte ieškoti įrenginio, kurį maitina įmontuota baterija. Pakanka kartkartėmis jį įkrauti, prijungus prie 230 V arba 12 V tinklo, prie cigarečių žiebtuvėlio lizdo. Tokį kompresorių galite pasiimti į kelionę prie palapinės ar prie ežero ir pripūtę čiužinį maudytis pasieksite paplūdimį.

Kompresoriai be alyvos geromis kainomis

Neeiliniai kompresoriai, tinkami „pasidaryk pats“ entuziastams, yra nebrangūs, vidutiniškai jie kainuoja nuo 200 iki 400 PLN. Atsižvelgiant į tai, kad prietaisas gali būti naudingas daugelyje situacijų, verta pirkti. Profesionalams skirti modeliai, t. Y. Tie, kurių efektyvumas didesnis ir talpesnis, kainuoja daugiau nei 500 PLN.

Geriausi be alyvos kompresoriai 2021 m

Ar norite patikrinti, kokie įrenginiai šiuo metu yra populiarūs? Skaitykite žemiau esančią kompresoriaus be alyvos klasifikaciją. Pateikiame jame keletą žinomų prekės ženklų modelių, aprūpintų šiuolaikinėmis technologijomis. Būtinai patikrinkite juos.

Mūsų rekomendacijos

„Stanley 6L“

„Stanley 6L“ įranga puikiai tinka ne tik pripučiant ratus ar čiužinius, bet ir atliekant aptarnavimo bei techninius darbus, valant sunkiai pasiekiamas vietas ir maitinant smulkius įrankius, pavyzdžiui, aerografą. Tai 1,5 AG modelis, kurio talpa siekia 180 l / min. Kompresorius sukuria iki 8 barų slėgį, jo bako talpa yra 6 litrai.

Įrenginį skiria valdymo pultas, integruotas su baku, manometras, slėgio reduktorius ir apsauginis vožtuvas. Įranga sveria apie 9 kg, todėl, kad ji turi patogią rankeną, ją nešioti nėra sunku. Be to, kompresorius komplektuojamas su keliais priedais, tokiais kaip 5 m suvyniota žarna ir smūginis pistoletas.

Išanalizavome nuomones apie „Stanley“ kompresorius be tepalų, todėl paaiškėjo, kad aukščiau aprašytas modelis laikomas vienu patogiausių ir patogiausių naudoti. Jis giriamas už kompaktiškus matmenis ir tvirtą korpusą. Vartotojai taip pat teigia, kad įranga yra naudinga atliekant įvairias užduotis namuose ir sode.

„Stanley 6L“ yra be alyvos kompresorius, kurio galia yra 1100 W. Modelis sveria apie 9 kg, o jo galia siekia 180 l / min.

Privalumai

Papildomi priedai:

Prietaisas parduodamas rinkinyje su daugeliu naudingų priedų. Tarp jų yra: manometras pripūtimui, spiralinė žarna, 3 purkštukai ir išpūtimo pistoletas.

Plačios taikymo galimybės:

Pateiktas alyvos kompresorius naudingas atliekant įvairius techninius darbus. Įrangos pagalba galime pumpuoti ratus, čiužinius ir rutulius. Modelis taip pat tinka valyti sunkiai pasiekiamas vietas.

Rankena:

Kompresorius turi kompaktiškus matmenis, o korpuso rankena yra gerai profiliuota. Nors gaminys yra šiek tiek sunkus (9 kg), rankenos dėka jo nešiojimas nėra problema.

Tvirta konstrukcija:

Prietaisas turi tvirtą struktūrą. Mažos guminės kojelės, esančios prie pagrindo, užtikrina gerą sukibimą su žeme.

Paprasta naudoti:

Komplekte yra gerai parengtas vartotojo vadovas, kuriame galime rasti atsakymus į visus klausimus.

Trūkumai

Netinka dažyti:

Nors gali atrodyti, kad prietaisas bus naudingas dažant ar lakuojant paviršius, vartotojai turi kitokią nuomonę. Norėdami tai padaryti, turėtumėte nusipirkti aerografą.

Stanley Fatmax 50L

222 l / min talpos „Stanley Fatmax 50L“ kompresoriaus galia yra 2 AG. Įrenginio bako talpa yra 5 litrai, o didžiausias slėgis – 10 barų. Pateiktas modelis pritaikytas pneumatinių įrankių valdymui, mažų paviršių dažymui, darbui automobilių dirbtuvėse ir ratų, čiužinių, rutulių pripūtimui ir kt.

Prietaisas sveria 25 kg, tačiau jo perkėlimas iš vietos nereikalauja didelės jėgos. Viskas dėl to, kad kompresoriaus pagrindas turi guminius, tylius ratus. Taigi mes galime laisvai perkelti įrangą per grindis, nesukeldami daug triukšmo. Modelyje yra automatinis …