Geri „Tefal“ drabužių garlaiviai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį „Tefal“ drabužių garlaivį turėtumėte pasirinkti?

Daugelis žmonių žino, koks varginantis gali būti drabužių lyginimas ir kiek laiko užima ši veikla. Jei jums atsibodo išsekinti geležį, kviečiame perskaityti mūsų straipsnį. Kalbama apie garlaivius, t. Y. Prietaisus, kurie generuoja intensyvų garą, leidžiantį pašalinti audinio raukšles. Tokio prietaiso veikimas yra daug paprastesnis nei lygintuvo veikimas. Jei lygintuvo pakeitimas garlaiviu atrodo patraukli idėja, perskaitykite mūsų šios įrangos vadovą.

Kodėl pasirinkome čia išvardyti tik „Tefal“ produktus? Tai kompanija, daugelį metų gaminanti tokius virtuvės reikmenis kaip keptuvės, puodai ir kasdienius prietaisus, tokius kaip lygintuvai ir garlaiviai. Vartotojai mano, kad šio prekės ženklo produktai yra verti dėmesio, nes jiems būdingas didelis patikimumas ir geras apdirbimas.

Geriausias „Tefal“ drabužių garlaivis 2021 m. Greitai įkaista. Daugumai modelių reikia nuo 2 minučių iki 5 minučių. Tačiau naujausi garlaiviai įkaista mažiau nei per minutę. Dėl to mes galime greitai išlyginti striukę net keletą minučių prieš išeidami iš namų.

Taip pat svarbu prie įrenginio pritvirtinto vandens rezervuaro talpa. Renkantis garlaivį su dideliu indu, mes neprivalome jo kartkartėmis pildyti. Todėl visas procesas vyksta efektyviau ir greičiau. Tačiau turime prisiminti, kad didesnis bakas yra susijęs su didesniu produkto svoriu, todėl jį laikyti gali pasidaryti nepatogu. Jei paprastai nelyginate per daug drabužių, geriau investuokite į lengvesnę mašiną su mažesniu baku.

Daugelis žmonių taip pat pripažįsta, kad geriausi „Tefal“ drabužių garlaiviai yra geros formos. Ilgą laiką laikyti įrangą rankoje gali būti nepatogu. Mūsų ranką pritaikanti forma tikrai palengvins visą lyginimo procesą. Garlaivio svoris taip pat yra svarbus, nes jis turėtų būti kuo mažesnis – prietaisų su rankena ir pagrindu atveju visumos svoris yra apie 5-6 kg, o rankena yra mažesnė nei 1 kg. .

Galime rinktis tarp tinklo ir akumuliatorių. Jei nuspręsime dėl pirmojo, mums geriausia rinktis įrangą su kuo ilgesniu kabeliu. Savo ruožtu, rinkdamiesi akumuliatoriaus modelį, turėtumėte atidžiai patikrinti jo veikimo laiką.

Kalbant apie maitinimą, rekomenduojame rinktis įrangą, turinčią ne mažesnę kaip 1000 W. Produktai, viršijantys šį rezultatą, gali greitai ir kruopščiai išlyginti daugybę drabužių.

„Tefal“ drabužių garlaiviai – reitingas

„Tefal Access DT7000“

„Tefal Access DT7000“ yra prietaisas, kurio dėka galite pamiršti apie lyginimo lentos naudojimą, jis turi kontūrinę formą taip, kad galėtume patogiai laikyti įrangą net kelias dešimtis minučių. Manevruoti nėra sunku, todėl net lyginant daugybę drabužių ši operacija nebus našta.

Prietaiso baką galima išimti, jo talpa yra 115 ml. Mes turime laikas nuo laiko užpildyti konteinerį, ypač kai turime daugiau drabužių. Šis geros vertės „Tefal“ drabužių garintuvas yra labai lengvas. Tai produktas, kurio įkaitimas trunka maždaug 45 sekundes. Todėl nereikia ilgai laukti, kol pradėsime lyginti. Garintuvo galia yra 1100 W.

Be to, įrangoje yra keletas įdomių priedų, tokių kaip šepetys labai subtiliems audiniams ir teptukas storiems audiniams. Štai kodėl mes galime lengvai pritaikyti prietaisą prie drabužių, kuriuos lyginame, tipo. Vartotojai paprastai giria įrenginį už gerai profiliuotą formą ir greitą įšilimo laiką.

„Tefal IS8380“

„Tefal IS8380“ yra puikus prietaisas, jei dažnai lyginate kabančius daiktus. Jame sumontuota labai didelė vandens talpa, kurios talpa yra 1,7 l. Todėl garlaivį galime naudoti nepertraukiamai iki valandos. Per šį laiką galime išlyginti labai didelį kiekį drabužių.

Tai prietaisas, leidžiantis lyginti drabužius vertikaliai, nereikia jų dėti ant lentos ar kito paviršiaus, o jo galia yra 1700 W. Lyginimo pėda yra labai didelė, todėl lyginimas neužima per daug laiko. Modelio korpuse rasite keletą mygtukų, kurie naudojami garų kiekiui padidinti ar sumažinti. Todėl subtilūs drabužiai nėra pažeisti.

Garlaivis yra paruoštas naudoti per 45 sekundes. Modelio rankena yra labai gerai profiliuota, todėl lygindami mes nepavargsime. Vartotojai dažniausiai kaip šio modelio pranašumą mini labai didelį vandens rezervuarą ir galimybę reguliuoti susidarančių garų kiekį.

„Tefal IS8360“

Norėtume pristatyti „Tefal IS8360“ drabužių garlaivį. Tai prietaisas, leidžiantis apriboti lygintuvo ir lyginimo lentos naudojimą. Įranga leidžia mums lyginti drabužius vertikaliai. Tai labai patogus sprendimas, kurio dėka nereikia dėvėti drabužių ant lygaus paviršiaus.

Tai prietaisas su įvairiais priedais ir pritvirtinta papildoma įranga. Tai yra pirštinė, apsauganti mus nuo galimų nudegimų, ir teptukas, kuriuo galima lyginti subtilesnius drabužius. Rankenoje taip pat yra garų valdiklis, kurio dėka mes neturime jaudintis sugadinę lygintus drabužius.

Garą generuojanti galvutė yra tokia didelė, kad lyginimas atliekamas labai greitai. Tai taip pat lemia didelė 1700 W galia. Talpyklą galima išimti ir jos talpa yra 1,7 l. Be to, įrenginyje yra anti-calc sistema, kurios dėka bakas nebus padengtas kalkėmis. Štai kodėl jį labai dažnai renkasi daugelis žmonių. Vartotojai paprastai giria prietaiso patikimumą ir galimybę pritaikyti garo kiekį tam tikram drabužiui.