Metalinė stogo danga

Metalinė stogo danga 2022

Metalinė stogo danga kainuoja gerokai daugiau nei įprasta stogo danga. Atsakymas į šį klausimą yra ir taip, ir ne.

stogas

Pasirodo, nors iš pradžių už metalinę stogo dangą tikriausiai sumokėsite didesnę sumą nei už įprastą stogo dangą, ilgainiui metalinė stogo danga atsipirks, todėl tai yra beprasmiška investicija žmogui, kuris ieško stogo ilgaamžiškumo, jo patvarumo, puikios išvaizdos ir energijos taupymo.

Iš pradžių už metalinę stogo dangą mokamą didesnę kainą kompensuoja padidėjusi namo ar pastato, kuriame įrengta metalinė stogo danga, vertė. Be padidėjusios namo vertės, taip pat gausite toliau išvardytų privalumų:

Ilgalaikis stogas Tikimės, kad rinkdamiesi metalinių stogų rangovą atlikote namų darbus ir pasirinkote išmanančius ir įgudusius metalinių stogų montuotojus, atliekančius jūsų metalinio stogo montavimą. Šiuolaikiniams gyvenamųjų namų metaliniams stogams suteikiama iki 50 metų medžiagų ir darbo jėgos garantija. Taigi, vaizdžiai tariant, galite jį uždėti ir pamiršti! Pagalvokite, kiek pinigų sutaupysite, turėdami omenyje, kad vidutinis asfaltuoto stogo tarnavimo laikas tėra 17 metų.

Gražus metalinis stogas Visi mylime savo namus, o su metaline stogo danga mūsų namas gali įgauti labai geidžiamą ir rafinuotą išvaizdą, kurios galėtų pavydėti visi kaimynai! Didelė metalinių stogų stilių ir pasirinkimų įvairovė užtikrins, kad kiekvienas namų savininkas gali rasti tai, ko nori iš gyvenamųjų namų metalinių stogų dangų.

Energijos taupymas Ar žinojote, kad metalinis stogas gali gerokai sumažinti jūsų sąskaitas už oro kondicionavimą karštais vasaros mėnesiais? Vienas iš svarbių metalinės stogo dangos privalumų yra tas, kad metalas turi saulės atspindėjimo savybių, kurios leidžia atspindėti šilumos spinduliavimą nuo stogo, todėl jūsų namai išlieka vėsūs, o jūsų sąskaitos už energiją mažos. Tai tik vienas iš būdų, kaip metalinis stogas atsiperka. Juk vasarą mūsų mėnesio išlaidos oro kondicionavimui gali sudaryti didelę pinigų sumą.

Metalinis stogas Vyriausybės mokesčių kreditas Net JAV vyriausybė suteiks jums mokesčių kredito lengvatų, jei įrengsite patvirtintą pasirinktą metalinį stogą, įvertintą energijos žvaigždute.

Dabar aukščiau pateikta informacija yra tik bendros žinios apie metalinius stogus. Tikimės, kad ji išaiškino ir atsakė į kai kuriuos bendrus klausimus, kurie jums galėjo kilti.

Dabar grįžtant prie šiandienos pokalbio, norėčiau pakalbėti apie gilesnes metalinių stogų koncepcijas.

Daugelis namų savininkų jau yra girdėję apie metalinę stogo dangą, tačiau turi labai mažai supratimo, kokie yra jų pasirinkimai ir galimybės.

Todėl pamaniau, kad būtų gera idėja išvardyti tris pagrindines pramonėje naudojamas metalinių stogų dangas, taip pat aptarti galimus metalinių stogų pasirinkimus ir stilius.

Gyvenamųjų namų metalinių stogų dangų medžiagos:

Plienas: Tai šiandien dažniausiai naudojama metalinė stogo danga. Plienas pasižymi dideliu metalinių stogų dangų patvarumu. Jis paprastai apsaugotas cinko ir aliuminio lydinio sluoksniu, kuris apsaugo jį nuo rūdžių ir korozijos. Dažniausiai naudojamos plieninės čerpės būtų iš cinkuoto plieno, pavyzdžiui, G-90, kuris apipurškiamas „Kynar 500” arba „Hylar 5000”.

Šio tipo cinkuotas plienas labai gerai apsaugo nuo korozijos ir yra žinomas kaip ilgaamžis daugiau kaip 30 metų, iš tikrųjų Tamko cinkuotoms plieninėms čerpėms, šiferiui ir čerpėms suteikiama 50 metų medžiagos garantija, o tai rodo didelį šio gamintojo pasitikėjimą savo produktu.

Galvanizuotas plienas yra dar vienas įprastas plieninių metalinių stogų dangų tipas, jis dažniausiai naudojamas stovimųjų siūlių metalinių stogų plokštėse, kurios dengia daugelį komercinių ir gyvenamųjų namų stogų.

Plienas nusipelnė savo geros reputacijos kaip pasirenkama metalinių stogų dengimo medžiaga dėl savo puikaus atsparumo korozijai ir santykinės prieinamumo kainos.

Aliuminis yra dar viena populiari metalinių stogų dengimo medžiaga, kuri yra atspari korozijai ir yra žinoma, kad profesionaliai atliekamų metalinių stogų dengimo darbų trukmė viršija 50 metų. Jis yra brangesnis už plieną, tačiau yra labai lengvas ir labai populiarus tarp namų savininkų.

Varis yra bene seniausia metalinių stogų dangos medžiagų rūšis, kuri naudojama jau labai seniai ir, kaip žinoma, tarnauja daugiau kaip 70 metų. Tiesą sakant, sakoma, kad varis su amžiumi tampa vis geresnis. Varis yra labai brangus, todėl paprastai jis naudojamas ribotai, pavyzdžiui, langų veido dangai. Tačiau yra išbaigtų varinių stogų sistemų, kurias galima įrengti virš gyvenamųjų namų. Jos yra labai brangios, tačiau yra žmonių, kurie nori geriausio ir yra pasirengę už tai mokėti.

Galiausiai nepamirškite, kad net geriausia metalinių stogų sistema yra bevertė, jei ji nėra profesionaliai įrengta, todėl būtinai atlikite namų darbus ir atidžiai ištirkite potencialius metalinių stogų rangovus savo vietovėje.

 

Straipsnio šaltinis: uzdenk.lt