Medžiokliniai šautuvai. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei ieškote geros medžioklės apimties, perskaitykite aprašymą „Vortex Crossfire II Hog Hunter 3-12X56“. Tai gerai pagaminta įranga, kurią galite naudoti sunkiausiomis sąlygomis. Dauguma modelio elementų yra pagaminti iš aliuminio, kuris nėra pažeistas, yra atsparus vandeniui ir, svarbiausia, atsparus smūgiams. Todėl, uždėję įrangą ant ginklo ir šaudymo metu, neturite jaudintis, kad aplinka bus pažeista. Skaidrės yra svarbiausios, todėl gamintojas joms skyrė ypatingą dėmesį. Dėl įrangos azoto pripildymo, stikleliai netirpsta net esant dideliems temperatūros pokyčiams. Niekada nepamiršite akiračio ir galite šaudyti labai tiksliai. Kitas reginys, kurį verta rekomenduoti, yra „Delta Optical Scope Classic“ 3-9 × 40. Tai labai didelio matymo lauko įranga. Prietaisas leidžia lengvai montuoti daugelio tipų oro šautuvus. Svarbiausia, kad labai lengva pakeisti individualius reglamentus. Žinoma, teleskopas yra tinkamai pagamintas ir nepasiseka.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią medžioklės apimtį pirkti?

Pirkinių vadovas

Medžiotojui, einančiam į medžioklę, reikės ne tik ginklo, bet ir specialios aprėpties. Tokios įrangos dėka mes galime suteikti sau aiškų ir aiškų vaizdą, nepaisant oro sąlygų ar vietos, kurioje esame. Mes surinkome keletą naudingų patarimų, kurią medžioklės sritį pasirinkti, ir pateikiame juos žemiau.

Kodėl medžiotojams reikalinga papildoma optinė įranga?

Medžioklės taškai, kaip ir žiūronai, priklauso optiniams prietaisams (daugeliui žmonių reikalingi medžioklės metu). Tokio tipo produktai leidžia daug lengviau sekti medžiojamus gyvūnus miške ar lauke ir atlikti tikslų smūgį. Neturint specializuotų priedų, kartais sunku pastebėti gyvūnus, ypač žmones, turinčius regėjimo problemų. Tačiau kai ant šaunamojo ginklo pritvirtinsime specialų šautuvo taikiklį, tikrai greitai susiesime šerną ar lapę, net ir iš gana didelio atstumo.

Matymo laukas

Ieškodami geros apimties, turėtume patikrinti, be kitų jos regėjimo laukas, tai yra, matomo vaizdo plotis. Šis parametras nurodomas metrais 100 m ir paprastai yra nuo 4 m / 100 m iki daugiau nei 30 m / 100 m. Tačiau ne tik matymo laukas leis mums nuspręsti, kuris medžioklės teleskopas yra geriausias. Taip pat turime atkreipti dėmesį į keletą kitų punktų.

Vaizdo didinimas

Vaizdo padidinimas yra susijęs su regėjimo lauku – kuo jis didesnis, tuo siauresnis tampa stebimos srities fragmentas, kuris optiškai priartinamas (o tai leidžia greičiau sekti taikinį). Rinkoje yra prietaisų, kurie padidina vaizdą, matomą du, tris ar net 9 kartus ar daugiau. Mūsų pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kokį didžiulį plotą mes paprastai medžiojame. Jei plotas nėra labai didelis, pakanka iki 4x padidinimo teleskopo.

Objektyvas

Objektyvas yra viena iš svarbiausių medžioklės optinės įrangos dalių. Tai lęšių sistema, renkanti šviesą, taip sukuriant apverstą ir tikrą vaizdą. Kuo didesnis objektyvas, tuo ryškesnis tampa mūsų stebimas plotas (šio elemento skersmuo paprastai yra nuo 24 mm iki 60 mm).

Išeikite iš mokinio atstumo

Atstumas nuo išėjimo vyzdžio yra atstumas nuo akies, jis suteikia mums informacijos apie tai, kiek mes galime laikyti teleskopą nuo veido, neprarandant svarbių detalių regos lauke. Pagal pateiktą vertę taip pat galime padaryti išvadą, ar fotografuodami netyčia nepataikysime į veidą, o tai gali būti nemalonu. Paprastai atstumas nuo išėjimo mokinio yra apie 80 mm, kartais šiek tiek ilgesnis.

Apsauga nuo akinimo

Antirefleksiškos dangos ant teleskopo apsaugo nuo šviesos atspindžių, kurie gali mums trukdyti stebint vietovę ir ieškant gyvūnų. Paprastai jie gaminami iš silicio dioksido, magnio dioksido arba titano dioksido sluoksnių, kurie sutampa. Svarbu tai, kad atspindinčios dangos suteikia didesnį šviesos pralaidumą, o tai reiškia, kad matomas vaizdas yra ryškesnis.

Azoto užpildas

Kai kurios medžioklės sritys yra užpildytos sausu azotu. Šis sprendimas užtikrina, kad įranga nerūksta iš vidaus, pvz., Kai ji perkeliama iš šilto automobilio į lauką. Tai leidžia medžioti bet kokiomis oro sąlygomis, taip pat ir rūke. Nesijaudinkite, kad taikymo sritis aprasos ir turėsime šiek tiek palaukti, kol ją naudosite.

Taikinis tinklelis

Tinklelis, dar vadinamas kryžiumi, yra pagamintas iš sijų, sriegių, taškų ir tinklų, uždėtų ant teleskopo. Mes tai matome taikydamiesi, o tai padidina tikimybę pataikyti į taikinį. Tai yra didžiulė pagalba, ypač pradedantiesiems medžiotojams.

Matmenys ir svoris

Visada patikrinkite medžioklės srities ilgį ir kiek ji sveria. Tai padės mums pasirinkti modelį, tinkantį mūsų ginklui. Paprastai šio tipo gaminių svoris neviršija 0,7 kg, o ilgis – 35 cm.

Jėga

Medžioklė dažnai vyksta sunkiomis sąlygomis, todėl geriausia medžioklės sritis yra atspari vandeniui ir atspari dulkėms ir nešvarumams. Įranga taip pat neturėtų būti jautri smūgiams, nes bėgant su ginklais gali būti pažeisti jautrūs mechanizmai.

Matomumas esant silpnam apšvietimui

Medžiotojų teigimu, geras teleskopas yra pakankamai ryškus vaizdas, neatsižvelgiant į dienos laiką ar orą. Dėl šios priežasties pasirinktas produktas turėtų leisti mums patiems reguliuoti ryškumą. Pažangūs optiniai prietaisai turi specialų jungiklį, kuris išskiria nakties ir dienos režimus. Kartais, atsižvelgiant į šviesos intensyvumo lygį, keičiasi kryžiaus apšvietimas, kurį neabejotinai įvertinsite medžiodami vėlyvą popietę ar ankstų rytą.

Derantys ginklai

Prieš perkant teleskopą, būtina įsitikinti, kad jis tiks jūsų ginklui. Tokia įranga pagaminta iš subtilių elementų, kurie gali sugesti per stipriai mėtant oro šautuvą. Kilus abejonėms, verta paprašyti labiau patyrusio žmogaus pagalbos pasirenkant sritį.

Medžioklės stebėjimo sritis geromis kainomis

Už paprastą modelį, idealiai tinkantį pradedantiesiems medžiotojams, sumokėsime apie 500 PLN. Tačiau jei norime įsigyti technologiškai pažangesnę įrangą, turime pasiruošti už didesnes išlaidas – kelių tūkstančių zlotų tvarka. Nors gera medžioklės sritis nėra per pigi, ji tikrai bus naudinga medžioklės metu, nes tai pagreitins taikinio nustatymą ir šūvį.

Geriausios medžioklės apimtys 2021 m

Jei vis dar kyla klausimų, kurį produktą pasirinkti, peržiūrėkite mūsų medžioklės srities reitingą. Į jį įtraukti populiarių modelių aprašymai tikrai išsklaidys jūsų abejones ir padės priimti sprendimą.

Mūsų rekomendacijos

„Vortex Crossfire II Hog Hunter 3-12X56“

„Vortex Crossfire II Hog Hunter 3-12X56“ yra medžioklės sritis, kurios matymo laukas svyruoja nuo 2,8 iki 91,4 m. Su įranga galite pamatyti labai toli esančius objektus. Teleskopo ilgis yra 36,3 cm. Svoris yra 600 g, objektyvo skersmuo yra 56 mm, o vamzdelio dydis – 30 mm.

Tai, ką dauguma vartotojų vertina, yra labai geras srities veikimas. Jo korpusas pagamintas iš aviacinio aliuminio, atsparaus pažeidimams ir smūgiams. Įranga yra neperšlampama, todėl nebijokite, jei medžiojant jus užklups lietus, teleskopas nebus apgadintas. Savo ruožtu, naudodamiesi antirefleksinėmis dangomis, galite mėgautis medžiokle bet kuriuo paros metu.

Vartotojams labai patinka tai, kad gamintojas kryžių pastatė antrame plane. Su jo pagalba medžioti yra lengviau. Be to, nesijaudinkite dėl rūkančių, t. Y. Miglotų lęšių. Speciali technologija to neleidžia. Anoduota danga yra labai vertinama dėl maskuotės miške ir apsaugos nuo korozijos.

„Vortex Crossfire II Hog Hunter 3-12X56“ yra medžioklės sritis, kurios vamzdis yra 30 mm. Savo ruožtu įrangos regėjimo laukas svyruoja nuo 2,8 m iki 91,4 m, viskas priklauso nuo teleskopo sureguliavimo.

Privalumai

Reglamentas:

Be kita ko, vartotojas turi galimybę reguliuoti paralaksą, todėl kadrai yra tikslūs. Kita vertus, bokštelio nustatymus galima atstatyti vienu judesiu, todėl jums nereikia to daryti rankiniu būdu.

Vykdymas:

Gamybai naudojamas aviacinis aliuminis yra atsparus smūgiams, todėl net kritimas nepakenks subtiliam mechanizmui. Ši medžiaga yra atspari vandeniui ir dulkėms, todėl galite būti tikri, kad įranga veiks net sunkiomis sąlygomis.

Apsauga:

Danga yra anoduota, o tai reiškia, kad visas rėmelis yra apsaugotas nuo korozijos, taip pat nuo įbrėžimų. Verta pridurti, kad anodavimas užmaskuoja įrangą, todėl mums lengviau pasislėpti miške.

Skaidrės:

Užpildžius azotu, lęšiai nerasoja greitai kintant temperatūrai.

Padidinimas:

Modelis padidinamas nuo 3 iki 12 kartų. Dėl to pamatyti detales nėra problema.

Trūkumai

Okuliaras:

Kai kurie vartotojai pastebėjo, kad okuliaro valdymas nėra per greitas. Kai kuriuos tai gali gana erzinti.

„Delta Optical Scope Classic“ 3-9 × 40

„Delta Optical Scope Classic 3-9 × 40“ yra gera ir pigi medžioklės aptikimo sritis, kurios bendras ilgis yra 29,4 cm. Įranga suteikia galimybę padidinti vaizdą nuo 3x iki 9x (regėjimo laukas yra atitinkamai 14 m / 100 m ir 5 m / 100 m). Produktas sveria apie 0,416 kg.

Kadangi modelis buvo pripildytas azoto, jis yra atsparus garavimui iš vidaus staigių temperatūros pokyčių atveju. Teleskopas turi daugiasluoksnes antirefleksiškas dangas, kurios užtikrina ryškų ir tinkamai ryškų vaizdą. Taigi medžioklės metu niekas neturėtų mums trukdyti. Įranga yra tinkama naudoti su oro šautuvais, kurių kinetinė energija ne didesnė kaip 17 J.

Remiantis internete paskelbtais komentarais, taikymo sritis yra lengva ir lengvai pritvirtinama prie ginklo. Gaminyje yra 40 mm skersmens lęšis, jo atstumas nuo akies yra 86 mm. Tai reiškia, kad nors …