7 colių planšetinis kompiuteris. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Visiems, ieškantiems gerų ir patogių planšetinių kompiuterių, parengėme trumpą gerų mobiliųjų įrenginių, kurių įstrižainė yra 7 coliai, sąrašą. Savo aprašytus produktus pasirinkome atsižvelgdami į patenkintų interneto vartotojų nuomones. Tai jie nurodė „Samsung Galaxy Tab A“ kaip geriausia įranga rinkoje. Įrenginyje yra įmontuotas 8 GB diskas, leidžiantis saugoti didelį kiekį muzikos failų, tekstinių dokumentų ir net filmų bei žaidimų. Įranga lengvai prisijungia prie „Wi-Fi“ tinklo, todėl ja galite naudotis beveik visose pasaulio vietose. Modelio RAM yra 1,56 GB, tai leidžia patogiai naudotis planšete, nebijojant užstrigimo ar gedimų. Produktas išsiskiria funkcionaliu, madingu apvalkalu, todėl jis patiks visiems vartotojams, nepriklausomai nuo amžiaus. Didelis prietaiso privalumas yra talpi baterija, kurios dėka galite ją naudoti ilgą laiką. Vartotojas gali prijungti išorinę „microSD“ atmintį, kuri padidins modelio talpą. Mūsų reitinge taip pat yra įranga „Lenovo Tab2 A7-10F“. Tai yra lengvai naudojama planšetė su gražiu dizainu.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

7 colių ekrano raiška yra 1024×600 dpi, todėl savininkas gali mėgautis intensyviomis spalvomis ir aiškiais vaizdais. Ekranas buvo profiliuotas taip, kad net žmonės, žiūrėdami į šoną, matytų, kas jame vyksta. Modelio atmintis yra 8 GB, todėl joje galite laikyti daug muzikos ir tekstinių failų.

Trūkumai

Planšetinio kompiuterio RAM yra tik 1 GB, todėl įrenginys ne visada veiks sklandžiai. Aparatūra gali mikčioti paleidus daugybę sudėtingų programų. Be to, produktas neturėtų būti naudojamas kaip kamera, nes padarytų nuotraukų kokybė yra labai prasta.

Santrauka

Tai nedidelis modelis, kurio storis 9,3 mm. Dėl to įranga tilps net į mažą krepšį. Prietaisas sveria 269 g, todėl bagažui tai nėra našta. Planšetiniame kompiuteryje yra labai efektyvus 4 branduolių procesorius, kuris gerai veiks žiūrint filmus ir žaidžiant žaidimus, nes sumažina vėlavimą.

Kokią 7 colių planšetę pirkti?

Pirkinių vadovas

Planšetinis kompiuteris suteikia mums patogią prieigą prie interneto, nepaisant to, kur esame. Daugeliui žmonių tai yra praktiškesnis prietaisas nei nešiojamas kompiuteris, nes jis yra mažesnis ir beveik toks pat funkcionalus. Jei jus domina, kurią 7 colių planšetę pasirinkti, patikrinkite šio vadovo patarimus. Surinkome daug vertingos informacijos, kad išvengtume nusivylimo pirkiniu.

Ekranas

Įrenginiai su 7 colių ekranu yra kompaktiški ir yra ypač patogūs naudoti. Tokią mažą įrangą galite pasiimti su savimi į kelionę arba panaudoti pakeliui į darbą. 7 colių ekranas yra toks didelis, kad galime laisvai skaityti elektronines knygas, naršyti internete ar žiūrėti vaizdo failus. Tačiau turime atkreipti dėmesį į ekrano skiriamąją gebą, nes nuo to priklauso vaizdo kokybė. Šio tipo įrangos atveju dažniausiai tai yra: 1024 pikseliai x 600 pikselių.

Operacinė sistema

Ieškodami planšetinio kompiuterio, dauguma vartotojų patikrina įrenginio operacinę sistemą. Populiariausios yra: „Android“, „iOS“ ir „Windows“. Daugumoje įrenginių yra iš anksto įdiegta sistema ir mes negalime jos pakeisti, ką turime prisiminti. Programinės įrangos tipas gali nulemti produkto naudojimo paprastumą ir tai, kurią 7 colių planšetę geriausia naudoti. Geras sprendimas yra pasirinkti modelį su sistema, kurią gerai pažįstame.

Procesorius

Procesorius yra svarbus elementas kuriant ne tik planšetinius kompiuterius, bet ir išmaniuosius telefonus bei kitus įrenginius. Tai turi įtakos prietaiso veikimo greičiui ir sklandumui. Norint, kad įdiegtos programos ar peržiūrėti failai neužstrigtų, mums reikia modelio su procesoriumi, turinčiu mažiausiai 4 branduolius (priklausomai nuo prekės ženklo, tai gali būti „Intel Atom“, „Qualcomm Snapdragon“ arba „Samsung Exynos“).

Operacinė atmintis

Sklandų planšetinio kompiuterio veikimą lemia ne tik pats procesorius, bet ir operacinė atmintis, kurios talpa paprastai yra nuo 512 MB iki 2 GB. Tokių parametrų pakanka, kad būtų galima žiūrėti filmus ar naršyti svetainėse, nesiskundžiant nuolatiniu prietaiso trukdymu.

Įmontuotas diskas

Pirkdami verta patikrinti įmontuoto disko talpą. Tai suteiks mums pasitikėjimo, kad įranga leis įdiegti visas reikalingas programas. Pagal numatytuosius nustatymus planšetiniuose kompiuteriuose galima saugoti iki 8 GB, kartais 16 GB duomenų. Jei pasirinksime modelį su SD kortelių skaitytuvu, galėsime išplėsti jo atmintį.

Fotoaparatas

Įrenginys, kuriame yra kamera, leidžia mums atlikti vaizdo skambučius, taip pat užfiksuoti įdomias akimirkas ir vietas. Nufotografuotų nuotraukų kokybė bus labai gera, jei pasirinksime planšetinį kompiuterį su didelės raiškos kamera. 2 Mpix laikomas minimaliu. Svarbu tai, kad dauguma modelių turi dvi kameras – viena yra priekinėje, kita – korpuso galinėje dalyje. Galinės kameros skiriamoji geba paprastai yra didesnė nei 5MP.

Matmenys ir svoris

Įranga su 7 colių ekranu yra pakankamai maža, kad tilptų į rankinę ar kuprinę. Šio tipo planšetinių kompiuterių korpusas yra palyginti plonas, todėl neturėtume skųstis, kad prietaisą nepatogu laikyti. Tačiau svarbu ne tik tabletės matmenys, bet ir jos svoris, kuris neturėtų viršyti 0,5 kg.

Baterijos veikimo laikas

Įrenginio naudojimo būdas turi įtakos baterijos veikimo laikui. Žiūrint filmus ar vedant ilgus pokalbius prisidedama prie poreikio dažnai prijungti planšetinį kompiuterį prie įkroviklio, o tai, pavyzdžiui, keliaujant beveik neįmanoma. Gamintojo nurodytas vidutinis akumuliatoriaus tarnavimo laikas leidžia mums padaryti išvadą, ar įranga mums tinka. Dažniausiai 7 colių planšetiniuose kompiuteriuose yra baterija, kurios talpa yra nuo 2000 mAh iki daugiau nei 4000 mAh.

Bevielis internetas

Nešiojama įranga perkama tam, kad būtų galima bet kur naudotis internetu. Tiesa, kiekvienoje planšetėje turėtų būti „Wi-Fi“ modulis, tačiau visada verta įsitikinti, kad modelis jį turi. Šiuo metu dažniausiai naudojamas „Wi-Fi 802.11b / g“ ir „Wi-Fi 802.11n“ standartas, pastarasis yra pažangesnis, o tai garantuoja greitesnį failų atsisiuntimą ar vaizdo įrašų buferį.

Jungtys

Pagrindinės jungtys, kurias turėtų turėti gaminys, yra USB prievadai, leidžiantys prijungti fotoaparatą, MP3 grotuvą ar kitą įrangą. Geriausias 7 colių planšetinis kompiuteris taip pat turi 3,5 mm kištukinį lizdą ausinėms. Taip pat gali būti naudinga HDMI jungtis, per kurią vaizdą iš planšetinio kompiuterio galima rodyti televizoriaus ekrane.

GPS modulis

Kadangi ne visi gali sau leisti nusipirkti profesionalią automobilio navigaciją, kelionės planavimui dažnai naudojami mobilieji įrenginiai. Kad išvengtume eismo spūsčių, mums reikia modelio su GPS moduliu, kuris galėtų veikti internetu ar ne. Tokio produkto dėka mes nuolat gausime pranešimus apie pavojus ar greičio matavimo kameras kelyje.

7 colių planšetiniai kompiuteriai geromis kainomis

Paprastos planšetės su mažai operacinės atminties ir be pažangių technologijų kainuoja iki 300 PLN. Geresnių parametrų modelis kainuoja 500 ar daugiau PLN, nors tai tikrai pasirodys praktiškesnė įranga. Atminkite, kad šio tipo produktų kainą lemia ne tik procesoriaus tipas, operacinė sistema ar disko talpa, bet ir prekės ženklas.

Geriausios 7 colių planšetės 2021 m

Siekdami palengvinti pirkimą, mes paruošėme 7 colių planšetinių kompiuterių reitingą. Čia rasite 5 įrenginių, kuriuos mes pasirinkome padėdami interneto vartotojams, aprašymus.

Mūsų rekomendacijos

„Samsung Galaxy Tab A“

Pristatome 7 colių įstrižainės „Samsung Galaxy Tab A“ planšetinį kompiuterį, kuris veiks daugelyje situacijų. Prietaisas turi stilingą ir patvarų korpusą, kuris apsaugo viduje esančius mechanizmus. Didelis įrangos privalumas yra talpi baterija (4000 mAh), leidžianti planšetinį kompiuterį naudoti daug valandų.

Pateiktame modelyje yra įmontuotas 8 GB diskas. Tačiau vartotojas gali jį pratęsti naudodamas „microSD“ kortelę (iki 200 GB). Planšetiniame kompiuteryje galite laikyti didelį kiekį muzikos failų, tekstinių dokumentų PDF formatu ir net filmų. RAM yra 1,5 GB. Modelyje yra 2 įmontuotos kameros, kurių skiriamoji geba yra 5,0 Mpix (gale) ir 2,0 Mpix (priekyje). Galite prijungti įrangą prie „Wi-Fi“ tinklo, kad galėtumėte naudotis internetu bet kurioje pasaulio vietoje.

„Samsung Galaxy“ planšetinis kompiuteris yra labai populiarus tarp interneto vartotojų. Daugelis žmonių yra patenkinti šiuo įrenginiu dėl didelės atminties, gražaus dizaino ir efektyvaus darbo. Dėl šios priežasties įranga gali naudotis visi vartotojai, nepriklausomai nuo amžiaus ir profesijos.

„Lenovo Tab2 A7-10F“

Įrenginys, kurį labai vertina interneto vartotojai, yra „Lenovo Tab2 A7-10F“. Tai modernus modelis su 4 branduolių MT8127 4 × 1,3 GHz procesoriumi. Dėl tokių parametrų pavojus vėluoti rodant filmus ar žaidimus sumažėja iki minimumo. Gamintojas užtikrina, kad vartotojas vienu metu galėtų naudoti kelias programas. Ekrano skiriamoji geba yra 1024 × 600 LED IPS. Jam būdingos aiškios ir sočios spalvos.

Ši 7 colių aparatūra turi platų ekraną. Todėl rodomus filmus galite parodyti šalia stovintiems draugams – vaizdas neiškraipo. Tai labai mobilus įrenginys, nes jo storis yra tik 9,3 mm, o svoris – 269 g. Bendra vidinė atmintis yra 8 GB, todėl planšetiniame kompiuteryje galite laikyti daug garso ir teksto failų, filmų ir žaidimų.

Nuomonės apie 7 colių „Lenovo“ planšetinius kompiuterius yra labai teigiamos. Didelė vartotojų grupė gyrė ilgą baterijos veikimo laiką. Dėl to prietaisas pasitvirtins ilgų kelionių metu. Modelyje yra įmontuotas „Bluetooth“ modulis.

„Navitel T500“

„Navitel T500“ modelis yra gera planšetė su 7 colių ekranu. Įrenginyje yra įmontuota „Navitel Navigator“ programa, todėl įrangą galima naudoti kaip GPS navigaciją automobilyje. Šio modelio operacinė sistema yra „Android 7.0“.

„Dual SIM“ funkcija yra didelis modelio privalumas, todėl ji gali pakeisti jūsų telefoną. Be to, įdėjus …