Geros hibridinės nagų frezavimo mašinos – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Šių produktų nebėra

„AEG MPS 4920“

Mūsų sąrašas nebūtų išsamus be „AEG MPS 4920“ rinkinio. Tai hibridinė nagų frezavimo mašina už gerą kainą, turinti net 10 keičiamų priedų. Rinkinį sudaro baterijomis maitinamas prietaisas ir 2 poliravimo antgaliai, 1 odelių pjovimo priedas, 2 šiurkščiavilnių ir smulkiagrūdžių dildžių, 1 didelis pjovimo kūgis, 2 mažesni pjovimo kūgiai, smailūs ir lygūs, 1 nagų šepetys ir 1 odelių šalinimo lazdelės.

Ant rankenos yra praktiškas jungiklis ir įkrovimo būsenos indikatorius. Šiame modelyje greitis reguliuojamas 4 laipsnių diapazone, o jo važiavimas galimas tiek kairiuoju, tiek dešiniuoju. Viskas supakuota į praktišką dėžę, kad būtų lengva laikyti. Įranga yra saugi ir praktiška bei tinkama tiesioginiam kontaktui su oda.

Žmonės, nusprendę įsigyti šią įrangą, sutinka, kad tai tinkamas produktas, prieinamas už priimtiną kainą. Be to, vartotojams patiko patrauklus dizainas ir paprastas naudojimas.

Hibridinės nagų frezavimo staklės. Reitingas

„Beurer MP 62“

„Beurer MP 62“ yra profesionalus aukštos kokybės rinkinys, skirtas manikiūrui ir pedikiūrui. Prietaisas skirtas profesionalams ir žmonėms, norintiems namuose naudoti gerą įrangą. Frezavimo mašina taip pat skirta hibridinėms vinims.

Produkte yra daugybė perdangų, pjaustytuvų ir dėklo. Frezavimo staklių sukimosi greitis yra nuo 2 iki 5400 per minutę. Rinkinyje yra dėklas. Frezavimo staklės turi galimybę pakeisti sukimąsi į dešinę arba į kairę ir reguliuoti veikimo greitį. Įrenginio sukimosi greitis yra nuo 2000 iki 5400 apsisukimų per minutę. Frezavimo mašina taip pat turi apšvietimo variantą ir specialų dulkių dangtelį. Prietaisas veikia prisijungdamas prie tinklo, o tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl baterijų keitimo ir pirkimo.

Komplekte yra pjaustytuvai: kūgio formos: safyras ir veltinis,smulkiagrūdis safyro diskas,šiurkštus grūdėtas safyro diskas,cilindro formos, liepsna, apvalus safyras, adata,10 vienkartinių švitrinio popieriaus dangtelių.

Vartotojai, įsigiję šį rinkinį, yra patenkinti įrangos perkeliamumu ir ilgaamžiškumu. Be to, klientai giria pjovimo medžiagų kokybę.

Abcosmetic 30000 Obr

„Abckosmetyczny 30000 Obr“ yra nagų frezavimo staklės (taip pat ir hibridinės), pagamintos iš geros kokybės medžiagų. 30 papildomų pjaustytuvų yra įsigyjant šį komplektą. Įrenginys pagamintas iš plastiko, o frezavimo staklės svoris su stotimi yra 0,79 kg.

Rinkinį sudaro: frezavimo staklės, 6 skirtingi pjaustytuvai, papildomai 30 pjaustytuvų, darbo vieta, darbo stendas, darbinis pedalas, naudojimo instrukcijos lenkų ir anglų kalbomis.

Naudojant komplekte esantį darbinį pedalą, galima pasiekti mažiausią apsisukimų skaičių nuo 0 iki 35 000 apsisukimų per minutę su galimybe pakeisti sukimosi darbą į dešinę ir į kairę. Frezavimo staklės privalumas yra galimybė ją valdyti darbiniu pedalu, o tai reiškia, kad mes neturime to daryti rankiniu būdu, o tai palengvina procedūrų atlikimą. Be to, įtraukta darbo vieta taip pat leidžia rankiniu būdu pakeisti nustatymus frezavimo metu. Prietaisą galima įsigyti sidabro arba juodos spalvos.

Įsigiję produktą, klientai džiaugiasi prietaiso patogumu. Dauguma žmonių, įsigijusių šį gaminį, sako, kad tai yra geros vertės hibridinė nagų frezavimo mašina.

„AEG LBS 5676“

„AEG LBS 5676“ rinkinys skirtas manikiūrui ir pedikiūrui prižiūrėti. Produkte yra moteriškas skustuvas su žoliapjovės funkcija ir 2 plaukų žoliapjovės.

Nagų frezavimo staklės su frezomis yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Komplekte yra 6 pjaustytuvai: poliravimui, šiurkščiavilnių, smulkiagrūdis, suapvalintas kūginis, mažas kūginis, suapvalintas mažai kūginis.

Frezavimo mašina veikia dviem AA baterijomis. Prietaisas turi galimybę pakeisti sukimąsi į dešinę arba į kairę ir 4 greičio lygius. Pritvirtinti pjaustytuvai leidžia atlikti profesionalų manikiūrą ir pedikiūrą.

Geros kokybės moteriškas skustuvas leidžia atlikti epiliaciją, o ergonomiška prietaiso forma leidžia patogiai atlikti procedūrą ne tik kūnui, bet ir bikinio zonai ar pažastims. Produkte įdiegta papildoma žoliapjovės funkcija, leidžianti atsikratyti plaukų nuo ausų, nosies ar antakių.

Komplekto vartotojai patenkinti frezavimo staklių manevringumu. Nemaža dalis klientų pabrėžė, kad trijų produktų kaina viename rinkinyje yra labai gera.

»Naršykite ankstesnių metų produktus