Kokoso čiužinys. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Šiuolaikiniame judriame pasaulyje neturime laiko ilgoms paieškoms. Štai kodėl kartais gera pasikliauti profesionalais ir pasitikėti kitų nuomone. Tokiems užimtiems žmonėms ieškojome čiužinio, kuris šiuo metu parduodamas geriausiai, o jo savininkai palieka labai teigiamą nuomonę. Mes taip pat ieškojome ekspertų, kurie taip pat atkreipia dėmesį, patirties Frankhaueris Morfėjuskaip geriausias savo klasėje. Tai kišeninis spyruoklinis čiužinys su kokoso kilimėliu. Čiužinio struktūra buvo sukurta taip, kad apimtų septynias skirtingas kietumo zonas, pritaikytas ant ant jo esančių kūno dalių. Be to, kišenės reiškia, kad kai du žmonės miega ant čiužinio, vienas jų nejaučia judesio. Kokoso kilimėlis daro čiužinį tvirtą ir patvarų. Šis modelis rekomenduojamas poroms ar žmonėms, sveriantiems daugiau nei 80 kg, taip pat kenčiantiems nuo alergijos ir žmonėms, mėgstantiems miegoti ant kietų paviršių. Tačiau jei šiuo metu ieškote čiužinio savo vaikui, rekomenduojame vienodai kokybišką čiužinį vaikams „Hevea Medica“.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį kokoso čiužinį pirkti?

Pirkinių vadovas

Šį kartą kažkas miego galvoms. Šiandienos vadovo tema bus kokoso čiužiniai. Mes patikrinsime, kas tai yra ir kodėl turėtumėte rinktis kokoso čiužinį ir kokį kokoso čiužinį pasirinkti?

Kokoso pluoštas čiužinių gamyboje buvo naudojamas labai ilgą laiką. Jie specialiai paruošti taip, kad iš jų būtų galima paruošti kilimėlį. Tada kilimėlis naudojamas kaip sluoksnis čiužinyje. Kokoso čiužiniai gali būti įvairios kainos, nes kainą lemia ne kokoso pluoštas, o visa eilė kitų veiksnių. Taigi tokių čiužinių gausime už nedaug pinigų, tačiau už gana daug pinigų galime rinktis ir kokoso čiužinius. Kokoso čiužiniai taip pat gaminami iš kitų medžiagų. Be kokoso kilimėlio, čiužinyje taip pat yra labai elastingos putos, lateksas, kišeninės spyruoklės ir kt. Kokoso pluošto savybės daro juos labai laidžius orui, be to, toks čiužinys yra antialergiškas. Gamybos procese kokoso kilimėlis įgauna kietumą kartu su elastingumu ir atsparumu. Be to, šie pluoštai yra atsparūs drėgmei ir deformacijoms.

Privalumai – geriausias kokoso čiužinys

Kokoso kilimėlis yra patvari medžiaga, kuri, daugelį metų naudojant, nėra deformuojama, išlaikant standumą ir kietumą. Todėl po daugelio metų po pirkimo kokoso kilimėlis pasižymės tomis pačiomis savybėmis, kaip ir pirkimo dieną. Be to, kokoso čiužinys užtikrina sveiką ir higienišką miegą, nes kokoso pluoštai nejautrina ir papildomai apsaugo nuo erkių ir kitų mikroorganizmų vystymosi. Todėl kiekvienas alergiškas asmuo bus patenkintas įsigijus kokoso čiužinį. Dėl savo standumo kokoso kilimėlis suteikia tinkamą atramą stuburui, be to, kokoso pluoštai yra erdvūs, todėl čiužinys nesukelia kūno prakaito.

Kam rekomenduojami kokoso čiužiniai?

Visų pirma, dėl savo kietumo kokoso čiužiniai rekomenduojami žmonėms, kuriems gali grėsti laikysenos defektai. Be to, naudojant papildomas kitas medžiagas, kurios dalyvauja gaminant čiužinį ir jo technologijas, jis gali prisitaikyti prie kūno formos. Kai laikysenos defektas jau yra, miegui galime naudoti ir kokoso čiužinį, tačiau jo kietumas turėtų būti parinktas ne tik dėl patogumo, bet ir pasitarus su gydytoju specialistu, kad būtų nurodytas tinkamas kietumas konkrečiai ligai. Tada turėtumėte apsvarstyti kokoso čiužinio pirkimą kartu su tokiomis medžiagomis kaip latekso putos, spyruoklės ar grikių lukštai.

Koks yra geriausias kokoso čiužinio tipas

Kaip minėta anksčiau, kokoso kilimėlis yra čiužiniuose kartu su kitomis medžiagomis, kurios praplečia čiužinio savybes papildomomis, skirtingomis savybėmis, atsižvelgiant į priedų tipą. Pats kokoso kilimėlis yra standus ir kietas, todėl putų poliuretano, spyruoklių ar latekso pavidalo priedai užbaigia visumą ir suteikia čiužiniui papildomų savybių.

Taigi, latekso čiužinys priverčia čiužinį prisitaikyti prie kūno formos, nes tai yra latekso savybės, o kokoso pluoštas užtikrina tinkamą lovos standumą. Kai į kokoso pluoštą dedama putų poliuretano, gauname vidutinio kietumo arba labai kietą čiužinį, atsižvelgiant į gamybos būdą. Šio tipo čiužiniai rekomenduojami sunkesniems žmonėms.

Kokoso čiužiniai su grikių lukštais yra medžiagos, naudojamos kūdikių ir mažų vaikų patalynei. Tokie čiužiniai gali būti naudojami iš abiejų pusių. Pusė su kokoso pluoštu naudojama nuo gimimo iki vaiko 6 mėnesių amžiaus. Kokoso sluoksnis suteikia kūdikiui gerą stuburo išlyginimą ir suteikia jam tinkamą atramą. Kita vertus, grikių pusė gerai sugeria drėgmę, o patys grikiai turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui, didina jo atsparumą ir stiprina kūną. Šios savybės privertė mus norėti naudoti tokio tipo čiužinius savo vaikams.

Žinoma, kokoso kilimėlis kartu su spyruokliniu įdėklu yra klasika. Tai pasiūlymas žmonėms, ieškantiems tvirtesnių čiužinių, kurie tuo pačiu metu yra higieniški ir antialergiški.

Kokoso čiužiniai geromis kainomis

Pigiausi kokoso čiužiniai yra modeliai vaikams. Jų jau galima įsigyti už mažiau nei 200 PLN. Toks čiužinys yra dvipusis, iš vienos pusės – kokoso kilimėlis, iš kitos – poliuretano putplastis. Už panašią kainą galime nusipirkti vieną suaugusiųjų čiužinį. Čia taip pat galime tikėtis kokoso kilimėlio iš vienos pusės ir poliuretano putos iš kitos pusės.

Įsigysime kokoso kišenės čiužinį, kurio kaina bus maždaug 350 PLN. Išorėje yra kokoso kilimėlio sluoksnis, o čiužinio viduje yra spyruoklės specialiose kišenėse. Tokia spyruoklių sistema leidžia čiužinį pritaikyti pagal individualius vartotojo poreikius. Aukštesnės kokybės kišeninis čiužinys kainuoja apie tūkstantį zlotų. Kai ieškote gero kokoso čiužinio su lateksu, jo galite nusipirkti už maždaug 1 300 PLN. Bakterijos ir grybai tokiame čiužinyje neauga.

Tačiau jei tarp čiužinių ieškote tikro „Mercedes“, rinkitės, pavyzdžiui, penkių sluoksnių čiužinį, pagamintą iš latekso ir kokoso kilimėlio sluoksnių. Tai rekomenduojama žmonėms, kurie mėgsta kietesnius čiužinius ir suteikia tvirtą atramą kūnui, ir tuo pačiu leidžia čiužiniui prisitaikyti prie jūsų kūno formos.

Geriausi kokoso čiužiniai 2021 m

Dabar, kai šiek tiek žinote apie kokoso čiužinių savybes, galite sąmoningai pasirinkti modelį, kuris geriausiai tinka jūsų šeimos nariams. Žemiau pateikiami penki pagrindiniai jų klasės produktai. Galbūt jums patiks vienas iš jų.

Mūsų rekomendacijos

Frankhaueris Morfėjus

„Frankhauer Morpheus“ čiužinys siūlo septynias tvirtumo zonas. Kiekviena zona buvo pritaikyta prie kūno dalies, kurią ji turėtų palaikyti, kietumo. Kišeninės spyruoklės užtikrina tinkamą zonų paskirstymą. Be to, šio tipo spyruoklės lenkiasi tik slėgio vietoje, todėl miegant dviem žmonėms vienas jų judesio ant lovos nejaučia.

Kita vertus, kokoso kilimėlis suteikia čiužiniui kietumo ir ilgaamžiškumo, nes kokoso pluoštai apsaugo nuo čiužinio deformacijos. Čiužinio matmenys yra 160 cm pločio x 200 cm ilgio ir 17 cm storio, todėl jis rekomenduojamas poroms ar žmonėms, sveriantiems daugiau nei 80 kg. Šis čiužinys taip pat rekomenduojamas alergiškiems asmenims dėl antialerginių kokoso kilimėlio savybių, taip pat žmonėms, mėgstantiems miegoti ant kietų paviršių, nes čiužinio kietumas yra H3.

Čiužinio dangtyje yra 73% poliesterio ir 2% polipropileno. Nuomonėse apie „Frankhauer Morpheus“ kokoso čiužinius sakoma, kad jis yra labai patogus, turi du kietumo laipsnius, skirtingus kiekvienoje pusėje. Tai leidžia gerai išsimiegoti ir pabusti ryte be nugaros skausmų.

Kokoso čiužinio „Frankhauer Morpheus“ matmenys yra šie: plotis – 160 cm, ilgis – 200 cm ir storis – 17 cm. Modeliui taikoma 10 metų garantija. Produktas turi dvi kietumo zonas.

Privalumai

Antialerginės putos:

Kaip garantuoja gamintojas, antialerginės putos užtikrina tinkamą oro srautą, taip pat garantuoja maksimalų miego komfortą žmonėms, kurie kovoja su alergijomis.

2 kietumo zonos:

Dėl to, kad produktas turi 2 kietumo zonas, tai idealus pasirinkimas poroms. Modelis iš vienos pusės yra vidutiniškai minkštas, iš kitos – kietas.

Medvilninis užvalkalas:

Jei miegant kyla problemų dėl per didelio prakaitavimo, nebereikia jaudintis. Tiek aukštos kokybės putplasčio, tiek medvilnės dangtis garantuoja tinkamą ventiliaciją.

Nuimamas dangtis:

Kad čiužinys būtų švarus, tai yra lengva užduotis, gamintojas jį aprūpino nuimamu dangčiu. Jis uždaromas užtrauktuku.

Nesideformuoja:

Kokoso pluoštai tinkamai apsaugo nuo paviršiaus deformacijos. Todėl produktas nepraranda savo pradinės formos net ir po daugelio naudojimo mėnesių.

Trūkumai

Pakuotė:

Čiužinys susukamas transportavimui. Tai reiškia, kad išpakavę modelį turite palaukti, kol jis įgaus reikiamą formą.

„Hevea Medica“

Ieškodami čiužinio vaikui, siūlome susipažinti su „Hevea Medica“ modeliu. Tai yra dviejų kietumo laipsnių čiužinys abiejose čiužinio pusėse: kietas ir vidutinio kietumo. Čiužinys pagamintas iš latekso plokštės ir 8 cm storio kokoso kilimėlio. Kietesnę čiužinio pusę gamintojas skiria vaikui nuo pat gimimo, kol jis pats pakelia galvą.

Tada gamintojas rekomenduoja naudoti minkštesnę pusę, kuri suteiks vaikui tinkamą būdą palaikyti vaiko stuburą. Čiužinys turi visus patvirtinimus, kurie patvirtina medžiagų, naudojamų …