Betoninės kepsninės. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Mūsų betoninių grotelių reitinge modelis užėmė pirmąją vietą „Stockholm BK Scan“. Šis produktas įgijo vartotojų pripažinimą dėl savo patikimo apdirbimo. Betonas atsparus aukštai ir žemai temperatūrai. Todėl grotelės ilgą laiką išlaiko savo pirminę išvaizdą, o ant modelio paviršiaus sunku įžvelgti net menkiausius įtrūkimų pėdsakus. Patraukli kaina yra puikus produkto privalumas. Interneto vartotojai taip pat vertina patogias groteles, kurias galima sureguliuoti. Naudodami šią kepsninę vienu metu galime paruošti maistą iki 10 žmonių. Dėl to modelis puikiai veikia ir šeimos šventėse. Daugelis žmonių patvirtina, kad produktas yra patrauklaus dizaino. Jei jus domina mūsų tolesni pasiūlymai, mes rekomenduojame perskaityti reitingą. Antroje vietoje reitinge atsidūrė betoninė kepsninė „Landmann Venice“ 11712M. Modelis su sertifikuota grotelėmis. Todėl mes užtikrinome saugumą. Produkte yra praktiškos lentynos, ant kurių galite įdėti visus reikalingus priedus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokias betonines kepsnines pirkti?

Pirkinių vadovas

Kepsnių sezonas yra puiki proga atsipalaiduoti mūsų sode. Štai kodėl verta investuoti į geros kokybės kepsninę, ant kurios gaminsime skanius patiekalus. Tokia įranga turėtų būti patikima, kad ji tarnautų mums daugelį metų. Tačiau parduotuvėse yra daugybė modelių, kurie skiriasi vienas nuo kito savybėmis. Štai kodėl mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys, kurią betoninę kepsninę pasirinkti, kad galėtumėte mėgautis visais paruoštais patiekalais.

Tipai – pasirinkite geriausią betoninę kepsninę

Parduotuvėse yra daug įvairių betoninių grotelių modelių. Jie skiriasi pagal dizainą, dydį ir, svarbiausia, pagal paskirtį. Jie skirstomi atsižvelgiant į tai, ką juose galima paruošti. Štai kodėl mes skiriame:

Betoninė sodo kepsninė – tai klasikinė versija, kurioje galite paruošti skanius ant grotelių keptus patiekalus. Jis yra palyginti mažas, todėl neužima daug vietos sode. Todėl jis veiks kiekviename sode. Tokia kepsninė buvo suprojektuota taip, kad atlaikytų tiek žemą, tiek aukštą temperatūrą. Reikėtų prisiminti, kad toks prietaisas dažnai būna lauke, kai temperatūra yra žemesnė nei nulis. Jai nepritaikyta įranga gali būti sugadinta. Be to, dėl didelio paviršiaus ploto mes galime paruošti mėsą ir žuvį dideliam skaičiui svečių tokiu prietaisu.

Rūkyklos kepsninė – tai pasiūlymas tiems, kurie palaiko rūkytą mėsą ar žuvį. Rūkymas apima indų rūkymą, o tai daro didelę įtaką skoniui. Šio tipo rūkyklos gali būti pagamintos ne tik iš betono, bet ir iš akmens, plytų, medžio ar metalo. Tai labai efektyvi įranga, leidžianti paruošti daugybę patiekalų vienu ypu. Tačiau reikia atsiminti, kad tokią kepsninę reikia tinkamai pastatyti. Rūkyklos kepsninė turėtų būti pastatyta ant pamatų ir tokioje vietoje, kad dūmai nepatektų tiesiai į pastatą.

Vieta

Perkant betoninę kepsninę, labai svarbu rasti jai tinkamą vietą. Tokia įranga ar rūkykla turėtų būti sodo gale, kur dūmai negalės patekti į pastatą. Tačiau vartotojai vis dažniau nusprendžia įrenginį įrengti terasoje su priešinga kryptimi įrengta specialia dūmų šalinimo sistema.

Dizainas – kuri betoninė kepsninė yra geriausia?

Sprendžiant pirkti betoninę kepsninę, verta atkreipti dėmesį į jos pagaminimo kokybę. Jis turėtų turėti sertifikatą, įrodantį jo atsparumą žemai ir aukštai temperatūrai, o tai padės išvengti papildomų remonto išlaidų po žiemos sezono. Be to, taip pat verta nepamiršti reguliariai prižiūrėti savo įrangą, o tai tikrai prailgins mūsų grilio tarnavimo laiką.

Barbekiu

Sprendžiant pirkti betoninę kepsninę, verta atkreipti dėmesį į tai, kokio tipo groteles galima montuoti ant židinio. Parduotuvėse yra daugybė grotelių, grotelių ir kitų padėklų, skirtų kepti ant grotelių ir kepti.

Lentynos

Tokioje betoninėje kepsninėje, atsižvelgiant į dydį, yra kelios lentynos, skirtos įrangai laikyti. Tai labai patogus sprendimas, palengvinantis prietaiso laikymą vienoje vietoje. Be to, jie nėra veikiami išorinių veiksnių, nes lentynos yra uždaros ir jos tikrai apsaugo įrangą nuo kaitinimo ar lietaus.

Dydis

Parduotuvėse esančių modelių yra įvairių dydžių. Priklausomai nuo to, kas mus domina, kiekvienas ras kažką sau. Populiariausi modeliai yra tie, kurių matmenys yra: plotis – 70 cm, gylis – 55 cm ir aukštis – 150 cm. Tačiau yra daug didesnių tipų. Jų dydis gali būti: aukštis – 190 cm, plotis – 188 cm ir gylis – 70 cm.

Stalviršis

Perkant betoninę kepsninę, taip pat verta atkreipti dėmesį į stalviršio kokybę. Jis turėtų būti padengtas plytelėmis, atspariomis aukštai temperatūrai ir šalčiui. Be to, kiekvienoje betoninėje kepsninėje yra pelenų talpykla, esanti po židiniu. Su jo pagalba mes galime bet kada atsikratyti pelenų pertekliaus. Todėl jį išvalyti yra labai lengva.

Degintis

Dėl modelio pagaminimo būdo jis skirtas tam tikram įdegio metodui. Tarp turimų įrengimų yra kepsninės, skirtos šaudyti mediena ar anglimi. Kai kurie iš jų tinka abiem būdais.

Dizainas

Parduotuvėse modelių yra įvairių variantų, todėl kiekvienas ras savo skonį atitinkančią įrangą. Skiriame tradicinius prietaisus ir tuos, kurie tiks minimalistiniame ir moderniame stiliuje. Be to, mes taip pat turime laisvą spalvą. Vis dėlto dauguma vartotojų renkasi grubaus akmens ar betono išvaizdą.

Papildomi priedai

Kepsninės pirkimas dažnai siejamas su papildomomis išlaidomis įsigyjant kepsninės įrangą. Tačiau kai kuriuos iš jų galima įsigyti rinkiniais. Jie turi specialias pakreipiamas žnyples, mėsos žirkles ir aliuminio padėklus.

Betoninės kepsninės geromis kainomis

Betoninių kepsninių kaina priklauso ne tik nuo apdirbimo kokybės, bet ir nuo dydžio bei dizaino. Pigiausi modeliai yra universalaus dydžio. Jų kaina yra apie 1 500 PLN. Didesni instrumentai, visų pirma, yra brangesni. Tokios įrangos kaina gali siekti 5000 PLN.

Geriausios betoninės kepsninės 2021 m

Prasidėjus pavasariui prasideda kepsnių sezonas. Mūsų pageidavimai patiekalams yra skirtingi, tačiau dešrų, iešmų ar sveikų mėsos gabalėlių kepimo klausimas išlieka tas pats. Rinkoje yra įvairių rūšių grotelių, pradedant dujomis, baigiant elektrinėmis, baigiant tradicinėmis anglimis. Jų būna įvairių formų ir dydžių. Šiame sąraše norime sutelkti dėmesį į konkrečius tipus. Tai puikus pasiūlymas dideliems ir vidutiniams sodams. Tinkamai parinkta grotelė gali tarnauti mums daugelį metų. Žemiau pateikiamas didžiausių vartotojų pripažinimo sulaukusių betoninių grotelių sąrašas.

Mūsų rekomendacijos

„Stockholm BK Scan“

„Stockholm BK Scan“ yra gera ir pigi betoninė kepsninė, kuri yra labai populiari. Pateiktas modelis yra masinis, todėl labai stabilus. Tuo pačiu metu jo surinkimas nėra pernelyg sudėtingas.

Pateiktoje įrangoje yra grotelės iš nerūdijančio plieno. Jis atsparus korozijai ir pažeidimams. Jo matmenys yra 53 cm x 34 cm, todėl galime ant jo iškepti didelį kiekį mėsos. Taip pat verta pabrėžti, kad groteles galima nustatyti vienu iš kelių lygių. Visumos matmenys yra aukštis – 185 cm, plotis – 103 cm ir gylis – 55 cm.

Grotelių gamybai naudojamos medžiagos (betonas) labai gerai kaupia šilumą ir, kas svarbu, yra atsparios įtrūkimams. Todėl šis modelis gali tarnauti mums daugelį metų. Vertindami vartotojai patvirtina, kad tai tvirtai pagamintas prietaisas, leidžiantis surengti kepsninę daugeliui žmonių. Taigi, jei ieškote kažko sau ir savo šeimai, tai bus puikus pasiūlymas.

„Stockholm BK Scan“ yra labai gera betoninė grotelė iki 500 zlotų. Produktas turi tokius matmenis: plotis – 95 cm, ilgis – 58 cm ir aukštis – 195 cm. Modelio svoris yra 300 kg.

Privalumai

Gamybos kokybė:

Daugybė žmonių glostančiai kalba apie pateiktos grotelės kokybę. Produktas pagamintas iš patvaraus betono. Jums nereikia jaudintis, kad modelio paviršiuje atsiras įtrūkimų, pvz., Dėl žemos temperatūros.

Dydis:

Kaip tikina gamintojas, modelis bus tinkamas paruošti gardžius, ant grotelių keptus patiekalus, skirtus maždaug 10 žmonių. Todėl modelis puikiai tiks vakarėliams su draugais ar šeimos susitikimams.

Grotelės:

Į komplektą įtrauktos grotelės pagamintos iš geros kokybės nerūdijančio plieno. Ši medžiaga yra labai atspari aukštai temperatūrai (ji nesideformuoja).

Valymas:

Kepsninę lengva laikyti švarią. Produktas turi pakankamai didelę pelenų keptuvę. Plieninės grotelės taip pat yra privalumas – jų priežiūra nereikalauja daug laiko.

Dizainas:

Dėl to, kad modelis yra paprasto dizaino, jis gerai atrodys bet kuriame sode. Likusią sodo įrangą galima lengvai pritaikyti prie grotelių.

Trūkumai

Surinkimas:

Dėl to, kad produktas sveria 300 kg, jį surinkti sunku. Diegimo metu verta pasinaudoti profesionalo pagalba.

„Landmann Venice“ 11712M

Venecijos „Landmann“ grotelės yra labai elegantiškos grotelės, pagamintos iš rafinuoto betono. Ši medžiaga yra atspari ne tik bet kokiems mechaniniams pažeidimams, bet ir išoriniams veiksniams bei aukštai temperatūrai.

Grotelių surinkimas yra labai paprastas ir nereikalauja specialisto dalyvavimo. Tuo laikotarpiu, kai jis nenaudojamas, neprivalome jo išardyti ir paslėpti, kad apsaugotume nuo drėgmės. Tiesiog uždenkite jį dangčiu.

Pateiktame modelyje yra didelė, chromuota kepsninė, kurios matmenys: 47 cm x 32 cm. Dėl to mes gaminsime įvairius patiekalus net …