Mikrofonas vaikams. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Vaikų mikrofonas – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Jei ieškote dovanos vaikams ir galvojate įsigyti mikrofoną, patekote į reikiamą vietą. Mūsų svetainėje rasite 5 patikrintų modelių pristatymus. Žaislas nusipelnė ypatingo dėmesio „Smily Play 2052“. Ši įranga suteiks jūsų vaikui daug malonumo. Šis produktas naudojamas mažylių vaizduotei ir vokaliniams gebėjimams lavinti. Jame yra 5 mygtukai, kuriais galite įjungti įvairias melodijas. Be to, įranga stiprina kūdikio balsą. Mažylis gali naudotis savo ritmo pojūčiu. Naudojamos melodijos skirtos klausos pojūčio lavinimui. Žaislas turi gražų, spalvingą korpusą. Įranga pagaminta iš plastiko, kuris pasižymi dideliu patvarumu. Net jei jis nukris ant žemės, jis nebus sunaikintas. Todėl jis tinka vaikams nuo 3 metų. Jei jums nepatinka šis modelis, raginame perskaityti pozicijų, kurios užėmė kitas reitingo vietas, aprašymus, įskaitant produktą „Fisher Price“ PL FPB38.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kurį mikrofoną vaikams pirkti?

Tėvai turėtų ugdyti savo vaikų aistras ir pomėgius nuo mažens. Dėl to vaikai labiau pasitikės savimi, be to, puoselėjamas talentas gali sukelti įdomų karjeros kelią. Tai yra dainavimo atvejis. Jei jūsų vaikas mokys šį įgūdį nuo mažens, galbūt ateityje jo karjera bus šviesi. Tačiau būtina įsigyti tinkamą įrenginį, kuris leis įrašyti šią veiklą. Dėl šios priežasties rekomenduojame perskaityti mūsų vadovą, kuriame bus nurodyta, ko reikia ieškoti apsiperkant ir kokį mikrofoną pasirinkti vaikams. Tekste gausu naudingos informacijos, kuri palengvins šią investiciją.

Ar tikrai verta pirkti tokį gaminį vaikams?

Į šį klausimą turės atsakyti daugelis tėvų. Kaip tikriausiai žinote, mažyliai turi daug interesų ir tikimybė, kad dainavimas taps jų aistra suaugus, yra gana maža. Tuo pat metu, būdami tėvais, turėtume palaikyti savo mažųjų interesus, nes to dėka jie galės rasti savo tikrąjį talentą.

Be to, mikrofonas taip pat yra įdomus žaislas, kuris leis jūsų vaikui dainuoti karaokę. Tyrimai rodo, kad kūdikiai, kurie vaikystėje dainavo angliškas dainas, suaugę taria daug geriau. Todėl tinkamai įsigytas produktas ne tik suteiks pramogų, bet ir pasitarnaus kaip mokymosi priemonė.

Įdomios savybės

Nusprendus pirkti mikrofoną savo vaikui, verta įsitikinti, kad jis turi galimybę įrašyti garsą. Tokio produkto dėka jauniausi galės dainuoti ir tada klausytis savo įrašų. Jei jūsų mažylis turi ambicijų tapti tikra žvaigžde, jis galės pamatyti, kaip skamba jo balsas. Tėvams ši funkcija leis išsaugoti daugybę prisiminimų. Dėl šios priežasties verta įsitikinti, kad mikrofoną galima prijungti prie kompiuterio, kad būtų galima siųsti išsaugotus įrašus. Tai labai įdomus suvenyras, kurį jūsų vaikas tikrai įvertins suaugusiųjų gyvenime.

Papildomos funkcijos

Kaip žinote, daugelis vaikų skeptiškai žiūri į naujus žaislus. Dėl šios priežasties verta pasirūpinti spalvingu įsigyto įrenginio dizainu. Mirksinčios lemputės yra įdomus patogumas, kuris tikrai įtikins vaiką viešai pasirodyti šeimos akivaizdoje. Kita labai smagi savybė yra galimybė pakeisti savo balsą. Ši parinktis bus labai smagi mažiesiems, nes jie galės pamatyti, kaip skamba jų balsas, kai jis žemas ar aukštas. Ši funkcija bus ypač naudinga didžiųjų vakarėlių metu jūsų mažyliui, kur žaidimai ir varžybos yra raktas į linksmybes, kuriose mažieji galės parodyti savo talentą.

Įdomi funkcija, kurią siūlo daugybė prietaisų, yra įrašyto garso maišymas ar dainavimas pagal foninę muziką. Šiuolaikiniai vaikų mikrofonai yra apkrauti tokių instrumentų garsais kaip būgnai, pianinas ar gitara. Pasirinkęs tinkamą mygtuką jūsų vaikas galės nustebinti visus susirinkusius ne tik dainavimu, bet ir gebėjimu pasirinkti tinkamą foną.

Įdomi funkcija, kurią pamėgs daugelis mažylių, yra „Aidas“. Ši parinktis yra pigiausių ir paprasčiausių modelių, nes tam nereikia išorinio maitinimo šaltinio. Visa linksmybė yra ta, kai jūsų vaikas dainuoja ar skleidžia įvairius garsus, o mikrofonas veikia kaip aidas. Šis žaislas skirtas mažiausiems vartotojams.

Belaidė įranga arba su trikoju

Kitas sprendimas, kurį turite priimti, yra tai, kokio tipo įrenginys jūsų vaikui yra geriausias. Rinkoje turime belaidžių produktų, kuriuos jūsų mažylis galės pasiimti su savimi bet kur. Be to, šio tipo įrenginiai suteikia didesnę laisvę grojant ar atliekant pasirodymus. Jie leidžia mažyliui šokti ar gestikuliuoti tuo pačiu metu, o tai tikrai suteiks jam daug džiaugsmo. Tačiau atminkite, kad garso kokybė yra šiek tiek prastesnė, todėl gali būti nedidelis bangų iškraipymas ir triukšmas.

Produktai su stovu yra gera alternatyva, kurią galima prijungti prie mažo stiprintuvo. Tokio tipo prietaisai sugeba sukurti daug didesnį balsą, kurį tikrai įvertins viešas pasirodymas. Be to, daugumoje įrangos su trikoju yra specialus skydelis, ant kurio yra mygtukai, įjungiantys įvairias funkcijas. Dainuodamas vaikas galės pasirinkti norimą programą su pirštu. Spalvoti žiburiai ar muzikos maišymas yra populiarus objektas. Šio tipo modelio trūkumas yra mažo vaiko judesių ribojimas, nes jei įrašas turi būti aiškus ir girdimas, vaikas turi stovėti gana arti mikrofono.

Garsiakalbis – pasirinkite geriausią mikrofoną vaikams

Jei norite, kad jūsų vaiko pasirodymai būtų aiškūs platesnei žmonių grupei, verta apsvarstyti galimybę įsigyti produktą su garsiakalbiu. Šis elementas dažniausiai randamas įrangoje su trikoju. Šio tipo įrenginiuose paprastai yra specialus skydelis su daugybe mygtukų. Tarp jų yra galimybė mūsų koncertą padaryti garsesnį ir pritaikyti garsą. Šiek tiek sunkesnė padėtis naudojant belaidžius gaminius. Dėl mažų matmenų jie neturi galimybės įtraukti garsiakalbio, todėl šį elementą reikia įsigyti atskirai ir tada prijungti.

Ar galiu nusipirkti specialų karaoke produktą?

Karaokės mada į Europą atkeliavo iš Azijos ir daugeliui žmonių tai labai greitai patiko. Nenuostabu, kad maži vaikai taip pat nori išbandyti savo jėgas šiame žaidime. Šiuo metu rinkoje galime rasti specialių produktų, skirtų tik šiai veiklai. Šiuose modeliuose yra keletas dainų, pakrautų į pagrindinį takelį. Vaikų mikrofonų atveju tai dažniausiai populiarios mažyliams dainos, puikiai parinktos ir be keiksmų bei nešvankių žodžių. Karaoke įrenginius taip pat galima prijungti prie kompiuterio ar mp3 grotuvų per mini lizdo įvestį, kuri leidžia pakeisti repertuarą.

Vaikiški mikrofonai geromis kainomis

Atsižvelgiant į jus dominantį modelį, žaislo pirkimo išlaidos gali prasidėti nuo 20 PLN. Produktai, turintys tik aido funkciją, yra pigiausias pasirinkimas. Tačiau jei norite nusipirkti vaikui šiek tiek tobulesnės įrangos, kuri jam bus ne tik žaislas, bet ir priemonė vokalui lavinti, turite susiskaityti su didesnėmis išlaidomis. Daugiafunkciniai gaminiai gali kainuoti iki 200 zlotų.

5 geriausi mikrofonai vaikams. Nuomonės 2021 m

Jei pastebėjote, kad jūsų vaikas turi muzikinių sugebėjimų, verta paskatinti jį tobulinti savo įgūdžius. Gera mintis investuoti į mikrofoną, kuris visapusiškai lavins jūsų mažylį. Toks žaislas moko ritmo pojūčio, lavina vokalinius sugebėjimus, taip pat supažindina su pasirodymais. Žemiau esančiame vaikų mikrofone pateikiami modeliai, kurie pradžiugino daugelį mažųjų.

1. „Smily Play Microphone“ būsiu žvaigždė 2052

„Smily Play 2052“ mikrofonas yra modelis, kuris yra labai populiarus tarp vartotojų. Šis produktas gerai tinka vaikams nuo 3 metų. Žaislas teigiamai veikia mažylio vystymąsi. Tai teigiamai veikia balso stygas, nes jos mankštinamos grojant. Mikrofono naudojimas padidina klausos jautrumą. Be to, jis moko pasirodymų ir elgesio scenoje.

Smagu yra dainavimas pagal prietaisą. Tai daro garsą stipresnį ir aiškesnį. Be to, mažylis gali rinktis iš kelių melodijų, kurioms jis gali dainuoti. Be to, spektaklio pabaigoje vaikas sulauks audringų ovacijų.

Jei auklėtinis rodo balso ar ritmo sugebėjimus, verta palaikyti jo tobulėjimą. Tokia aistra gali pasirodyti esanti vertinga vertybė mokykloje ir vėliau suaugusiųjų gyvenime. Žaislas skirtas tiek mergaitėms, tiek berniukams. Įranga maitinama 2 AA baterijomis. Vartotojai vertina šį modelį už tai, kiek smagu jis teikia vaikams.

„Smily Play 2052“ skirtas vyresniems nei 3 metų vaikams. Įranga maitinama lazdomis. Tai geras mikrofonas vaikams iki 40 PLN.

Privalumai

Paslauga:

Mikrofono korpuse yra mygtukai, kuriais mažylis gali lengvai pasirinkti norimas parinktis. Jie pažymėti skirtingomis spalvomis, todėl vaikas greitai prisimins savo funkciją.

Pastatas:

Pateiktas mikrofonas yra mažas. Be to, jis taip pat lengvas, todėl judinti rankoje mažyliui nėra nejauku.

Funkcijos:

Šis mikrofonas turi įdomių funkcijų, tokių kaip balso stiprinimas, foninė muzika ir linksmi garsai bei plojimų garsai.

Papildomos galimybės:

Modelis šviečia tamsoje su skirtingomis spalvomis, todėl mažylis gali jaustis kaip tikroje scenoje.

Galia:

Produktas maitinamas …