Geriausias 3 skylių vonios maišytuvas

Vonios maišytuvas yra produktas, kurį perkame metų metus. Niekas nenori susidurti su būtinybe keisti baterijas praėjus dvejiems metams po bendros vonios atnaujinimo, nes anksčiau pasirinktas nustojo vykdyti savo funkcijas. Todėl tiems, kurie nemėgsta varginančių paieškų ir palyginimų, pateikiame akumuliatorių metų metus. Tai modelis Tresas Cuadro 1.06.161.02. Jis buvo sukurtas žmonėms, kurie ieško kažko naujo vonios stiliaus. Šis modelis mus žavi stilizuotomis linijomis, kompaktišku korpusu ir šiuolaikišku dizainu. Tai 161 mm diapazono kaskados snapelis. Antikinis 006.639.01 rankinis dušas užtikrina 13 barų slėgį ir 13 litrų per minutę vandens srautą. Šiame telefone yra įmontuota nukalkinimo sistema. Tai vienos svirties modelis su trimis skylėmis, komplektuojamas komplektacijos komplektas ir dušo rinkinys. Tačiau, jei jums nepatinka šis modelis, peržiūrėkite mūsų antrąjį pasiūlymą Dekanas anemonas BCZ 013M. Tai taip pat labai patvarus modelis, kurį rekomenduoja esami vartotojai.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį 3 skylių vonios maišytuvą pirkti?

Pirkinių vadovas

Vonios kambario remontas nėra lengvas dalykas. Jums ne tik atimamos visos higienos funkcijos, bet ir turite priimti daugybę sprendimų, turinčių įtakos tolesniam vonios kambario naudojimui. Viena iš problemų yra kokį vonios maišytuvą pasirinkti. Mes siūlome pasirinkti akumuliatoriaus įdėjimo būdą.

Galime rinktis sieninį ir stovintį vonios maišytuvą. Pirmasis montuojamas ant sienos ir gali būti atviras arba paslėptas maišytuvas. Šis tipas montuojamas tiesiai prie sienos išeinančio įrenginio ir yra visiškai matomas. Kita vertus, nuleidžiamas maišytuvas yra iš dalies paslėptas sienoje ir matome tik snapelį ir valdymo mechanizmą. Ant vonios sumontuotas stovintis vonios maišytuvas, kuris specialiomis žarnomis sujungiamas su įrenginiu. Kita vertus, laisvai stovintis vonios maišytuvas yra modelis, stovintis šalia vonios, paprastai montuojamas ant grindų. Tai modelis, kuris yra vonios apdaila, tačiau jo kaina paprastai yra didesnė nei kitų prietaisų.

Koks yra geriausias vonios maišytuvas?

Nusprendę dėl akumuliatoriaus tvirtinimo būdo, turėtumėte pažvelgti į atskirus modelius, kad pasirinktumėte jo veikimo būdą ir jo funkcijų skaičių. Galime pasirinkti, pavyzdžiui, maišytuvą su termostatu. Jį galima pasirinkti iš paviršiuje montuojamų ir išleidžiamų modelių. Šis maišytuvas leidžia jums nuolat tiekti tos pačios temperatūros vandenį, nepaisant tinklo pokyčių. Dviejų rankenėlių pagalba reguliuojame temperatūrą ir srauto greitį, kad galėtume mėgautis pastoviais parametrais.

Trijų skylių vonios čiaupai yra masyvūs ir sunkūs modeliai. Jie turi tris skirtingas vandens išleidimo angas. Jie susideda iš standartinio snapelio, dušo galvutės, taip pat maišytuvo ir visų kitų gamintojo sukurtų išleidimo angų. Yra baterijų su net keturiomis ar penkiomis vandens išleidimo angomis.

Neseniai nusipirkti vonios maišytuvai su lietaus dušu leidžia nusiprausti kūną po „lietaus srautais“. Lietaus dušas montuojamas ant specialios strėlės, kurios aukštį galima reguliuoti.

Kita vertus, vonios maišytuvas su aeratoriumi yra būdas taupyti vandenį. Aeratorius veiksmingai sumaišo vandenį su oru, todėl jis geriau pasiskirsto ir susidaro įspūdis, kad jo yra daugiau. Tokios baterijos gerai veikia tokiais atvejais, kai norime atkreipti dėmesį į vandens suvartojimą.

Bekontakčiame vonios maišytuve yra specialiai įmontuotas fotoelementas, fiksuojantis naudojimo judesius. Kai pakišime rankas po snapeliu, prasidės vandens srovė. Kai nuimsite rankas, vandens srovė bus uždaryta. Dėl šio sprendimo tokio tipo čiaupai geriau tinka praustuvėse nei voniose, kur prieš maudantis dažnai norime įpilti vandens į vonią.

Geriausias vonios maišytuvas – techniniai klausimai

Kitas klausimas, kurį turėsime nuspręsti, yra tai, iš ko turėtų būti pagaminta baterija, kad ji tarnautų metų metus. Medžiaga, kurią labai vertina furnitūra, yra žalvaris. Jis atsparus mechaniniams pažeidimams ir lengvai valomas. Tačiau dauguma rinkoje esančių modelių, kuriuos siūlo gamintojai, yra chromuoto pavidalo baterijos. Tai šiek tiek pigesnis sprendimas nei žalvaris, tik šiek tiek prastesnis už žalvarinių maišytuvų savybes.

Elementas, kurį reikia patikrinti akumuliatoriuje, yra jo galva. Ji yra atsakinga už čiaupo nutekėjimą. Būtinai pasirinkite keraminę galvutę. Taip pat turėtumėte žinoti, kad galvos plotis daro įtaką vandens srautui, kuris tekės iš čiaupo. Ir čia mes prieiname prie kito parametro, kuris yra vandens srautas. Jis išreiškiamas litrais per minutę. 15 litrų vandens per minutę lygis yra parametras, apibūdinantis gerą vonios maišytuvą.

Snapelio diapazonas bus nepaprastai svarbus parametras. Netinkama (ypač per trumpa) baterija žymiai apsunkins skalbimą po tokia baterija. Geriausia išbandyti, kuri vieta jums patogiausia, kad vanduo tekėtų į vonią. Per trumpas snapelis gali apsunkinti valymą, bet, pavyzdžiui, vandens pritraukimą į dubenį. Savo ruožtu per ilgai bus elementas, ant kurio pataikysite skalbdami.

Žinoma, turite apsvarstyti, ar maišytuve turi būti rankinis, ar lietaus dušas. Mūsų patirtis rodo, kad turite įsigyti minimalų ragelį, kuris ne tik palengvina skalbimą vonioje, bet ir pačios vonios plovimą.

Vonios maišytuvai geromis kainomis

Vonios maišytuvus galima įsigyti įvairiomis kainomis. Žinoma, pigesni modeliai yra ne tik pagaminti iš prastesnės kokybės medžiagų, bet ir neturi jokių papildomų funkcijų. Bet pigiausius modelius galite įsigyti už maždaug 100 PLN. Paprastos stovinčios baterijos prasideda nuo 200 PLN. Žinoma, kuo daugiau funkcijų jie turi, tuo labiau auga jų kaina. Galima manyti, kad galime gauti labai padorų akumuliatorių, kalbant apie funkcijas ir apdirbimą, esant 300–600 zlotų.

Brangiausi modeliai yra dizainerių baterijos su menišku ir novatorišku nuojauta. Tarp jų galite rasti modernius ar retro modelius su daugybe funkcijų ir kruopščiai parinkta medžiaga. Tokios baterijos kainuoja iki 3000 PLN ir šiek tiek daugiau. Bet tokius modelius galima puikiai suderinti su vonios kambario dizainu.

Geriausi 3 skylių vonios maišytuvai 2021 m

Žemiau pateikiame penkis geriausius vonios maišytuvus, kurie yra populiarūs vartotojams ir kuriuos, mūsų nuomone, verta pirkti.

Mūsų rekomendacijos

Tresas Cuadro 1.06.161.02

Baterijos modelis „Tres Cuadro 1.06.161.02“ yra aukščiausia lentyna su tokio tipo įranga. Tai dizainerio modelis, skirtas žmonėms, kuriems patinka įmantriausi stiliai. Tai puikiai derins avangardinį interjerą su savitu, moderniu stiliumi. Šis modelis kruopščiai parengė detales apie kiekvieną iš trijų elementų, per kuriuos teka vanduo.

Pirmasis, kaskadinis snapelis, suteikia plačią vandens srovę, kurios didžiausias srautas yra 13 litrų per minutę. Šis snapelis siekia 161 mm. Antikiniame ragelyje buvo įrengta kalkių apsauga, kurios dėka jis apsivalo nuo nuosėdų susidarymo. Rinkinyje vartotojas ras pilną surinkimo rinkinį, leidžiantį nedelsiant įdėti akumuliatorių.

Tai stovintis modelis su chromuotu paviršiumi ir svirtimi, įjungiančiu vandens srovę. Ir, anot vartotojų, tai ne tik estetinė baterija, bet ir labai funkcionali. Be to, jo surinkimas yra gana paprastas ir bet kuris namų meistras galės tai padaryti savarankiškai, be specialisto pagalbos.

„Tres Cuadro 1.06.161.02“ yra 3 skylių vonios maišytuvas su keramikine galvute. Produkto kaskados snapelis yra 164 mm ilgio.

Privalumai

Elegantiška išvaizda:

Pateiktas modelis padengtas chromuota danga. Tai leidžia lengvai derinti su likusia vonios įranga, nepaisant dekoro. Akumuliatorius puikiai atrodo net po ilgesnio naudojimo.

Pridedami būtini priedai:

Komplekte yra dušo žarna, ragelis, taip pat sujungimo žarnos. Mes neprivalome pirkti šių elementų atskirai ir patirti papildomų išlaidų. Be to, nėra rizikos, kad įsigyti aksesuarai nebus suderinti dizaino prasme.

Jėga:

Dėl to, kad galvutė pagaminta iš keramikos, baterija yra atspari pažeidimams. Be to, šį elementą galima lengvai išvalyti.

Automatinis jungiklis:

Naudojant automatinį jungiklį tarp snapelio ir dušo, gaminį naudoti yra labai patogu. Pavyzdžiui, mes neturime patikrinti jungiklio padėties, kad netyčia neįsijungtume dušo galvutės.

Lengva surinkti:

Daugelis vartotojų teigia, kad bateriją lengva įdiegti, ir jūs galite tai padaryti patys.

Trūkumai

Nėra termostato:

Produktas neturi termostato, todėl neįmanoma palaikyti pastovios, apibrėžtos vandens temperatūros.

Dekanas anemonas BCZ 013M

„Deante Anemon BCZ 013M“ modelis yra Lenkijos gamintojo „Deante“ produktas. Tai stovintis trijų skylių maišytuvas su vienos svirties maišytuvu. Modelis buvo baigtas chromuota danga. Šio modelio gamintojas vandeniui aeruoti naudojo aeratorių. Dėl to, naudodami šį modelį, jūs žymiai sumažinate vandens suvartojimą.

Komplekte yra maišytuvas, kurio atstumas siekia 211 mm, taip pat dušo komplektas su rankiniu dušu. Kalbant apie vandens srauto klasę, gamintojas nurodo, kad maišytuvas yra A klasės, tačiau jo srautas yra mažesnis nei 15 litrų per minutę. Keraminės galvutės matmenys yra 35 mm, o šio modelio skleidžiamas triukšmas neviršija 20 dB. Baterijos korpuso aukštis siekia 211 mm.

Pasak dabartinių šio modelio vartotojų, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas čia yra patrauklūs …